plamy, przebarwienia, co to jest? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-06-30, 13:49   #1
iska149
Raczkowanie

plamy, przebarwienia, co to jest?

Hej
Mam na twarzy takie dziwne plamki, głownie na nosie i pod oczami, nawet dosłownie pod dolną powieką mam taką plamkę, na czole, trochę bliżej uszu też są, ale w mniejszych ilościach. Obecnie mam ich więcej niż w zimie, ale nie jestem pewna,czy są to piegi, nikt mi bliski nie ma piegów. Wydaje mi się,że to jakieś plamki pigmentacyjne, szczególnie na nosie tego jest dużo i nie są pojedyncze, tylko w skupiskach. Może znacie jakieś sposoby na to? Specyfiki, czy może jakiś zabieg, bo bardzo mi się nie podoba moja twarz z tymi plamami.. smutny uśmiech Słyszałam,że powinno się chronić kremami z wysokim PPD, ale z tego co wiem, np anthelios nie uchroni przed piegami latem..
Zdjęcie jest z dużym kontrastem, żeby było dobrze widać te plamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160630_090322.jpg (56,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160630_090352.jpg (88,3 KB, 18 załadowań)
iska149 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 19:21   #2
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: plamy, przebarwienia, co to jest?

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Hej
Mam na twarzy takie dziwne plamki, głownie na nosie i pod oczami, nawet dosłownie pod dolną powieką mam taką plamkę, na czole, trochę bliżej uszu też są, ale w mniejszych ilościach. Obecnie mam ich więcej niż w zimie, ale nie jestem pewna,czy są to piegi, nikt mi bliski nie ma piegów. Wydaje mi się,że to jakieś plamki pigmentacyjne, szczególnie na nosie tego jest dużo i nie są pojedyncze, tylko w skupiskach. Może znacie jakieś sposoby na to? Specyfiki, czy może jakiś zabieg, bo bardzo mi się nie podoba moja twarz z tymi plamami.. smutny uśmiech Słyszałam,że powinno się chronić kremami z wysokim PPD, ale z tego co wiem, np anthelios nie uchroni przed piegami latem..
Zdjęcie jest z dużym kontrastem, żeby było dobrze widać te plamy
To są piegi, a piegi to przecież nic innego, jak plamki pigmentacyjne wychodzące pod wpływem słońca. Jeśli Ci to przeszkadza, to stosuj np serum z wit C i filtr na dzień.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 21:31   #3
iska149
Raczkowanie

Dziękuję za odpowiedź. Serum takowe chyba znalazłam na wizaz, także zakupię i zobaczę jak to działa. Zaś mam pytanie- jak uzyskałas tak piękne włosy?? Niesamowita metamorfoza, są przepiękne ;3
iska149 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 14:45   #4
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Serum takowe chyba znalazłam na wizaz, także zakupię i zobaczę jak to działa. Zaś mam pytanie- jak uzyskałas tak piękne włosy?? Niesamowita metamorfoza, są przepiękne ;3
Dziękuję Cierpliwością tzn systematycznym podcinaniem zniszczeń, a potem to już tylko utrzymaniem w dobrej kondycji tego, co wyrosło zdrowe plus zabieg encanto jako
"długofalowa stylizacja" (likwidacja puchu).

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości