Paleta cieni Brushart - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-07-01, 16:54   #1
patisiaaa
Raczkowanie

Paleta cieni Brushart

Witam was moje drogie Czy mogłabymi któraś z was powiedzieć coś o kosmetykach firmy Brushart , ponieważ ostatnio przeglądając stronę iPerfumy.pl natrafiłam na paletkę cieni (http://www.iperfumy.pl/brushart/colo...i-aplikatorem/) i zastanawiam się czy te kosmetyki to buble, czy może to strzał w 10-tke za tak niską cenę. Liczę na odpowiedzi Pozdrawiam
patisiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 20:15   #2
MdM
Zakorzenienie

Dot.: Paleta cieni Brushart

Po co ci taka paleta? Te cienie sa tanie, okropne, wiekszosc kolorow nie dla Ciebie. Jesli naprawde masz zamiar malowac sie zielonymi, niebieskimi i zoltymi to prosze bardzo, ale lepiej kupic jedna porzadna palete z 4 cieniami za 200zl i uzywac przez 3 lata niz babrac sie tanim bublem, dziwnymi odcieniami jak dla 12-latki, dostac jeczmienia po jakims czasie i tylko nie miec co z tym zrobic, a paleta wyladowac w kacie po jakims czasie.
MdM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 21:10   #3
XminorXlosX
Zakorzenienie

Jak już na prawdę chcesz lecieć po kosztach, to lepiej weź coś sprawdzonego w internecie (Freedom Makeup, Makeup Revolution). A MdM ma rację-z tej użyjesz 4 rządków cieni a resztę raz czy dwa jako mały akcent kolorystyczny
Co do możliwości wykonania makijażu tanimi cieniami: da się, ale bazę musisz mieć na prawdę wysokiej jakości, cienie zwykle znikają w ciągu dnia, ciężko się z nimi pracuje, bo się kruszą, osypują, znikają przy blendowaniu, trzeba się więcej namachać pędzlem, czasem nie mają za wiele koloru w sobie.

XminorXlosX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 11:42   #4
patisiaaa
Raczkowanie

Ja osobiście dopiero zaczynam swoją przygodę z makijażem i w swojej kolekcji mam narazie paletki Makeup Revolution, ale zaczynam się zastanawiać nad zakupem jakiejś droższej paletki. Co do tych cieni to zgodzę się z wami, że może i większości z nich bym nie użyła, ale po prostu ciekawa byłam tej marki, bo przypadkowo na nią natrafiłam i nie zawsze tanie znaczy złe ale właśnie coś podejrzanie dużo cieni było w niej jak na taką niską cenę. Dziękuję za wasze komentarze
patisiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 19:41   #5
MdM
Zakorzenienie

W takim razie zrob sobie jedna duza palete lub kilka malych cieni Inglot.
Cienie tej marki sa o wiele tansze niz marek z gornej, a sa rewelacyjne. Wybierz okolo 10-15 cieni (wiecej i tak nie bedziesz uzywac), a ich paletki sa wizualnie tak ladne, ze nawet oko sie cieszy, juz pomijajac, ze ladnie sie blenduja, dlugo trzymaja (i tak zawsze polecam baze pod spod) i po prostu nie wygladaja tanio (no chyba ze wybierzesz jakies dziwne kolory, typu zolty ).

Powodzenia w malowaniu!
MdM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 14:34   #6
Alastaaanna
Raczkowanie

ja nie lubię ich cieni ;/
Stary 2016-07-19, 11:16   #7
twenty_eleven
Rozeznanie

Dołożysz 10 zł i masz paletkę z Sleeka albo dużą z MUR, o wiele lepszej jakości i z lepszymi kolorami, jak dopiero zaczynasz to uwierz, że nie będziesz używać aż tylu kolorów, a zniechęcisz się jakością tych cieni
Stary 2016-07-21, 10:55   #8
Agnesszii
Przyczajenie

dla mnie ich produkty są słabe ;/

Tagi
brushart, kosmetyki, paleta cieni

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości