Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Intymne myśli, chwile prywatności, spotkania...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-16, 18:33   #1
nicolaga
Raczkowanie

JAK SPRAWIC ABY TWOJ MAZ ZNOWU STRACIL GLOWE?-piszcie jesli macie sprawdzone pomysly

Czy macie sprawdzone sposoby aby skutecznie uwiesc wlasnego meza?Co zrobic aby twoj mezczyzna znowu spojrzal na ciebie jak na kobiete a nie jak na matke swojego dziecka np.
Wydaje mi sie, ze moj facet (bo nawet nie jest moim mezem chociaz mamy dziecko i mieszkamy razem) stracil zainteresowanie moja osoba, chodzi konkretnie o lozko. Mieszkamy razem od prawie 2 lat i jestem 4 m-ce po porodzie. Ja jestem starsza o 4 lata on ma 28 teraz. Wczesniej bylo naprawde dobrze, ale odkad zaszlam w ciaze sytuacja zmienila sie diametralnie. Myslalam ze taka jest reakcja na kobiete w ciazy, bo nie kazdego musi pociagac seks z ciezarowka. Mialam nadzieje ,ze po porodzie wszystko wroci do normy ,ale nie. I chociaz on mi ciagle tlumaczy, ze nie wie dlaczego tak jest to ja jestem zalamana coraz bardziej Sprawa wyglada tak , ze np. w grudniu kochalam sie 2 razy w styczniu jeszcze wcale. Jestem zadbana i naprawde lubie seks, ale teraz to juz nie wiem co robic. Mam wrazenie, ze on albo kogos ma albo kocha nie juz tylko jak matke swojego dziecka i nie patrzy na mnie jak na kobiete. Pomozcie mi! Angie
Stary 2006-01-16, 19:03   #2
mirynka
Wtajemniczenie

Dot.: JAK SPRAWIC ABY TWOJ MAZ ZNOWU STRACIL GLOWE?-piszcie jesli macie sprawdzone pomysly

moze odkad urodzilo sie wam dziecko on czuje sie odtracony, faceci tak maja ze po narodzinach dziecka czuja sie odrzuceni i niepotrzebni, sprobuj z nim porozmawiac, dowiedziec sie o co chodzi moze ma jakies problemy o ktorych ty nie wiesz. zrob jakos dobra kolacje jak dzidzius bedzie juz spal i porozmawiaj z nim szczerze.
mirynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 19:39   #3
nicolaga
Raczkowanie

Dot.: JAK SPRAWIC ABY TWOJ MAZ ZNOWU STRACIL GLOWE?-piszcie jesli macie sprawdzone pomysly

Cytat:
Napisane przez mirynka
moze odkad urodzilo sie wam dziecko on czuje sie odtracony, faceci tak maja ze po narodzinach dziecka czuja sie odrzuceni i niepotrzebni, sprobuj z nim porozmawiac, dowiedziec sie o co chodzi moze ma jakies problemy o ktorych ty nie wiesz. zrob jakos dobra kolacje jak dzidzius bedzie juz spal i porozmawiaj z nim szczerze.
Tylko ,ze on wie ,ze jest mi bardzo poptrzebny i wie ,ze ja czuje sie odtracona, ale powtarza ze mnie kocha. Co z tego, my sie juz nawt nie calujemy jak ludzie ktorzy sie kochaja. Czuje jak bym byla 25 lat po slubie, a jestesmy przeciez mlodzi. Wiem, ze problemow w pracy nie ma innych tez nie ,a nad dzieckiem tez nie skupiam wylacznie swojej uwagi. Sa przeciez wieczory, ale chyba nie dla nas.Naprawde jestem zdruzgotana. Moze juz mu zaczyna przeszkadzac, ze jestem starsza i woli mlodsze dziewczyny. naprawde roznie juz mysle.
Stary 2006-01-16, 22:08   #4
paula78
Zakorzenienie

Smaczny profil paula78
Smaczne przepisy14
Dot.: JAK SPRAWIC ABY TWOJ MAZ ZNOWU STRACIL GLOWE?-piszcie jesli macie sprawdzone po

Cytat:
Napisane przez mirynka
nie wszyscy czuja sie odtrąceni

zajmuje sie dzieckiem?moze zaangazuj go w prace w domu,zostaw dziecko idz do fryzjera na basen,kup cos szałowego ,zamówcie ejdzenie ,winko i pogadajcie.
moze dziecko dałoby sie babci podrzucic

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:55   #5
nicolaga
Raczkowanie

Dot.: JAK SPRAWIC ABY TWOJ MAZ ZNOWU STRACIL GLOWE?-piszcie jesli macie sprawdzone po

Nie da rady. On nie pije albo nie ma ochoty, albo jest zmeczony, albo nagle zasypia kamiennym snem gdy ja wchodze do lozka. Mowilam,ze nie pozwala mi sie do siebie zblizyc wrecz czuje sie odtracona, ale on zaprzecza.
Stary 2006-01-20, 15:26   #6
st_ella
Wtajemniczenie

nie wiem... ale wydaje mi sie, ze wiele kobiet ma tego typu problem po urodzeniu dziecka....

gdzieś czytałam, ze facet patzry na kobietę która urodziła mu dziecko nie jako na kobietę tylko na matkę....

widzi jak piersią, która do tej pory była symbolem seksualności karmisz wasze dziecko....
widzi jak je tulisz....
moze boi sie że w jakis sposób "zbruka" twoje ciało? że po stosunku nie będziesz mogła przytulić nakarmić dziecka???

ponad to czy był przy porodzie?
ja sie boję ze gdy będę rodzić i mój TŻ będzie przy tym zniecheci sie do mnie....

spróbuj poszukać odpowidzi na to pytanie w dziale 30latek lub w mama z klasą...

st_ella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:25   #7
Momo
Zakorzenienie

Seksowna bielizna,świece,łagodna muzyka i striptiz - powinno zadziałać.

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://turkusowykwiat.blogspot.com/

Awatar - made by Momo
Momo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:07   #8
Paula07
Wtajemniczenie

Post Dot.: JAK SPRAWIC ABY TWOJ MAZ ZNOWU STRACIL GLOWE?-piszcie jesli macie sprawdzone pomysly

Wydaje mi się, że nie ma dla faceta różnicy czy kobieta nie urodziła dziecka czy urodziła (bynajmniej z moich doświadczeń).Przecież jak ją kocha to kocha także ciężarną, grubą czy z rozstępami.
Ale jeśli zaobserwowałaś takie zachowanie i sama nie wiesz dlaczego tak właściwie jest, to spróbuj zadbać o siebie bardziej niż zwykle, czyli kup szałową bieliznę, fajne kolorówki itp., wyjdźcie razem do kina. Po prostu musisz sprawić , aby znowu w tobie zobaczył kobietę, taką w której się zakochał, a nie mamkę
Paula07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:22   #9
paula78
Zakorzenienie

Smaczny profil paula78
Smaczne przepisy14

Cytat:
Napisane przez st_ella
nie wiem... ale wydaje mi sie, ze wiele kobiet ma tego typu problem po urodzeniu dziecka....

gdzieś czytałam, ze facet patzry na kobietę która urodziła mu dziecko nie jako na kobietę tylko na matkę....

widzi jak piersią, która do tej pory była symbolem seksualności karmisz wasze dziecko....
widzi jak je tulisz....
moze boi sie że w jakis sposób "zbruka" twoje ciało? że po stosunku nie będziesz mogła przytulić nakarmić dziecka???

co za bzdury,jak ze srdniowiecznych powiesci o czystosci matki ,jak mozna tak myslec?

Cytat:
Napisane przez st_ella
ja sie boję ze gdy będę rodzić i mój TŻ będzie przy tym zniecheci sie do mnie....
jesli jakaikolwiek facet czuje obrzydzenie do wlasnej kobiety z ktora 9 miesiecy wczesniej uprawial sex po tym jak zobaczyl ja rodząca to znaczy ,że jest głupi i nie powinnien sie rozmnażać.

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 23:55   #10
Momo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paula78
co za bzdury,jak ze srdniowiecznych powiesci o czystosci matki ,jak mozna tak myslec?

jesli jakaikolwiek facet czuje obrzydzenie do wlasnej kobiety z ktora 9 miesiecy wczesniej uprawial sex po tym jak zobaczyl ja rodząca to znaczy ,że jest głupi i nie powinnien sie rozmnażać.
Zgadzam się z Tobą Paula.
Mój mąż był przy porodzie i nie zmieniło to nic między nami.I wcale nie patrzy na mnie jak na matkę

Awatar - made by Momo
Stary 2006-01-21, 02:05   #11
nadie4
Raczkowanie

JAK SPRAWIC ABY TWOJ MAZ ZNOWU STRACIL GLOWE?-piszcie jesli macie sprawdzone pomysly

bo faceci to świnie...proste i logiczne. Namawiają swoje kobiety na dzidziusia...(Oczywiscie najlepiej synka..) A potem oglądają zakobietami z ładnymi ciałkami...bez obwisłych piersi,z płaskimi gładkimi brzuszkami bez rozstępów...szczuplutkie. .Pozatym słyszałam ze faceci narzekają też na "rozciągniętą pochwe u kobiet" itd Na facetów nie ma rególy byli świniami,są świniami i świniami pozostaną( oczywiście nie wszyscy...ale 99%)
Ech...załuje ze nie jestem les !

a zamiast podlizywania sie do niego jak ci wczesniej radziły dziewczyny...Zrób na odwrót,spróbuj nie zwracac na niego uwagi i zachowywac sie tak samo jak on..a zobaczysz ze zatęskni i sam do ciebie przyjdzie w łaski...

jesli jakaikolwiek facet czuje obrzydzenie do wlasnej kobiety z ktora 9 miesiecy wczesniej uprawial sex po tym jak zobaczyl ja rodząca to znaczy ,że jest głupi i nie powinnien sie rozmnażać.[/quote]

Swięta racja

Edytowane przez svenja
Czas edycji: 2006-01-21 o 02:31 Powód: floodzik ;)
nadie4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 18:26   #12
nicolaga
Raczkowanie

Kobieto, dodalas mi sil. Przetestowalam juz wszystkie triki, tzn. bielizna, swieczki i tp. duperelki, ale nic. Z inicjatywa tez jakos sama sie boje wyjsc bo nie wiem czy nagle go glowa ne bedzie bolec, albo nie zasnie nagle kamiennym snem. Zastanawia mnie jeden fakt, otorz jest teraz dla mnie chlodny, ale gdy widzi , ze faceci gapia mi sie na cycki albo sie za mna ogladaja to zaraz by lal po gebach. O co chodzi? Kilka dni temu odstawilam tabletki , bo po co sie truc dla dwoch razy w m-cu i tak mu tez powiedzialam, ale nic. Wieczorem po prostu zapytalam czy kogos ma i powiedzialam , ze nie czuje sie przy nim jak kobieta tylko jak stara zuzyta scierka , potrzebna tylko do wychowywania dziecka. Spytalam tez co by zrobil i czy chcialby , abym sobie kogos znalazla, bo nie moge zyc tak jak teraz. Wiadomo co stwierdzil, ze nie chce bym sobie szukala kogos innego. Jak mu wbic do lepetyny, ze ja jestem zwierze stadne , ktore umiera i nie moze zyc bez przytulania, glaskania , calowania. Potrzebuje zeby sie mna czaszmi troche poopiekowal. Moze faktycznie zwyczajnie go olac, czesciej chodzi na silownie i wracac usmiechnieta. Moze to mu da troche do myslenia. Narazie przenioslam sie na kanape , bo jak tu byc w jednym lozku w takiej sytucji. Niepotrafie i sie mecze.
Stary 2006-01-21, 18:33   #13
Momo
Zakorzenienie

No jeżeli świece i bielizna nie zadziałały,to rzeczywiście zacznij go ignorować.Ale bądż zadbana ,chodż na tę siłownię i wracaj uśmiechnięta.

Awatar - made by Momo
Stary 2006-01-21, 21:18   #14
nicolaga
Raczkowanie

Serdecznie dziekuje. Moze sie uda, ale zobaczymy i dam znac za 2 tygodnie. Jak mozecie cos jeszcze doradzic to bede wczieczna ,sciskam wszystkie.
Stary 2006-01-21, 21:33   #15
kasienka2883
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paula78

Powaliłas mnie na kolana tym tekstem

Co do Twojej sytuacji Nicolaga zgadzam sie z dziewczynami, zacznij go olewać, zachowywuj sie tak, jakbyś miała to gdzies, czy on jest z Tobą czy nie i zobaczysz po niedługim czasie nie opędzisz sie
Fakt, przykre ale prawdziwe, niby chcą uczciwie itd., ale jak mają wszystko podane na tacy, to im się nudzi.
Niech troche sie postara i poskacze wokół Ciebie nie zaszkodzi
Czasami trzeba być egoistą.
Pozdrawiam.
kasienka2883 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 12:45   #16
Szarada
Zadomowienie

Zajrzyj sobie na to forum. Zobaczysz, że nie Ty jedyna masz takie problemy. Niestety, mimo tego, że zgadzam się z wypowiedzią Pauli całym sercem ("jesli jakaikolwiek facet czuje obrzydzenie do wlasnej kobiety z ktora 9 miesiecy wczesniej uprawial sex po tym jak zobaczyl ja rodząca to znaczy ,że jest głupi i nie powinnien sie rozmnażać"), to słyszałam, że to bardzo często się zdarza. Przestał widzieć w Tobie kobietę, a widzi matkę swojego dziecka i cholera tak naprawdę wie, czy takie coś przechodzi (?!). Z lektury tego forum wynika, że może byc kiepsko pod względem... Przepraszam, że tak z grubej rury, ale chyba lepiej, żebys wiedziała, niż spędziła resztę życia na zastanawianiu, co się stało.

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15128
Szarada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 17:01   #17
nicolaga
Raczkowanie

To fakt, na poczatku wzystko pieknie a wystarczy , ze zaczynacie z soba mieszkac i facetom sie glowie przewraca. mysla sobie, ze juz nie trzeba sie starac bo po co, jak wiadomo ze maja swoja "wlasnosc" na talerzu. Jak beda mieli ochote na seks to kochajaca kobieta nie odmowi, bo i po co a jak nie beda mieli ochoty to wogole nie bylo tematu. Ja swojemu wczoraj powiedzialam czego potrzebuje gdy bylismy z dzieckiem nad oceanem.No a potem zaproponowal wspolna kapiel-odmowilam. Faktycznie niech sie troche postara i polata.Ale cierpie bo mi naprawde brakuje i czulosci i seksu. Bede egoistka. Szarada dziekuje ci za to forum poczytam sobie chetnie bo juz wpadalam w taki dol, ze myslalam ze cos ze mna jest nie tak.
Stary 2006-01-23, 20:36   #18
naanahanae
Rozeznanie

ja z moim TZ jestem 4 lata. starsznie mnie to denetwuje ze jak sie do niego tulę, całuję go, siadam mu na kolana to on np uparcie wpatruje sie w telewizor, zero zainteresowania. i ja wtedy wściekła wstaję bo czuje śie jak przeszkadzajka która mu zasłania ekran.

a później jak przychodzi wieczór zbiera mu sie na sex.

mi chodzi o to że chce też troche tej czułości, nie tylko sexu. mowiłam mu to tyle razy.. czasem jak mnie wkurzy, tym swoim chłodem robie mu "szlaban na sex" tzn jak on mi nie daje tej czułości to ja mu nie daje sexu... no i przez pare dni jest tak jak ja tego bym chciała a później znowu sie zaczyna
naanahanae jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 15:22   #19
naanahanae
Rozeznanie

podciągam up! up!
naanahanae jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 16:54   #20
mandragoris
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nicolaga
Serdecznie dziekuje. Moze sie uda, ale zobaczymy i dam znac za 2 tygodnie. Jak mozecie cos jeszcze doradzic to bede wczieczna ,sciskam wszystkie.
Witaj
Przepraszam,że wtrącę słowko, ale zaintrygował mnie ten temat. Przerabiałam to kiedyś. I udało się. Co prawda a już później postanowiłam odejść, ale to z innych jeszcze względów...Natomiast efekt powtórnego zauroczenia został osiągnięty
Wnioski z tej historii mam takie:
To,że ZAWSZE szczera rozmowa (ze skłonnością do żali itd) jest lekiem to kompletna BZDURA!To zależy od faceta, ale wyjątków jest mało!Czlowiek oprocz tego, ze jest raczej zwierzeciem stadnym, to przejawia w pewnych sytuacjach cheć dominacji. Jeśli z pewnych powodów któraś ze stron wykazuje słabość, podporządkowanie i mówi (np jak to pisałaś o tej ścierce...) to często druga podświadomie to wykorzystuje. Wszystko musi być z umiarem Wiem uwierz mi, że taki stan jest przykry i bardzo boli...
Mnie pomógł właśnie lekki chłód, ale z życzliwością, czułością W TLE. Tzn ZAWSZE z uśmiechem, pełna jakby nowych, tylko swoich tajemnic, znajdowałam sobie miejsce na chwilę samotności i zadumy (ale z wesołą miną i tak,żeby to widział). Robiłam takie zwykłe życzliwe rzeczy, ale niby tak przypadkiem, mimochodem, normalnie bez rozwodzenia się i rozczulania nad nimi i nad NIM.Zadnych wymówek. odpowiedzialne podejście itd.Przkonałam się,że im bardziej się dulczy i ściga w stylu 'pogadajmy to jest problem!' tym gorzej. W końcu zapytałam czy nie ma nic przeciwko temu,żebym z koleżanką wybrała się na weekend gdzieś.Taka babska wycieczka.(oczywiście nic wspolnego z zadną chęcią przerwy z nami czy coś). I pękł
Faceci często maja potrzebę zaszycia się w swych 'jaskiniach' na pewien czas. Wtedy takie czatowanie u jej progu może powodować katastrofę...Często im bardziej odczują zbliżenie do swej kochanej kobiety, tym szybciej się na akiś czas wycofują, żeby sobie udowodnic parę rzeczy. A potem znowu są blisko i tak cyklicznie...

Pozdrawiam i zyczę powodzenia. Ty swoja połówką znasz najlepiej

Fakt, że my nie mieliśmy dziecka a może to rzeczywiście być istotnym elementem całej tej układanki. Tu jest sprawa poważniejsza. Można wybrać się do lekarza psychologa i zapytać co może zrobić strona kobiety...
Mam nadzieję,że to tylko przejściowe i życzę, żeby się ułozyło.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-02-20 o 21:46 Powód: Post pod postem.
mandragoris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 19:01   #21
Edycia15
Raczkowanie

GG do Edycia15

jesli jakaikolwiek facet czuje obrzydzenie do wlasnej kobiety z ktora 9 miesiecy wczesniej uprawial sex po tym jak zobaczyl ja rodząca to znaczy ,że jest głupi i nie powinnien sie rozmnażać.[/quote]

<hahaha> ja tez nie miałam problemów z moim mezem kochaliśmy sie często przed porodem w czasie ciaży i po porodzie też
Edycia15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:56   #22
kaloryfer
Przyczajenie

ej nie zawsze .moj maz byl przy porodzie tez mamy 4 lata roznicy i jest cudownie.mysle ze im potrzebna jest szczera rozmowa na temat tego czego oboje potrzebuja, czego od siebie oczekuja!mysle ze raczej nie zdradza raczej probuje odnalezc sie w nowej roli. a co do tego ze woli moze mlodsze to mogl sie wczesniej zastanawiac.jesli przez caly czas waszego zwiazku mu to nie przeszkadzalo to teraz mysle tez nie.musicie porozmawiac i nie daj sie zbyć tym ze cie kocha lub jest zmeczony (jesli tak powie to poczekaj do niedzieli gdy ma wolne).
zycze powodzonka i .ulozy sie wszystko!!kup sobie nowe perfumy i wejdz pierwsza do lozka zanim on wejdzie i zasnie-juz bedziesz miala przewage!!pozdrawiam kaloryfer!
kaloryfer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 11:36   #23
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Cytat:
Napisane przez naanahanae
ja z moim TZ jestem 4 lata. starsznie mnie to denetwuje ze jak sie do niego tulę, całuję go, siadam mu na kolana to on np uparcie wpatruje sie w telewizor, zero zainteresowania. i ja wtedy wściekła wstaję bo czuje śie jak przeszkadzajka która mu zasłania ekran.

a później jak przychodzi wieczór zbiera mu sie na sex.

mi chodzi o to że chce też troche tej czułości, nie tylko sexu. mowiłam mu to tyle razy.. czasem jak mnie wkurzy, tym swoim chłodem robie mu "szlaban na sex" tzn jak on mi nie daje tej czułości to ja mu nie daje sexu... no i przez pare dni jest tak jak ja tego bym chciała a później znowu sie zaczyna
To ja wam powiem ze jestem z moim TŻ 3 lata i to on na mnie narzeka ze wogole mi nie zalezy, ze nie mam ochoty na przytulania, pocalunki, pieszczoty itd. Ciesze sie ze moj ukochany ma ochote na pieszczoty, przytulenie i na seks. Zenie zalezy mu tylko na przezyciu orgazmu a ze potrafi okazac jakiekolwiek uczucie. Fakt ja sie ostatnio zrobilam zimna i naprawde nie wiem czym to jest spowodowane. Wiec moze rzeczywiscie Twoj TZ tez nie ma pojecia co sie porobilo ze sie zachowuje tak a nie inaczej? Moze to jakis jego wewnetrzy kryzysik, dolek? Moze strach? a on tego sam do konca nie wie. Wg. mnie najlepszym sposobem sa szczere rozmowy choc mezczyzni za nimi nie przepadaja :/.

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości