Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-07-04, 23:28   #2281
michalina_86
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Piekne czaje sie na metorki juz dlugo, ale teraz z boxem mam nowe chciejstwo i znow ida w odstawke...
Jakie?

A w ogóle to Kleo, Corii i inne dziewczyny - jakby co to ja mam bronzer TF na zbyciu, ten z boxa właśnie Nowy, nieotwierany. Może któraś szuka albo chce wypróbować.
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:32   #2282
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Jakie?

A w ogóle to Kleo, Corii i inne dziewczyny - jakby co to ja mam bronzer TF na zbyciu, ten z boxa właśnie Nowy, nieotwierany. Może któraś szuka albo chce wypróbować.
Ten milk? Ja nie mam na co sie wymienic za bardzo

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:34   #2283
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
jakbym czytala o sobie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:34   #2284
sand
Zakorzenienie

Cytat:

iwo: iwo: jakbym czytala o sobie

Gratuluje decyzji, odwagi i mieszkania trzymam zeby wszystko dalej sprawnie szlo

Tam tez bardzo roze czuc co jeszcze z probek bralas?

Piekne czaje sie na metorki juz dlugo, ale teraz z boxem mam nowe chciejstwo i znow ida w odstawke...

super, hojnie
Wzięłam Sisley, próbkę niespodziankę i jakieś męskie psikadło dla emka. Ale już anulowałam
Stary 2016-07-04, 23:35   #2285
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Mój piękny, cudowny iPhone zaliczył właśnie upadek i mam wielkie stłuczenie i taką dziurę w tym aluminium
Oj, a miałaś jakis futerał, czy mimo futerału się tak strzaskał?
Mnie parę razy upadł, ale tylko malutkie wgniecenie na boku.
Za to jak mi ipad upadł, to kooorde ryczałam, bo bok sie wgniótł nieco, na sczescie ekran cały był. Ale rozumiem ten ból

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:38   #2286
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczynki, S się coś z cenami pomerdało chyba, można kliknąć fajne zamówienie
http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...arite/P2471056
http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...arite/P2471076
I ja wzięłam jeszcze peeling mały jest w dobrej cenie
http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...rowej/P2471103
Dzięki za info

Z serii pomyłek S. są jeszcze:
krem: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...zanie/P2471066
tonik: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...zenia/P2471110
żel: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-usta/P2471100
chusteczki: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-usta/P2471107
angelikaw jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:39   #2287
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
179,90zł
Dziękuję
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:40   #2288
sand
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie przed dentystą czeka mnie też usuwanie zębów mądrości ale po Waszych opowieściach mi raźniej

Oliwia za mieszkanie Oktwia za działkę

Wrzucam czerwcowe dno spóźnione
za konkretne denko
Stary 2016-07-04, 23:41   #2289
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

O, dzięki - tonik klikne, bo uzywam go i b. lubie
To jest jakis kod znizkowy online czy nie ma?Bo sie pogubiłam juz

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:41   #2290
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ten milk? Ja nie mam na co sie wymienic za bardzo
Nie, nie, ten, który był w boxie poprzednim - Chocolate Soleil Matte Bronzer. On jest ciemniejszy, medium bodajże.
Stary 2016-07-04, 23:42   #2291
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Nie, nie, ten, który był w boxie poprzednim - Chocolate Soleil Matte Bronzer. On jest ciemniejszy, medium bodajże.
No tak czy siak, na watku wymiankowym mam malutko, ale zajrzyj, moze.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:43   #2292
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
O, dzięki - tonik klikne, bo uzywam go i b. lubie
To jest jakis kod znizkowy online czy nie ma?Bo sie pogubiłam juz
EP6PRODUKT
20% na najdroższy produkt
angelikaw jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:44   #2293
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
EP6PRODUKT
20% na najdroższy produkt
Jeszcze raz dziękuję

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:47   #2294
kleo_4
Zakorzenienie

Cytat:
Jakie?

Dzieki al ja ten z boxa mam 2 sztuki, jeden w uzytku, drugi czeka w kolejce, choc tego konca nie widac, mimo ze tski maly

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Wzięłam Sisley, próbkę niespodziankę i jakieś męskie psikadło dla emka. Ale już anulowałam
Tak patrze to co chwile sie te probki tam zmieniaja ,moze sie trafia jakies fajniejsze

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Niezle... cos czuje ze znowu beda rekompensaty z S. Za niezgodnosc poduktow z opisem, a jedli nievto fajne promo

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:49   #2295
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Oj, a miałaś jakis futerał, czy mimo futerału się tak strzaskał?

Mnie parę razy upadł, ale tylko malutkie wgniecenie na boku.

Za to jak mi ipad upadł, to kooorde ryczałam, bo bok sie wgniótł nieco, na sczescie ekran cały był. Ale rozumiem ten ból

Miałam, ale miało wycięcie na górze i akurat na to musiał spaść i się połamało, plastikowe było.
Ciagle mi coś spada, ale telefon pierwszy raz tak poważnie no nic, no co zrobię.

Ide rozdziewiczyc lune w takim razie
Stary 2016-07-04, 23:49   #2296
kleo_4
Zakorzenienie

Cytat:
Jakie?

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...ajacy/P2093009

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline  
Stary 2016-07-04, 23:56   #2297
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
No tak czy siak, na watku wymiankowym mam malutko, ale zajrzyj, moze.
Zerknę jutro

Cytat:
Dzieki al ja ten z boxa mam 2 sztuki, jeden w uzytku, drugi czeka w kolejce, choc tego konca nie widac, mimo ze tski maly

Niezle... cos czuje ze znowu beda rekompensaty z S. Za niezgodnosc poduktow z opisem, a jedli nievto fajne promo
A, to ja zrozumiałam, że chciałabyś właśnie wypróbować.
A co do S - tak czy siak wyjdzie korzystnie

Fajny, też o nim kiedyś myślałam Ale na razie jakieś pudry jeszcze mam, więc by leżał. A który odcień?
Stary 2016-07-05, 00:01   #2298
pannawiosna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Fajne ceny kliknęłam tonik, kończę drugą dużą butlę i z czystym sumieniem mogę polecić

Wiem, że maseczka bomblująca ma sporo fanek i też ma niezłą cenę:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...rbata/P2471083

Ciekawe, czy wyślą w ogóle
pannawiosna jest offline  
Stary 2016-07-05, 00:54   #2299
czarne
Zakupowy odwyk :)

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Fajne ceny kliknęłam tonik, kończę drugą dużą butlę i z czystym sumieniem mogę polecić

Wiem, że maseczka bomblująca ma sporo fanek i też ma niezłą cenę:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...rbata/P2471083

Ciekawe, czy wyślą w ogóle
Jak przeczytałam "maseczka bomblujaca" to musiałam kliknąć 😆😆 dorzucilam też tonik 400ml.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
Stary 2016-07-05, 06:11   #2300
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
No duża, bo mieszkam w stolicy, więcej szczegółów nie za bardzo chcę publicznie udzielać Jeszcze jakaś handlara przygrażyni i mi wykupi i sprzeda drożej

Planuję jesień 2017 spędzić już na nowym

Ja trzymam za waszą działkę. Nawet nie chcę myśleć jak pochłaniająca energię jest budowa własnego domu chyba bym oszalała

Nie zapeszając- tak na tym etapie nawet lepiej niż się nastawiałam

tym samym zaczynam projekt denko, żeby nie wozić tony kosmetiksów na nowe M sprzątam szafy, żeby nie wozić niepotrzebnych rzeczy. No i zbieram na wyposażenie i wykończenie te wszystkie blendery i inny superhiperpotrzebne pierdółki
Gdyby u nas były fajne i duże mieszkania, to pewnie też bym się zdecydowała W mojej miejscowości na sprzedaż jest jedno, maleńkie, 3 pokoje, z tego jeden otwarty, balkonik chyba 1x3 m
W miejscowości oddalonej o 11 km też stare budownictwo, żadnych inwestycji, a w Rzeszowie (prawie 40 km) to już by coś było. Ale jakbym miała codziennie dojeżdżać 40 km i to na 6 rano, to by mi się nie uśmiechało niestety.
Dlatego zostaje domek, jedną budowę przeżyłam (jako kilkuletnie, ale szkolne już, dziecko ), przeżyję i drugą

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:06 ----------

Cytat:
Aaa, widzę, że same dobre wiadomości - z wyjątkiem rzodkiewki... Jak zobaczyłam, że to znowu TF, to mi ręce opadły. I rzeczywiście źle to wróży boxowi, a ja potem wyjeżdżam i coś czuję, że z moim pechem będzie ...upa, a nie box

Oktawia, to chyba nawet lepiej z tymi działkami, co? Większy wybór Mówiłaś, że u Was ciężko coś znaleźć, a proszę, jak się trafiło Na początku pewnie większy stres, bo trzeba skalkulować koszty, położenie, rozmiar, ale za to możecie znaleźć coś bardziej "pod siebie". Trzymam kciuki!!!

Oliwia, ale świetnie, że tak szybko i sprawnie Ci idzie załatwianie mieszkania Własne to jednak własne - komfort niezaprzeczalny. Trzymam kciuki, żeby dalej było tak dobrze. A taras marzenie Nie wiedziałam nawet, że w Warszawie takie duże sprzedają do normalnego metrażu, a nie apartamentu. Ciekawa jestem, jaka okolica, ale pewnie nie chcesz ujawniać Teraz te nowe powstają w fajnych lokalizacjach, takich zielonych
Ciężko z mieszkaniami, ale z działkami nie jest tak źle Musimy teraz obejrzeć i coś wybrać. No i kredycik załatwić

---------- Dopisano o 06:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

Cytat:
A co robisz z tą pokrzywą? Pijesz? Mnie, niestety, straaasznie wolno rosną włosy. Dlatego obcinam tylko końcówki od kilku lat. Gdyby rosły szybciej, to chętniej bym eksperymentowała
Ja nigdy nie miałam problemów ze wzrostem włosów, 1 cm miesięcznie to minimum. Teraz od farbowania minął miesiąc i 3 tygodnie, a mój odrost to jakieś 7 mm
Nie wiem co jest grane, ostatnio po dwóch miesiącach było tak samo, minimalny odrost. Jem żelazo, jem biotynę, smaruję lotionem wspomagającym wzrost i tym oczyszczającym
Przed weselem, po wizycie u trychologa włosy przestały wypadać, po weselu jakby zaczęły wypadać w podwójnej ilości (trycholog mi mówiła, że może tak być), ale nie umiem nad tym zapanować...
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2016-07-05, 06:42   #2301
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Dziękuję za wsparcie przed dentystą czeka mnie też usuwanie zębów mądrości ale po Waszych opowieściach mi raźniej

Idę jutro wyrwać ostatnią osemke i z głowy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

buahhot jest offline  
Stary 2016-07-05, 07:12   #2302
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Witam wszystkie kobietki z niecierpliwością wyczekujące miłego dnia , uciekam zarabiać na boxa
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-07-05, 07:20   #2303
amyz
Chanel Lady

dzień dobry we wtorek

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
i to jest dobry pomysł

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Budowa trwa, moje mieszkanie już stoi, osiedle oddane za rok. Więc szybko zleci. Już mam mętlik w głowie co wybrać, chociaż wiem, że całe mieszkanie będzie w szarości, bieli i drewnie
to już bliżej jak dalej to teraz musisz przede wszystkim (tzn jak już domkniesz kredyty i inne formalności) znaleźć porządną ekipę wykończeniową ahhh pamiętam te niekończące się wizyty w marketach budowlanych jak urządzaliśmy nasze mieszkanie to castoramie juz nas wszyscy sprzedawcy znali bo ciągle tam siedzieliśmy

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
57 m plus taras 115m
ale super
amyz jest offline  
Stary 2016-07-05, 07:20   #2304
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Idę jutro wyrwać ostatnią osemke i z głowy!

Powodzenia daj znać jak poszło

Miłego dnia wszystkim życzę
Malinum jest offline  
Stary 2016-07-05, 07:20   #2305
sand
Zakorzenienie

Miłego dnia
Stary 2016-07-05, 07:23   #2306
amyz
Chanel Lady

[QUOTE=Oktawiaaa;62603126]

A sama jeszcze do końca nie kumam, TŻ na szybko mi coś powiedział, musimy się tam wybrać i pooglądać. Wiem, że nieuzbrojona jest tańsza o 15 tys od uzbrojonej.
[
/QUOTE]

jeżeli rzeczywiście jest uzbrojona (w sensie jest i gaz i woda i prąd i knaliza) to ja bym dopłaciła i wzięła ta uzbrojoną kolega już 5 miesiecy czeka na podłączenie prądu bo jest jakiś problem ze słupem który stoi na dzialce kogoś kto robi jakiś problem. Dom stoi prawie gotowy do wprowadzenia a prądu nie ma ;/

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
No duża, bo mieszkam w stolicy, więcej szczegółów nie za bardzo chcę publicznie udzielać Jeszcze jakaś handlara przygrażyni i mi wykupi i sprzeda drożej

Planuję jesień 2017 spędzić już na nowym

Ja trzymam za waszą działkę. Nawet nie chcę myśleć jak pochłaniająca energię jest budowa własnego domu chyba bym oszalała

Nie zapeszając- tak na tym etapie nawet lepiej niż się nastawiałam

tym samym zaczynam projekt denko, żeby nie wozić tony kosmetiksów na nowe M sprzątam szafy, żeby nie wozić niepotrzebnych rzeczy. No i zbieram na wyposażenie i wykończenie te wszystkie blendery i inny superhiperpotrzebne pierdółki
no to trzymam kciuki za powodzenie w oszczędzaniu, denkowaniu i całej reszcie
amyz jest offline  
Stary 2016-07-05, 07:24   #2307
maarthusia
Shoe addict :)

Dzień dobry

Nadrobiłam co nieco z rana, ale zapamiętałam tylko zakupy Liv i kuleczki mnie na szczęście kulki nie kuszą chyba, że byłyby w takim pięknym opakowaniu, jak limitki świąteczne, o których ciągle zapominam

Nabyłam wczoraj drogą kupna turkusową Lunę pani uwzględniła mi też bon na 40zł, więc zapłaciłam 259zł
Niestety widać było dramatyczną przepaść pomiędzy obsługa w D. i S. pani w D. bez słowa zaczęła grzebać w szufladach, wrzuciła mi coś do torby i "do widzenia" dostałam próbkę w saszetce i tubkę 20ml kremu Biotherm Aquasource dla mężczyzn Tż się ucieszył
W S. panie zawsze mówią, co wrzucają, a tu.... szkoda słów jakby pani douglasówka była zła, że kupuję produkt przeceniony i jeszcze mam bon ale najważniejszy jest łup nie obejrzałam porządnie tej szczoty, może w weekend ją rozdziewiczę

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Oby dziś nie rzucili zieleniną, bo nie będę miała dostępu do kompa przez jakiś czas
maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-05, 07:25   #2308
amyz
Chanel Lady

Cytat:

denko cudo!
amyz jest offline  
Stary 2016-07-05, 07:25   #2309
neath
Zakorzenienie

Miłego dnia

Stary 2016-07-05, 07:28   #2310
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nadrobiłam co nieco z rana, ale zapamiętałam tylko zakupy Liv i kuleczki mnie na szczęście kulki nie kuszą chyba, że byłyby w takim pięknym opakowaniu, jak limitki świąteczne, o których ciągle zapominam

Nabyłam wczoraj drogą kupna turkusową Lunę pani uwzględniła mi też bon na 40zł, więc zapłaciłam 259zł
Niestety widać było dramatyczną przepaść pomiędzy obsługa w D. i S. pani w D. bez słowa zaczęła grzebać w szufladach, wrzuciła mi coś do torby i "do widzenia" dostałam próbkę w saszetce i tubkę 20ml kremu Biotherm Aquasource dla mężczyzn Tż się ucieszył
W S. panie zawsze mówią, co wrzucają, a tu.... szkoda słów jakby pani douglasówka była zła, że kupuję produkt przeceniony i jeszcze mam bon ale najważniejszy jest łup nie obejrzałam porządnie tej szczoty, może w weekend ją rozdziewiczę

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Oby dziś nie rzucili zieleniną, bo nie będę miała dostępu do kompa przez jakiś czas
za zakup!!! a co do obsługi w D to najwyraźniej dawno ich nie odwiedził żaden tajemniczy klient (w S mają ciągle takie kontrole to się bardziej pilnują
nie będzie dzisiaj zieleniny, przeczucie mam
amyz jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości