Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-07-08, 13:09   #4741
Aabelia
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam ja . Odebrał chyba jakiś Alechandro, głoś miał jakby się bawił pinokiem pod biurkiem jakiś taki zasapany . Nic nie wie, spytałam o kod to on na to, że nie ma takiej informacji, że to dziś, jak zapytałam do kogo mam dzwonić w takim razie o informacje to on znowu zaczął sapać, chyba dochodził, no nic, dupa blada, że tak powiem
: rotfl:

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
małż mi kupił bierdonkową lunę
ajem plebs
Ja większy jestem, biedronkowej nawet nie mam

Miskaa jakiego hotelu przy plaży szukasz w Grecji, standard, posiłki, plaża z piaskiem ?

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A ja się dzisiaj fatalnie czuję Drapie mnie w gardle, kręci mi się w głowie, mroczki mi latają przed oczami... Nie wiem, co się dzieje, ale naprawdę jest kiepsko. Mam nadzieję, że się nie rozłożę na dobre... Na dodatek się zacięłam, już drugi raz w ciągu tygodnia.
Zdrowiej szybko

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Wczoraj wpadłam na chwilę do najmniejszej S. Chciałam sprawdzić, czy tych większych zestawów EL RS nie ma i mały zestawik biothermu na prezent wzięłam i babka nie chciała mnie bez próbek wypuścić. A mnie się strasznie spieszyło. Bardzo miła była. Ogólnie tam wszyscy uśmiechnięci. Nawet pani ochroniarz
mnie też coś rozbiera i gardło strasznie boli.
Trzymaj się!
Oj współczuję, zdrówka

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Witam nie tylko tych, którzy i mnie witają, ale też i tych, którzy tego nie robią.

Never
nie zawodzisz.

Przejrzałam tylko kilka postów wstecz. Gdybym bardziej się w czasie zagłębiła, to prawdopodobnie brakło by mi odwagi napisać to co napisałam.

Zdrówka!
Ja się twardo trzymam, ale przy ostatnich wiatrach sąsiadowi trampolinę wywiało. Wysłałam Miśka z pomocą. Może wreszcie poznamy jakiś tubylców. :brzyda l:
Co się okazało sąsiad tak samo rozmowny jak i Misiek, w dodatku szumiący wiatr zagłuszał wszystko.
Może następnym razem, wiatr będzie mniejszy.

A ić!
Bleeeee
Mamusia mi zawsze i na kanapki i do rosołu suto pietruchę wkrajała, a ja i owszem kopereczek zjem, ale pietruchy- fuj.
I nie przekonuje mnie, że dużo minerałów, witaminy C, żelaza. I że na włosy dobrze robi.
To jest nie dobre.
Co innego lubczyk.
Gdyby nie on, prawdopodobnie nasza miśkowa miłość skończyła by się szybciej niż zaczęła.
O ludzie, co ja mam z tym Miśkiem???
Ostatnio nawet siedzę i mówię mu jakie jest najgorsze słowo jakie może usłyszeć facet? - Kupimy. Tak, wiem, że to nieelegancko śmiać się z własnych dowcipów. Zwłaszcza słabych.

Moja mama też lubi pietruszkę, ja używam tylko do ozdabiania półmisków
Aabelia jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:09   #4742
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też nie jem cebuli dogadałbym się z Twoim tż w kwestii wyboru pizzy bo ja z warzyw w pizzy to tylko pieczarki jadam
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

jaki dowcipny

Cebula
Cytat:
To tak, jak ja dla mnie pizza to ser i pieczarki nie lubię takich z innymi dodatkami np. ananasem czy kurczakiem - dla mnie to już nie pizza

Nieeee, bo pieczarek też nie lubi

Pizza może być z kurczakiem, ewentualnie z jakąś kukurydzą i ogórkiem, o. To jest tolerowane
Stary 2016-07-08, 13:10   #4743
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
focha miałam pół dnia na niego ale zabrał mnie na zakupy i mi przeszlo

cebula to zuoooooooooo

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

ja mięsne dodatki lubię ale w pizzy najlepszy jest ser
zakupy to dobre zadośćuczynienie

fuj!

zgadzam się taki ciągnący

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Nieeee, bo pieczarek też nie lubi

Pizza może być z kurczakiem, ewentualnie z jakąś kukurydzą i ogórkiem, o. To jest tolerowane
maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:11   #4744
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
c zegóż sie nie robi dla dobrych relacji z teściową :d ja nienawidze kompotów - no nie smakują mi a zwłaszcza te z jabłek . Jak pojechaliśmy pierwszy raz do dziadków tż to jego babcia mi mówi że specjalnie dla mnie ugotowała cały garnek jabłkowego kompotu bo tż jej powiedział że bardzo lubię męczyłam się z tym kompotem dwa dni myślałam że zabiję tż bo on to specjalnie zrobił - taki fajny żart
Głodna jak wilk byłam, a nie z troski o relacje
Noo, za taki "żarcik" należą mu się baciki TŻ u mnie chyba pierwszy raz pi kompot i miał owoce w szklance. Truskawkowy - dla mnie pycha a on wypił kompot i zostawił truskawki nie wiedział, że to się je

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Hahahaha

Kiedys w pracy zadzwonil facet i chcial rozmawiac z moja kolezanka, zawiesilam sie, bo mial taki sexy glos, kolazanka polapala sie po mojej minie od razu kto dzwoni i sama mi sluchawke z dloni wyjela

Ja tez na watrobke

A szczoteczka bedzie wyprobowana dzisiaj. Podoba mi sie ze jest taka...mila w dotyku
Jaki masz kolor? Wahalam sie miedzy takim hmmm turkusowym i wzielam taki niby pudrowy jasny roz
Niechętnie bym oddawała słuchawkę

Też wzięłam pudrowy róż

Cytat:
Moj chłop np nie lubi cebuli i rożnych innych warzyw, (chyba tylko ziemniaki je ) no i oczywiście męka jest, zeby wybrać jakaś pizzę, albo cos...
Aż tak? na pizzy to praktycznie wszystko jadam (oprócz pietruszki i wątróbki ofc )

Smaka mi narobiłaś

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:11   #4745
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Tak sobie myślę, że jeeeeżuniu, jaki to jest problemowy chłop z jedzeniem Ciągle coś nie tak
Stary 2016-07-08, 13:12   #4746
Malenstwo82
Zakorzenienie

Cytat:
c zegóż sie nie robi dla dobrych relacji z teściową :d ja nienawidze kompotów - no nie smakują mi a zwłaszcza te z jabłek . Jak pojechaliśmy pierwszy raz do dziadków tż to jego babcia mi mówi że specjalnie dla mnie ugotowała cały garnek jabłkowego kompotu bo tż jej powiedział że bardzo lubię męczyłam się z tym kompotem dwa dni myślałam że zabiję tż bo on to specjalnie zrobił - taki fajny żart
A ja kompoty uwielbiam. Wczoraj robiłam z wiśni, będą na zimę. Kompot z jabłek z cytrynka mniamnuśny.
Malenstwo82 jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:13   #4747
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Serum oczywiście szanelowe , ale nie pamiętam które bo byłam w szoku z samego rana i lokówkę BaBybliss taką co wciąga włosy i je sama kręci. Nie mogę się doczekać pierwszych testów chociaż boję się, że z moimi zdolnościami to bez włosów zostanę.
A przed chwilą jeszcze kurier dzwonił, że ma dla mnie przesyłkę z D. Jestem jak Pippi Langstrumpf - sama sobie prezent zamówiłam.
Wypas prezentowy

Daj znać, jak ta lokówka, jak ją potestujesz myślę o niej, ale boję się, że do gęstych włosów się nie nada - za dużo roboty z kręceniem

Co zamówiłaś z D.?

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
: rotfl:

Ja większy jestem, biedronkowej nawet nie mam

Miskaa jakiego hotelu przy plaży szukasz w Grecji, standard, posiłki, plaża z piaskiem ?

Zdrowiej szybko

Oj współczuję, zdrówka

Moja mama też lubi pietruszkę, ja używam tylko do ozdabiania półmisków
maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:13   #4748
tenebra
Zakorzenienie

Zatrzymałam sie na 105 stronie

Ja za Wami nie nadążaaaaaaam

tenebra jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:13   #4749
love1234
Born to shop

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Hahahaha

Kiedys w pracy zadzwonil facet i chcial rozmawiac z moja kolezanka, zawiesilam sie, bo mial taki sexy glos, kolazanka polapala sie po mojej minie od razu kto dzwoni i sama mi sluchawke z dloni wyjela

Ja tez na watrobke

A szczoteczka bedzie wyprobowana dzisiaj. Podoba mi sie ze jest taka...mila w dotyku
Jaki masz kolor? Wahalam sie miedzy takim hmmm turkusowym i wzielam taki niby pudrowy jasny roz
W temacie telefonów, kiedyś z kuzynem zadzwonilismy do mojego taty.
Mój kuzyn: dzień dobry, ja w sprawie ogłoszenia " Pan szuka Pana"- takim glosikiem
Mój tato: Panie, cwaniaczku...., Darek

Edytowane przez love1234
Czas edycji: 2016-07-08 o 13:15
love1234 jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:14   #4750
maarthusia

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Zatrzymałam sie na 105 stronie

Ja za Wami nie nadążaaaaaaam
spoko, zieleniny nadal nie ma
maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:16   #4751
Malenstwo82
Zakorzenienie

Cytat:
Wypas prezentowy

Daj znać, jak ta lokówka, jak ją potestujesz myślę o niej, ale boję się, że do gęstych włosów się nie nada - za dużo roboty z kręceniem

Co zamówiłaś z D.?
Oczywiście lakiery bo przecież mam ich tylko fafnaście i zestaw tusz+ krem z Estee. Nie pamiętam który to tusz więc może się okazać, że będzie zwrot.

Estée Lauder Pielęgnacja oczu
Zestaw do makijażu, 1 szt.
1 szt. po 149,00 zł 105,00 zł

Anny Happy 5th Annyversary
Happy Birthday

Lakier do paznokci, 15 ml
1 szt. po 15,00 zł 15,00 zł

Anny LA Star Collection
Nr. 486 - Glory Days

Lakier do paznokci, 15 ml
1 szt. po 15,00 zł 15,00 zł

Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
0,00 zł

PREZENT NIESPODZIANKA
0,00 zł

Estee Lauder krem Resilience Lift ( 1,5 ml)
0,00 zł

Próbka niespodzianka dla NIEJ
0,00 zł

Norel Dr Wilsz Renew Extreme (2ml)
0,00 zł
Malenstwo82 jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:16   #4752
love1234
Born to shop

Maleństwo, wypas
Stary 2016-07-08, 13:17   #4753
amyz
Chanel Lady

Maleństwo piękne prezenty dostałaś

przez to wszystko mam smaka na pizze

Aniyam!! ANIYAM!!!!!! jesteś????
amyz jest teraz online  
Stary 2016-07-08, 13:17   #4754
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Serum oczywiście szanelowe , ale nie pamiętam które bo byłam w szoku z samego rana i lokówkę BaBybliss taką co wciąga włosy i je sama kręci. Nie mogę się doczekać pierwszych testów chociaż boję się, że z moimi zdolnościami to bez włosów zostanę.
A przed chwilą jeszcze kurier dzwonił, że ma dla mnie przesyłkę z D. Jestem jak Pippi Langstrumpf - sama sobie prezent zamówiłam.
Super, brawo Ty. Daj znać jak lokówka
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-07-08, 13:18   #4755
maarthusia

Cytat:
Oczywiście lakiery bo przecież mam ich tylko fafnaście i zestaw tusz+ krem z Estee. Nie pamiętam który to tusz więc może się okazać, że będzie zwrot.
Super zamówienie ten tusz EL bardzo lubię
maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:19   #4756
amyz
Chanel Lady

Cytat:
A ja kompoty uwielbiam. Wczoraj robiłam z wiśni, będą na zimę. Kompot z jabłek z cytrynka mniamnuśny.
to chyba byśmy razem nie pokompotowały : D
amyz jest teraz online  
Stary 2016-07-08, 13:20   #4757
maarthusia

Cytat:

Ja też ale dziś sobie zjem umówiłam się wieczorem z koleżanką na pizzę wieki nie jadłam

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
to chyba byśmy razem nie pokompotowały : D
maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:22   #4758
liv87
Guerlain Lover

Przez wam mam ochotę na pizzę i jestem głodna , żeby było duuuużo ciągnącego się sera i puszyste ciasto takie jak w Pizzy Hut

liv87 jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:23   #4759
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Ja też ale dziś sobie zjem umówiłam się wieczorem z koleżanką na pizzę wieki nie jadłam

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Chyba poszukam jakiejś dobrej pizzerii w Szczecinie, Tż po mnie przyjedzie i sobie przedłużę wizytę na weekend może, hm hm ...
Ktoś ma coś dobrego do jedzenia do polecenia?
Stary 2016-07-08, 13:24   #4760
amyz
Chanel Lady

Cytat:

dobra pizza nie jest zła ja wczoraj byłam z tż w spagetterii
amyz jest teraz online  
Stary 2016-07-08, 13:24   #4761
maarthusia

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Przez wam mam ochotę na pizzę i jestem głodna , żeby było duuuużo ciągnącego się sera i puszyste ciasto takie jak w Pizzy Hut
uwielbiam ich pizze
maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:25   #4762
AgataWozniak
Rozeznanie

Czy jeśli z D. opłacę zamówienie i będę chciała oddać szminkę a zostawić cienie to czy będę musiała oddać też kosmetyczkę z minisami

Edytowane przez AgataWozniak
Czas edycji: 2016-07-08 o 13:26
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:26   #4763
maarthusia

Cytat:
Chyba poszukam jakiejś dobrej pizzerii w Szczecinie, Tż po mnie przyjedzie i sobie przedłużę wizytę na weekend może, hm hm ...
Ktoś ma coś dobrego do jedzenia do polecenia?
Super pomysł

Cytat:
dobra pizza nie jest zła ja wczoraj byłam z tż w spagetterii

Oooooo, zeżarłabym wszystko z takiego lokalu

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Czy jeśli z D. odbiorę opłacę zamówienie i będę chciała oddać szminkę a zostawić cienie to czy będę musiała oddać też kosmetyczkę z minisami
To zależy od obsługi jak trafisz na miłą panią to pozwoli Ci zatrzymać gratis
maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:28   #4764
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

Wyjdzie człowiek na godzinę, wraca a tu 5 stron do nadrobienia, oczywiście, że nie nadrabiam. Boxa z tego co widzę chyba nie ma. Ale za to dostałam deo Rexone nową jakąś do testów ( dziś rolki w nowym stroju więc i rexonka się przyda ) A Tż zrobił mi niespodziankę, bo wysłałam mu kiedyś linka do kompletów pościeli , bo nie wiedziałam, na który się zdecydować i chciałam zamówić w przyszłym tygodniu,a tu przesyłka już u mnie z dwoma kompletami żebym nie musiała się decydować

No co tam chciałaś Słońce Ty Moje?

aniyam jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:32   #4765
love1234
Born to shop

Cytat:

Kusicie pizza. Pytałam się siostrzenicy na co ma ochotę na obiad. Odpowiedziała, że żelki 😢😨. Pizzę jej zamowie, to sobie zjedzą z moim mężem. Ja popatrze
Stary 2016-07-08, 13:32   #4766
Magdalena___
Zakorzenienie

Też chcę pizzę, okropne jesteście!! A pietruszki, kopru nienawidzę szczerze, fuuuj fuuuj
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:34   #4767
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wyjdzie człowiek na godzinę, wraca a tu 5 stron do nadrobienia, oczywiście, że nie nadrabiam. Boxa z tego co widzę chyba nie ma. Ale za to dostałam deo Rexone nową jakąś do testów ( dziś rolki w nowym stroju więc i rexonka się przyda ) A Tż zrobił mi niespodziankę, bo wysłałam mu kiedyś linka do kompletów pościeli , bo nie wiedziałam, na który się zdecydować i chciałam zamówić w przyszłym tygodniu,a tu przesyłka już u mnie z dwoma kompletami żebym nie musiała się decydować

No co tam chciałaś Słońce Ty Moje?
nic zastanawiałam się gdzie się podziałaś
za reksonkę i za domyślnego tż

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Kusicie pizza. Pytałam się siostrzenicy na co ma ochotę na obiad. Odpowiedziała, że żelki 😢😨. Pizzę jej zamowie, to sobie zjedzą z moim mężem. Ja popatrze
żelki też bym zjadła najlepiej cocacolowe z Haribo
amyz jest teraz online  
Stary 2016-07-08, 13:36   #4768
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
nic zastanawiałam się gdzie się podziałaś
za reksonkę i za domyślnego tż

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

żelki też bym zjadła najlepiej cocacolowe z Haribo
A mi dziś trują, nie mogę nic pozamawiać w Zalando ani nigdzie indziej, bo muszę latać

Po 15 będą moje Hilfigery

Żelki

aniyam jest offline  
Stary 2016-07-08, 13:38   #4769
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A mi dziś trują, nie mogę nic pozamawiać w Zalando ani nigdzie indziej, bo muszę latać

Po 15 będą moje Hilfigery

Żelki
skandal!!! daj no namiary, jak tam wpadnę to się zacznie

to czekamy na fotorelację
amyz jest teraz online  
Stary 2016-07-08, 13:39   #4770
201703291446
Konto usunięte

Dzieweczki, myślicie, że dzisiaj będzie, czy będzie na weekendzie, następny tydzień, czy w ogóle nie będzie? Bo ja paranoi dostaję sprawdzając co chwila
201703291446 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości