cóż to za maść którą wizażyci nakładają na ciało modelek które później wyglada tak seksownie błyszcząco? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-12-22, 23:15   #1
sergeevna
BAN stały

cóż to za maść którą wizażyci nakładają na ciało modelek które później wyglada tak seksownie błyszcząco?

dziś oglądałam fashion tv i była pokazana jakaś sesja zdjęciowa , na ciało modelek była nakładana i rozcierana pędzlem jakaś "pasta" miała ciemno złoty kolor a jak się ja rozsmarowało to ciało tak seksowni błyszczało ,wyglądało na delikatnie zwilżone"mokre"
Co to takiego?
A przy okazji czy znacie jakieś super brokaty do ciała które nie kleją się , szybko nie odpadają i które pięknie w każdym świetle błyszczą?
sergeevna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-23, 01:10   #2
Gonia1
Zakorzenienie

Re: cóż to za maść którą wizażyci nakładają na ciało modelek które później wyglada tak seksownie błyszcząco?

Ta substancja to prawdopodobnie jedwab. Używa się go tylko do zdjęć, bo szybko waży się na skórze. Tak gdzieś kiedyś czytałam.
A co do drobinek, to przejrzyj te wątki:

http://www.wizaz.pl/w-agora/search.php?site=ogloszeni a&bn=ogloszenia_ploteczki &gosearch=1&search_user=A LL&search_mode=0&search_f orum=ALL&search_fields[0]=subject&search_fields[1]=body&search_date=0&patte rn=balsam+z+drobinkami
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości