Paznokcie- stan opłakany..... ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-08, 17:28   #1
dominiczkadnb
Przyczajenie

GG do dominiczkadnb

Paznokcie- stan opłakany..... ;(

Witam,
jestem tutaj nowa, i za wszelkie błędy w rozumowaniu forum , przepraszam. Otóż, moje paznokcie da sie określić tylko w jeden sposób - "folijki"... Wygnają sie we wszystkie strony świata, rozdwajają sie, łamią.... i wszystko co najgorsze :-( do tego rosną mi bardzo grube i "duże" skórki, których nie da sie poprostu odsunąc bo wygląda to bardzo nie estetycznie.... jedyne co moge pochwalić, to w miare ładny kształt płytki.... Tyle sie naczytałam o wszystkich odzywkach, ale chciałam bym usłyszeć waszą opinie... jak do tej pory jeszcze nie znalazłam odżywki, która pomogłaby mi.. plisssssssssssss kochane dzieffczynki, pomóżcie mi
dominiczkadnb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:30   #2
*Sylvia*
Raczkowanie

GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Dot.: Paznokcie- stan opłakany..... ;(

Mam takie same paznokcie jak Ty,ostatnio pojawiły się nawet białe plamki,wiem,że to brak jakiś witamin,ale nie pamiętam już jakich.W każdym bądź razie chciałabym polecić Ci odżywkę Sally Hansen-NATURAL GROWTH ACTIVATOR.Dzięki niej miałam wreszcie po raz pierwszy w życiu długie(wyglądające jak sztuczne),mocne paznokcie Pozdrawiam
Stary 2006-01-08, 18:32   #3
anciaahk
kosmitka

Podłączę się... Sylvia gdzie kupiłaś odżywkę Sally - widziałam na allegro za połowę ceny sklepowej, ale nie wiem czy to nie podróbki. Szczerze mówiąc myślałam, że jest przereklamowana, ale chyba się skuszę. Może jednak dorzucę do tego jakieś zabiegi u fachowca...
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:35   #4
201707171556
Konto usunięte

Te białe plamki na paznokciach to chyba z braku cynku.
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:01   #5
Nattttii
Raczkowanie

Arrow Dot.: Paznokcie- stan opłakany..... ;(

DOMINICZKADNB: "do tego rosną mi bardzo grube i "duże" skórki, których nie da sie poprostu odsunąc bo wygląda to bardzo nie estetycznie.... "

możesz je po odsunięciu spróbować wyciąc takim specjalnym wycinaczem, w kształcie "v", ale musisz byc bardzo ostrozna, zeby nie wycinac zbyt glęboko, bo sie pokaleczysz.
Nattttii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:11   #6
Martini:)
Raczkowanie

GG do Martini:)

Sylvia.. czy to ta odżywka w niebieskim opakowaniu, w formie olejku?? Stosowałam wiele odzywek z Sally hansen.. i zdecydowanie polece zlota i srebrna... jako najlepsze z nich p.s. tez miala slabiutkie pazurki - jak bibułki
Martini:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:58   #7
dominiczkadnb
Przyczajenie

GG do dominiczkadnb

Cytat:
Napisane przez *Sylvia*
Mam takie same paznokcie jak Ty,ostatnio pojawiły się nawet białe plamki,wiem,że to brak jakiś witamin,ale nie pamiętam już jakich.W każdym bądź razie chciałabym polecić Ci odżywkę Sally Hansen-NATURAL GROWTH ACTIVATOR.Dzięki niej miałam wreszcie po raz pierwszy w życiu długie(wyglądające jak sztuczne),mocne paznokcie Pozdrawiam
Z ciekawośći pytając, ile taka odżywka kosztuje ?
Stary 2006-01-08, 20:09   #8
Raczkowanie

generalnie odzywki SH kosztują powyżej 40 zł w drogeriach.. źródłem tanszym, ale niekoniecznie pewnym jest allegro
Stary 2006-01-08, 20:47   #9
primavera
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Martini:)
generalnie odzywki SH kosztują powyżej 40 zł w drogeriach.. źródłem tanszym, ale niekoniecznie pewnym jest allegro
Ja kupuję w drogeriach za 30 zł
primavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 20:58   #10
dominiczkadnb
Przyczajenie

GG do dominiczkadnb

dziekuje Wam bardzo za porady zaopatrze sie w którąś z poleconych :P słyszałam również ze są rownież jakies domowe sposoby
btw: zażywała moze któras z Was dziewczyneczki tabletki drożdzowe? słyszałam ze wzmacniają włosy i paznokcie ?
Stary 2006-01-08, 21:44   #11
primavera
Zakorzenienie

Dominiczko - pomaga moczenie paznokci w oliwie, skuteczny jest także balsam Tisane do paznokci-koszt ok 7 zł. Ja używałam odżywki sally Hansen Maximum Growth i byłam zadowolona.

Odsuń lub wytnij skórki (możesz się wybrać do kosmetyczki, ona zrobi to profesjonalnie) a później polecam ci odsuwanie ich rąbkiem ręcznika po każdym myciu rąk, a zwłaszcza po kąpieli czy pracach domowych, podczas których dłonie były długo moczone (mycie naczyń, pranie reczne)-skórki są wtedy miękkie i łatwo daja sie odsunać. Ja już mam nawyt odsuwania skórek ręcznikiem i robię to nieświadomie; nie mam z nimi zadnych kłopotów i nie potrzebuję używać żadnych praparatów.
Zobaczysz-troszke starań i czasu, a na pewno niedługo będziesz miała ładne paznokcie
primavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 22:33   #12
*Sylvia*
Raczkowanie

GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*

Ja za tę odżywkę zapłaciłam 36zł w pewnym małym sklepiku w Gdyni Głównej Innej nie używałam,może spóbuję tak jak tutaj koleżanka poleca-złotą lub srebrną Pomimo,że do mojej niebieskiej odżywki nie mam żadnych zastrzeżeń.
Stary 2006-01-08, 22:38   #13
Raczkowanie

a mi ta niebieska SH w ogole nie pomogla!!! a byla w 100% oryginalna... najwyrazniej to kwestia pazurkow.. mialam baardzo zniszcone... i zero efektow... czego totalnie nie moge powiedziec o zlotej i srebrnej Sally Hansen Pozdrawiam
Stary 2006-01-08, 22:51   #14
ajoma
Przyczajenie

Wink Dot.: Paznokcie- stan opłakany..... ;(

jeżeli chodzi o skórki tp spróbuj wymoczyć je w wodzie z mydłem to je zmiękczy a potem delikatnie odchyl, po kilku takich zabiegach nie będą dalej rozły, nie gwarantuję 100% pewnosci ze to u ciebie zadziała ale u mnei sprawdza się ta metoda
ajoma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 17:23   #15
laseczka.wąglika
Raczkowanie

Jesli się powtórzę z jedną z przedmówczyń to przepraszam,
a oto moje skromne zdanie + porady:

Po pierwsze - zwracaj szczególną uwagę na to co robisz rękami a nie używasz przy tym rękawic gumowych. Ja np. wszystkie prace "wodne" typu mycie podłóg, naczyń wykonuje w rękawiczkach. Zawsze to jedno niekorzystne rozmoczenie paznokci mniej.

Po drugie - dieta - paznokciom służy dieta bogata w wapń (danonki ) magnez i cynk. Jesli masz problem z doborem odpowiednich produktów żywnościowych z tymi składnikami, po prostu kup je w kapsułkach w aptece

Po trzecie - odżywki - z czystym sumieniem polecam odzywki marki Alessandro. Owszem wymagają cierpliwości, ale to chyba każda odzywka tak ma. Wg. mnie wydatek opłaca się (np. Extra hardner kosztuje ok.55zł) Dodatkowo odkryłam niedawno krem Alessandro - nazwy nie pamiętam - który stosuje się codziennie przed spaniem wsmarowując go w paznokcie i skórkę wokól nich, również rewelacja.

Po czwarte - nie ulegaj pokusom kupienia tanszej odzywki. Pamiętaj - cena jest adekwatna do jakości. Po co masz sobie psuć nerwy prze odżywkę która miała już dawno zadziałąć a tylko sprawę pogorszyła?
Aaa... i na koniec! Wyrzuć wszystkie lakiery do paznokci zawierające w swoim składzie toluen i formaldehyd! Tosz to trucizna dla paznokci!

Po piąte - używaj tylko pilników szklanych lub kup sobie marki Alesandro, tan wspomagające nierozdwajanie się płytki paznokcia...

Tyle ode mnie Życze powodzenia!

Edytowane przez laseczka.wąglika
Czas edycji: 2006-01-10 o 18:23
laseczka.wąglika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:00   #16
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witaj
Dominiczko- z odzywkami to bywa róznie jednym pomagają innym nie, jedyne co mogę Ci polecic to codzienne smaorwanie paznokci olejkiem rycynowym,ja przy zelkach samrowałam macierz paznokcia i po zjdeicu byly twarde jak nigdy,kiedy nie uzywalam olejku po zelkach miałam papier a nie paznokcie.Olejek kupisz w aptece,sklepie zielarskim,bardzo ładnie nawilza i regeneruje płytke paznokcia,duzym tez plusem jest to iz przy jego stosowaniu koncówki paznokcia robia się białe.Stosowałam i Sally Hansen i Nail tek i Nail tek był lepszy,ale i tak nie spelnial moich oczekiwan.
To tyle.
boniulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 16:28   #17
dominiczkadnb
Przyczajenie

GG do dominiczkadnb

Dziekuje Wam ślicznie dziewczynki buziaczek dla Was zatem... do boju :P
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości