jak zatuszowac naczyniaka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-07, 19:39   #1
marv
Przyczajenie

jak zatuszowac naczyniaka?

witam! chcialam zapytac o nazwe(firme) korektora ktorym najskuteczniej moglabym zatuszowac naczyniaka,ktory niestety jest w widocznym miejscu bo na policzku. i jeszce jedno pytanie: jak nakladac taki korektor aby nie stworzyc efektu "maski"? utrwalac pudrem?jak?
marv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:45   #2
aga21087
Zakorzenienie

GG do aga21087
Dot.: jak zatuszowac naczyniaka?

Polecam korektor Maybelline, True Ilusion ja korektor nakladam na dane miejsce i lekko wklepuje go palcem czekam chwilke i dopiero nakladam podklad ewentualnie gdy jest jescze mocno widoczny można jeszcze raz troszke nalozyc .
aga21087 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 18:00   #3
marta_so
Rozeznanie

jest taki nowy podkład kamuflujący Vichy Dermablend (w maleńkim słoiczku-pudełeczku ), który, jak zapewnia producent, tuszuje wszelkie niedoskonałości, w tym naczyniaki, blizny itd.Przy zakupie tego podkładu warto kupić również transparentny puder utrwalający z tej samej serii, który przedłuża i wzmacnia kryjące działanie podkładu. Cena takiego zestawu - ok. 130 zl.Ponoć dobrze kryje jeszcze korektor - kamuflaż Art Deco. Życze wytrwałości w poszukiwaniach i pozdrawiam.
marta_so jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:31   #4
CeLica
Przyczajenie

GG do CeLica

Hej jak już jesteśmy przy tym temacie, to może wiecie gdzie w łodzi można usunąć laserowo naczyniaka? Bo mam takiego na nodze i chcę się go pozbyć I ile taka przyjemność około kosztuje? Z góry dzięki za odpowiedź
CeLica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 18:32   #5
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

też się zastanawiam jak zakamuflować naczyniaka, mam go na całej prawej nodze mam 15 lat i straaasznie sie wstydzę zakładać spódnice czy jakies krótsze spodnie, bo wydaje mi się że wszyscy się na mnie patrzą itd... więc podłączam się pod to pytanie
bejbe990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 15:41   #6
Wiktoriaa
Raczkowanie

Witaj,
polecam kamuflaż Coverderm.Przy naczyniakach na nogach doskonaly jest PERFECT LEGS.Jesli chodzi o buzie to ja używam kamuflazu z tubeczki nr1.Zakupiłam przez internet w firmie glazel.www.glazel.pl.Odesłali mnie do swojej kosmetyczki szkoleniowca w zakresie COVERDERM i ona dobrała mi odpowiedni odcień a także pokazała jak go aplikować.Jest bardzo wydajny.Mam jeszcze ochote na puder FINISCHING.który doskonale utrwala.Powodzenia
Wiktoriaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości