Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-09, 22:07   #1
kahulciak
Przyczajenie

Hmm..stylista?

Mam nieciekawe doswiadczenia jesli chodzi o fryzjerow.Wlasciwie nigdy nie bylam zadowolona z ich efektow na mojej glowie.Szukam kogos kto pomoze dopasowac mi fryzurke do mnei calej.Szukam profesjonalisty a takze kogos z indywidualnym cieplym podejsciem do klienta.Zalezy mi na czasie.Interesuje mnie tylko Warszawa.Dziekuje i pozdrawiam
kahulciak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:31   #2
Eliza.A
Raczkowanie

Dot.: Hmm..stylista?

Polecam Leona z TO TU na Ogrodowej 58.Za sciecie wlosow dlugich placi sie 100zl,ale warto Ja jestem bardzo krytyczna wobec fryzjerow,bo rzadko zdarza mi sie byc zadowolona i do fryzjera nie ide sie zrelaksowac tylko wrecz przeciwnie Ale tym razem zostalam milo zaskoczona.Najpierw byla rozmowa co bym chciala i czy to w ogole bedzie dobrze wygladalo na moich wlosach,ogladanie tych wlosow,mycie i ciecie.Pierwszy raz bylam u fryzjera "stylisty" i powiem szczerze,ze jak patrzylam na technike scinania,to ogromna roznica jest zauwazalna nawet dla laika.Efekt-rewelecja.
Co do koloru to chodze do Arka do salonu na ul.Pereca 3.Przesympatyczny chlopak,mila atmosfera,ceny przystepne-tez bardzo polecam.Chodze tak za min z salonu do salonu-juz teraz do 3 ale warto
Eliza.A jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:11   #3
uma
Raczkowanie

a czy ktos orientuje sie czy warto zapłacic 350 zł u jagi hupalo?
uma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 15:43   #4
Eliza.A
Raczkowanie

Uma,ja bym nie zaplacila.Rozumiem,ze 350zl to tylko sciecie? Wiesz jeszcze nie widzialam nikogo komu byloby ladnie i twarzowo w tych ohydnych grzywkach,ktore ona robi kazdemu,bo wydaje jej sie,ze kazdemu pasuja...Rzeczywiscie fryzurki sa ekstrawaganckie i odwazne,jesli komus o to chodzi to ok.Ja wole kobiece ladne fryzury i w zyciu nie dalabym zrobic sobie czegos takiego,jak ona robi ludziom np.w tvn style.Jeszcze nie widzialam,zeby ktokolwiek po takiej metamorfozie wygladal korzystniej.Nie pytam nawet jak radzi sobie potem z ukladaniem tego w domu.Jak dla mnie to wiekszosc tych ludzi powinna wystapic o odszkodowanie za straty moralne...w koncu zanim to odrosnie,to pol roku wyjete z zycia towarzyskiego
Ja jestem przeciwniczka Jagi Hupalo.W ogole nie podoba mi sie jej styl i w zyciu nie dalabym jej sie obciac nawet za darmo.
Stary 2006-01-20, 21:57   #5
uma
Raczkowanie

hm, nie widziałam co ona wyrabia w tvn style, natomiast moja koleżanka ja potwornie zachwala i zdecydowanie nie miala grzywy,sama nie wiem chciałabym sciac na krótko a tu juz wymaga wprawy, dotychczas chodziłam do fryzjerki stylistki, ktora "wychowala" sie u czajki, swietna dziewczyna tylko, mam wrazenie ze coraz mniej serca wklada w ciecie...wiesz taki stylpracy, ze ona scina, kto inny ukłda i jeszcze w miedzyczasie dwie inne klientki na fotelach...,
Stary 2006-01-20, 23:31   #6
Eliza.A
Raczkowanie

Uma,to tak samo jak u Macka Wroblewskiego.Moja kolezanka do niego chodzi.On tylko dobiera kolor farby,a wszystko inne robia jego pracownicy.Ja wlasnie dlatego cenie tego Leona.Mam do wyboru-zaplacic 80 zl i strzyga mnie jego podopieczni,albo place 100 i od A do Z on wszystko przy mnie robi(oprocz mycia wlosow i takich tam malo znaczacych pierdól).I naprawde tak jest.Nie podoba mi sie,ze coraz wiecej fryzjerow "stylistow" odwala w salonach "masowke" przyjmujac 5 klientek na raz i zadnej nie poswiecejac w efekcie uwagi.
Jezeli chcesz krotka fryzurke,to faktycznie musisz zastanowic sie nad wyborem fryzjera.Jezeli kolezanki sa zadowolone,a Ty wiesz co chcesz miec na glowie,to zaryzykuj.Tylko ta cena troche boli...Najwazniejsze jest to,ze te wlosy powinny byc tak sciete,zebys wygladala dobrze nie tylko jak wyjdziesz od fryzjera,ale rowniez kazdego nastepnego dnia,kiedy bedziesz musiala ulozyc je sama.
Stary 2006-01-21, 21:00   #7
uma
Raczkowanie

mysle ciezko nad tym fryzjerem, 350 zeta to sporo kasy, jesli sie na hupalo zdecyduje to podziele sie wrazeniami, narazie jestem lekko zdezorientowana, wiesz ja lubie fryzjerów którzy mówią wprost ze cos do danej buzi pasuje a cos innego nie, dlatego tez nie mam teraz jakies konkretnej wizji fryzury, wiem ze w krótkich fryzurkach wygladam lepiej....co do twogjeo leona to polecilabys go na taka diametralna zmianę, czy raczej robi pod dyktando...
wiesz ja również rzadko bywam zadowolona z fryzjera i taka wizyta mnie stresuje, takze jest dla mnie wazne kto mi macha nożyczkami kolo głowy!
Stary 2006-01-21, 21:50   #8
Eliza.A
Raczkowanie

Uma,ja obcinalam wlosy o ok 15 cm i robilam dluga grzywke na bok.Te 15cm to nie byla dla mnie duza zmiana,bo mam bardzo dlugie wlosy,ale nad grzywka zastanawialam sie chyba z rok.Chcialam taka jak ma A.Mucha,ale Leon wybil mi to z glowy.Powiedzial,ze nie bede korzystnie wygladala,a do tego beda problemy z ukladaniem,wiec zrobi mi grzywke,ale taka,ktora mozna czesciowo wziac za ucho.Wlosy chcialam tylko podciac i nie chcialam az tyle-tak wyszlo i w trezultacie jestem zadowolona,ale na poczatku troche sie zloscilam,ze tyle obcial z dlugosci.Nie wiem czy mozna wybrac sie do niego na taka metamorfoze,bo ja sama wiele nie zmienilam.Nie widzialam tez zadnej krotkiej fryzury w jego wykonaniu.Znam pare osob,ktore maja naprawde fajne fryzury od niego,ale one wszystkie maja dlugie wlosy...
Stary 2006-01-22, 10:26   #9
olik04
Zakorzenienie

OO.. jeden z niewielu fryzjerów stylistów, którzy nie mają manii obcinania na krótko? Hm.. może się do niego wybiore. Mam nadzieje, że jeśli powiem że nie chce mieć krótkich włosów, to nie obetnie mi wszystkiego?
olik04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 17:57   #10
Eliza.A
Raczkowanie

No wlasnie,to byl jeden z glownych powodow,dla ktorego wybralam sie wlasnie do Leona.Boje sie fryzjerow z "wizja artystyczna" w stylu irokez czy krotka grzywka
Stary 2006-01-22, 19:39   #11
uma
Raczkowanie

oj straszny mam teraz metlik w głowie, moze wybiore sie do leona na rekonesans, poniewaz i tak jesli na krótko to dopiero na wiosne, wiec moze go wybadam i okaze sie ze ma cos dla mnie...
Stary 2006-01-22, 21:19   #12
olik04
Zakorzenienie

a mają może jakąś strone internetową?
Stary 2006-01-25, 16:38   #13
olik04
Zakorzenienie

Eliza.. ja nie pamietam dokladnie gdzie kiedyś bylam (trzy lata temu) bo wolalam jak najszybciej zapomniec o tym strasznym fryzjerze!!! Ale zobaczylam na mapie i na 90% ten fryzjer o ktorym ty piszesz to ten straszny fryzjer niby stylista!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! ;( Chciałam pozostać przy długich włosach a on mi zrobił króciutkie włosy bez mojej wiedzy!! A mówiłam że nie chce krótkich!!! To był dla mnie szok na cały rok ;(. Z tego co wiem to każdą klientkę strzygł tak samo.

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2006-02-05 o 21:38
Stary 2006-02-05, 21:28   #14
Eliza.A
Raczkowanie

Olik,spokojnie!! to napewno nie byl Leon!! Na ogrodowej sa chyba jeszcze 2 takie badziewne salony,gdzie moglo to sie zdarzyc.Salon Leona miesci sie dokladnie w tym budynku,gdzie Gimnasion i zostal otwarty niecaly rok temu
Stary 2006-02-05, 21:37   #15
olik04
Zakorzenienie

uuuff.. to znaczy ze to nie on Zareagowalam tak bo to bylo naparwde tragiczne przezycie Gdyby tobie obcieli 3/4 wlosow tez bys tak zareagowala
Ok.. to pewnie w lato sie do niego wybiore. Oczywiscie najpierw zbadam na 100% czy to nie on
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości