Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-07-03, 12:01   #1711
ewelinka_
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
wklejam moje zakupy z wczoraj. Potwierdzam w Bydg. sa do odbioru gold boxy, byłam świadkiem. Zdecydowałam sie na maseczkę Eisenberga i do przetestowania poprosiłam maseczkę i krem z serii Soothing, miałam raz próbkę kremu i był fantastyczny ale cena ...

Poszukuję La Cautiva Fueguia

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-07-03, 12:05   #1712
oliwia18
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Powiem Wam ze odkad pracuje w perfumeriach to bardzo polubilam Super Pharm za to mam mieszane odczucia co do Douglasa, troche mnie to przerazilo, ze jest az tak duzy nacisk na sprzedaz, plany sprzedazowe. Kiedy bylam klientka to wchodzilam do perfumerii i liczylam na szczere rady, a teraz wiem, ze zewnetrzni konsultanci zawsze polecaja swoje marki i swoje produkty nawet jesli sa beznadziejne (bo na tym polega ich praca i za to dostaja premie). Ogolnie to wszystko skupia sie tylko na tym zeby byl jak najwiekszy zysk, niby to normalne i zrozumiale taki jest sens istnienia sklepu, ale z punktu widzenia klientki takiej jaka bylam kiedys to czuje sie troche oszukana i chyba przez to nie mam teraz jakiegos parcia na kupowanie drogich kosmetykow.
Dlatego ja wolę zrobić sercza w necie, zapytać Was i pójść do Sephory tylko po to, co chcę. Ale jest jedna babeczka, która bywa w różnych Sephorach i jest konsultantką Origins. Jest super Fajna babeczka, z dużą wiedzą, umiała mi doradzić fajne produkty, odradzała te, które były dla mnie nieodpowiednie (a kosztowały majątek, więc miałaby premię). Pamiętam, że jak ją pierwszy raz spotkałam, myślałam że jest konsultantką Sephory i wzięłam originsa a potem poprosiłam o dobranie koloru Chanel Les Beiges. Dobrałą idealnie Jak przyszła ankieta o moich zakupach, to napisałam jej taką laurkę, że taka super i świetna, och i ach, że w końcu lubię zakupy w Sephorze w ZT Potem jak j spotkałam w innej Speohrze to zobaczyłam, że jest z Origins

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię Ja też chcę poziomą średnią, tylko zieloną wiotką Przyznam, że też nie widziałam na żywo u żadnej kobitki I mimo, że to wielki plus -to jednak waham się, jak ona na żywo wygląda Kilka razy oglądałam shoppera z miękkiej skóry innych marek i mam mieszane uczucia Ale jak znam siebie, ciekawość zwycięży i i tak kupię
IMO, wiotka będzie mniej wygodna. Np. pod ciężarem laptopa będzie się wyginać. Ja wzięłam klasyczną czarną, śmigam z nią i latem, i jesienią.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzien dobry w niedzielę ale u mnie lało w nocy i od rana ale przynajmniej trochę chłodniej się zrobiło

ale śliczna
Aniyam gratuluję zakupów bankrutowych witaj w klubie "mieszkających-wkrótce-pod-mostem"
Maarthusia kusisz tą męską maską
Sand piękne denko klask i:
Miska w końcu nie pojechaliśmy w Twoje strony bo miałam wczoraj gości pewnie za dwa tygodnie się wybierzemy dopiero

ja Ci doradzę tak: decyzja o zakupie własnego M była (odpukać) bardzo dobrą decyzją nie ma to jak na swoim
widze że się zdecydowałaś więc trzymam kciuki żeby wszystkie formalności przebiegły sprawnie i jeżeli mogę dać Ci radę to skorzystaj z usług dobrego doradcy finansowego bo w umowach kredytowych jest mnóstwo zapisów na które teraz nie zwrócisz większej uwagi a za parę lat mogą się okazać problematyczne my trafiliśmy przez znajomych na fajnego doradcę który wynegocjował nam kilka zmian w umowie kredytowe np o koniecznych wpływach na konto czy konieczności utrzymywania kk
Tak podliczyłam, że kasy musiałabym wziąć na 20% inwestycji (liczę już z wyposażeniem M i notariuszem, wszystkimi tymi opłatami). Czyli nie jest źle i pewnie będę mogła ponegocjować trochę warunki. No i biorę pod uwagę dwa banki

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
wklejam moje zakupy z wczoraj. Potwierdzam w Bydg. sa do odbioru gold boxy, byłam świadkiem. Zdecydowałam sie na maseczkę Eisenberga i do przetestowania poprosiłam maseczkę i krem z serii Soothing, miałam raz próbkę kremu i był fantastyczny ale cena ...
klask i:

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ktoś tu pisał , że po 1 użyciu nocnej maseczki VL nie ma za mocnego efektu. Nie wiem czemu, ale ja jestem mocno złota mam ciemniejsze czoło niż rękę :hahahha:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje ciało po lotionie VL wygląda tak po fajnych wakacjach Sama bym się skutangowała jakbym mogła
Po maseczce i serum- jest rzeczywiście efekt złota po pierwszej nocy, mniej więcej od 3 nocy już lekko brązowieje. Ale od wszystkich słyszę, że promiennie wyglądam
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-07-03, 12:10   #1713
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość

Moje ciało po lotionie VL wygląda tak po fajnych wakacjach Sama bym się skutangowała jakbym mogła
Po maseczce i serum- jest rzeczywiście efekt złota po pierwszej nocy, mniej więcej od 3 nocy już lekko brązowieje. Ale od wszystkich słyszę, że promiennie wyglądam

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-07-03, 12:13   #1714
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Myślałam o tobie jak to pisałam
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-07-03, 12:20   #1715
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Mam tutaj w pobliżu DM. Czy kupię w nim jakiś żel do Luny? Polecacie coś? Wzięłam to ustrojstwo że sobą, to może bym zaczęła używać

Kazdy bez drobinek ja nie lubie tez ale mozna , uzywac pianek z luna
ranka jest teraz online  
Stary 2016-07-03, 12:20   #1716
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Myślałam o tobie jak to pisałam
Ciekawe w jakich jeszcze sytuacjach o mnie myślisz

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-07-03, 12:22   #1717
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Niemcy na farcie
a chciałam zobaczyć strzał Neuera

ja tak samo jak już przeszło 7 serii to chciałam żeby wszyscy trafiali
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-07-03, 12:24   #1718
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Tak podliczyłam, że kasy musiałabym wziąć na 20% inwestycji (liczę już z wyposażeniem M i notariuszem, wszystkimi tymi opłatami). Czyli nie jest źle i pewnie będę mogła ponegocjować trochę warunki. No i biorę pod uwagę dwa banki

Kurcze, czuję się trochę skuszona możliwe, że doklikam coś z brokulem

Trzymam kciuki za dobre decyzje

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-07-03, 12:27   #1719
zoila
Klientka w krawacie

Chciałam podziękować za info o promocji w Orsay - za 46 zł mam bluzkę, spodnie i oczywiście szalik .

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2016-07-03, 12:32   #1720
ewelinka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Chciałam podziękować za info o promocji w Orsay - za 46 zł mam bluzkę, spodnie i oczywiście szalik .
jakie promo

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-07-03, 12:34   #1721
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
jakie promo
Przy zakupach z przecen trzecia rzecz za 1 zł.

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2016-07-03, 12:35   #1722
ewelinka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Przy zakupach z przecen trzecia rzecz za 1 zł.
dzięki, lece na strone poogladac

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-07-03, 12:38   #1723
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Nie wiem, czy online. Na pewno stacjonarnie.

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2016-07-03, 13:12   #1724
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Super Ciesze się ze info się przydało

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
W sklepie jest więcej niż na necie
korinka3 jest offline  
Stary 2016-07-03, 13:14   #1725
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
moze gdyby to trio bylo za jakas symboliczna stowke... ostatnio mam faze na Eisenberi, Szanele tak nie kusza poza kremikiem CC

amyz jest offline  
Stary 2016-07-03, 13:17   #1726
saipan
Zadomowienie

Ufff wreszcie chlodek. Wczoraj myslalam, ze umre bo mialam gosci i piekarnik mnie dobil

Poleccie prosze jakis dobry, dzialajacy peeling enzymatyczny do twarzy bo musze kupic cos. Mialam probke Organique ale nie wem w sumie czy dobrze dziala.

Milej niedzieli
saipan jest offline  
Stary 2016-07-03, 13:19   #1727
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A co mam pisać? Odwykuję, nic nie kupuje to i pisze mało
o anakondach pisz
amyz jest offline  
Stary 2016-07-03, 13:22   #1728
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Ufff wreszcie chlodek. Wczoraj myslalam, ze umre bo mialam gosci i piekarnik mnie dobil

Poleccie prosze jakis dobry, dzialajacy peeling enzymatyczny do twarzy bo musze kupic cos. Mialam probke Organique ale nie wem w sumie czy dobrze dziala.

Milej niedzieli
Sama szukam od jakiegoś już czasu dobrego enzyma

aniyam jest offline  
Stary 2016-07-03, 13:24   #1729
amyz
Chanel Lady

Cytat:

20 % to tyle co nic super! szybko spłacisz! więc myślę że nie ma co czekać tylko kupować trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
klask i:

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:

Milej niedzieli
Sampar o ten:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...am-Peel/P60124
najlepszy enzymatyczny peeling jaki miałam
na stronie Sampara można go kupić w fajnych zestawach za dobrą cenę
amyz jest offline  
Stary 2016-07-03, 13:45   #1730
saipan
Zadomowienie

Cytat:
Sampar o ten:
Dzieki, ide na strone Sampara sprawdzic co ciekawego maja.
Kusi mnie zeby jechac cos sobie kupic. Mam do odebrania roz urodzinowy w sphorze i kupon do orsaya wiec w sam raz do wykorzystania przy okazji promocji.
saipan jest offline  
Stary 2016-07-03, 13:54   #1731
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Sampar o ten:
Super! Dobrze wiedzieć, bo też używam tylko enzymatycznych. Będę na niego polować

Cytat:
Dzieki, ide na strone Sampara sprawdzic co ciekawego maja.
Kusi mnie zeby jechac cos sobie kupic. Mam do odebrania roz urodzinowy w sphorze i kupon do orsaya wiec w sam raz do wykorzystania przy okazji promocji.
Daj znać, czy Ci uwzględnią kupon przy promocji. Mnie napisali, że te dwie rzeczy się nie łączą Mam na myśli ten kupon na 20 zł.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Taaak na roznych obiektach i konkretne marki ale wolalabym nie mowic jakie
Ok, pewnie, rozumiem A może na priv zdradziłabyś trochę szczegółów?

Cytat:
miałam próbki i jedną miniaturę i ie zachwyciło mnie. Chociaż ono chyba na przebarwienia a ja przebarwień nie mam to moze dlatego nie zadziałało z Clarinsa najlepsze serum wg mnie to double serum
Dzięki za informację! Tamto skreślam z listy, a to double zapamiętam

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
moze gdyby to trio bylo za jakas symboliczna stowke... ostatnio mam faze na Eisenberi, Szanele tak nie kusza poza kremikiem CC
Mnie też ostatnio kusi ta firma
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-07-03, 13:55   #1732
korinka3

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Super! Dobrze wiedzieć, bo też używam tylko enzymatycznych. Będę na niego polować

Daj znać, czy Ci uwzględnią kupon przy promocji. Mnie napisali, że te dwie rzeczy się nie łączą Mam na myśli ten kupon na 20 zł.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Ok, pewnie, rozumiem A może na priv zdradziłabyś trochę szczegółów?

Dzięki za informację! Tamto skreślam z listy, a to double zapamiętam

Mnie też ostatnio kusi ta firma
Masz na myśli kupon z Orsay'a na 20zl? Łączy się z promocjami na 100% ja mam urodziny pod koniec grudnia i zawsze wykorzystuje na wyprzedaże
korinka3 jest offline  
Stary 2016-07-03, 14:00   #1733
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
20 % to tyle co nic super! szybko spłacisz! więc myślę że nie ma co czekać tylko kupować trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

klask i:

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Sampar o ten:
Nie zmienia to faktu, że to mnóstwo kasy na razię muszę pogadać z deweloperem, może uda mi się cokolwiek spuścić z ceny. Potem wszystkie te formalności i czekanie na oddanie mieszkania już jestem przerażona
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-07-03, 14:03   #1734
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Masz na myśli kupon z Orsay'a na 20zl? Łączy się z promocjami na 100% ja mam urodziny pod koniec grudnia i zawsze wykorzystuje na wyprzedaże
To mnie oszukali Dwa razy do nich pisałam w tej sprawie i zaprzeczali. Cytuję: " Jeżeli Pani przyjaciółce zdarzyła się taka sytuacja, to niestety jest to błąd systemowy na korzyść klienta."

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Świetnie! 20% to naprawdę korzystna sytuacja Trzymam kciuki, żeby wszystko udało Ci się załatwić jak najlepiej
Stary 2016-07-03, 14:04   #1735
saipan
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja tez kiedys kupilam bluzke przeceniona na 29 zl za 9 zl ale dam znac czy mi uwzglednia. Mam jeszcze bon do douglasa na 40 zl i nie wiem na co wykorzystać. M. zgodzil sie do Silesii jechac wiec za chwile zakupki
saipan jest offline  
Stary 2016-07-03, 14:08   #1736
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Teraz mam nastepne model Erica
Ja też mam model Erica i je uwielbiam Dostałam super rabat w vision express i zapłaciłam za nie 299 zł

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Ja nie wytrzymalam i kupilam na Zalando okulary przeciwsloneczne Ray Ban, o ktorych zawsze marzylam (oby pasowaly ) i aby dobic do kodu na -12% dorzucilam sobie figi DKNY oraz CK
No i w Bon Prix wykorzystalam kod na na darmowa dostawe i kupilam marynarke brzoskwiniowa oraz sukienke

Przegladam tez korsowe torebki, ale nie wybralam zadnej, bo albo pasek albo kolor mi sie nie podobaly z tych co sa w promocji

Poratujesz mnie tym kodem na 12%? Przedtem go znalazłam, ale padł mi komputer, działam teraz nie na swoim i nie mogę znaleźć
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-07-03, 14:10   #1737
201703291446
Konto usunięte

Napakowałam do koszyka z nadwyżką, w obawie, że coś już będzie niedostępne, żebym tylko mogła kod wpisać i zamawiać
201703291446 jest offline  
Stary 2016-07-03, 14:11   #1738
michalina_86
Zakorzenienie

Ponawiam pytanie: czy rozmiarówka w spodniach TIFFI jest normalna/standardowa? I czy są jakieś kody do nich do sklepu albo na mostrami? Chcę zrobić większe zakupy
Stary 2016-07-03, 14:13   #1739
korinka3

Dziewczyny chce Tż kupić telefon Samsung Note 4. Widzialyscie gdzieś w jakieś fajnej promocji?

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Napakowałam do koszyka z nadwyżką, w obawie, że coś już będzie niedostępne, żebym tylko mogła kod wpisać i zamawiać
Brawo Ty
korinka3 jest offline  
Stary 2016-07-03, 15:32   #1740
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:
Ja tez kiedys kupilam bluzke przeceniona na 29 zl za 9 zl ale dam znac czy mi uwzglednia. Mam jeszcze bon do douglasa na 40 zl i nie wiem na co wykorzystać. M. zgodzil sie do Silesii jechac wiec za chwile zakupki
Ja bym próbowała lune wyrwać za 250pln
AgataWozniak jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości