Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-07-06, 16:23   #3301
201703291446
Konto usunięte

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a na jakiej podstawie wierzysz w S, a nie wierzysz w inne perfumerie
no bo iperfumy gdzieś z Czech idą i nie przemawia do mnie argument, że nie płacą za magazynowanie, no ceny są po prostu za niskie
201703291446 jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:23   #3302
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
kupuj zatem !

heeeeeee?
umiesz to wymówić
Umiem!

Uczyłam się też połamańców językowych i chyba ze dwa pamiętam
Stary 2016-07-06, 16:28   #3303
ewelinka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
no bo iperfumy gdzieś z Czech idą i nie przemawia do mnie argument, że nie płacą za magazynowanie, no ceny są po prostu za niskie
mam to samo, nie wierze w to po prostu.

Poszukuję La Cautiva Fueguia

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:28   #3304
pannawiosna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
kupuj zatem !

heeeeeee?
umiesz to wymówić

Kliknięte
pannawiosna jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:32   #3305
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
ja nie wiem i nikt mi nie może wytlumaczyc jakim sposobem perfumerie internetowe sprzedają np. 50 sztuk testerow i 50 sztuk produktów. To sa szacowane liczby po obserwacji dostepnosci. Jeśli dostają pudlo produktów to powinien tam być, jeden, dwa testery na pewno nie tyle samo co produktów. Inna sprawa, jeśli w jednej perfumerii jest rzut jakiego zapachu, dajmy na to AA Guerlain pojawiają się one w innych perfumeriach tak jakby brali z jednego miejsca. Poza tym nie mogę uwierzyć, ze Chanel wypuszcza testery bez korka do sprzedaży, jeśli nie to znaczy ze ta sprzedaż jest nielegalna, a zresztą nie wierze ze to Chanel. No i ostatnia sprawa ceny. Nie uwierzę ze roznica cen w perfumeriach Douglas, Sephora, jest na tyle wyzsza z powodu jedynie miejsca w Galerii i oplat. I jeszcze inna sprawa, pudelka Thierry Mugler, Gucci itd. testerow sa takie same, czyzby to była jedna marka. Nie. Wiec kupuje w perfumeriach internetowych, ostatnio sporadycznie zresztą, ale do końca nie wierze w ich oryginalność Gdybym miała kase i miała wybrać perfumeria internetowa a S. wybrałabym to drugie.
idąc tym samym tokiem myślenia, Rossmann i Natura w pudle nie dostają w ogóle testerów, bo na półkach przecież ich nie ma
testerów sprzedawać stacjonarnie nie wolno, stąd kwitnie ich sprzedaż w necie
a ileż to perfumerii stacjonarnych ma swoje e- sklepy, a ileż z esklepów ma swój odpowiednik o innej nazwie
z pudełkami muglera i gucciego niestety nie zauważyłam podobieństwa, chyba, że chodzi o to, że większość testerów jest w białym kartoniku
natomiast w życiu bym nie kupiła w S czy D stacjonarnie zjełczałego zapachu spod lampy online spoko

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:34   #3306
love1234
Born to shop

Cytat:
Podobnie myślę. Zastanawia mnie jedna kwestia, ze w wielu perfumeriach sprzedają Chanel on-line. S. i D. nie prowadzą sprzedaży tej marki internetowo. Swego czasu nie sprzedawali też Diora, ale dopelnili formalności i teraz można.
Stary 2016-07-06, 16:35   #3307
love1234
Born to shop

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Umiem!

Uczyłam się też połamańców językowych i chyba ze dwa pamiętam
Szacuneczek
Stary 2016-07-06, 16:35   #3308
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
ja nie wiem i nikt mi nie może wytlumaczyc jakim sposobem perfumerie internetowe sprzedają np. 50 sztuk testerow i 50 sztuk produktów. To sa szacowane liczby po obserwacji dostepnosci. Jeśli dostają pudlo produktów to powinien tam być, jeden, dwa testery na pewno nie tyle samo co produktów. Inna sprawa, jeśli w jednej perfumerii jest rzut jakiego zapachu, dajmy na to AA Guerlain pojawiają się one w innych perfumeriach tak jakby brali z jednego miejsca. Poza tym nie mogę uwierzyć, ze Chanel wypuszcza testery bez korka do sprzedaży, jeśli nie to znaczy ze ta sprzedaż jest nielegalna, a zresztą nie wierze ze to Chanel. No i ostatnia sprawa ceny. Nie uwierzę ze roznica cen w perfumeriach Douglas, Sephora, jest na tyle wyzsza z powodu jedynie miejsca w Galerii i oplat. I jeszcze inna sprawa, pudelka Thierry Mugler, Gucci itd. testerow sa takie same, czyzby to była jedna marka. Nie. Wiec kupuje w perfumeriach internetowych, ostatnio sporadycznie zresztą, ale do końca nie wierze w ich oryginalność Gdybym miała kase i miała wybrać perfumeria internetowa a S. wybrałabym to drugie.
Cytat:
mam to samo, nie wierze w to po prostu.

tylko, ze to głównie marża perfumerii, bo przecież oni S i D też to dostają za grosze, a podejrzewam, że ze względu na ilości nawet taniej niż perfumerie internetowe
Stary 2016-07-06, 16:36   #3309
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
ale też 50 ml? dobrze sprawdziłaś?

ja też kupuję w S., bo wiem, że podrób nie ma, jakoś innym nie dowierzam
tutaj jest 50 ml za 211 zł, 75 ml normalnie kosztuje 450

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
To jest 50ml- 75ml w d kosztuje 495pln
No właśnie widzę, ale to i tak jest okazja
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:38   #3310
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
w Warszawie odbierasz w perfumerii stacjonarnie, podobnie e glamour

na siłę nie mam zamiaru nikogo przekonywać, ale skąd ta pewność w S skoro reszta sprzedaje podróby?
tzn że reszta sieciówek typu SP, Rossmann czy Natura też nie ma oryginałów, bo ceny diametralnie się różnią od cen w S

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Podobnie myślę. Zastanawia mnie jedna kwestia, ze w wielu perfumeriach sprzedają Chanel on-line. S. i D. nie prowadzą sprzedaży tej marki internetowo. Swego czasu nie sprzedawali też Diora, ale dopelnili formalności i teraz można.
a to szaneli nie można sprzedawać online

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:39   #3311
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

To ja coś dodam od siebie w sprawie cen perfum, cytat z forum fragrantica:
Przyjmijmy, że idziecie do swojej ulubionej perfumerii i widzicie na kartoniku cenę 400 zł.
Jeśli marka posiada dystrybutora:
1) Koszt wytworzenia produktu (nisza, nie nisza, nieważne, zawiera koszt płynu, kartonika, flakonu, testerów): ok. 40 zł
2) Marka zarabia 100% kwoty produkcji, a więc cena w tym momencie to 80 zł
2) Perfumy od marki kupuje dystrybutor, który przyjęło się, że zarabia 100%, a więc cena robi się ok. 160 zł
3) Perfumy od dystrybutora kupują perfumerie i one również zarabiają 100% ceny, więc robi się 320 zł
4) Do ceny perfum doliczamy VAT, daje nam to 394 zł
5) Cena końcowa tych perfum w perfumerii to 395 lub 400 zł
* Niektóre marki (bardzo mały odsetek) nie posiadają dystrybutorów, nie chcą płacić pośrednikom, wtedy produkt przy tej końcowej cenie 400 zł może marki kosztować do 80 zł (ok. 18 Euro)
** Tak jest to nieformalnie ustalone, każdy odbiorca perfum zarabia 100% poniesionej kwoty.
To tyle jeśli chodzi o mit drogich składników.

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:40   #3312
ewelinka_
Wtajemniczenie

Cytat:
idąc tym samym tokiem myślenia, Rossmann i Natura w pudle nie dostają w ogóle testerów, bo na półkach przecież ich nie ma
testerów sprzedawać stacjonarnie nie wolno, stąd kwitnie ich sprzedaż w necie
a ileż to perfumerii stacjonarnych ma swoje e- sklepy, a ileż z esklepów ma swój odpowiednik o innej nazwie
z pudełkami muglera i gucciego niestety nie zauważyłam podobieństwa, chyba, że chodzi o to, że większość testerów jest w białym kartoniku
natomiast w życiu bym nie kupiła w S czy D stacjonarnie zjełczałego zapachu spod lampy online spoko
w Rosmannie przeciez sa testery, a wiadomo ile ludzi tam kupuje wiec jak dostają w pudle 20 flaszek i maja dajmy na to 1 tester to wiadomo ze starczy on na kilka dni a potem go już nie ma. (nie kupowałam dawno perfum w Rosmannie). Skad w tych perfumieriach TAKA liczba testerow, przecież to sa ogromne ilości?

Poszukuję La Cautiva Fueguia

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:43   #3313
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To ja coś dodam od siebie w sprawie cen perfum, cytat z forum fragrantica:
Przyjmijmy, że idziecie do swojej ulubionej perfumerii i widzicie na kartoniku cenę 400 zł.
Jeśli marka posiada dystrybutora:
1) Koszt wytworzenia produktu (nisza, nie nisza, nieważne, zawiera koszt płynu, kartonika, flakonu, testerów): ok. 40 zł
2) Marka zarabia 100% kwoty produkcji, a więc cena w tym momencie to 80 zł
2) Perfumy od marki kupuje dystrybutor, który przyjęło się, że zarabia 100%, a więc cena robi się ok. 160 zł
3) Perfumy od dystrybutora kupują perfumerie i one również zarabiają 100% ceny, więc robi się 320 zł
4) Do ceny perfum doliczamy VAT, daje nam to 394 zł
5) Cena końcowa tych perfum w perfumerii to 395 lub 400 zł
* Niektóre marki (bardzo mały odsetek) nie posiadają dystrybutorów, nie chcą płacić pośrednikom, wtedy produkt przy tej końcowej cenie 400 zł może marki kosztować do 80 zł (ok. 18 Euro)
** Tak jest to nieformalnie ustalone, każdy odbiorca perfum zarabia 100% poniesionej kwoty.
To tyle jeśli chodzi o mit drogich składników.
A jeśli chodzi o Chanel np to sądzę, ze perfumerie internetowe nie biorą zapachów od dystrybutora na Polskę, który nie zgadza się na sprzedaż online.
Stary 2016-07-06, 16:45   #3314
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
w Rosmannie przeciez sa testery, a wiadomo ile ludzi tam kupuje wiec jak dostają w pudle 20 flaszek i maja dajmy na to 1 tester to wiadomo ze starczy on na kilka dni a potem go już nie ma. (nie kupowałam dawno perfum w Rosmannie). Skad w tych perfumieriach TAKA liczba testerow, przecież to sa ogromne ilości?
klepiesz
zobacz ile w polandii jest stacjonarnych rossmannów
w każdym niech będzie po jednym testerze i po 3 produkty bo nigdy 20 takich samych nigdzie nie znajdziesz
to w perfumerii internetowej wszystko jest w jednym/ dwóch miejscach
produkty moga sprzedawać też stacjonarnie, testerów nie
proste

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:45   #3315
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ładna jest , ale też nie widziałam nigdzie.
Już znalazłam

Cytat:

w komentarzu ktos pisze, że ma taką pisz do tych ludzi !

Nie chcę używanej, ale już znalazłam nówki

aniyam jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:46   #3316
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Już znalazłam

I co to
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:47   #3317
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:

żeby te, co mają napisały gdzie kupiły !

coś dzis czuję sie niezrozumiana

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:49   #3318
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
I co to
Cytat:

all i alli

aniyam jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:54   #3319
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
all i alli
kupiłaś

miałam dzis telefon zawieźć, ale nie ruszę się z domu, chyba, że na taras
koniec i kropka

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-07-06, 16:56   #3320
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:

Oiiiu biedny Misiak, kup sobie perfumki, one Cię zrozumieją ;p
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-07-06, 17:01   #3321
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Oiiiu biedny Misiak, kup sobie perfumki, one Cię zrozumieją ;p
doradz ktore !!
jedne wycofywane som
drugie ładną stówkę taniej niż zazwyczaj
czecie boję się zeby nie wycofali/wykupili
od samego myślenia mam wyrzuty sumienia że tyle kasy chcę wydać
a nie umiem sie zdecydować na jedne
chcę dwie ino kasy mi szkoda - dostałam na imieniny od teściowej byłby ładny prezent
ale kurde ile mam flach
i tak w kółko

najgorzej, że często kupuję flachę psikam raz i stawiam na półce
gorzej gdy nawet folii nie ściągam

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-07-06, 17:01   #3322
love1234
Born to shop

Cytat:
w Warszawie odbierasz w perfumerii stacjonarnie, podobnie e glamour

na siłę nie mam zamiaru nikogo przekonywać, ale skąd ta pewność w S skoro reszta sprzedaje podróby?
tzn że reszta sieciówek typu SP, Rossmann czy Natura też nie ma oryginałów, bo ceny diametralnie się różnią od cen w S

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

a to szaneli nie można sprzedawać online
Podobno dystrybutor nie wyraża zgody. Słyszałam też, ze to Chanel nie wyraża zgody na sprzedaż internetową, ale to akurat nie jest prawda. Marka sprzedaje internetowo i w zagranicznych perfumeriach typu S i D tez można kupić Chanel online.
Stary 2016-07-06, 17:03   #3323
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
kupiłaś

miałam dzis telefon zawieźć, ale nie ruszę się z domu, chyba, że na taras
koniec i kropka
Mąż kupił

aniyam jest offline  
Stary 2016-07-06, 17:05   #3324
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję dziewczyny

Używam flixonase nasule, w takich jednorazowych buteleczkach. Zakrapiane na lezaco, później po minucie leżę na każdym boku, zeby dostały się do zatok. Poza tym płucze sinus rinse. Na razie bez efektu, noc z głowy. Zaniedbalam zatoki w ciąży i teraz wracają jak bumerang.

Klikne boxa jeszcze i biorę się za siebie
Mnie tylko sinupret pomaga (ziołowy jest), ale niektórzy mówią, że na nich nie działa.
Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-07-06, 17:10   #3325
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Podobno dystrybutor nie wyraża zgody. Słyszałam też, ze to Chanel nie wyraża zgody na sprzedaż internetową, ale to akurat nie jest prawda. Marka sprzedaje internetowo i w zagranicznych perfumeriach typu S i D tez można kupić Chanel online.
ano właśnie

mam kolegę, który swego czasu sprzedawał podrobki - kilka sztuk ktoś mu sprzedał ten podawał dalejjjj
był święcie przekonany, że to oryginały
bo mu tak ten ktoś powiedział, że wstawiają te flachy do S ( bo S to świętość prawie )
to nic, że producent takowych kształtów nie wypuścił na rynek
ważne że gdy się okazało, ze to podróbki stwierdził, że pachniały ładniej niż oryginały i są trwalsze i fokle
a nie od dziś wiadomo, że testery też pachna mocniej i ładniej bo mają przyciągnąć klientów

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Mąż kupił
żebym to ja umiała na tym ali kupować
cos bym se kupiła

w kiecki bałabym się, mimo, że ładniusie som
chińskie cycochy som trochę mniejsze od moich

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Mnie tylko sinupret pomaga (ziołowy jest), ale niektórzy mówią, że na nich nie działa.
mnie pomagały tylko tabletki, które mi wycofali jakiś czas temu

a fokle to mam jakieś suple od zatok, trzeba by się przyjrzeć co mają w składzie

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-07-06, 17:15   #3326
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Mąż kupił
Fajnie, że się udało

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-07-06 o 17:17
Aabelia jest teraz online  
Stary 2016-07-06, 17:17   #3327
201703291446
Konto usunięte

na NIGHT16 wchodzi w S. 20%
Stary 2016-07-06, 17:17   #3328
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Mój kolega nie wynurzył się z nurkowania. Bardo sie lubiliśmy, zeby nie powiedzieć przyjaźniliśmy. To nie ejst pierwszy raz kiedy ginie ktoś bliski a jednak informacja mnie rozwaliła najbardziej jak do tej pory mimo, że nie było mnie na miejscu
To przykre...
Stary 2016-07-06, 17:18   #3329
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

żebym to ja umiała na tym ali kupować
cos bym se kupiła

w kiecki bałabym się, mimo, że ładniusie som
chińskie cycochy som trochę mniejsze od moich

---
Ustawiasz język polski i jedziesz z koksem jak na allegro

Cytat:
Fajnie, że się udało
niech nadrabia za to, że mi wczoraj przez niego przemokły nowe trampki

aniyam jest offline  
Stary 2016-07-06, 17:19   #3330
201703291446
Konto usunięte

http://www.sephora.pl/Akcesoria/Pedz...ru-30/P1881015

czy to jest ich największy do pudru? bo cały czas kombinuję co tam sobie do tego 200 na boxa włożyć, perfumy adidasa mi ucikeły

u mnie pani konsultantka ma taki ogromniasty do pudru, to ten?
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości