Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-07-02, 22:20   #1681
GlamKitty
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A to jakaś promocja jest? Też nigdy go nie miałam, chętnie bym wypróbowała, a taka pojemność dobra na wyjazd
Ja z kolei kupiłam wczoraj ten płyn micelarny z olejkiem Garniera - mam nadzieję, że będzie fajny...
W najnowszej gazetce Super Pharm sa w srodku takie kupony i jest wlasnie na tego 100 ml micela Garniera z olejkiem tez kupilam jakies poltora tygodnia temu, bo byl za 12 zl w jednodniowej promocji, jeszcze nie testowalam, ale kolezanka mi mowila, ze ma po nim pryszcze - zobaczymy, na pewno wazne jest zeby po takim plynie dwufazowym uzyc toniku

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ale dziś był upał... na szczęście zbiera się na burzę i lekko się ochłodziło.

Byłam wczoraj w galerii, ale... zapomniałam wskoczyć do S. Co za gapa

Ja też nigdy nie miałam, ale niedawno dostałam z wymianki i mam podobne odczucia. Działa tak samo jak Bourjois, żadnej różnicy nie widzę, a cena zdecydowanie wyższa
To sie ciesze, bo juz myslalam, ze tylko ja mam takie odczucia
U mnie tez burza i leje od kilku godzin

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
wow

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Super, ja je bardzo lubię, ładnie pachną, pienią się i są tanie a że mam wannę, to się szybko denkują żeby Tobie też przypasowały

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

to jest ta nowość, co teraz reklamują? Muszę tż kupić, on uwielbia smak i zapach czekolady
Taaak, ale kurcze, on jest naprawde boski!
Truskawkowy tez mi sie podobal, ale ten czekoladowy I w dodatku kosztowal mnie 1 zl bo doplacilam punktami z karty Lifestyle

Powiem Wam ze odkad pracuje w perfumeriach to bardzo polubilam Super Pharm za to mam mieszane odczucia co do Douglasa, troche mnie to przerazilo, ze jest az tak duzy nacisk na sprzedaz, plany sprzedazowe. Kiedy bylam klientka to wchodzilam do perfumerii i liczylam na szczere rady, a teraz wiem, ze zewnetrzni konsultanci zawsze polecaja swoje marki i swoje produkty nawet jesli sa beznadziejne (bo na tym polega ich praca i za to dostaja premie). Ogolnie to wszystko skupia sie tylko na tym zeby byl jak najwiekszy zysk, niby to normalne i zrozumiale taki jest sens istnienia sklepu, ale z punktu widzenia klientki takiej jaka bylam kiedys to czuje sie troche oszukana i chyba przez to nie mam teraz jakiegos parcia na kupowanie drogich kosmetykow.
Stary 2016-07-02, 22:23   #1682
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

W końcu z dwudniowym opóźnieniem zaczęłam urlop. Musiałam spod Wiednia wracać do domu, ale, jak stwierdził mój TŻ, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Odebrałam od kolegi dwie swoje paki z S. z wyprzedaży (trzecia jest w drodze)i kupiłam Lunę. W jednym D. nie było obniżek, ale w innym były i jeszcze panie uwzględniły przy zakupie bon na 40 zł.

Lecę nadrabiać.
Super, że kupiłaś taniej Lunę i że uwzględniono Ci bon
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-07-02, 22:25   #1683
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Cześć dziewczyny.

W końcu z dwudniowym opóźnieniem zaczęłam urlop. Musiałam spod Wiednia wracać do domu, ale, jak stwierdził mój TŻ, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Odebrałam od kolegi dwie swoje paki z S. z wyprzedaży (trzecia jest w drodze)i kupiłam Lunę. W jednym D. nie było obniżek, ale w innym były i jeszcze panie uwzględniły przy zakupie bon na 40 zł.

Lecę nadrabiać.
milego urlopu zycze

Sand, swietne denko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

liv87 jest offline  
Stary 2016-07-02, 22:29   #1684
pannawiosna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mam czarną, poziomą nie tę large tylko mniejszą. Nosi się wyśmienicie. Torba nie do zdarcia, ani jednej ryski a przez 3 lata przeszła już wiele. Ciągle wygląda jak nowa. pojemna, wytrzymała, paski na ramię idealnie wymierzone, nawet jak mam w niej 10 kg to wygodnie nieść na ramieniu. No i nie widuję jej na ulicach na co drugiej kobiecie prawdę mówiąc, w ogóle jej nie widuję

Dzięki za opinię Ja też chcę poziomą średnią, tylko zieloną wiotką Przyznam, że też nie widziałam na żywo u żadnej kobitki I mimo, że to wielki plus -to jednak waham się, jak ona na żywo wygląda Kilka razy oglądałam shoppera z miękkiej skóry innych marek i mam mieszane uczucia Ale jak znam siebie, ciekawość zwycięży i i tak kupię
pannawiosna jest offline  
Stary 2016-07-02, 22:38   #1685
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pamietam Twoja i amyzkowa recenzje dlatego zestaw nie kusil, ale milo, ze i u mnie na wsi jest dostepny

Cytat:
Cześć dziewczyny.

Lecę nadrabiać.
Fajnie, że udało Ci się załapać taniej Lunę

Przyjemności na urlopie

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-07-02, 23:17   #1686
xxxescapismxxx
Pani Pech

Uwaga chwałę się. Zdjęcia nie oddają jej piękna 😍😍1467494214130.jpg

xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-07-02, 23:25   #1687
ewelinka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Uwaga chwałę się. Zdjęcia nie oddają jej piękna 😍😍Załącznik 6517341

Poszukuję La Cautiva Fueguia

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-07-02, 23:48   #1688
Angel_007
Shopping Queen

Sephora USA też czasem ma sprzeczne informacje, ale w tydzień odblokowali mi konto a dzisiaj widzę na stronie banku, że jednak pobrali mi opłatę (jeden pan na ich infolinii twierdził, że z Polskiej karty się nie da ) i będę mieć amerykańskiego boxa SephoraPlay!

P.S. Niemcy i Włosi to tak będą do oporu strzelać te karne?
Angel_007 jest offline  
Stary 2016-07-03, 00:00   #1689
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Niemcy na farcie
a chciałam zobaczyć strzał Neuera
Stary 2016-07-03, 00:36   #1690
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Przyjaciolka mi go polecala, u niej fajnie nawilzal buzie, tez sie zastsnawialam nad jego zakupem
Dam znać, jak go trochę potestuję

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
u mnie były GŁÓWNIE na czole najbardziej na wypukłych częściach i tam gdzie poprawiając włosy scierałam filtr.
ale dość szybko poschodziły, pewnie dzięki kwasom
Rozumiem Fajnie, że sobie z tym jednak poradziłaś

Cytat:
Cześć dziewczyny.

Lecę nadrabiać.
Super, że udało Ci się kupić Lunę taniej! I że jeszcze bon uwzględnili
Życzę superowego urlopu!!!

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
W najnowszej gazetce Super Pharm sa w srodku takie kupony i jest wlasnie na tego 100 ml micela Garniera z olejkiem tez kupilam jakies poltora tygodnia temu, bo byl za 12 zl w jednodniowej promocji, jeszcze nie testowalam, ale kolezanka mi mowila, ze ma po nim pryszcze - zobaczymy, na pewno wazne jest zeby po takim plynie dwufazowym uzyc toniku

Powiem Wam ze odkad pracuje w perfumeriach to bardzo polubilam Super Pharm za to mam mieszane odczucia co do Douglasa, troche mnie to przerazilo, ze jest az tak duzy nacisk na sprzedaz, plany sprzedazowe. Kiedy bylam klientka to wchodzilam do perfumerii i liczylam na szczere rady, a teraz wiem, ze zewnetrzni konsultanci zawsze polecaja swoje marki i swoje produkty nawet jesli sa beznadziejne (bo na tym polega ich praca i za to dostaja premie). Ogolnie to wszystko skupia sie tylko na tym zeby byl jak najwiekszy zysk, niby to normalne i zrozumiale taki jest sens istnienia sklepu, ale z punktu widzenia klientki takiej jaka bylam kiedys to czuje sie troche oszukana i chyba przez to nie mam teraz jakiegos parcia na kupowanie drogich kosmetykow.
Nie mam tej gazetki
Ale zmartwiłaś mnie teraz tym Garnierem Mam nadzieję, że u mnie nic takiego się nie pojawi...

A to Ty pracujesz i w Superpharm i w Douglasie, i w Sephorze? Myślałam, że tylko w SP Jesteś konsultantką jakiejś konkretnej marki/marek?

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Sephora USA też czasem ma sprzeczne informacje, ale w tydzień odblokowali mi konto a dzisiaj widzę na stronie banku, że jednak pobrali mi opłatę (jeden pan na ich infolinii twierdził, że z Polskiej karty się nie da ) i będę mieć amerykańskiego boxa SephoraPlay!
Super!!! Ty to masz szczęście konkursowo-zakupowe Udało się z tym Hebe?
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-07-03, 07:53   #1691
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi wyszły w dwóch miejscach. Kupiłam te serum Clarins, póki co nie widzę żadnych efektów. Zuzylam z 1/3 opakowania. Mi się wydaję, ze tego typu produkty działają raczej prewencyjnie.
Na zmiany to pozostaje już tylko laser.
Też tak uważam, poczekam do listopada i coś pomyślę wtedy
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-07-03, 09:05   #1692
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Dzień dobry dzisiaj znacznie chłodniej, zimno, zachmurzone niebo, nadal wolę to niż upały miłej niedzieli wszystkim
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-07-03, 09:24   #1693
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Dam znać, jak go trochę potestuję

Rozumiem Fajnie, że sobie z tym jednak poradziłaś

Super, że udało Ci się kupić Lunę taniej! I że jeszcze bon uwzględnili
Życzę superowego urlopu!!!

Nie mam tej gazetki
Ale zmartwiłaś mnie teraz tym Garnierem Mam nadzieję, że u mnie nic takiego się nie pojawi...

A to Ty pracujesz i w Superpharm i w Douglasie, i w Sephorze? Myślałam, że tylko w SP Jesteś konsultantką jakiejś konkretnej marki/marek?

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Super!!! Ty to masz szczęście konkursowo-zakupowe Udało się z tym Hebe?
Taaak na roznych obiektach i konkretne marki ale wolalabym nie mowic jakie

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Stary 2016-07-03, 09:28   #1694
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Używam tego micela z olejkiem z Garniera i też mam wrażenie, że od niego mi się kilka bogdanów zrobiło, pachnie pięknie ale to wszystko, tyłka mi nie urwał i więcej nie kupię .

Witam z rana. Ja już po wycieczce do inpostu bo sprzedałam perfumy i wysyłałam komuś, rozdziewiczyłam inposta, bo wcześniej tylko zamawiałam do niego, a dziś wysłałam z niego .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-07-03, 09:53   #1695
amyz
Chanel Lady

dzien dobry w niedzielę ale u mnie lało w nocy i od rana ale przynajmniej trochę chłodniej się zrobiło

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kupiłam sukienkę o której marzyłam od 3 lat
Teraz tydzień oczekiwania i pytanie - będzie pasowała czy nie Mój odwieczny twardy orzech do zgryzienia - w większości sukienek rozkloszowaneych (które nie są ze specjalnej serii dla wysokich babek) talia źle leży, za wysoko. Trzymajcie kciuki
Tutaj modelka ma 175 cm, ja mam 180. Liczę, że damy radę
ale śliczna
Aniyam gratuluję zakupów bankrutowych witaj w klubie "mieszkających-wkrótce-pod-mostem"
Maarthusia kusisz tą męską maską
Sand piękne denko klask i:
Miska w końcu nie pojechaliśmy w Twoje strony bo miałam wczoraj gości pewnie za dwa tygodnie się wybierzemy dopiero

ide dalej nadrabiać

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
A co sądzicie o Mission Perfection Serum Clarinsa??
miałam próbki i jedną miniaturę i ie zachwyciło mnie. Chociaż ono chyba na przebarwienia a ja przebarwień nie mam to moze dlatego nie zadziałało z Clarinsa najlepsze serum wg mnie to double serum

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
za denka
za zakupy

ja pół dnia siedziałam na tarasie i opalałam nogi, czytałam książkę i rozmyślałam o życiu

A tak właściwie to o własnym M. Nie wiem, czy to nie jest już czas, żeby zakupić. Wczoraj pół wieczoru liczyłam oszczedności i czy z pensji wystarczy na ratę, czynsz, jedzenie itp. zakupów w S. nie liczyłam, bo jakbym je doliczyła, to by się okazało że nie styknie
Szczególnie, że znalazłam mieszkanie które mi się podoba, boję się że ktoś mi je sprzątnie sprzed nosa zanim się zdecyduję i załatwię wszystkie formalności związane z kredytem itp.

A z drugiej strony zastanawiam się, co to już czas, czy rzeczywiście tego chcę No i taki mam mętlik.
ja Ci doradzę tak: decyzja o zakupie własnego M była (odpukać) bardzo dobrą decyzją nie ma to jak na swoim
widze że się zdecydowałaś więc trzymam kciuki żeby wszystkie formalności przebiegły sprawnie i jeżeli mogę dać Ci radę to skorzystaj z usług dobrego doradcy finansowego bo w umowach kredytowych jest mnóstwo zapisów na które teraz nie zwrócisz większej uwagi a za parę lat mogą się okazać problematyczne my trafiliśmy przez znajomych na fajnego doradcę który wynegocjował nam kilka zmian w umowie kredytowe np o koniecznych wpływach na konto czy konieczności utrzymywania kk
amyz jest teraz online  
Stary 2016-07-03, 09:59   #1696
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ale sie Szanelujesz
Widzialam u mnie w stacjo to trio serum Szanelowych za 469zl

nie opłaca się kupować tego trio tak jak pisała Aniyam - to na dzień jest okropne, to weekendowe najlepsze ja polubiłam też bardzo to nocne ale to już lepiej kupić pełnowymiarowe weekendowe zamiast tych trzech

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Niemcy na farcie
a chciałam zobaczyć strzał Neuera
też tylko na ten strzał czekałam

Escapism super sukienka
dor6 gratuluję zakupu
Angel007 super że wreszcie amerykańcy poszli po rozum do głowy

nadrobiłam kawę wypiłam, mogę iść kombinować jakieś sniadanie
amyz jest teraz online  
Stary 2016-07-03, 10:11   #1697
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie opłaca się kupować tego trio tak jak pisała Aniyam - to na dzień jest okropne, to weekendowe najlepsze ja polubiłam też bardzo to nocne ale to już lepiej kupić pełnowymiarowe weekendowe zamiast tych trzech

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Escapism super sukienka
dor6 gratuluję zakupu

moze gdyby to trio bylo za jakas symboliczna stowke... ostatnio mam faze na Eisenberi, Szanele tak nie kusza poza kremikiem CC

maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-03, 10:47   #1698
love1234
Born to shop

Witam niedzielnie

Dor6, udanej wyprawy. Baw się dobrze

Endzi, sukienka piękna

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Uwaga chwałę się. Zdjęcia nie oddają jej piękna 😍😍Załącznik 6517341

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Też tak uważam, poczekam do listopada i coś pomyślę wtedy
No niestety, chyba nie ma innego wyjścia

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Używam tego micela z olejkiem z Garniera i też mam wrażenie, że od niego mi się kilka bogdanów zrobiło, pachnie pięknie ale to wszystko, tyłka mi nie urwał i więcej nie kupię .

Witam z rana. Ja już po wycieczce do inpostu bo sprzedałam perfumy i wysyłałam komuś, rozdziewiczyłam inposta, bo wcześniej tylko zamawiałam do niego, a dziś wysłałam z niego .
Ja jeszcze nie wysylałam
Co się ostatnio mało udzielasz ?
Stary 2016-07-03, 10:51   #1699
dor6
Wtajemniczenie

Gratuluję wszystkim denek i zakupów

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Super, że kupiłaś taniej Lunę i że uwzględniono Ci bon
Dziękuję.
Mam tę fuksjową, nie wybrzydzałam, taką mi pani odłożyła i taką wzięłam. Podoba mi się.

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
milego urlopu zycze

Dziękuję“

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Fajnie, że udało Ci się załapać taniej Lunę

Przyjemności na urlopie
Dziękuję

[QUOTE=michalina_86;625371 61]

Super, że udało Ci się kupić Lunę taniej! I że jeszcze bon OTE]

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

Escapism super sukienka
dor6 gratuluję zakupu

Dziękuję.
Cytat:
Witam niedzielnie

Dor6, udanej wyprawy. Baw się dobrze

Endzi, sukienka piękna

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

No niestety, chyba nie ma innego wyjścia

Edytowane przez dor6
Czas edycji: 2016-07-03 o 10:52
dor6 jest teraz online  
Stary 2016-07-03, 10:52   #1700
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

Ja jeszcze nie wysylałam
Co się ostatnio mało udzielasz ?
A co mam pisać? Odwykuję, nic nie kupuje to i pisze mało

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-07-03, 10:54   #1701
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

wklejam moje zakupy z wczoraj. Potwierdzam w Bydg. sa do odbioru gold boxy, byłam świadkiem. Zdecydowałam sie na maseczkę Eisenberga i do przetestowania poprosiłam maseczkę i krem z serii Soothing, miałam raz próbkę kremu i był fantastyczny ale cena ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (189,9 KB, 51 załadowań)

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline  
Stary 2016-07-03, 10:56   #1702
dor6
Wtajemniczenie

Mam tutaj w pobliżu DM. Czy kupię w nim jakiś żel do Luny? Polecacie coś? Wzięłam to ustrojstwo że sobą, to może bym zaczęła używać

Edytowane przez dor6
Czas edycji: 2016-07-03 o 11:49
dor6 jest teraz online  
Stary 2016-07-03, 10:58   #1703
sand
Zakorzenienie

Dobrego dnia
Stary 2016-07-03, 11:19   #1704
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Był box? Matko, złapałam anginę, no masakra Ale tak to jest, imieniny taty, drinki, lody i za bardzo wiejąca klima przy saharyjskich upałach
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2016-07-03, 11:26   #1705
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
wklejam moje zakupy z wczoraj. Potwierdzam w Bydg. sa do odbioru gold boxy, byłam świadkiem. Zdecydowałam sie na maseczkę Eisenberga i do przetestowania poprosiłam maseczkę i krem z serii Soothing, miałam raz próbkę kremu i był fantastyczny ale cena ...
Tu nie ma już co potwierdzać, dostałam ulotkę i dzięki Irminie już go mam, wrzucałam też wcześniej zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Był box? Matko, złapałam anginę, no masakra Ale tak to jest, imieniny taty, drinki, lody i za bardzo wiejąca klima przy saharyjskich upałach
Box był tylko dla wybranych goldów, dostawało się pocztą ulotkę i przy zakupach stacjonarnych za min. 50 zł można było odebrać boxa ( ale tylko w wybranych S ).

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-07-03 o 11:28
aniyam jest teraz online  
Stary 2016-07-03, 11:27   #1706
paulina20osw
Raczkowanie

Ja tak z innej beczki. Czy ktoras kupowala cos z lulove.pl? Piekne buciki maja jedne ale nie wiem czy to nie jest zwykla chinszczyzna

Stary 2016-07-03, 11:37   #1707
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez paulina20osw Pokaż wiadomość
Ja tak z innej beczki. Czy ktoras kupowala cos z lulove.pl? Piekne buciki maja jedne ale nie wiem czy to nie jest zwykla chinszczyzna

nie zamawiałam nigdy, ale nawet nie wchodzę pooglądać, bo mam za dużo butów
korinka3 jest offline  
Stary 2016-07-03, 11:42   #1708
XminorXlosX
Zakorzenienie

Ktoś tu pisał , że po 1 użyciu nocnej maseczki VL nie ma za mocnego efektu. Nie wiem czemu, ale ja jestem mocno złota mam ciemniejsze czoło niż rękę :hahahha:

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-07-03, 11:52   #1709
paulina20osw
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nie zamawiałam nigdy, ale nawet nie wchodzę pooglądać, bo mam za dużo butów
Ja też, ale takie sandałki by sie przydaly zastanawia mnie tez kto za darmo chce takie 1467539523632.jpg

Stary 2016-07-03, 11:52   #1710
paulina20osw
Raczkowanie

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości