L'oreal Casting czy Wella Color Soft ? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-28, 23:28   #601
ijanka
Przyczajenie

Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez natalika Pokaż wiadomość
tequila6 jestem w podobnej sytuacji więc się nie martw, sama nie jesteś.
Kochane pomóżcie, czy jeżeli moje włosy przypominają bardzo jasny brąz, mogę je pofarbować ciemnym blondem? Myślicie, że "złapie" mi ten ciemny blond. Moje naturalne włosy to ciemny blond, a używałam castingi: ciemny blond, pralina, 2xciemna czekolada. Ostatnio farbowałam 2 miesiące temu ciemną czekoladą, ale dość dobrze-na moje szczęście wymywa się, ale nie wiem czy jednak mogę zaryzykować ciemnym blondem?? Dajcie dobrą radę )
Mam jeszcze jedno pytanie- jaki użyć casting, aby włosy były trochę ciemniejsze, niż po Ciemnym blondzie, a nie miały rudawych połysków??
Proszę moje drogie specjalistki o radę
jak złapał Ci ciemny blond i jak sie wypłukuje?

Edytowane przez ijanka
Czas edycji: 2009-06-28 o 23:31
ijanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:26   #602
olcia2112
Przyczajenie

Witam wszystkich.Mam taki problem a bardziej pytanko...moje wlosy sa koloru jasny bląd,mam zniszczone wlosy i bardzo przesuszone,pozatym pol moich wlosow stracilam wlasnie przez rozjasnianie...chcialabym użyć castingu,tyle ze nie wiem jakiego koloru..chcialabym pozostac przy blondzie,jednak moze byc on troche ciemniejszy niz ten co mam dotychczasz...blgam napiszcie mi ktory kolor bylby dobry.z gory dziekuje i czekam na odpowiedz.
olcia2112 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 20:39   #603
hello100
Przyczajenie

Witam, kolor moich włosów to jasny brąz, zastanawiam się nad pofarbowaniem włosów na CASTING ciemny brąz 300, to prawda że kolor na początku jest czarny? Może ma ktoś zdjęcia po pofarbowaniu na ten kolor?
hello100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 14:39   #604
cierra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hello100 Pokaż wiadomość
Witam, kolor moich włosów to jasny brąz, zastanawiam się nad pofarbowaniem włosów na CASTING ciemny brąz 300, to prawda że kolor na początku jest czarny? Może ma ktoś zdjęcia po pofarbowaniu na ten kolor?
moim zdaniem na pewno wyjdzie czarny, na jasnym brązie nawet brąz może wyjść czarny

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 15:39   #605
c0sette
Raczkowanie

hej dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy :p więc moje naturalne włosy to taki mysi szatyn. Farbowałam je dużo razy na ciemniejsze kolory, jednak ostatnio bardzo się poniszczyły i farba którą miałam na włosach zaczęła jaśnieć w efekcie zrobiła się jasno brązowa, taka lisia i teraz wygląda tak jakbym pomalowała włosy na rudy i miała ciemne odrosty. Problem jest taki, że nie wiem jak je pomalować.. bo zawsze zaczyna się od odrostów a ja muszę potrzymać farbę dłużej na tych rudych końcach i nie wiem jak poprowadzić aplikacje.. I mam jeszcze do was takie pytanie - jak myślicie czy brąz z l'real casting wyjdzie mi czarny na tych rudych końcach a na odsrostach normalny ? bardzo prosze o odpowiedźź i z góry dziękuję
c0sette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 16:02   #606
landryneczka63
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez c0sette Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy :p więc moje naturalne włosy to taki mysi szatyn. Farbowałam je dużo razy na ciemniejsze kolory, jednak ostatnio bardzo się poniszczyły i farba którą miałam na włosach zaczęła jaśnieć w efekcie zrobiła się jasno brązowa, taka lisia i teraz wygląda tak jakbym pomalowała włosy na rudy i miała ciemne odrosty. Problem jest taki, że nie wiem jak je pomalować.. bo zawsze zaczyna się od odrostów a ja muszę potrzymać farbę dłużej na tych rudych końcach i nie wiem jak poprowadzić aplikacje.. I mam jeszcze do was takie pytanie - jak myślicie czy brąz z l'real casting wyjdzie mi czarny na tych rudych końcach a na odsrostach normalny ? bardzo prosze o odpowiedźź i z góry dziękuję
Witam
jestem tu pierwszy raz. Od dawna mysle o lekim rozjasnieniu wlosow, i o tym by nabraly wiecej blasku. moj naturalny kolor to ciemny blond ktory mi sie juz znudzil bo wygladam troche jak szara myszka, pare lat temu mialam pasemka po ktorych wlosy dosc mocno mi sie zniszczyly i kolor szybko wyblakl, teraz odzyskalam juz swoj kolor na calych wlosach, i powrocily one do dobrego stanu, wlosy maja dlugosc za ramiona. jaki szampon i odcien polecilybyscie mi?
prosze o odpowiedz. pozdrawiam
landryneczka63 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:44   #607
edzia013
Raczkowanie

Dzisiaj przefarbowałam sobie włosy z blond na mroźny kasztan i jestem załamana ;/
Mam strasznie ciemne włosy. Czy ta farba zejdzie ??
edzia013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:08   #608
cierra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez edzia013 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przefarbowałam sobie włosy z blond na mroźny kasztan i jestem załamana ;/
Mam strasznie ciemne włosy. Czy ta farba zejdzie ??
ojojoj a tyle razy jest wałkowany ten temat zawsze należy wybrać jaśniejszy kolor od tego który chcemy uzyskać, szczególnie blond wlosy szybko chwytają ciemne kolory, jeśli chcialas mieć brąz to odpowiedni byłby ciemny blond różnie dziewczyny mówią w kwestii "spierania" farby, ale jesli to są rozjaśniane włosy to powinno stopniowo schodzić

Stary 2009-09-13, 10:18   #609
ekstazija
Raczkowanie

Red face Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Ja zafarbowalam najpierw na rozjasniane wlosy excelence jasny braz,ale mam przeswity.
Wczoraj kupilam stary Casting "jasny braz" nr 34, jest on dostepny w uk,czy wPOlsce juz go wycofali?
Nie lubie nowych castingow,mialam z nimi zle doswiadczenia. Po starych wlosy sa grube i lsniace,traktuje je jak odzywka nie koloryzacja.

Dzisiaj bede farbowac i zdam relacje jak nie zapomn e
ekstazija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 01:43   #610
you and me
Przyczajenie

ostatnio uzyłam loreal casting cóż kolor wyszedł inny miał być czekoladowy a wyszedł ciemny miedziany ale z tego jestem bardzo zadowolona bo mi sie podoba minusem tego szamponu jest to ze juz po pierwszym myciu kolor mocno sie zmyl teraz jest ciemny rudy z mycia na mycie kolor sie zmnienia zapach jest swietny ale lekko wysusza wlosy
you and me jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 20:27   #611
Elisss
Raczkowanie

GG do Elisss

Poradzi mi ktoś co mam dalej robić ze swoimi włosami??????

Miałam rozjaśniane rozjaśniaczem FAMA, 2 tygodnie temu pokryłam je balejażem też FAMA - ciemny blond i karmel...

myśle zeby je troche przyciemnic tylko nie wiem czy warto??

A jesli tak to jaki KOLOR CASTINGA NIE WYJDZIE RUDY?

PROSZE POMÓZCIE...
Elisss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 13:54   #612
Merys
Zakorzenienie

Witam wszystkie Panie mam dosyć mały problem chciałabym uzyskać taki kolor;
http://img268.imageshack.us/img268/6691/231yg.jpg
http://img10.imageshack.us/img10/4659/z5257978m.jpg
mój kolor włosów to jasny blond który bardzo mi się znudził i chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie próbowałam juz casting perłowy blond ale jest zbyt zimnym kolorem jak dla mnie
Bardzo proszę o rade i pozdrawiam
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 09:06   #613
Elisss
Raczkowanie

GG do Elisss

Dołączam sie do prośby....

Jak wyczarować taki kolor???????????
Na rozjaśnianych włoskach.....
Elisss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 21:38   #614
truskawkowawiosna
Moderator

dziewczyny! mam wielka prosbe! te ktore dysponuja zdjeciami po farbowaniu, niech wkleja swoje fotki w tym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796 wraz z nazwa farby i numerkiem odcienia, taka biblioteka kolorystyczna bardzo sie przyda innym Wizazankom
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 17:13   #615
DXQ
Raczkowanie

Witam,
Czytałam na wizazu juz trochę opinii o tych farbach i są dosyć podzielone. Mam włosy rozjaśnione (palette skandynawski blond), mój naturalny kolor to ciemny blond, taki mysi, generalnie nie wiadomo co. Bardzo mi się podoba kolor "bursztynowy blond" tylko nie wiem czy mi rude włosy nie wyjdą. Piszecie żeby dopierać jaśniejszy odcień niz się chce ale nie bardzo wiem jaki bo zależy mi właśnie na takim kolorku bursztynowym, ale nadal w miarę jasnym. Poradzicie?
DXQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 12:39   #616
sugah
BAN stały

jak myślicie co mi wyjdzie kiedy pomieszam bursztyn z czekoladą? (włosy mam ciemny brąz)
sugah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 16:41   #617
tequila6
Przyczajenie

Exclamation Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cześć dziewczyny,
po raz kolejny zwracam się do Was z pytaniem co zrobić. mianowicie koło lipca zafarbowałam włosy castingiem kolor ciemny blond (mój naturalny kolor to taki średni blond, ale zdecydowałam się na ten kolor ze względu na pozostałości po odcieniu mroźny kasztan), oczywiście wyszedł brąz, ale pod wpływem słońca zmienił się na rudy. mam już dosyć widoczne odrosty i muszę coś zrobić z tymi włosami (za tydzień idę na wesele koleżanki). i tutaj właśnie jest problem... chciałabym dla odmiany jakiś inny kolor niż ciemny blond. nie chciałabym również czegoś ciemniejszego. kusi mnie kolor blond lub mroźny beż i tutaj nasuwa mi się pytanie... czy złapie to moje rudawe włosy i w ogóle jakiego efektu mogę się spodziewać. co byście mi poradziły? bardzo proszę o odpowiedź
tequila6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:55   #618
lolKaja
Przyczajenie

Talking Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie mam dosyć mały problem chciałabym uzyskać taki kolor;
http://img268.imageshack.us/img268/6691/231yg.jpg
http://img10.imageshack.us/img10/4659/z5257978m.jpg
mój kolor włosów to jasny blond który bardzo mi się znudził i chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie próbowałam juz casting perłowy blond ale jest zbyt zimnym kolorem jak dla mnie
Bardzo proszę o rade i pozdrawiam

Też pragnę taki kolorek osiągnąc Mam dwa razy rozjaśniane włoski, teraz są dosc jasne, chodz ostatni raz rozjasniałam około 2.tyg temu, i kolor zmywa sie na bardziej jednolity. Kupiłam wczoraj farbę " JASNY BLOND" nr. 300 z palette. na obrazku wydaje sie nie az tak jasny, a wiadomo ze na włosach wychodzi ciemniej niz na obrazu. MAm nadzieje ze wyjdzie mi pożądany efekt. Pozdrawiam
lolKaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 14:38   #619
Avari
Raczkowanie

Dziewczyny czy po Castingu miałyście problem z wypadaniem włosów? Zwiększonym
Avari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:38   #620
Deborah23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy po Castingu miałyście problem z wypadaniem włosów? Zwiększonym
Nie,nie miałam. Ogólnie włosy niezniszczone.
Deborah23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:30   #621
Avari
Raczkowanie

moje generalnie też ok, może troche przesuszone, ale wypadają na potęgę, a jak przez 2 miesiące nie farbowałam to od razu mniej wypadało. Kombinuję od czego - farba czy może jednak coś innego, bo kolor piękny i chciałabym dalej farbować bez ryzyka wyłysienia.
Avari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 10:03   #622
Merys
Zakorzenienie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4302
Proponuje zrobic sobie ta kuracje olejkiem rycynowym, mi kiedys tez strasznie wypadaly włosy.
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:20   #623
Liamu
Przyczajenie

Ja już kiedyś nakładałam na włosy Casting.
wybrałam caffe late i byłam strasznie zadowolona, kolor wyszedł sliczny, długo się utrzymywał i równomiernie schodził.
Zdjęć jako tako nie mam.. jak już to tylko z 18-stki, ale wiadomo, było ciemnawo, i flesz..
ale postaram się coś wyszukać.

teraz mam studniówkę, a że kolor mam hm. nieciekawy postanowiłam znów coś zrobić. Myślę nad caffe late lub karmelem. Wyniki wam pokażę

Farbowałam już włosy niejednokrotnie. Zwykła farbą, szamponami do 20 dni, a i takimi do 6.. różnych firm, ale najbardziej byłam zadowolona właśnie z Casting'a

Liamu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 22:17   #624
Emilia1
Zakorzenienie

Dziewczyny nie bijcie mnie za to ze nie przeczytałąm wątku mam włosy średni brąz, którym castingiem mam potraktować włosy aby uzyskac o ton jaśniejszy??? czy faktycznie osiąga się nimi efekt jaśniejszych włosow ( jak na opakowaniu widac??) przy odrostach kolor będzie inny?? proszę o odpowiedż!
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 17:09   #625
cierra
Raczkowanie

podbijam

Stary 2010-03-01, 13:33   #626
polny mak
Rozeznanie

podstawowa zasada - farba farby nie rozjaśni
polny mak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:25   #627
Cogata
Rozeznanie

używam tylko i wyłącznie farb L'Oreala, zazwyczaj Castingu, a jak już nie L'Oreal to Safira - zachwycona jestem tą farbą. efekt świetny i włosy są miękkie, nie przesuszone.
Cogata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:13   #628
xmissnicex
Przyczajenie

Ja dziś farbowałam włosy Miodowym karmelem i jestem bardzo zadowolona, dzięki odżywce dołączonej do farby są ona w jeszcze lepszej kondycji niż przed ; P Na moim blondzie w kolorze siana (jak to moja koleżanka powiedziała) wyszedł taki orzech laskowy lekko rudawy, ale wystarczająco by koledzy w szkole nazwali mnie rudą
xmissnicex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 18:49   #629
soimmoral
Przyczajenie

hej dziewczyny, mam na głowie blond 8 z pasemkami, chciałabym zafarbować jasnym brązem. Nie wiem czy wyjdzie dużo ciemniejszy? Jak długo trzymać? i czy wgl chwyci? co myślicie
soimmoral jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 19:18   #630
Smunia
Raczkowanie

GG do Smunia

Witam panie)
Mam pytanko. Pare dni temu pofarbowałam włosy castingiem nr. 535 - czekolada. Kolor niestety wyszedł mi... miedziany moze i jest ladny ale mi nie pasuje najgorzej wyglada na odrostach.. taka czerwien Czy jesli poloze na to ciemny blond castinga nr. 600 to mi ta czerwien choc troszke pokryje? Wczesniej farbowalam ciemnym blondem i wychodzil brąz. Ale jednak patrzac po numerach 600 jest jasniejszy niz 535 i nie wiem czy ryzykowac.. czy od razu jakis braz polozyc? Troche sie boje ze brazy wyjda czarne na moich wlosach
Z gory dziekuje za odpowiedzi ;*
Smunia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości