Sterydy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-16, 12:07   #1
*kinia*
Raczkowanie
 
Avatar *kinia*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56

Sterydy


DZiewczyny mam problem.od jakiegos miesiaca biore sterydy i mam problem poniewaz strasznie "wysypalo"mi czolo...znaccie moze jakies dobre kremy?
*kinia* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 12:59   #2
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: Sterydy

Sterydy? Dziewczyna? A po co? - sorki za ciekawość
Polecam szare mydło do mycia twarzy
__________________

cookie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 14:12   #3
fleurdelacour
Rozeznanie
 
Avatar fleurdelacour
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 617
Dot.: Sterydy

kinia -> kremy to raczej nie pomoga, mozna sprobowac antybiotykami, ale to musi zobaczyc dermatolog i ocenic
a dlugo bedziesz brac? jak nie dlugo, to sie nie musisz przejmowac bo jak odstawisz to samo zejdzie

cooki -> sterydy to nie tylko na przyrost miesni ale przede wszystkim hormonalne leki przeciwzapalne
fleurdelacour jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 14:49   #4
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: Sterydy

Fleurdelacour wiem, ale sama nazwa "sterydy" i to w dodatku dla dziewczyny przyprawia mnie o dreszcze - już tak mam
__________________

cookie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:36   #5
*kinia*
Raczkowanie
 
Avatar *kinia*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Sterydy

no niesety sa one jakos lek a nie jako srodek dopingujacy....no raczej dlugo bede brala wiec sie o to martwie bo zawsze wszyscy zazdroscili mi mojej cery bez niczego a tu teraz wygladam jak tragedia
*kinia* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:39   #6
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Sterydy

Cytat:
Napisane przez *kinia*
DZiewczyny mam problem.od jakiegos miesiaca biore sterydy i mam problem poniewaz strasznie "wysypalo"mi czolo...znaccie moze jakies dobre kremy?
Najlepiej przemywac zmienione miejsca rumiankiem-kilka razy dziennie, mozna tez stosowac kremy z kwasami- wtedy tadzik jest wyraznie mniejszy. Ja mialam tradzik glownie na plecach , a na twrazy prawie wcale, wlasnie ze wzgledu na stosowanie diacnealu Ten tradzik zniknie po odstawieniu lekow sterydowych w przeciagu paru dni. Wiem bo przezylam to kilka razy.
olale jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.