z blond na br您? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-01-08, 16:14   #1
weird_angel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85
GG do weird_angel

z blond na br您?

kiedys jakas wizazystka powiedziala mi iz jestem wiosna, co mnie nie przekonuje, ze wzgledu na moja blada cere... ale nie wnikajmy
zamierzam zmienic kolor wlosow na braz, z tym ze nie jestem pewna czy to bedzie dla mnie zmiana pozytywna, czy ciemniejszy kolor nie spowoduje pogorszenia kolorytu cery... dolaczam zdjecie swoje i interesujacy mnie kolor

Edytowane przez weird_angel
Czas edycji: 2006-02-03 o 18:00
weird_angel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-08, 16:39   #2
Mysia_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295
Dot.: z blond na br您?

hmm nie wiem, ale moze sprobujesz zrobic COS, zeby Twoj kolor cery sie poprawi inie by taki blady, wtedy by mo瞠 nie bedziesz musia豉 obawia si, 瞠 bedziesz wygl康a豉 w ciemnych w這skach jeszcze bardziej blado. Hm wiesz, ja niedawno zafarbowa豉m w這sy z blondu na br您 takiego odcieniu jak na za陰czonej przez Ciebie fotce i ejstem zadowolona! chyba nigdy nie wr鏂 do blondu, no mo瞠 jak b璠 stara...瞠by troszk si dom這dzi:P Pozdrawiam
Stary 2006-01-08, 18:59   #3
weird_angel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85
GG do weird_angel
Dot.: z blond na br您?

dzieki za odpowiedz, poprawienie kolorytu cery to jedna sprawa a to czy jest cieply czy zimny inna... tak mi sie wydaje...

any ideas??
weird_angel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-10, 17:50   #4
aniusia82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 513
Smile z blond na szatynke

Dziewczyny doradzcie mi , jaka farba moge bezpiecznie przemalowac moje rozjasnione wlosy z rudawymi (byly brazowe ale sie zmyly) pasemkami na jakis bardziej naturalny kolor bez ryzyka, ze beda za ciemne albo zielonkawe? Naturalny kolor moich wlosow to ciemny blond, ja chcialabym wlasnie taki kolor uzyskac, moze szatynka. Rozjasnialam kilka m-cy temu.Niestety w tej chwili nie stac mnie na wizyte u fryzjera. Ryzykowac czy lepiej poczekac na przyplyw gotowki??? Pozdrawiam
aniusia82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-10, 18:51   #5
tutusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983
Dot.: z blond na szatynke

Ja powiem tak.. Jestem podobnym przypadkiem. Naturalna ciemna lub 鈔ednia blondynka, u fryzjera pofarbowana na br您 jasny, kt鏎y po up造wie miesi帷a si spra do ciemnego blondu. Wprawdzie bez rudych refleks闚, ale to dzi瘯i zimnemu odcieniowi farby. Sama po這篡豉m na to Garnier Belle Color Z這ty JAsny Szatyn. Mam w sumie nie jasny, ale 鈔edni br您 (bardzo 豉dny zreszt). Bez jakiegokolwiek zielonego odcinia.
tutusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-11, 10:57   #6
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07

jestem w podobnej sytuacji.. mam farbowane jasne blond wloski + pasemka rudo(jasnobrazowe).. moj naturalny kolor to taki sredni chlodny blond do ktorego chce powrocic.
Mam juz odrosty 6cm i zapuszczam ciagle dalej.
Szczerze powiedziawszy boje sie fryzjerow.. ponad 3 miesiace temu mialam balejaz i odrosty tez 5-6cm. Poszlam do fryzjerki aby zrobila mi moj naturalny kolor (dobrala do odrostow-w koncu bylo juz ich sporo!!) + pare platynowych pasemek.. no ale wyszlam z blondo-ruda czupryna Teraz sie poprostu boje.
Stary 2006-05-11, 11:40   #7
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Niestety czasami fryzjer zrobi co co jego samego zaskoczy Mimo to uwa瘸m ,瞠 lepiej u fryzjera zrobi jaki zimny odcie br您u, wtedy uniknie sie rudych refleks闚 W domu samodzielnie ci篹ko uzyska taki efekt. Ostrzegam przed br您em z garniera bo wychodzi czarno Pozdrawiam
Ninedin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-07, 15:15   #8
natalie1988
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182
Question z blond w這s闚 w br您

naturalnie mam wlosy ciemny blond, jednak od 2 lat rozjasniam je rozjasniaczem palette beach look... ostatnio zapragnelam je przyciemnic, wybralam wella decore elegancki braz... wloski wyszly w kolorze ciemny blond, lecz po niecalych 2 tygodniach kolor sie zmyl i znowu jest to po prostu jasny blond... jak moge je przyciemnic na dluzej?? bardzo chcialabym miec brazowe wloski...blagam o pomoc...
natalie1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-07, 15:21   #9
kapsel
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 926
GG do kapsel
Dot.: z blond w這s闚 w br您

ja mysle ze to po prostu kiepska farba. Kup jakas lepsza albo idz do fryzjera
Stary 2006-08-07, 15:34   #10
natalie1988
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kapsel
ja mysle ze to po prostu kiepska farba. Kup jakas lepsza albo idz do fryzjera
to moze jaka farbe mozecie mi polecic??
Stary 2006-08-10, 14:13   #11
natalie1988
Raczkowanie

nikt mi nie pomo瞠??
Stary 2006-08-10, 14:19   #12
kaszellek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 034
GG do kaszellek

Natalie, ale to chyba tak ju jest, 瞠 jak d逝go rozja郾ia豉 w這sy to teraz farba si z nich du穎 szybciej wyp逝kuje.. jak ja przechodzi豉m do br您u (te z ciemnego blondu z ja郾iutkim baleja瞠m), to z tych jasnych pasemek szybko si wyp逝kiwa這.. teraz (a walczy豉m z tym od lutego kolor zaczyna si robi r闚ny... z tym, 瞠 nie stosuj farb, a szampon koloryzuj帷y Palette pozdrawiam !
Stary 2006-08-10, 15:12   #13
natalie1988
Raczkowanie

hmmm, mam nadzieje, ze u mnie tez w koncu ta farba sie utrzyma... dzieki kaszellek!!!!!!! wielka dla Ciebie
Stary 2007-01-25, 13:39   #14
milkadg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
Exclamation Z Blond Na Br您

Sw鎩 naturalny kolor wlos闚 mam jasny br您.Wielokrotnie mialam robione pasemka (platynowe) a do tego stopnia 瞠 teraz robie tylko odrosty.Cale wlosy mam jasne ale nie s one jednolite.Od nasady mam bardzo jasne i stopniowo coraz ciemniejsze a po ko鎍e.
Mam ju do嗆 rozja郾iania wlosow bo sa bardzo s豉be.Chcialabym zafarbowa je na jednolity kolor (br您) ale boje sie 瞠 farba nie z豉pie jednolicie i 瞠 wlosy b璠 jeszcze badziej suche i s豉be ni s.
PROSZE O POMOC (dodam ze wlosy mialam robione rozja郾iaczem)
milkadg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-25, 13:51   #15
margitta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 716
Dot.: Z Blond Na Br您

Farba mo瞠 zrobi si jednolicie, ale po tygodniu si sp逝cze. Mo積a pr鏏owa robi do skutku. Ja wysz豉m ca這kiwice z blondu (te pasemka) po kilku miesi帷ach. Najpierw dobra farba u fryzjera - po tygodniu by豉m z powrotem blondynk, ale nast瘼na (domowa) ju si trzyma豉 miesi帷 i tylko baaardzo zblad豉. Teraz mi si ju trzyma kolor. I do tego jak sobie por闚nam stan w堯s闚 to jak niebo i ziemia - jasne by造 豉dne, ale po豉mane, sianowate, ci庵le suche. Teraz mam g豉dziutkie, mi瘯kie i wreszcie odkry豉m co to znaczy, 瞠 w這sy b造szcz

w這somaniaczka CG od 06.2012 moje w這sy luty
margitta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-19, 23:14   #16
Kathe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369
GG do Kathe
Question z blodnu na braz??

hej! mam dylemat, obecie mam jasne blond pasemka ale chcialabym przefarobwac sie na braz i zrobic to w domu doradzcie mi jakie farby s najlepsze,prosze zalezy mi na czasie

zalaczam moj kolorek i kolorek jaki chcialabym miec<marzy>

jak mysliscie dobrze bedzie mi w brazie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0007.JPG (63,0 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ashlee32.jpg (66,9 KB, 75 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (48,9 KB, 49 za豉dowa)

Anio貫k 31.08.2012 r.

Male雟two

<ciach_reklama>
Kathe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 10:54   #17
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 329
Dot.: z blodnu na braz??

wydaje mi sie ze ten druga fotke jaka zaproponowalas czyli jasny brazik bedzie Ci pasowal a polecam farby do tego Welatonu albko Londy bo sama ich uzywam i jestem zadowolona ale jednak zawsze lepiej jest iscdo fryzjera bo to za duzy wydatek nie bedzie
Stary 2007-10-20, 12:12   #18
Kathe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369
GG do Kathe

a wiesz moze jaki to odcien?

Anio貫k 31.08.2012 r.

Male雟two

<ciach_reklama>
Kathe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 12:20   #19
bnnk
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 748

witam
Ja te mia豉m taki problem mia豉m jasne blond w這sy i chcia豉m podobny br您... nie wiem jakie farby s dobre bo mi farbowa豉 fryzjerka... ale odrazu mi powiedzia豉 ze o jasnym brazie czy nawet 鈔ednim moge zapomniec jesli nie chce miec rudnych w這s闚...wydaje mi si, 瞠 powinna zrobi sobie troszk mocniejszy kolor bo mozesz zamiast br您owych w這s闚 miec rude... albo i軼 do fryzjera bo nigdy nie wiadomo co Ci samej wyjdzie... potem farbowanie odrost闚 to zaden problem ale zmiana koloru moze sie okazac problemem.

"Spadaj Na Ziemi Bomby Nienawi軼i, Ludzkie Serca Zara穎ne Piek貫m"
bnnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 13:22   #20
truskaffka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 294

ten odcien to jasny braz.
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 20:18   #21
Agentka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

pi瘯ny jest ten kolorek na drugiej fotce Kathe o matko ale mnie kusi jak widz sw鎩 okropny ju kolor....
Agentka19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-21, 19:00   #22
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

moim zdaniem byloby Ci dobrze w obu kolorach bardzo mi sie podobaja
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 01:22   #23
Samanthaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Z blond na br您 - pytanie

Witam, nie wiedzia豉m gdzie zamie軼i post dlatego te za這篡豉m temat.
Ot騜, obecnie mam blond w這sy z odrostami (ok. 7-8 cm), kolor ju oczywi軼ie wyblak. Zawsze farbowa豉m w這sy u fryzjera (oczywi軼ie na blond, nigdy na inny), tym razem chcia豉bym sama. I tu pojawia si problem. Kolor jaki chc osi庵n望 to mniej wi璚ej odcie - czekolada, mo瞠 nawet ja郾iejszy o ton, gdy mam jasn cer. Nie mam poj璚ia jak to jest z farbowaniem w這s闚 blond, boj si 瞠 uzyskam jakie zielonkawe czy tym podobne odcienie na g這wie. Nie wiem jak farb wybra, z tego co wyczyta豉m to wiele os鏏 chwali sobie L'oreal creame gloss czy co w tym stylu. Bardzo prosz o parady od os鏏 kt鏎e farbowa造 w這sy z blond na br您 i o dob鏎 bardzo dobrej i trwa貫j farby. Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc.

Samanthaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 08:13   #24
wrily_curly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 645
Dot.: Z blond na br您 - pytanie

z trwa這軼i mo瞠 by ci篹ko, po blondzie kolor zwykle szybko ucieka (ja mia豉m bardzo jasne w這sy farbowane 鈔ednim blondem, wyszed ciemny bardzo kolor kt鏎y po miesi帷u do嗆 powa積ie uciek). Czyta豉m te na wiza簑 瞠 lepiej po blondzie wybiera ciemny blond ni br您y, chyba dlatego, 瞠 nie wyjdzie Ci wtedy ruda po鈍iata, ale dok豉dnie nie pami皻am.
wrily_curly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 13:09   #25
marejta
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 344

Niestety po blond ciemne kolory do嗆 szybko si wyp逝kuj, ale nie jest to co czego nie mo積a zrobi
Ja mia豉m malowane w這sy na blond przez 5 lat a potem zrobi豉m sobie czekoladowe. Wprawdzie za pierwszym czy drugim farbowaniem nie by kolor r闚nomierny bo jednak rozja郾iane w這sy troszk inaczej chwyci造.
Nie pami皻am wprawdzie jakiej farby u篡豉m ale chyba n&e tak mi si wydaje. Acha ja mia豉m wtedy w這sy za ramiona i 瞠by dobrze chwyci造 i nie by這 problem闚 to kupi豉m dwa opakowania i nie 瘸這wa豉m farby w這som

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabe straszny jak go maluj obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 17:28   #26
Patisha87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329

ja kiedy farbowa豉m blond pasemka u fryzjera na do嗆 ciemny br您...Niestety po paru myciach pojawi造 si blond prze鈍ity,po pewnym czasie w這sy mi porudzia造...W ko鎍u wr鏂i豉m do blond pasemek znowu
Patisha87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 19:01   #27
Samanthaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

a mo瞠 najpierw u篡 szamponetki, a potem farb? a jak nie to jak sobie radzi z szybko schodz帷ym kolorem? ile razy nale篡 farbowa i czy tym samym odcieniem ca造 czas?

Samanthaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 19:30   #28
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 082

Szamponetka Ci si zmyje bardzo szybko.

Jak masz bardzo rozja郾ione w這sy to nie farbuj 瘸dnym br您em, bo wyjd czarne. Wybierz jaki blond z poziomu 7 albo 6, wyjdzie Ci wtedy tak jak jasny br您 albo br您. Je郵i masz 鄴速e/z這te/ciep貫 refleksy to nie wybieraj farb o ch這dnej tonacji tylko farby w tonacji ciep貫j lub naturalnej. Ch這dne (popielate) moga spowodowa efekt zielonych w這s闚 lub rozmyty, brzydki kolor.

Kolor z w這s闚 rozja郾ianych b璠zie si szybciej wyp逝kiwa, ale jak szybko to zalezy od tego w jakim stanie masz w這sy i jakiej farby u篡jesz oraz ilu procentowego oksydantu wi璚 ci篹ko przewidzie jak cz瘰to b璠ziesz musia豉 farbowa w這sy... mog豉bys ewentualnie zrobi pigmentcj w這sa, ale to tez nie da Ci 100% gwarancji, ze kolor utrzyma si lepiej.

Co do tego czy tym samym odcieniem - to ju zale篡 od Ciebie i tego jaki chcesz kolor widz, 瞠 niewiele wiesz o koloryzacji (wynika to z pyta jakie zadajesz) wi璚 mo瞠 przejrzyj sobie forum, poczytaj o koloryzacji, s ju w徠ki podobne do Twojego, s te w徠ki ze zdj璚iami itp.

Ci篹ko te cokolwiek Ci doradzi, bo nie napisa豉 jak jasne masz teraz w這sy, nie doda豉 瘸dnego zdj璚ia... A blond blondowi nier闚ny...

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-10-13 o 19:33
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 21:16   #29
Kalunia94
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 194
Exclamation Dot.: Z blond na br您 - pytanie

Hej
Jak masz teraz w這sy blond i chcesz z nich zrobi kolor czekoladowy to powinna u篡 ciemniejszy ton farby ni chcesz uzyska, poniewa je郵i u篡jesz koloru, kt鏎y chcesz mie to wyjdzie Ci RUDY!!
za pierwszym razem br您 nie chyci Ci tak dobrze jak chcesz zawsze b璠zie ja郾iejszy
Ja pope軟i豉m ten b陰d przez par miesi璚y chodzi豉m ruda i w ogole to nie pasowa這 to mojej sk鏎y potem chcia豉m po這篡 blond to ca造 czas by odcie tego rudego teraz dopiero wr鏂i豉m do mojego koloru i nie pope軟i tego samego b喚du ju nigdy wi璚ej
Pozdrawiam
Kalunia94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 21:26   #30
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 082

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Poka wiadomo嗆
Hej
Jak masz teraz w這sy blond i chcesz z nich zrobi kolor czekoladowy to powinna u篡 ciemniejszy ton farby ni chcesz uzyska, poniewa je郵i u篡jesz koloru, kt鏎y chcesz mie to wyjdzie Ci RUDY!!
za pierwszym razem br您 nie chyci Ci tak dobrze jak chcesz zawsze b璠zie ja郾iejszy
Ja pope軟i豉m ten b陰d przez par miesi璚y chodzi豉m ruda i w ogole to nie pasowa這 to mojej sk鏎y potem chcia豉m po這篡 blond to ca造 czas by odcie tego rudego teraz dopiero wr鏂i豉m do mojego koloru i nie pope軟i tego samego b喚du ju nigdy wi璚ej
Pozdrawiam
nie zgadzam si.
Nale篡 wybra ja郾iejszy kolor, bo na jasnych w這sach farby zawsze chwytaj mocniej i kolor wychodzi ciemniejszy.
Ty musia豉 u篡 jakiej dziwnej farby albo za kr鏒ko trzyma豉
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.