Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-07-05, 08:18   #2341
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie przed dentystą czeka mnie też usuwanie zębów mądrości ale po Waszych opowieściach mi raźniej

Oliwia za mieszkanie Oktwia za działkę

Wrzucam czerwcowe dno spóźnione
niezłe denko. bardzo pokaźne
ja o swoim kompletnie zapomniałam. jak mi się uda to dziś obfocę
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-07-05, 08:22   #2342
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ale aż tak...

Konieszna czekam tylko na dodatek do zamówienia
: D

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Na opakowaniu Luny jest napisane: made in China wiem, że to głupie, ale myślałam, że takie drogie rzeczy są produkowane w Europie poczułam mały niesmak, jak to przeczytałam w domu tym bardziej, że Tż nie mógł pojąć, jak takie badziewko może kosztować tyle kasy faceci....
wszystko na tym świecie produkują małe chińskie rączki

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
smsik od S już był, moje zamówienie jedzie

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Witam
W nocy udało mi się kliknąć mini lunę. Jedyna fioletową
Chyba opłacę.
opłacaj

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
muszę ja wypróbować- ale mam otwarte maseczki
- rozświetlająca RS EL
- błotna z S
- chyba tyle, czyli nie jest tak źle

-
tylko dwie?? o mamo to ja mam otwartych ze 12 w tym 6 pełnowymiarowych

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-07-05 o 08:23
amyz jest offline  
Stary 2016-07-05, 08:26   #2343
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Chyba się skuszę

Osz Tyyy

Szkoda, bardziej przydałby mi się peeling niż maseczka
Mi też maseczkę wziełam z rzodkiewką

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: D

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

wszystko na tym świecie produkują małe chińskie rączki

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

opłacaj

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

tylko dwie?? o mamo to ja mam otwartych ze 12 w tym 6 pełnowymiarowych
czyli jest ze mną dobrze? ja mam 1 pełnowymiarową a z EL 15ml już połowe pewnie zużyłam

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Maseczki E już nie ma na stronie S
korinka3 jest offline  
Stary 2016-07-05, 08:32   #2344
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Mi też maseczkę wziełam z rzodkiewką

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

czyli jest ze mną dobrze? ja mam 1 pełnowymiarową a z EL 15ml już połowe pewnie zużyłam

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Maseczki E już nie ma na stronie S
no albo ze mną jest źle albo z Tobą ja lubię zmieniać maseczki więc zawsze mam otwartych kilka
amyz jest offline  
Stary 2016-07-05, 08:33   #2345
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Tak to wyglądało

Sephora Peeling z cukrem do ciała - Cukier z trzciny cukrowej | 200 ml | #332941 19,00zł 1 19,00zł
Sephora Silnie nawilżające mleczko do ciała - Olejek karité | 400 ml | #330669 19,00zł 1 19,00zł
Sephora Super odżywcze masło do ciała - Masło karité | 470 ml | #330668 19,00zł 1 19,00zł
dziękuję trochę szkoda, że się nie załapałam. właśnie wykańczam ostatni balsam jaki mam w domu i w ogóle denko jakoś tak mi dobrze idzie, że powoli pojawia się miejsce na kolejne zapasy
Stary 2016-07-05, 08:34   #2346
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:

To super mam nadzieję, że brokułami sypną w przyszłym tygodniu, jak będę miała nowy okres rozliczeniowy na kk

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Chyba wycofują te mini Luny z D. zapisałam się na powiadomienie, jak będą dostępne online i dziś rano dostałam maila, że są niedostępne i wycofane ciekawe dlaczego

Bo wchodzi dwójka
W ogóle obejrzałam swoją w domu i super ogarnieta konsultantka pokazała mi pokazowa dwójkę a nie jedynkę i sie zachwycała jak dotarłam do domu to mi sie trochę niemiło zrobiło ze jest inna, sprawdziłam no i tamta była nowsza
Ale gratuluje zakupów
Lepszy biotherm niż eris jak u mnie

Użyłam wczoraj luny, ale nie wiem czy jest lepsza niż Clarisonic. Na pewno pod tym względem ze chwile po użyciu była suchutka
Stary 2016-07-05, 08:35   #2347
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
no albo ze mną jest źle albo z Tobą ja lubię zmieniać maseczki więc zawsze mam otwartych kilka
ja też, byle nie za dużo otwartych na raz najczęściej i tak stosuję w poniższej kolejności:
peeling ziarnisty, peeling enzymatyczny, maseczka oczyszczająca, inna maseczka (głównie nawilżająca) lub glinka
Stary 2016-07-05, 08:42   #2348
korinka3

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ja też, byle nie za dużo otwartych na raz najczęściej i tak stosuję w poniższej kolejności:
peeling ziarnisty, peeling enzymatyczny, maseczka oczyszczająca, inna maseczka (głównie nawilżająca) lub glinka
to ja stosuję peeling/pianka oczyszczajac - maseczka (czasem dam oczyszczaja i rozswietlajaca, ale głównie to jest rozswietlająca) - chyba idę na wygodę
korinka3 jest offline  
Stary 2016-07-05, 08:47   #2349
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
to ja stosuję peeling/pianka oczyszczajac - maseczka (czasem dam oczyszczaja i rozswietlajaca, ale głównie to jest rozswietlająca) - chyba idę na wygodę
to zależy od skóry. moja potrzebuje oczyszczenia i ściągnięcia porów bo jest skórą mieszaną w kierunku tłustej, czasem muszę ją dodatkowo nawilżyć bo widać przesusz.
Stary 2016-07-05, 08:54   #2350
amyz
Chanel Lady

Cytat:
długa lista to ja tylko jeden peeling ale z maseczkami robię tez najpierw oczyszczająca potem nawilżająca
amyz jest offline  
Stary 2016-07-05, 08:55   #2351
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dobrze by było. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale palety Naked też są chyba made in China. Oglądam czasami Julię Graf, ona ostatnio pokazywała jakieś pędzle MAC i dziwiła się, że część z nich też tam produkują.
Tak, Naked jest z Chin
Macowe też niektóre mam chińskie Głównie duo-fiberki i te z LE, ale nie mogę im nic zarzucić. Pod względem jakości nie różnią się od tych z Japonii np.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-07-05 o 09:01
neath jest offline  
Stary 2016-07-05, 08:59   #2352
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Mój piękny, cudowny iPhone zaliczył właśnie upadek i mam wielkie stłuczenie i taką dziurę w tym aluminium
mój też potrzaskany od soboty, jutro go podrzucę do salonu, w końcu po coś to ubezpieczenie sie płaci

nie nadrobie Was nigdy

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:00   #2353
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Bo wchodzi dwójka
W ogóle obejrzałam swoją w domu i super ogarnieta konsultantka pokazała mi pokazowa dwójkę a nie jedynkę i sie zachwycała jak dotarłam do domu to mi sie trochę niemiło zrobiło ze jest inna, sprawdziłam no i tamta była nowsza
Ale gratuluje zakupów
Lepszy biotherm niż eris jak u mnie

Użyłam wczoraj luny, ale nie wiem czy jest lepsza niż Clarisonic. Na pewno pod tym względem ze chwile po użyciu była suchutka

Melduję, ze mam syforę i wszystko się zgadza masło i mleczko ogromne świeżynki z tego roku
Jako próbkę niespodziankę dostałam saszetkę filtra Shiseido
Omnia Paraiba jest piękna
maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:01   #2354
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję trochę szkoda, że się nie załapałam. właśnie wykańczam ostatni balsam jaki mam w domu i w ogóle denko jakoś tak mi dobrze idzie, że powoli pojawia się miejsce na kolejne zapasy
denko. szkoda, że się nie załapałaś na zamówienie a całkiem długo wisiały promocje i tylko jedna rzecz się wyprzedała.
ja balsamów mam najwięcej, ale to zawsze tak jest. przeprowadziłam rekonesans, teraz mam w zapasie 9x50ml TBS, 1 balsam S - czekoladowy albo karmelowy (jakieś brązowe opakowanie w każdym razie), 1x Orientana róża i liczi, 1x wielka Eris, 1x jakieś rosyjskie masło, 1 x mleczko różane z Indii (ostatniee ), no i perfumowe raz Chloe zwykła, raz Roses i Jimmy Choo Generalnie mało / nieinwazyjnie pachnących nie mam wcale więc z S jestem zadowolona

W ogóle ogarnęłam, że mój ojciec używa peelingów wiem, że mama próbowała go nauczyć kilka razy ale zawsze ją wyśmiewał, a teraz coś mu idzie nawet za dobrze, zużył pół opakowania tego wielkiego scrubu niebieskiego z Pat&Rub. Trochę się zastanawiam, czy nie powinnam się zainteresować i podpytać jak on to używa, coś to podejrzane mi się wydaje
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:04   #2355
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
długa lista to ja tylko jeden peeling ale z maseczkami robię tez najpierw oczyszczająca potem nawilżająca
ukonczyłam technika usług kosmetycznych, ale robiłam to z zainteresowania i nie planuję w tym zawodzie pracować (chyba, że mi się odwidzi ;-)) ale liznęłam tam sporo ciekawej widzy. i właśnie tam nauczyłam się stosować podwójny peeling. najpierw ziarnisty - aby zedrzeć to co i tak by się złuszczyło. a później enzymatyczny- on już ma "wolną drogę" do dalszego, i zarazem nico głębszego złuszczania.
Stary 2016-07-05, 09:05   #2356
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mój też potrzaskany od soboty, jutro go podrzucę do salonu, w końcu po coś to ubezpieczenie sie płaci

nie nadrobie Was nigdy
helloł!
amyz jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:05   #2357
AnoIi
Zakorzenienie

Dzień dybry!
Alem zaspała Tż rano dzwoni, a ja święcie przekonana, że to on za szybko do pracy wstał
AnoIi jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:06   #2358
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Melduję, ze mam syforę i wszystko się zgadza masło i mleczko ogromne świeżynki z tego roku
klask i: super!

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
denko. szkoda, że się nie załapałaś na zamówienie a całkiem długo wisiały promocje i tylko jedna rzecz się wyprzedała.
ja balsamów mam najwięcej, ale to zawsze tak jest. przeprowadziłam rekonesans, teraz mam w zapasie 9x50ml TBS, 1 balsam S - czekoladowy albo karmelowy (jakieś brązowe opakowanie w każdym razie), 1x Orientana róża i liczi, 1x wielka Eris, 1x jakieś rosyjskie masło, 1 x mleczko różane z Indii (ostatniee ), no i perfumowe raz Chloe zwykła, raz Roses i Jimmy Choo Generalnie mało / nieinwazyjnie pachnących nie mam wcale więc z S jestem zadowolona

W ogóle ogarnęłam, że mój ojciec używa peelingów wiem, że mama próbowała go nauczyć kilka razy ale zawsze ją wyśmiewał, a teraz coś mu idzie nawet za dobrze, zużył pół opakowania tego wielkiego scrubu niebieskiego z Pat&Rub. Trochę się zastanawiam, czy nie powinnam się zainteresować i podpytać jak on to używa, coś to podejrzane mi się wydaje
ładne masz zapasy
a tata może lubi szybko denkować
amyz jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:07   #2359
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Nie wiem co tu się dzieje, nie nadrabiam, bo jestem dziś leniem śmierdzącym ( w sumie to pachnę szampanem i truskawkami od Victoria's Secret , no ale leniem też czuć )

Zaraz będzie kurier z moimi spodenkami Nike ( w końcu od 27.06 ) i przyjadą dziś też trampki

Co dziś zamawiamy?

aniyam jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:08   #2360
korinka3

Cytat:

ale niespodzianka do ciekawe co ja dostanę super że się wszystko zgadza
korinka3 jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:08   #2361
amyz
Chanel Lady

Cytat:
ukonczyłam technika usług kosmetycznych, ale robiłam to z zainteresowania i nie planuję w tym zawodzie pracować (chyba, że mi się odwidzi ;-)) ale liznęłam tam sporo ciekawej widzy. i właśnie tam nauczyłam się stosować podwójny peeling. najpierw ziarnisty - aby zedrzeć to co i tak by się złuszczyło. a później enzymatyczny- on już ma "wolną drogę" do dalszego, i zarazem nico głębszego złuszczania.
o ciekawa informacja
tez mam plan iść w jesieni na jakiś kurs kosmetyczny i wizażu tak dla wlasnej przyjemności. Znalazłam nawet jedną taką szkołę i patrzyłam że po niej jest normalnie państwowy egzamin i dostaje się uprawnienia do zawodu. Może rzucę robote i zatrudnię się w S?
amyz jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:08   #2362
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:

nie nadrobie Was nigdy
ja nie mam ubezpieczenia, tylko na komputer mam, i już raz mi tyłek uratowało, zawsze będę polecać
Stary 2016-07-05, 09:09   #2363
AnoIi
Zakorzenienie

Zapomniałam Wam napisać, że S nie dołożyła mi próbek do ost zamówienia. Gdyby nie było miniatur shiseido to bym się zeźliła, a tak machnęłam ręką. Raz im daruję, ale niech no mi następnym razem zapomną
AnoIi jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:09   #2364
Miskaa78
Kazar Lady

zamawiam z mohito bez kodu i mnie to okropnie denerwuje
ale jak mus, to mus

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:10   #2365
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie wiem co tu się dzieje, nie nadrabiam, bo jestem dziś leniem śmierdzącym ( w sumie to pachnę szampanem i truskawkami od Victoria's Secret , no ale leniem też czuć )

Zaraz będzie kurier z moimi spodenkami Nike ( w końcu od 27.06 ) i przyjadą dziś też trampki

Co dziś zamawiamy?

nic nie zamawiamy - odwyk!!
amyz jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:11   #2366
korinka3

Cytat:

Co dziś zamawiamy?
u mnie ma jutro być kiecka z zalando - długo się czeka

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
zamawiam z mohito bez kodu i mnie to okropnie denerwuje
ale jak mus, to mus
co kupujesz?

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:

nic nie zamawiamy - odwyk!!
Chwilowy
korinka3 jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:12   #2367
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
ja nie mam ubezpieczenia, tylko na komputer mam, i już raz mi tyłek uratowało, zawsze będę polecać
ja mam na telefon, bo każdy tłukę, depczę, topię
zobaczę czy mi naprawią,m czy dadza nowu
no i kiedy bo wakacje za pasem

amyz gdzie na wakacje w końcu

Anoli pisz do pacanów, niech chociaż złotówki na kolejne zakupy dają

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:12   #2368
maarthusia

Cytat:
klask i: super!

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

ładne masz zapasy
a tata może lubi szybko denkować

Cytat:
ale niespodzianka do ciekawe co ja dostanę super że się wszystko zgadza

Cytat:

Co dziś zamawiamy?

Cytat:
o ciekawa informacja
tez mam plan iść w jesieni na jakiś kurs kosmetyczny i wizażu tak dla wlasnej przyjemności. Znalazłam nawet jedną taką szkołę i patrzyłam że po niej jest normalnie państwowy egzamin i dostaje się uprawnienia do zawodu. Może rzucę robote i zatrudnię się w S?
Ale fajnie ja też bym poszła, ale nie lubię dotykać innych ludzi tak samo nie lubię, jak ktoś mi majstruje przy twarzy a w takiej szkole ma się chyba praktyki
maarthusia jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:13   #2369
amyz
Chanel Lady

Cytat:

to bedzie spontan
amyz jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:13   #2370
maarthusia

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam napisać, że S nie dołożyła mi próbek do ost zamówienia. Gdyby nie było miniatur shiseido to bym się zeźliła, a tak machnęłam ręką. Raz im daruję, ale niech no mi następnym razem zapomną
Napisz do nich koniecznie dostaniesz bona na dyszkę

Cytat:

maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości