moja przysz這嗆 zwi您ana z zawodem kosmetyczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-02-07, 22:05   #31
Maripossa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 883
Dot.: moja przysz這嗆 zwi您ana z zawodem kosmetyczki

NATINA
Wejdz na watek "Pytanie o KOSMETOLOGIE", tam jest pare dziewczyn z zaocznych m.in. Ag_nes lub Asiaczek zawsze sie tam mozesz odezwac, one pewnie odpisza
aha...pisalas wczesniej ze do szkoly jest dluga droga od rynku, wcale nie jest taka dluga, ok.15 min idziesz mianowicie od szkoly ul.Grzegorzecka w strone Hali targowej za hala przechodzisz na druga str. i idziesz w ulice Wielopole, jak dojdziesz na koniec tej ul. przechodzisz przez swiatla i juz masz przed soba ul.安.Krzyza a w lewo jest bodajze Sienna i ta ulica dochodzisz wprost na srodek rynku trzeba znac dobre skroty
Co do pytania o wykonywanie zawodu: oprocz pracy kosmetyczki to ogolnie mozna pracowac przy produkcji kosmetykow oczywiscie gabinety odnowy biologicznej, masazu itp. wlaczaja sie pod okreslenie kosmetyczki
pozdrawiam
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-08, 14:25   #32
slicznotKaS
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83
Question Dot.: moja przysz這嗆 zwi您ana z zawodem kosmetyczki

A wiecie co na temat takiego zawodu: "kreator wizerunku" ?? To chyba ma co wsp鏊nego z kosmetologi i brzmi ciekawie
slicznotKaS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-08, 14:39   #33
natina2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 072
GG do natina2

kreator wizerunku... hmm wydaje mi sie 瞠 to bardziej podchodzi pod zaj璚ie stylisty tez 鈍ietna sprawa. A co chcia豉by by kreatorem? to tak 豉dnie brzmi pozdrawiam
Stary 2006-02-08, 16:27   #34
blue-papryka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

helo... studiuje kosmetologie i chce ci powiedziec ze wbrew pozorom nie jest to latwy zawod... bardzo wazny jest wybor szkoly... sa szkoly ktore skupiaja sie tylko na teorii... osobiscie jednak polecam te z wieksza iloscia praktyk... zapewniam cie ze w przyszlosci nie beda ci potrzebna szczegolowa wiedza z histologii, biochemii czy fizjologii... najwazniejsza jest duza ilosc godzin praktycznych i jakosc kosmetykow na ktorych wykonuje sie zabiegi... wazna jest tez znajomosc biologii i chemii... jesli to lubisz to wszystko bedzie ok... a jesli tak jak ja nie to... przyzwyczaisz sie... nie ma innego wyjscia...
pozdrawiam
blue-papryka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-08, 18:09   #35
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

i tu sie musze zupe軟ie z Tob zgodzi. To trudny zaw鏚, (mo積a powiedzie 瞠 praca fizyczne)ale daje z pewnosci wiele rado軼i zw豉szcza gdy widzisz zadowolenie klientki. Ja osobi軼ie chyba w niczym innym nie potrafi豉bym siebie wyrazi czuje pasje i ci庵nie mnie na ten kierunek s造sza豉m 瞠 w szko豉ch pa雟twowych g這wnie zwraca sie uwage na teorie a nie na praktyke. jak myslicie czy to prawda??
Stary 2006-02-08, 19:55   #36
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blue-papryka
helo... studiuje kosmetologie i chce ci powiedziec ze wbrew pozorom nie jest to latwy zawod... bardzo wazny jest wybor szkoly... sa szkoly ktore skupiaja sie tylko na teorii... osobiscie jednak polecam te z wieksza iloscia praktyk... zapewniam cie ze w przyszlosci nie beda ci potrzebna szczegolowa wiedza z histologii, biochemii czy fizjologii... najwazniejsza jest duza ilosc godzin praktycznych i jakosc kosmetykow na ktorych wykonuje sie zabiegi... wazna jest tez znajomosc biologii i chemii... jesli to lubisz to wszystko bedzie ok... a jesli tak jak ja nie to... przyzwyczaisz sie... nie ma innego wyjscia...
pozdrawiam
Chyba pomylilas pojecia...kosmeolog nie zawsze przeciez musi byc kosmetyczk! I nie mow jej ze nie przyda jej sie w przyszlosci za bardzo biochemia czy fizjologia, bo sie przyda! Moze nagle zapragnie pracowac przy produkcji kosmetykow a wtedy biochemia lub bardziej chemia biomedyczna bedzie jej bardzo potrzebna...Poza tym kilentki do gabinetu (jesli juz ci o niego chodzi) tewz przychodza z roznymi problemami same czasem nie wiedzac ze trzeba sie udac np. do dermatologa i my musiy je wtedy do niego skierowac jak zauwazymy jakies zmiany itp...dlatego inne przedmity rowniez sa potrzebne. Ja sie ciesze ze mam np. anatomie itp. pzedmioty, bo lubie sie ich uczyc i wiem, ze moga mi sie przydac w przyszlosci
pozdrawiam
Stary 2006-02-08, 20:28   #37
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

jak kolwiek nie bede studiowa to z pewno軼i bed chciala sie przy這篡 do ka盥ego przedmiotu gdy bede za t szko貫 buli Maripossa! masz racje kosmetolog nie zawsze musi by kosmetyczk i to w tym zawodzie jest pi瘯ne. Nie ogranicza Cie tylko do jednego zaj璚ia Hey dziewczyny! a matme na kosmetologii to trzeba umie? bo u mnie tragicznie z t dziedzin.... TRAGICZNIE
Stary 2006-02-09, 23:56   #38
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natina2
jak kolwiek nie bede studiowa to z pewno軼i bed chciala sie przy這篡 do ka盥ego przedmiotu gdy bede za t szko貫 buli Maripossa! masz racje kosmetolog nie zawsze musi by kosmetyczk i to w tym zawodzie jest pi瘯ne. Nie ogranicza Cie tylko do jednego zaj璚ia Hey dziewczyny! a matme na kosmetologii to trzeba umie? bo u mnie tragicznie z t dziedzin.... TRAGICZNIE
Matma??!! no cos ty! na szczescie...juz bym chyba wogole nie poszla do tej szkoly...nie dosc ze chemia mnie zniecheca to jeszcze atma by miala byc a po co nam ona mimo chemii czuje ze to wszystko "czuje" i podoba mi sie hehe
Stary 2006-02-11, 12:07   #39
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

hehehe no tak, a jak bed chcia豉 za這篡 w豉sny gabinet to zatrudnieni ksi璕ow jak mnie b璠zie sta oczywi軼ie, a jak nie b璠zie to od czego s kalkulatory ale sie zamarzy豉m ... ale przecie 篡 to marzy
Stary 2006-02-11, 23:15   #40
Hanka20
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 972

ja po maturze, kt鏎 zda豉m w zeszlym roku mia豉m wielki dylemat gdzie p鎩嗆 na studia! by這 tyle opcji, a ja nie wiedzialam co mnie tak naprawde kr璚i. zawsze interesowalam sie kwesti piel璕nowania urody, makijazem i og鏊nie zdrowym stylem zycia, ale o studiach kosmetologicnych nie by這 mowy, pow鏚?? - CHEMIA
to ona zniech璚ila mnie ostatecznie. tymbardziej ze przy zdawaniu matury nie pomyslalam o tym, ze dobrze by bylo wybrac przedmiot na maturze, kt鏎y bedzie brany pod uwage na studiach, wiec kompletnie zawalilam(wybralam geografie). zdawalam wiec w koncu na zarzadzanie i marketing w turystyce, hotelarstwie i gastronomii na katowickim AWF. niestety, a moze i stety nie dostalam sie tam, i na wyb鏎 innych studi闚 bylo juz za po幡o, zdecydowalam sie wiec na policealne studium kosmetyczne w moim miescie i z tego wyboru powiem wam jestem naprawde zadowolona moze nie spe軟ilam swoich ambicji dot. studiowania, ale jak na razie droga do studi闚 nie zostala jeszczedla mnie zamkni皻a, wiec wszystko przede mn. moze kiedys i ja stane obok Was jako studentka kosmetologii??

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 15:37   #41
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

ja mam kole瘸nke kt鏎a chodzi do takiego studium i te ma zamiar w przysz這軼i studiowa kosmetologie, mysle 瞠 takim Osobom b璠zie znacznie 豉twiej stusiwa na tym kierunku po takim studium taka droga niby naoko這 czasami bardzo sie op豉ca! pozdrawiam
Stary 2006-02-14, 15:52   #42
eweska
Moderatoreska

Wiadomo軼i: 20 145

Cytat:
Napisane przez Hanka20
ja po maturze, kt鏎 zda豉m w zeszlym roku mia豉m wielki dylemat gdzie p鎩嗆 na studia! by這 tyle opcji, a ja nie wiedzialam co mnie tak naprawde kr璚i. zawsze interesowalam sie kwesti piel璕nowania urody, makijazem i og鏊nie zdrowym stylem zycia, ale o studiach kosmetologicnych nie by這 mowy, pow鏚?? - CHEMIA
to ona zniech璚ila mnie ostatecznie. tymbardziej ze przy zdawaniu matury nie pomyslalam o tym, ze dobrze by bylo wybrac przedmiot na maturze, kt鏎y bedzie brany pod uwage na studiach, wiec kompletnie zawalilam(wybralam geografie). zdawalam wiec w koncu na zarzadzanie i marketing w turystyce, hotelarstwie i gastronomii na katowickim AWF. niestety, a moze i stety nie dostalam sie tam, i na wyb鏎 innych studi闚 bylo juz za po幡o, zdecydowalam sie wiec na policealne studium kosmetyczne w moim miescie i z tego wyboru powiem wam jestem naprawde zadowolona moze nie spe軟ilam swoich ambicji dot. studiowania, ale jak na razie droga do studi闚 nie zostala jeszczedla mnie zamkni皻a, wiec wszystko przede mn. moze kiedys i ja stane obok Was jako studentka kosmetologii??
Witam jezeli mozna spytac to do jakiego studium chodzisz, bo w tej chwili tez szukam dobrego studium policealnego i nie mam zielonego pojecia ktore wybrac
eweska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 17:45   #43
Hanka20
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 972

Cytat:
Napisane przez eweska
Witam jezeli mozna spytac to do jakiego studium chodzisz, bo w tej chwili tez szukam dobrego studium policealnego i nie mam zielonego pojecia ktore wybrac
ja chodze do studium w Rudzie 奸御kiej. jest tylko jedno w tym miescie. wedlug mnie jest dosc dobre, to znaczy wiele mozna sie nauczyc, a i atmosfera zupelnie inna niz w pozostalych szkolach, bo jest to szkola tak jakby w lesie, i dosc mala(sa tylko trzy kierunki: ratownictwo medyczne, kosmetyczny i terapia zaj璚iowa). warto spr鏏owac

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 18:51   #44
eweska
Moderatoreska

Wiadomo軼i: 20 145

Cytat:
Napisane przez Hanka20
ja chodze do studium w Rudzie 奸御kiej. jest tylko jedno w tym miescie. wedlug mnie jest dosc dobre, to znaczy wiele mozna sie nauczyc, a i atmosfera zupelnie inna niz w pozostalych szkolach, bo jest to szkola tak jakby w lesie, i dosc mala(sa tylko trzy kierunki: ratownictwo medyczne, kosmetyczny i terapia zaj璚iowa). warto spr鏏owac
Dziekuje za odpowiedz, myslalam ze moze jest to gdzies blizej mnie ,ale niestety Ruda Slaska jest troche za daleko.
eweska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-20, 14:02   #45
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

Od鈍ie輳 nieco w徠ek ostatnio nasz豉 mnie ch耩 na urozmaicenie moich plan闚 Mam wi璚 pytanie mo瞠 kt鏎a z Was b璠zie wiedzie. Jakie wykszta販enie trzeba mie, aby pisa artyku造 o urodzie do gazet? Np. do popularnego czasopisma <<Uroda>>... Trzeba raczej i嗆 w kierunku dziennikarstwa czy mo瞠 kosmetyki? a mo瞠 po陰czy oba te kierunki? a mo瞠 wystarczy kurs dziennikarstwa?
mam nadzieje 瞠 kt鏎a z Was bedzie sie orientowa w tym temacie pozdrawiam!
Stary 2006-04-20, 15:42   #46
Akszeinga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 764

Studiuj kosmetologi w Poznaniu wielu moich wyk豉d闚c闚 pisze artyku造 do gazet kosmetycznych ale nie tych "kisokowych" tylko profesjonalnych.Nie maj nic wsp鏊nego z dziennikarstwem.I my郵 瞠 nie musisz nic w tym kierunku robi tylko mie rozleg陰 wiedz odno郾ie urody i umie j ciekawie przekaza.
Akszeinga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-30, 09:32   #47
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

up mo瞠 jeszcze kto wie co na ten temat? bo jednak w徠pie 瞠by bez jakich podstaw dziennikarstwa gdzies mnie zatrudnili...

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.