Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-07-08, 22:11   #4891
ewelinka_
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

dziewczyny dziekuje, kotki sa sliczne szczesliwa mama polozyla się spac a kotki leza przy niej.

Poszukuję La Cautiva Fueguia

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-07-08, 22:16   #4892
Aabelia
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
jaaa moja kotka wlasnie urodzila male kotki
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Do 10 kg wezmę w ciemno

Dzięki Ja mam 160 cm i 42 kg i chcę już więcej

gratulacje

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Brawo Ty

Jak mi się uda to podeślę dietkę W odchudzaniu innych już mam mistrza
Aabelia jest offline  
Stary 2016-07-08, 22:54   #4893
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Macie jakiś kod rabatowy do Perfumesco?
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2016-07-08, 23:24   #4894
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dziewczyny zachciało mi sie tiulowej spódnicy Tylko nie wiem jaki kolor- doradźta http://www.zara.com/pl/pl/kolekcja-a...8p3711617.html Myslalam tej jasnorozowy, ale wiecej rzeczy pasowac bedzie do bialej/srebrnej... im dłuzej mysle tym mniej wiem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 115 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-07-08, 23:32   #4895
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny zachciało mi sie tiulowej spódnicy Tylko nie wiem jaki kolor- doradźta http://www.zara.com/pl/pl/kolekcja-a...8p3711617.html Myslalam tej jasnorozowy, ale wiecej rzeczy pasowac bedzie do bialej/srebrnej... im dłuzej mysle tym mniej wiem
Mnie się odechciało jak zobaczyłam modelki-skrzywione, połamane, pogarbione o 'oryginalnej' urodzie, naprawdę taka prezentacja ma zachęcić do zakupu?

A tak w temacie, to pomysl w jakich kolorach masz więcej ubrań, dodatkow, która bardziej wpisze się w twoją garderobę

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online  
Stary 2016-07-08, 23:37   #4896
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mnie się odechciało jak zobaczyłam modelki-skrzywione, połamane, pogarbione o 'oryginalnej' urodzie, naprawdę taka prezentacja ma zachęcić do zakupu?

A tak w temacie, to pomysl w jakich kolorach masz więcej ubrań, dodatkow, która bardziej wpisze się w twoją garderobę
Ja na te zarowe modelki od dawna nie patrze, na nich wszytsko lezy do kitu.
No chyba do srebrnej, ale kurcze nie wiem w ktorej byłoby mi lkepiej, a zamawiać dwie nie, jedna z nich tylko.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 115 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-07-08, 23:39   #4897
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja na te zarowe modelki od dawna nie patrze, na nich wszytsko lezy do kitu.
No chyba do srebrnej, ale kurcze nie wiem w ktorej byłoby mi lkepiej, a zamawiać dwie nie, jedna z nich tylko.
No to bierz srebrną. Wydaje mi się, że ta beżowa/rozowa może podbijać bladość skóry...

Stary 2016-07-08, 23:42   #4898
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No to bierz srebrną. Wydaje mi się, że ta beżowa/rozowa może podbijać bladość skóry...
Srebrna tez moze

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-07-08, 23:43   #4899
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Srebrna tez moze
Ale chodzi mi o ten konkretny odcień :P to może jednak zostaw to na jutro? Przespisz się, przemyslisz, ewentualnie stwierdzisz, że nie potrzebujesz

Stary 2016-07-08, 23:48   #4900
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ale chodzi mi o ten konkretny odcień :P to może jednak zostaw to na jutro? Przespisz się, przemyslisz, ewentualnie stwierdzisz, że nie potrzebujesz
Wybić z głowy juz mi ciezko z zary fajnie sie zamawia, bo zawsze można oddać, jak nie podpasuje wiec tutaj ptoblemu njet

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-07-08, 23:52   #4901
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Wybić z głowy juz mi ciezko z zary fajnie sie zamawia, bo zawsze można oddać, jak nie podpasuje wiec tutaj ptoblemu njet
To może weź obie, przymierz na żywo i tę brzydszą potem oddaj?
Stary 2016-07-08, 23:56   #4902
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
To może weź obie, przymierz na żywo i tę brzydszą potem oddaj?
Nie dam rady dwóch kliknąć poza tym mogłoby byc tak ze obie mi sie podobają i obie bym zostawic chciała, a nie ma mowy o tym, wole unikać kuszenia po dzisiejszych cinderelkach, które juz zrujnowały moj budżet

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-07-08, 23:57   #4903
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Wiem, rozumiem
Stary 2016-07-09, 00:13   #4904
AnoIi
Zakorzenienie

Odetchnęłam, nadrobiłam dzisiejszy dzień i.... zjadłam opakowanie lodów Klin klinem. Ciekawe, czy mi ból gardła przejdzie
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Laski, jaką wagę mają pełnowymiarowe bronzery Too Faced i pełnowymiarowe pomadki Givenchy Rouge Interdit Vinyl?
Mam pomadkę,tylko nie wiem, czy pytanie zrozumiałam. Chodzi o wagę produktu, czy wagę z opakowaniem? Może chodzi o to, że są na wagę złota? A może, czy są wege? (Stawiam, że bronzer jest wege, bo z kakao)
Ok idę po wagę!
TADAM!!
waga z opakowaniem, bez kartonika - 36 g

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Chyba poszukam jakiejś dobrej pizzerii w Szczecinie, Tż po mnie przyjedzie i sobie przedłużę wizytę na weekend może, hm hm ...
Ktoś ma coś dobrego do jedzenia do polecenia?
Jak znajdziesz dobrą pizzerię to daj mi znać. Moją ulubioną zamknęli, a na dobrego zamiennika nie mogę trafić. Moje inne typy: bombay indyjski, aramia, ukraineczka na starówce, porto grande przy kapitanacie, lody na śląskiej
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wstawiam moje Melissy mowilam, ze mam malutko

Korinka, obfocisz swoje? Ty to masz kolekcje

Foty niegumowych butow jutro

Załącznik 6526251

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kupiłam sukienusię do sesji plenerowej
Chciałabym mieć foteczki na łące i w wianku a do mojej "balowej" sukienki takie stylizacje nie pasują.
To wzięłam koronki. Ciekawe czy będę wyglądać jak puplet...
Ta suknia jest przepiękna!
AnoIi jest offline  
Stary 2016-07-09, 06:52   #4905
amyz
Chanel Lady

dzieńńń doberek wtajemy , nie spimy!
witam się i uciekam bo jadę do rodziców
gratuluję wszystkim owocnych ćwiczeń - Aniyam, Corii brawo Wy! ja dziś pomacham motyką w warzywniaku mamy to może coś sadła spadnie
amyz jest offline  
Stary 2016-07-09, 07:35   #4906
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
I co ktora kliknelas? Mnie sie bardzo podoba fason tej spodnicy, nie jest taka sterczaca na boki jak wiekszosc tiulowych, ale szczerze srebrna bez szalu, lepszy ten drugi kolor bezowy/rozowy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jak dobrze że dziś piątek

Przyszły moje zakupy, więc taki miły koniec tygodnia
Dziękuję GlamKitty

Zakupy w Liz Earle w UK (uwielbiam ich szmatki muślinowe)

I jeszcze zaległy zakup z tego tygodnia. Wycofują, więc jak któraś też lubi ten zapach, to polujcie na ostatnie sztuki ;-)

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Nie ma za co. Piekne zakupy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Stary 2016-07-09, 08:26   #4907
oolong
Zakorzenienie

Cytat:

Załącznik 6526251

zielone z szarymi serduszkami mają piękny kolor

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

leje
ze wspaniałych wiadomości wczoraj zdenkowałam samoopalacz z mezozoiku

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

i kupiłam kurtkę skórzaną na zalando, ale to już grzech...

oolong jest offline  
Stary 2016-07-09, 08:48   #4908
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Martusia buty piękne tak kolorowe, że aż bym je sobie na swojej szarej ścianie w salonie powiesiła

ewelinka_ gratulacje! pokaż nam maluchy

Corii najgorsze jest to, że oba kolory mnie się podobają. choć ja bym pewnie wybrała odcień szarości, ale rzeczywiście może bardzo ochładzać odcień skóry.

Angel_007 za zakupy, muszę przemyśleć zakup honey. lubię ten zapach, ale nie wiem czy aż na tyle, aby go mieć na kiedyśtam

oolong jak będziesz dobrze kurtkę konserwować to posłuży Ci długie lata. czasem prędzej się taką zgubi niż zniszczy. wiem po sobie

Cytat:
Chciałabym mieć foteczki na łące i w wianku a do mojej "balowej" sukienki takie stylizacje nie pasują.
Piękna sukienka! myślę, że będzie idealnie pasowała do sesji na łące. ja jeszcze bym ją po sesji próbowała przefarbować, bo ma tak piękny wzór, że szkoda byłoby nałożyć ją tylko jeden raz.

Cytat:
No boska kolekcja

Endżi
śliczna sukienka, na pewno będziesz pięknie wyglądać

Trzasnęłam na rolkach 12 km, pobiłam rekord życiowy 10 km w 54 minuty Na koniec dodam, że te jeansy Hilfigera wyglądają na mnie bosko Zostają ze mną i moją pupą
12 km to super wynik jak do tego czujesz się jeszcze ponętna i seksowana to już w ogóle jest chęć i zapał do ćwiczeń

na sam koniec tych ohów i ahów będzie o moim poranku:

z rana wchodzę na skrzynkę email, i patrzę na zawartość, a tam:[OFERTA SPECJALNA] Summertime Box czyli Twój niezbędnik na wakacje prawie zawału dostałam, serce mi stanęło. już miałam szybko pisać tu, że box jest. a okazało się, że to newsletter z shinybox mnie prawie zabił.

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2016-07-09 o 08:50
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-07-09, 08:54   #4909
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Natasza mnie też by pewnie prawie zabiło

właśnie patrzę, i nie załapałam zmiany w międzyczasie- pomadka la rouge givenchy (moja ulubiona) kosztuje 169pln, jestem prawie pewna, że nie tak dawno płaciłam za nią 149pln jaka lipa

buahhot jest offline  
Stary 2016-07-09, 09:07   #4910
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie się ta różowa bardziej podoba jest bardziej świeża , wiosenna

Cytat:

One mają urodę pochodzącą pod high-fashion, uroda modelki nie powinna Cię rozpraszać podczas oglądania ubrań ale co racja to racja, nic na nich nie leży dobrze

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
z rana wchodzę na skrzynkę email, i patrzę na zawartość, a tam:[OFERTA SPECJALNA] Summertime Box czyli Twój niezbędnik na wakacje prawie zawału dostałam, serce mi stanęło. już miałam szybko pisać tu, że box jest. a okazało się, że to newsletter z shinybox mnie prawie zabił.
nie dziwię się, choć do poniedziałku mamy z tym spokój

Mam pierwsze w tym roku ogórki małosolne pycha

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-07-09, 09:23   #4911
Angel_007
Shopping Queen

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość

Angel_007 za zakupy, muszę przemyśleć zakup honey. lubię ten zapach, ale nie wiem czy aż na tyle, aby go mieć na kiedyśtam
Bardzo długo się do niego przymierzałam, chciałam wziąć z boxem 30 albo 50 ml, ale kiedyś patrzę, że zniknął że strony. Ostatecznie zamówiłam w Agito setkę w cenie Sephorowej 30

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Wszystkie Grażynki i Janusze biznesu chyba pojechali na wakacje, bo wystawiłam kilka rzeczy na Olx i póki co jest prosty schemat: pytanie o produkt, wpłata na konto, wysyłam polecony i potwierdzenie. Żadnych głupich pytań czy wyśle na swój koszt za pobraniem produkt za 5 zł 😎 Niech już tak zostanie, może nazbieram na boxa

Stary 2016-07-09, 09:30   #4912
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:

Załącznik 6526251

nie taka mała
Kaloszki są świetne

Cytat:
Na pewno nie jak pulpet, a suknia przepiękna jest

Cytat:
No boska kolekcja

Endżi

Trzasnęłam na rolkach 12 km, pobiłam rekord życiowy 10 km w 54 minuty Na koniec dodam, że te jeansy Hilfigera wyglądają na mnie bosko Zostają ze mną i moją pupą

No ładnie i za dietę na masę

Cytat:

Oooooo wymiziaj

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Odetchnęłam, nadrobiłam dzisiejszy dzień i.... zjadłam opakowanie lodów Klin klinem. Ciekawe, czy mi ból gardła przejdzie

Mam pomadkę,tylko nie wiem, czy pytanie zrozumiałam. Chodzi o wagę produktu, czy wagę z opakowaniem? Może chodzi o to, że są na wagę złota? A może, czy są wege? (Stawiam, że bronzer jest wege, bo z kakao)
Ok idę po wagę!
TADAM!!

Jak znajdziesz dobrą pizzerię to daj mi znać. Moją ulubioną zamknęli, a na dobrego zamiennika nie mogę trafić. Moje inne typy: bombay indyjski, aramia, ukraineczka na starówce, porto grande przy kapitanacie, lody na śląskiej

Wczoraj byliśmy na drinku i jedzeniu w Ceglanej ze znajomymi. Miło się siedzi, przy ognichu
Stary 2016-07-09, 09:32   #4913
Aabelia
Zakorzenienie

Dzień dobry
Miłego dnia wszystkim
Aabelia jest offline  
Stary 2016-07-09, 09:44   #4914
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dziewczyny dzięki za opinie - na razie nie kliknełam bo wczoraj coś nie działay mi w nocy platnosci na stronie. Chyab klikne rozowa i jak nie to oddam. Ale oczywiście wszelakie dodtakowe zdania chętnie wysłucham, bo bede oplacac pod koniec dnia, wiec smiało Kochane

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-07-09, 09:54   #4915
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super!! najfajniejsze te gumiaki - te na deszcz

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

ale piękna : love:

Corii za zakup

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
taka jak Martusia ma kolekcje butow to ja mam perfum

Malenstwo wszystkiego naj!!!

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

Nawet mi się podoba ostatni rządek i te czarne i gumiaki fajne, w sumie takie to mogłyby być użyteczne. Czy one mają normalną cenę pół brokuła ? :P

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Prześliczna sukienka!

Kaloszki VW maja zabojcze ceny ja swoje kupilam na zalando za ok 200-250zl

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Super to moze tez nie dostane purchawek. Ja zamawialam serum to na przebarwienia.

Sliczna kolekcja ja mam tylko dwie pary
Wkurza mnie moj dostawca neta, od srody nie mam dostepu do internetu i nie wiadomo kiedy bedzie bo serwery przenosza. Masakra duza firma a takie problemy i nie poinformowali o tym, ze nie bedzie dzialalo. Musialam zamowienie w komorce robic

maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-09, 09:55   #4916
maarthusia

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Super kolekcja! Przygarnęłabym kalosze i dolny rząd po prawej

no co Ty, ja?

Na pewno będziesz pięknie wyglądać

U mnie też jeszcze stoi kilka obstawia, że większość ludzi u mnie na wsi nie wie co to jest nawet swoim przyjaciółkom nie mówię nawet ile mam kosmetyków to już TŻ jest lepiej poinformowany

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Maarthusia nie kuś. Di tej pory mnie melisski zupełnie nie kręciły, ale jak widzę Twoja kolekcje
U mnie TŻ maniakiem butów jest i zawsze kupuje dla mnie jak mu sie coś podoba... Teraz huntery dostałam od niego. Niestety melisski nie wzbudzają u niego porządania :/

Moj Tz tez lubi butki

maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-09, 09:55   #4917
sand
Zakorzenienie

Dzień dobry
Stary 2016-07-09, 09:55   #4918
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
One mają urodę pochodzącą pod high-fashion, uroda modelki nie powinna Cię rozpraszać podczas oglądania ubrań ale co racja to racja, nic na nich nie leży dobrze
Uroda mnie najmniej obchodzi, dlatego wymieniłam ją na końcu. Natomiast postawa, moim zdaniem oczywiście, powinna być zupełnie inna. Na takim koslawym czymś, to wszystko prezentuje się tragicznie

Stary 2016-07-09, 09:58   #4919
maarthusia

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Martusia wszystkie boskie zapisałam sobie Twoje zdjęcie, żeby widzieć co masz
Ja swoje zrobię najwcześniej w poniedziałek :/

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Teraz jadę na rowerek
oki brakuje mi Kopciuszkow ale moze kiedys je nabede

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
U mnie tak samo

Martusia, a mnie ujęły japonki i te czerwone po lewej, zaraz z brzegu
to Mel

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
No boska kolekcja

Endżi

za kilosy

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Martusia piękna kolekcja, mi najbardziej podobają się te czerwone na środku i zielone z różowymi kokardkami oraz kaloszki
jest coś fajnego w tych melisach nie powiem, chociaż jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że da się w nich chodzić bez obtarcia skóry

Super pewnie, że dasz radę. Trzymam kciuki
Ja też zawsze chciałam przytyć trochę, teraz po ciąży moja waga mi się podoba - mam 58 kg do 172 cm wzrostu

Zdecydowanie da sie w nich chodzic ale nie powiem, wolalabym taki ze skory

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jak dobrze że dziś piątek

Przyszły moje zakupy, więc taki miły koniec tygodnia
Dziękuję GlamKitty

Zakupy w Liz Earle w UK (uwielbiam ich szmatki muślinowe)

I jeszcze zaległy zakup z tego tygodnia. Wycofują, więc jak któraś też lubi ten zapach, to polujcie na ostatnie sztuki ;-)

Boska ta flaszka MJ

maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-09, 10:00   #4920
maarthusia

Cytat:

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ja też mam mini z tym kremikiem, tylko nie opłacone jeszcze

Piękna kolekcja, kalosze śliczne, nie widziałam takich

Endżi
Piękna sukienka

Wow, gratulacje

, żeby się udało. Ja ciągle próbuję, ale z marnym skutkiem

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
gratki za wszystkie zakupy
Maarthusia - piękna kolekcja butków
Iza89- udanego urlopu

ja dziś ledwo żyję, @ się rozkręca. Popijam somersby na rozluźnienie i spadam wymasować się biedroluną

wspolczuje

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Ok idę po wagę!
TADAM!!

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
zielone z szarymi serduszkami mają piękny kolor

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

leje
ze wspaniałych wiadomości wczoraj zdenkowałam samoopalacz z mezozoiku

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

i kupiłam kurtkę skórzaną na zalando, ale to już grzech...
to sa zdecydowanie najszczuplejsze moje Melissy

maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości