Co Oprócz Prostownicy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-15, 21:39   #1
anakonda
Zadomowienie

Co Oprócz Prostownicy???

Jakich kosmetyków używacie do prostowania włosów??? Ja niestety musiałam zrezygnować z prostowanie prostownicą bo straszliwie mi sie wysuszyły... . Teraz używam szamponu i kremu wygładzającego Sunsilk, ale on nie prostuje tylko wygładza... Jeszcze do niedawna używałam fluidu prostującego, ale do niego niestety trzeba uzywać suszarki bądź prostownicy... Ludzie, pomóżcie...

anakonda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:59   #2
kazimirka
Przyczajenie

Dot.: Co Oprócz Prostownicy???

kiedyś też używałam Sunsilk'a ale moje włosy na to w żaden sposób nie reagowały tzn zamiast się wyprostować to jeszcze bardziej się kręciły... według mnie te wszystkie kosmetyki, które reklamują, że po ich użyciu włosy będziesz miała proste, to jedno wielkie nabijanie zrozpaczonych dziewczyn w butelkę!
Obecnie używam do prostowania włosów Hot Liss ( poleconego oczywiście na tym forum - dzięki ) w połączeniu z prostownicą lub suszarką. Chroni on również włosy przed wysoką temeraturą. Włosy po nim są jakby dłużej proste i nie skręcają się tak bardzo pod wpływem wilgoci.
kazimirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 22:32   #3
asia_s
Raczkowanie

Tak naprawdę to nie da się wyprostować włosów bez prostownicy, czy chociażby suszarki. Te wszystkie środki "prostujące" niby same to jeden wielki kit niestety! Spróbuj jakiejś kuracji nawilżającej, dobrej jakości i środka chroniącego włosy przed wysoka temperaturą zanim zaczniesz prostować.
I pytanie czy zabezpieczałaś włosy odpowiednio przed prostowaniem? Czego uzywałaś do prostowania?
asia_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 22:53   #4
anakonda
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asia_s
I pytanie czy zabezpieczałaś włosy odpowiednio przed prostowaniem? Czego uzywałaś do prostowania?
Prawdę mówiąć, to nie zabezpieczałam( ale czy to by cos dało????). Do prostowania używałam fluidu prostującago efekt.net ( po wypróbowaniu okazał się do bani... ) i prostownicy ( później przełożyłam się na sama suszarkę, ale to i tak nic nie dało) Teraz myśle o jakiś dredach, albo warkoczykach bo moje włosy są straszne!!!!

anakonda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 23:01   #5
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei
Red face Dot.: Co Oprócz Prostownicy???

O prostowaniu włosów możesz znaleść wiele wątków o prostowaniu w wyszukiwarce. Anakondo jesteś nową członkinia forum więc możesz o tym nie wiedzieć Lepiej kontynułować i pytać na poruszanych już wcześniej wątkach, to pomoże w zapobieganiu zaśmiecenia tego forum , bedzie ono bardziej przejrzyste i łatwiej będzie się w nim odnaleść..
Pozdrawiam Cie serdecznie
I podaje link do wyszukiwarki:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?f=11

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości