L'oreal Casting czy Wella Color Soft ? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-04, 10:44   #511
kina023
Przyczajenie

Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Mam pytanko..
Chciałabym użyć Loreal Casting Ciemny Blond 600 na moje nieszczęsne blond włosy żeby przywrócić choć trochę ich naturalny kolor właśnie Castingiem.. :/
i tu pytanie, czy Casting Ciemny Blond 600 uzyska mi taki kolor jaki miałam naturalny? (fotka w załączniku)
kolor pewnie by się troszkę zmył, i byłoby ok?
z tego co widać na pudełku jest dość ciemny jak na Ciemny Blond więc.
i czy jak wczoraj farbowałam włoski na blond mogłabym np. jutro pomalować je tym Castingiem? ... czy to by je strasznie zniszczyło? ale w końcu Casting nie niszczy jak farba więc.. można?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0662.jpg (37,8 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03-07-08_1736.jpg (41,9 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_378ba9e53cb1.jpg (52,6 KB, 150 załadowań)
kina023 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 19:49   #512
andziaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kina023 Pokaż wiadomość
Mam pytanko..
Chciałabym użyć Loreal Casting Ciemny Blond 600 na moje nieszczęsne blond włosy żeby przywrócić choć trochę ich naturalny kolor właśnie Castingiem.. :/
i tu pytanie, czy Casting Ciemny Blond 600 uzyska mi taki kolor jaki miałam naturalny? (fotka w załączniku)
kolor pewnie by się troszkę zmył, i byłoby ok?
z tego co widać na pudełku jest dość ciemny jak na Ciemny Blond więc.
i czy jak wczoraj farbowałam włoski na blond mogłabym np. jutro pomalować je tym Castingiem? ... czy to by je strasznie zniszczyło? ale w końcu Casting nie niszczy jak farba więc.. można?
Hej!! Jesli masz bardzo jasny blond teraz to być może wyjdzie taki kolor, choć trzeba wziąść pod uwagę, że z castingiem bywa tak, że kolor niby ten sam a różnie wychodzi u różnych osób. Ja używam ciemnego blondu, kolor ładny, ale ... u mnie osobiście zaraz po nałożeniu wychodzi ciemniejszy. Kiedy nakładałam pierwszy raz na pasemka byłam bardzo zadowolona, że tak sobie dał radę i nawet fryzjerka mówiła, że bardzo dobry efekt. A czy niszczy włosy ?? Mnie się wydaje, że po nim są włoski bardzo ładne, błyszczące...
andziaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 21:18   #513
kina023
Przyczajenie

andziaxx a jaki masz obecnie kolor włosów? To znaczy na jaki teraz nakładałaś Casting? Bo na pasemka to rozumiem, że były one takie w kolorze blond?
Stary 2008-07-04, 22:17   #514
nati-mo
Rozeznanie

GG do nati-mo

Może zastosuj Blond Castinga, bi ciemny blond na Twoich jaśniutkich włoskach może wyjść z niespodzianką, tzn czarny albo ciemnozielony, widziałam juz kiedyś u koleżanki taki efekt...

->
nati-mo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 22:22   #515
andziaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kina023 Pokaż wiadomość
andziaxx a jaki masz obecnie kolor włosów? To znaczy na jaki teraz nakładałaś Casting? Bo na pasemka to rozumiem, że były one takie w kolorze blond?
Miłam pasemka jaśniutkie z ciemnymi, ale pokryło przy drugim już nałożeniu castinga jednolicie. Właśnie to tak jest, że każdy ma inny efekt, u mnie nic nie miało to wspólnego z odcieniem zielonego
Stary 2008-07-04, 22:40   #516
kina023
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nati-mo Pokaż wiadomość
Może zastosuj Blond Castinga, bi ciemny blond na Twoich jaśniutkich włoskach może wyjść z niespodzianką,
chodzi o to, że ja chce się pozbyć blondu
więc Blond Casting odpada.
Stary 2008-07-04, 23:22   #517
Ines-ka
Zakorzenienie

Jeśli chcesz powrócić do naturalnego koloru to nie farbuj Castingiem.
Z blondu w brąz radzę uważać.
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:59   #518
kina023
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz powrócić do naturalnego koloru to nie farbuj Castingiem.
Z blondu w brąz radzę uważać.
hmm. więc mam się pomalować jakąś normalną farbą w kolorze ciemny blond (taki miałam naturalny) ?
Stary 2008-07-12, 21:22   #519
poldek 86
Raczkowanie

hej! mam włosy koloru ciemny brąz,a chcę je zafarbować castingiem również na brąz tylko po to żeby nadać jakiś inny odcień. Nigdy wcześniej nie farbowałam.Chciałabym zrobić to jednorazowo. Czy odrosty bardzo rzucają się w oczy w momencie gdy moje włosy będą wracać do naturalnego koloru???pomóżcie
poldek 86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 15:42   #520
Dori1981
Raczkowanie

Wczoraj zafarbowałam włosy Castingiem kolor blond 700ale wyszedł jasniejszy niż mój naturalny kolor wlosów do którego teraz chce powrócić.
Zastanawiam się nad ponownym zafarbowaniem włosów tylko nie wiem czy wybrać Casting ciemny blond czy Wellaton Soft Color średni blond, może któraś z Was miała doczynienia z tymi farbami i kolorami
Proszę o radę i jak macie to zdjęcia castinga ciemny blond i Wellatonu średni blond
Dori1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 10:19   #521
andziaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Wczoraj zafarbowałam włosy Castingiem kolor blond 700ale wyszedł jasniejszy niż mój naturalny kolor wlosów do którego teraz chce powrócić.
Zastanawiam się nad ponownym zafarbowaniem włosów tylko nie wiem czy wybrać Casting ciemny blond czy Wellaton Soft Color średni blond, może któraś z Was miała doczynienia z tymi farbami i kolorami
Proszę o radę i jak macie to zdjęcia castinga ciemny blond i Wellatonu średni blond
Kolor Ciemny blond castinga to raczej nie gama blondów, to coś w stylu jasnego brązu, kolor bardzo podobny do tego jaki jest na opakowaniu. Jeśli chodzi o kolor to bardzo ładny, ja jestem mu wierna choć na początku chciałam inny, ale tak już zostało i mam brązowe włosy, a byłam blondynką .
Stary 2008-07-28, 11:01   #522
goskagb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Wczoraj zafarbowałam włosy Castingiem kolor blond 700...
Czy mogłabyś wkleić jakieś zdjęcie po blondzie 700??
goskagb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 11:15   #523
olba
Raczkowanie

a ja mam wlasnie pytanie dotyczace tych farb zmywalnych.przepraszam ze tak wklejam sie w ten watek, ale pytalam o to w innym i nie dostalm odpowiedzi moze tu mi pomozeciezalezy mi na czasie.
wiec wyjerzdzam nad morze i jak pojde sobie poplywac i zmocza mi sie cale wlosy to bedze mi ciekla z wlosow ciemniejsza woda od tej farby plisss pomozcie mi bo wyjezdzam za tydzen i nie wiem czy farbowac czy nie.
olba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 13:36   #524
goskagb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olba Pokaż wiadomość
a ja mam wlasnie pytanie dotyczace tych farb zmywalnych...
Niestety po castingu, zwłaszcza na początku, woda np w wannie jest zabarwiona Oczywiście im ciemniejszy kolor, tym bardziej. Ale czy na skórze będzie to widać? - Nie mam pojęcia, trzeba sprawdzić w praktyce
Stary 2008-07-28, 16:40   #525
szakira
Przyczajenie

ja tez mialam problem z jasnym blondem po balejazu i zafarbowlam castingiem blond.pokryl wlosy ale jest taki zlotawy a ciemny blond fajnie wychodzi moja kolezanka nim robi pokryje ci ladnie wlosy albo proponuje mrozny beż jeszce tez jest ok.bedzie bardziej podobny do twoich naturalnych
szakira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:01   #526
Dori1981
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez goskagb Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś wkleić jakieś zdjęcie po blondzie 700??
Witam
Dzisiaj chyba nie uda mi sie dodać zdjęcia ,ale jutro wkleje

Cytat:
Napisane przez szakira Pokaż wiadomość
ja tez mialam problem z jasnym blondem po balejazu i zafarbowlam castingiem blond.pokryl wlosy ale jest taki zlotawy a ciemny blond fajnie wychodzi moja kolezanka nim robi pokryje ci ladnie wlosy albo proponuje mrozny beż jeszce tez jest ok.bedzie bardziej podobny do twoich naturalnych
Jeśli możesz to wklej zdjęcie koleżanki włosów po farbowaniu ciemnym blondem.Ja jasny blond balejaż zlikwidowałam właśnie mrożnym beżem ( w grudniu) ,ale zmywał się trochę na rudo.

Chciałebym powrócić do swojego naturalnego koloru to znaczy ni to średni blond ni ciemny.
Szukałam wszendzie szamponu koloryzującego wella Soft i normalnie nigdziego nie ma Produkują Go

Dodaje zdjecia 3 pierwsze to włosy po Castingu blond 700 a trzecie zdjecie ( z grudnia) zafarbowane Castingiem mroźny beż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Blond .JPG (81,8 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blond 1 JPG.JPG (80,3 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blond 2JPG.JPG (79,6 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mroźny beż.JPG (72,2 KB, 318 załadowań)

Edytowane przez Dori1981
Czas edycji: 2008-07-29 o 11:35
Dori1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:54   #527
goskagb
Raczkowanie

Dzięki ! Ten blond jest baardzo podobny do moich naturalnych włosów i właśnie takiego koloru szukałam
Stary 2008-07-30, 11:04   #528
wata pomidorowa
Rozeznanie

Ja mam pytanko to dziewczyn, które używały L'oreala. Jestem blondynką, chciałabym rzucić sobie jakiś odcień zbliżony do mojego naturalnego koloru. I po jakim czasie zauważe schodzenie koloru. Czy jest ono bardzo widoczne i czy kolor będzie sprany?

wata pomidorowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 21:26   #529
sugah
BAN stały

kochane!! co mam robic mam teraz na glowie sprany jasny braz z blond odrostami. a chce blond wloski miec! chce zmieszac z castinga ciemny blond i perlowy blond. wyjdzie mi na jasnym brazie cos w stylu blond? czy rudy? pomocy!!!!!
sugah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 18:11   #530
Suszara
Rozeznanie

GG do Suszara

chciałam zapytać, czy casting pokryje odrosty ze średniego blondu?

Farbuję włosy mieszanką farb średni blond i popielaty jasny blond, a naturalne mam średni blond.

Mam ochotę spróbowac castinga, gdyż ma nie niszczyc tak włosów, ale nie wiem, czy pokryje moje odrosty?

Nie chcę nim rozjaśniać, ale uzyskac taki sam kolor, jaki mam obecnie, a odrosty pokryć?

Interesuje mnie odcień 900 - świetlisty blond, 930 - słoneczny blond.

A mój naturalny blond podobny jest do perłowego blondu z castinga.

Proszę o info...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0120721_1__1__1___3__13050_47f401b2d16ef.jpg (16,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0120721_1__1__1___4__13051_47f401b2d3e00.jpg (14,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 412857531.jpeg (9,6 KB, 79 załadowań)

AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 13:38   #531
pegawe
Raczkowanie

Thumbs up m

h

Edytowane przez pegawe
Czas edycji: 2010-09-05 o 15:46
pegawe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 00:08   #532
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pegawe Pokaż wiadomość
Pawie 2 miesiące temu zafarbowałam włosy castingiem--->kolor czekolada,po kilku myciach lekko się sprał lecz do tej pory trzyma mi siębardzo dobrze,myję włosy co dwa dni więc 28 myć juz na pewno minęło,pomimo wszystko jestem zadowolonadźywka starcza na kilka razy mimo że wcale nie mam rzadkich włosów,kolor jest zbliżony do mojego naturalnego dlatego po ponad 8 tygodniach w dalszym ciągu nie widzę odrostów<<<mogę załączyć zdjęcia>>>,już zakupiłam kolejną farbę-tym razem jasny brąz i już nie mogę doczekać się efektu,bo słyszałam że wychodzi o wiele ciemniej niż powinienbędzie śmiesznie,pozdrawiam:cmok :
Ja w piatek pofarbowalam wlosy tym samym kolorem (czekolada) i to byla baaaardzo zla decyzja
Kolor zupelnie nie przypomina tego ze zdjecia, wyglada bardziej jak miedziany niz czekoladowy braz

Niestety doszlam do wniosku, ze bede musiala pofarbowac wlosy jeszcze raz - brazem lub jasnym brazem, jeszcze nie wiem na 100% ktory kolor wybrac, bo gdy rok temu wzielam braz, wlosy byly czarniutkie.

Boje sie o moje wlosy, bo przy tym farbowaniu bardzo duzo mi ich wypadlo...
Moze ktos mi doradzic ile mam odczekac zeby wlosy to przezyly

BERRY21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 21:16   #533
1984izunia
Przyczajenie

Question Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

A czy ktoś ma jakies zdjecia po nugacie?, bardzo mi sie podoba ten kolor na opakowaniu ale z jednego postu wyczytalam ze na włosach wyglada brzydko
plis wklejcie jakies zdjecia
1984izunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:10   #534
dusia0523
Przyczajenie

Ja również chciałabym pomalować włosy Castingiem, ale mam wątpliwości: jeszcze jej nie używałam, a wcześniej kiedy malowałam włosy np. farbą Garniera, szybko się zmywała i pozostawiała paskudne rude pasma( mój naturalny kolor to średni brąz). Czy farba Loreal tez takie pozostawia?? :conf used:
dusia0523 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:17   #535
dusia0523
Przyczajenie

Aha i zapomniałam dodać ze chciałaym pomalowac włosy na jakiś brąz, trochę ciemniejszy od moich naturalnych włosów, zależy mi tez na tym żeby kolor nie wyszedł czarny,,, Czy ta farba sie sprawdzi???
dusia0523 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 14:16   #536
kamilaaa19
Przyczajenie

GG do kamilaaa19
Exclamation Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Hej dziewczyny
Słuchajcie mam mały problem;/... otóż zawsze marzyło mi się mieć ciemne włosy i postanowiłam zaszaleć... Mam blond włosy i zamierzam koloryzować je na taka czekoladę.. Już wiem jaki szampon wezmę--> Casting. Tylko jest jeden problem.. ja nigdy nie farbowałam sobie włosów.. i boje się, że się okaże, że wyglądam paskudnie a kolor będzie raczej dłużej się trzymał na moich włosach, nie? proszę doradźcie mi!!! Acha, jeżeli chodzi o cerę brwi i oprawę oczu to wszystko się da zrobić zamierzam przyciemnić czyli totalna metamorfoza ;P Załączam swoje zdjęcie na nim doskonale widać jaki mam kolor włosów.
Pomóżcie!
)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg K.jpg (121,9 KB, 199 załadowań)
kamilaaa19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 18:17   #537
oaza
Rozeznanie

ja mialam takie same onawy jak Ty kupilam ciemny blond i wyszlo jak na ciemny blon ciemno ale bylam zadowolona jak bedziesz sie zle czyla to niestety bedzie musiala poczekac az sie wypłucze
oaza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 12:01   #538
BioPaulina
Przyczajenie

Wczoraj kupiłam Casting Creme Gloss "czekolada" (535).
Czy któraś z Was (czytałam wyżej, że robiłyście ten kolor) mogłaby wkleić fotki?
Nigdy wczesniej nie farbowałam włosów... licze na CZEKOLADĘ a nie czerń
BioPaulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 16:24   #539
independent99
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kamilaaa19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Słuchajcie mam mały problem;/... otóż zawsze marzyło mi się mieć ciemne włosy i postanowiłam zaszaleć... Mam blond włosy i zamierzam koloryzować je na taka czekoladę.. Już wiem jaki szampon wezmę--> Casting. Tylko jest jeden problem.. ja nigdy nie farbowałam sobie włosów.. i boje się, że się okaże, że wyglądam paskudnie a kolor będzie raczej dłużej się trzymał na moich włosach, nie? proszę doradźcie mi!!! Acha, jeżeli chodzi o cerę brwi i oprawę oczu to wszystko się da zrobić zamierzam przyciemnić czyli totalna metamorfoza ;P Załączam swoje zdjęcie na nim doskonale widać jaki mam kolor włosów.
Pomóżcie!
)
Ja bym Cię widziała w Nugacie albo Bursztynie )
independent99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 16:54   #540
lea88
Zakorzenienie

Ja mialam Nugat i na wlosach sredni blond wyszedl m bardzo ciemny, cos jak kasztan- wszyscy mowili, ze to pomylka :P Nie polecam. Juz lepszy Karmel, bo daja efekt ciemnego blondu/jasnego brazu z karmelowa poswiata.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2008-10-21 o 17:16
lea88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości