Skin Doctors- czy warto? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-24, 18:46   #31
3krateczki
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Skin Doctors- czy warto?

no masz czytam i czytam i niczego się nie doczytałam, szukałam w necie ale nic nie znalazłam od użytkowinków tych specyfików, a i tu jakoś temat obumarł
3krateczki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:43   #32
alunialunia
Zadomowienie

Dot.: Skin Doctors- czy warto?

...no właśnie, też mnie interesują opinie o produktach tej firmy, zwłaszcza o jednym:VEIN AWAY, czy ktoś stosował?? czy ktoś pomoże?
alunialunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:53   #33
doruś
Zadomowienie

jak już wcześniej pisałam nabyłam skin doctors hair no more...używam już drugi tydzień codziennie i efektów brak...włosy jak rosły tak rosną...ani cieńsze ani jaśniejsze...
Stary 2008-03-25, 13:37   #34
alunialunia
Zadomowienie

doruś trochę mnie zmartwił Twój post, bo kosmetyki reklamowane są wręcz jako cudowne środki, ja co prawda podchodzę dosyć sceptycznie do tych rzekomo cudownych efektów, ale zawsze jakaś nadzieja się tli...
Stary 2008-03-26, 08:19   #35
doruś
Zadomowienie

alunialunia, żebyś Ty wiedziała jaką ja miałam nadzieję...ja już poprostu sobie nie radze z tymi nogami...zostało mi jeszcze nie całe pół butelki, postanowiłam ze będe uzywała tego po depilacji czyli co 2-3dni...

ale tak sobie myśle ze może dla normalnego owłosienia ten środek będzie dobry tylko u ciemnej brunetki z mocnym wosem (szkoda ze nie na głowie tylko na nogach...) się nie sprawdził...

a drugiej strony jeżeli te środki są takie fenomenalne to czemu nie można znaleść o nich opini użytkowników?!
Stary 2008-03-27, 12:39   #36
alunialunia
Zadomowienie

doruś ja też się napaliłam na krem tej firmy, tyle,że VEIN AWAY, ale skoro nie ma żadnych opinii na temat tego produktu..to na pewno nie zaryzykuję kwoty 95 zł + przesyłka, trochę to jednak dużo...a może któraś z wizażanek miała"do czynienia" z tym kremem?
Stary 2008-04-06, 12:41   #37
alunialunia
Zadomowienie

????
Stary 2008-05-08, 22:04   #38
azcincei
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Skin Doctors- czy warto?

bo ty dorus nie wiesz jak tego używać ot i tyle
mam ,kupiłam,stosuje jestem zadowolona
a spray trzeba używać codziennie a nie co 3 dni a jeśli włos jest mocny to nawet dwa razy dziennie-taka informacje dostałam od sklepu w którym kupiłam
włoski na nogach są teraz jaśniejsze i jest ich mniej ,są cieńsze-po 2 miesiącach jestem zadowolona
azcincei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 09:21   #39
doruś
Zadomowienie

ależ ja używałam tego codziennie przez dwa tygodnie a później nie widząc efektów używałam tylko po depilacji czyli co 2-3 dzień...
Stary 2008-05-26, 09:15   #40
Queen
Wtajemniczenie

Ja zakupiłam ostatnio krem Vein Away Plus. Aczkolwiek jak na razie to widzę zero efektów Zobaczymy jeszcze za dwa tygodnie. Zapłaciłam za słoiczek 100 ml 110 zł.

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 11:13   #41
alunialunia
Zadomowienie

cześć Queen , a od dawna stosujesz ten krem? nie ma żadnych pozytywnych rezultatów??

Stary 2008-06-07, 16:47   #42
Queen
Wtajemniczenie

Już stosuję go od prawie miesiąca i nadal efekt jest słaby. Może minimalnie naczynka się rozjaśniły. Jednak za tą cenę nie warto kupować tego kremiku. Laser Avonu jest o wiele tańszy i skuteczniejszy.

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:52   #43
takasobiezwyczajna
Przyczajenie

Witam, jestem od niedawna posiadaczką zestawu Skin Doctors składającego się z pianki Mousse Magic i kremu Slow Grow. Zależało mi głównie na zmniejszeniu owłosienia w okolicach bikini, pianki użyłam raz i niestety poradziła sobie tak średnio (ale to napewno dlatego że mam strasznie grube i ciemne włoski) wiec dałam sobie z nią spokój i teraz próbuje działać depilatorem, a potem używać kremu Slow Grow jednak narazie uzywam go od 2 dni takze efektow nie widac i pewnie przez długi okres czasu ich nie bedzie, jednak mam nadzieje ze za kilka miesiecy jakieś się pojawią. Jak tylko coś zauważę dam znać
Ogólnie myslę, że jeśli kogos stać na taki wydatek to warto spróbować, bo "a nóż widelec" na nas zadziała
takasobiezwyczajna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:59   #44
Budyniek
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 4

mnie zachecil opis strech away na rozstepy... moja straszna bolączka i chcialam zasiegnac jezyka... moze ktos cos wie
Budyniek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:39   #45
takasobiezwyczajna
Przyczajenie

Budyniek: Myślę, że jeśli sama nie wypróbujesz to sie nigdy nie przekonasz. Niestety każdy z nas jest inny i na każdego działa coś innego. Sama przed kupnem zestawu Skin Doctors długo szukałam jakis opinii i recenzji tych kosmetyków, jednak praktycznie na marne, bo bardzo mało tego jest w necie. W sumie dobrze że zakładane sa takie wątki że można sie wypowiedzieć jednak z tego co widze to wszyscy mają obawy że produkt nie będzie działać no ale jak widac z poprzednich wypowiedzi jedna dziewczyna sobie chwalila bodajże Hair No More a druga niestety nie. Także zdania są podzielone i chyba zawsze będą. Ja stwierdziłam ze zaryzykuje i kupiłam, co prawda nie ten produkt co Ty ale mniejsza z tym. Ok koniec już moich wywodów.
takasobiezwyczajna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:17   #46
Tyris
Rozeznanie

Chcialam odswiezyc watek, bo walsnie zastanawiam sie and kupem sprayu opozniajacego :/ Sama nie wiem czy to dziala cyz nie. Na tyle wizazanek ktoras musiala miec kontakt z tym kosmetykiem. Nie chce wyrzucic pieniedzy w bloto (jak to w przypadku magicznego depilatora ultradzwiekowego). Nie wiem czy kupic ten spray (kosztuje 60zl za 120ml) czy inwestowac w jakies super ampulki z papay (7zl za 10ml)

Z drugiej strony, jedna dziewczyna pisala ze ma mocne owlosienie, szybko odrasta i jest ciemne. Obawiam sie ze jezeli sa jakies zahwiania hormonalne to niestety takie preparaty ani sama depilacja (nie golenie!) nie pomoga Nawwet zabieg laserowy jest na 50% skuteczny
Tyris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:01   #47
motylekmk
Przyczajenie

Ja używałam preparatu Ingrow go tej firmy i uważam że jest bardzo dobry gdy ktoś ma problem z wrastającymi włoskami. Używałam go przez bardzo długi czas i jak tylko przestałam zaraz problem pojawiał się od nowa tj. plamy i krostki.
Kiedyś też skusiłam się na zakup Hair No More i tego nie polecam gdyż żadnych efektów późniejszego odrastania włosków nie zauważyłam. Być może nie używałam go zbyt regularnie - nie wiem
motylekmk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:31   #48
aprilla86
Raczkowanie

GG do aprilla86

hej dziewczynki mam pytanie czy ktoraz z was stosowala ten krem bo przymierzam go kupic ale wasza opinia jest najwaznejsz....juz nie raz mi pomoglyscie wiec licze na was... http://www.vitalmarket.pl/product_in...roducts_id/760

aprilla86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:23   #49
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Skin Doctors- czy warto?

Cytat:
Napisane przez aprilla86 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki mam pytanie czy ktoraz z was stosowala ten krem bo przymierzam go kupic ale wasza opinia jest najwaznejsz....juz nie raz mi pomoglyscie wiec licze na was... http://www.vitalmarket.pl/product_in...roducts_id/760
przylacze sie do pytania. Szukalam jakis niezaleznych recenzji w Internecie ale niewiele znalazlam, nic konkretnego. Wydaje sie, ze Gamma Hydroxy ma obiecujacy sklad, AHA i BHA, zastanawiam sie tylko jak mocny jest? Nie szukam bowiem nic mocno zluszczajacego na wiosne...
Stary 2010-10-04, 15:11   #50
agaciabe
Przyczajenie

Ja od jakiegoś czasu używam Ingrow Go i jestem zadowolona. Zużyłam już kilka opakowań i efekty są zadowalające. Bardzo dobrze złuszcza dlatego skutecznie można pozbyć się wrastających włosków przy regularnym stosowaniu. Co do specyfików które mają opóźniać odratsanie włosków po depilacji np. woskiem to mam doświadczenie z "No more hair silver emulsion" z Clareny i też jestem zadowolona. Nie spodziewałam się że nagle przestaną rosnąć mi włoski na nogach i w okolicach bikini ale ich ilość zauważalnie się zmniejszyła w porównaniu z czasem kiedy kremiku nie stosowałam pozatym zmniejsza podrażnienia i zapobiega wrastaniu włosków.
agaciabe jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości