Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-07-18, 19:16   #3451
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Pewnie, lepiej zbyć skoro nie jesteś do nich przekonana.
Ale naprawdę ślicznie wyglądają, prawie nie wierzę, że to piszę

Użyłam dzisiaj drugi raz kremu ultranawilżającego Resibo, bardzo wydajny, nie zostawia absolutnie żadnej warstwy na twarzy (i nie chodzi mi o żadne tłuste filmy, po prostu nie czuć NIC i trzeba się zastanowić czy naprawdę się krem nałożyło ), makijaż się kładzie idealnie. Otworzę pełnowymiarowe opakowanie
Jedna rzecz mi nie pasuje - zapach nie jest silny, ale mam bardzo wyraźny obraz leśnej chaty zarośniętej zielskiem w której się siedzi na podłodze i pije lemoniadę. Naprawdę, mieszanka ziół, olejku Resibo do demakijażu i balsamu otulającego Pat&Rub karmel, wanilia cytryna
Nie podoba mi się zapach, na szczęście po nałożeniu nie czuć ani trochę. Na razie nie skreślam ze względu na to, mam nadzieję, że się przyzwyczaję bo stosuje się przyjemnie póki co.
A bo Ty nie gumiakowa jestes, tak?
Nie to, ze nieprzekonana, ale jednak liliowe wymiataja, te sa normalne i wiesz, dylematy starej baby

Wiele dobrego słyszałam juz o Resibo Chciałam coś capnac, ale nie wiem, gdzie stacjo sa, bo wolałabym własnie stacjo kupic

Na razie Norela chcę, głownie toniki

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 58 447 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-07-18, 19:28   #3452
neath
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Wymieniłam w końcu tylko 2 bony na pomadkę Maca, dopłaciłam 6zł, żadnej próbki oczywiście nie dostałam .
Na 2 bony to ile się wydaje, 1800zł, prawda? jeden bon 450p, 1p=2zł.

Jaką pomadkę capnęłaś?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Neath - zajrzyj na Melissowy watek - wstawiłam tam foty Cinderelek czarnych - nie chce tu spamowac nie na temat.
Widziałam ale liliowe ładniejsze
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kto wpada na zapiekaną owsiankę z migdałami, orzechami włoskimi, orzechami nerkowca, cynamonem, bananem, jabłkami, wiórkami kokosowymi, rodzynkami, siemieniem lnianym, ostropestem, miodem ?

Cytat:

Mnie sie bardziej liliowe podobaja, ale to już wiadomo, rzecz gustu - jak ktos ogólnie woli stonowane kolory to i z butami tak.
Ja myślę dalej, ale chyba zbędę.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Wyglada wybornie
Ale ja juz nei dam rady - jestem pełna - tz zrobil przepyszne chili con carne i jadłam do oporu, a poprawiłam ejszcze sernikiem królewskim, zara pekne chyba
Też bym ich nie zostawiała raczej

Wstawiłam Zaxy na insta Teraz czaję się na jakieś ładne Melisski

Chili
Cytat:
Z tego co widziałam i czytałam tu i tam, to wydajnosc fakt, dupiata.

A co do mnie i wrazen z uzywania, to cene mam do zarzucenia, pylenie, cieplą kolorystykę, czesci jasniejsze sa od czapy, w tym najjasniejszym chyba tylko fajna była w Mirage.W reszcie badziewne. Z kolei brazer jako tako dawal rade w Mirage, w pozostałych lipiaty.
Za takie pieniądzie, to ja dziekuję Panu M.
Zdecydowanie polecam coś innego, np Narsowa Lagune, albo maca cos. Nie dosc ze tansze, to fajniejsze w obłudze, wydajniejsze i lepiej dopasowane do cery.
Też polecam Macowe bronzery - Matte Bronze jest świetny i dostępny w stałej kolekcji
Na Lagunę się czaję, niech tylko Nars wejdzie do PL

W Mareczkowym duo Mirage brązowa część ma bardzo ładny kolor, ale żółta była dla mnie za ciemna (tylko trzeba wziąć poprawkę na to, że jestem chyba wątkowym albinosem - bo wspominany niedawno Macowy korektor Pro Longwear NC 15 był na mnie zimą za ciemny ).
neath jest offline  
Stary 2016-07-18, 19:35   #3453
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
A bo Ty nie gumiakowa jestes, tak?
Nie to, ze nieprzekonana, ale jednak liliowe wymiataja, te sa normalne i wiesz, dylematy starej baby

Wiele dobrego słyszałam juz o Resibo Chciałam coś capnac, ale nie wiem, gdzie stacjo sa, bo wolałabym własnie stacjo kupic

Na razie Norela chcę, głownie toniki
Tak, ja niegumiakowa

W Katowicach Resibo jest na ul. Francuskiej 14 w Herba Botanica o ile coś Ci to mówi polecam olejek do demakijażu, super jest. mam jeszcze kupiony krem ultranawilżający o którym właśnie pisałam i odżywczy, ale najpierw sprawdzę próbki. Mam też próbkę kremu pod oczy to będę dawać znać. Też sporo dobrego przeczytałam o Resibo, fajne składy, ceny przyzwoite i opakowania bardzo ok - z takiego twardszego tworzywa, no i ładne

Na Norela możesz się śmiało skusić, chyba nie narzekałyśmy na wątku na jeszcze żaden produkt. Ja teraz poza żelem i tonikiem z kwasem migdałowym i kremem do twarzy hyaluron plus używam kremu do oczu wrażliwych, takiego z różowym paskiem i jednak polecam. Na noc jest bardzo, bardzo dobry, to taki dość rzadki żel, śmiało go daję na całą powiek ruchomą, zaraz pod, dosłownie całe oko. Jest delikatny, nie podrażania, dobrze nawilża. Jak się skończy spróbuję czegoś innego na noc ale raczej do niego wrócę, zadowolona jestem
W ogóle odpowiadają mi coraz bardziej kosmetyki w formie około-żelowej, jakoś przyjemniej się je aplikuje.
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-07-18, 19:38   #3454
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:
Tez masz ten problem?
Mnie laryngolodzy juz jako dziecku zabraniali nurkować, i to nawet płytko., ale wiesz co? Mam ich gdzieś. Z kombinezonem na spore metry w dół nie nurkuje co prawda, ale na dno basenów jak najbardziej W tym uwielbiam robić "piłeczki" w wodzie, jak źle nabiore powietrza, to zatoki mi chce rozsadzić Ale raz sie zyje

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Poka poka
No właśnie kwestia tych zatok przy nurkowaniu w sprzęcie prawie nie występuje a ponadto można a nawet trzeba się przedmuchiwać
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-07-18, 19:39   #3455
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Jaką pomadkę capnęłaś?
Wzięłam Craving, ale chciałam Captive
Nie wiem jak to zrobiłam.
Ale nie ja jedna, jak się zorientowałam już w domu że wtf, weszłam zobaczyć na temptalii jakie generalnie opinie są i widziałam w komentarzach, że ktoś też te pomadki pomylił

http://www.temptalia.com/mac-craving...omment-1042657
Stary 2016-07-18, 19:44   #3456
AgataWozniak
Rozeznanie

Nastraszyłyście, że koniec wyprzedaży, więc kliknęłam dziś zamówienie...
Stary 2016-07-18, 19:53   #3457
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Wzięłam Craving, ale chciałam Captive
Nie wiem jak to zrobiłam.
Ale nie ja jedna, jak się zorientowałam już w domu że wtf, weszłam zobaczyć na temptalii jakie generalnie opinie są i widziałam w komentarzach, że ktoś też te pomadki pomylił

http://www.temptalia.com/mac-craving...omment-1042657

To podobne kolory
Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Nastraszyłyście, że koniec wyprzedaży, więc kliknęłam dziś zamówienie...
Co kliknęłaś?
neath jest offline  
Stary 2016-07-18, 19:55   #3458
201703291446
Konto usunięte

Cytat:
Otóż mogę się już oficjalnie pochwalić. Poszukiwali nurków do relamy PEPSI i tak się jakoś zdarzyło że dzięki waszym ściskanym kciukom zostałam wybrana do tej reklamy
gratulacje mocne!

iza89, no nie ma boxa, no jak żyć

drugi 30% no fajnie, ale skąd mam wybierać?
201703291446 jest offline  
Stary 2016-07-18, 19:57   #3459
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:

Co kliknęłaś?
Cienie do powiek Diora z przeceny, chciałam się po nie jutro udać do stacjonarki...

Właśnie, dziś minął mi termin zrobienia za nie przelewu i go zrobiłam- gdzie napisać żeby mi czasem nie anulowali zamówienia a może nawet szybciej wysłali bo bardzo bym chciała je mieć do czwartku... (załapałam się jeszcze na rzodkiew z too faced )
Stary 2016-07-18, 20:01   #3460
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Cienie do powiek Diora z przeceny, chciałam się po nie jutro udać do stacjonarki...

Właśnie, dziś minął mi termin zrobienia za nie przelewu i go zrobiłam- gdzie napisać żeby mi czasem nie anulowali zamówienia a może nawet szybciej wysłali bo bardzo bym chciała je mieć do czwartku... (załapałam się jeszcze na rzodkiew z too faced )
Te pastelowe? Ciekawe jak będzie z pigmentacją

Pierwsza myśl to telefon na infolinię, ale w sumie... lepiej chyba napisać Ja jeszcze nie pisałam do S., ale na pewno ktoś zna dobry mail
neath jest offline  
Stary 2016-07-18, 20:07   #3461
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:

Pierwsza myśl to telefon na infolinię, ale w sumie... lepiej chyba napisać Ja jeszcze nie pisałam do S., ale na pewno ktoś zna dobry mail
Dokładnie te pastele- mam błękitno-pastelową spódnicę tiulową, którą chcę włożyć na wystawę siostry TŻta... Jutro zmacam w stacjonarce

Edytowane przez AgataWozniak
Czas edycji: 2016-07-18 o 20:08
Stary 2016-07-18, 20:14   #3462
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:

esklep@sephora.pl

Moje zamówienie z soboty jednak wysłane, czyli będę miała dwa nic nie potrafią zrobić ci konsultanci. Powiedziała na infolinii, że anulowała zamówienie i tylko mam kontrolować, czy zwrot zrobiony.
Stary 2016-07-18, 20:19   #3463
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
gratulacje mocne!

iza89, no nie ma boxa, no jak żyć

drugi 30% no fajnie, ale skąd mam wybierać?
tzn z jakich marek?

Benefit, Smashbox, Origins, MJ (makijaż), Tony Molly, Urban Decay.

Z boku jest zakładka "wyłącznie w sephora"

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:

Też polecam Macowe bronzery - Matte Bronze jest świetny i dostępny w stałej kolekcji
Na Lagunę się czaję, niech tylko Nars wejdzie do PL

W Mareczkowym duo Mirage brązowa część ma bardzo ładny kolor, ale żółta była dla mnie za ciemna (tylko trzeba wziąć poprawkę na to, że jestem chyba wątkowym albinosem - bo wspominany niedawno Macowy korektor Pro Longwear NC 15 był na mnie zimą za ciemny ).
Dzięki za opinię. Jestem ciemniejsza (NC20-25) i po szybkim mizianiu na ręce wydawało mi się odwrotnie - jaśniejsza część ok, ciemniejsza troszkę za jasna.

macowy to ten?

http://www.maccosmetics.pl/product/s...ibe/index.tmpl
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-07-18, 20:20   #3464
Koshatka
Zakorzenienie

Aniyam fajne te różowe buty ale jakoś dziwnie się palce w tym wycięciu układają. Jak nie jesteś na 100% pewna to oddaj.

Agata

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kto wpada na zapiekaną owsiankę z migdałami, orzechami włoskimi, orzechami nerkowca, cynamonem, bananem, jabłkami, wiórkami kokosowymi, rodzynkami, siemieniem lnianym, ostropestem, miodem ?
Jak możesz wstawiać takie coś i nie załączyć przepisu?!
Stary 2016-07-18, 20:20   #3465
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
tzn z jakich marek?

Benefit, Smashbox, Origins, MJ (makijaż), Tony Molly, Urban Decay.

Z boku jest zakładka "wyłącznie w sephora"

Givenchy makijaż, MUFE, BareMinerals, Eisenberg, Viktor and Rolf itd zakładka wyłącznie w sephora
Stary 2016-07-18, 20:21   #3466
201703291446
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Givenchy makijaż, MUFE, BareMinerals, Eisenberg, Viktor and Rolf itd zakładka wyłącznie w sephora
dzięki ale np. marka Sephora?
201703291446 jest offline  
Stary 2016-07-18, 20:22   #3467
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
dzięki ale np. marka Sephora?

Tez.
Stary 2016-07-18, 20:23   #3468
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Irmina! Nakusiłaś to teraz ratuj. Próbuję założyć konto na Vitkacu, ale to trwa wieki żadnego potwierdzenia nie dostałam, zalogować się nie mogę bo login/hasło nieważne czy coś, założyć nowego konta też nie bo niby już założone. To u nich normalne? Zamawiałaś coś kiedyś przez stronę?
Stary 2016-07-18, 20:28   #3469
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Irmina! Nakusiłaś to teraz ratuj. Próbuję założyć konto na Vitkacu, ale to trwa wieki żadnego potwierdzenia nie dostałam, zalogować się nie mogę bo login/hasło nieważne czy coś, założyć nowego konta też nie bo niby już założone. To u nich normalne? Zamawiałaś coś kiedyś przez stronę?

Ja zamawialam no problema. Na 1 zamowienie -10%
ranka jest offline  
Stary 2016-07-18, 20:28   #3470
neath
Zakorzenienie

Cytat:
esklep@sephora.pl

Moje zamówienie z soboty jednak wysłane, czyli będę miała dwa nic nie potrafią zrobić ci konsultanci. Powiedziała na infolinii, że anulowała zamówienie i tylko mam kontrolować, czy zwrot zrobiony.

Czo ta Syfora?
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię. Jestem ciemniejsza (NC20-25) i po szybkim mizianiu na ręce wydawało mi się odwrotnie - jaśniejsza część ok, ciemniejsza troszkę za jasna.

macowy to ten?

http://www.maccosmetics.pl/product/s...ibe/index.tmpl
Tak, ten Tu jest w limitowanym opakowaniu, więc nawet fajniej niż zwykle
neath jest offline  
Stary 2016-07-18, 20:31   #3471
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:

To podobne kolory

Co kliknęłaś?
Ale nad Craving się nawet nie zastanawiałam, bo chciałam z wykończeniem satin, wahałam się między Captive a Amorous

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja zamawialam no problema. Na 1 zamowienie -10%
Dzięki! Nie będę miała zniżki bo się uległam na wyprzedaży ale nadal nie mogę konta założyć właśnie to mnie dziwi. Jeszcze się rozmyślę z zakupu i potem będę płakać
Stary 2016-07-18, 20:33   #3472
ranka
Kici kici miau miau

A nie masz drugiego mejla?
ranka jest offline  
Stary 2016-07-18, 20:34   #3473
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Ale nad Craving się nawet nie zastanawiałam, bo chciałam z wykończeniem satin, wahałam się między Captive a Amorous
Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale ja średnio lubię satynki Macowe. Wolę maty albo amplified
neath jest offline  
Stary 2016-07-18, 21:03   #3474
love1234
Born to shop

Cytat:
Dziwne. U mnie nie było żadnych problemów, błyskawicznie dostałam e-mail o potwierdzenie rejestracji i drugi z kodem rabatowym.
Pewnie mają jakieś problemy z systemem, czlowieki wykorzystują darmową dostawę
Stary 2016-07-18, 21:09   #3475
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:
Otóż mogę się już oficjalnie pochwalić. Poszukiwali nurków do relamy PEPSI i tak się jakoś zdarzyło że dzięki waszym ściskanym kciukom zostałam wybrana do tej reklamy
Gratulacje
Aabelia jest offline  
Stary 2016-07-18, 21:31   #3476
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A nie masz drugiego mejla?
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dziwne. U mnie nie było żadnych problemów, błyskawicznie dostałam e-mail o potwierdzenie rejestracji i drugi z kodem rabatowym.
Nie działa, sprawdziłam na drugim adresie. Na stronie po wypełnieniu formularza niby ok, ale dalej nic się nie dzieje. Może faktycznie przeciążenie i dużo osób się dzisiaj rejestrowało z racji darmowej dostawy
Rejestracja konta udana.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale ja średnio lubię satynki Macowe. Wolę maty albo amplified
Pocieszy Amplified jeszcze nie miałam, w sumie dobrze wyszło.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Ah ten Vitkac, może im system nawala, ale pracują nad sytuacją ogłoszenie z dzisiaj
http://www.pracuj.pl/praca/pracownik...oferta,4703612
Stary 2016-07-18, 21:41   #3477
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Pocieszy Amplified jeszcze nie miałam, w sumie dobrze wyszło.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Ah ten Vitkac, może im system nawala, ale pracują nad sytuacją ogłoszenie z dzisiaj
http://www.pracuj.pl/praca/pracownik...oferta,4703612
A to dobrze, bo na lato Amplified jest w sam raz

Uzupełniają braki kadrowe
neath jest offline  
Stary 2016-07-18, 21:55   #3478
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:
Dziękuję
Stary 2016-07-18, 22:30   #3479
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

A ja dziś sobie kupiłam telefonik bo mój pożyczony od kolegi już padł . Wzięłam ten sam złoty co ma buahhot .
Byłam koło syforki ale zapomniałam wejść .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-07-18, 22:34   #3480
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość

Dokładnie tak było, dwie minuty i po sprawie

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości