Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-07-17, 20:45   #1
Living_the_dream
Przyczajenie

Objętość u nasady

Jak nadać włosom w prosty sposób, bez wielu zbędnych rzeczy objętość u nasady ? Bo moje włosy zawsze są takie oklapnięte u nasady właśnie najbardziej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Living_the_dream jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 14:21   #2
Izma56O
Raczkowanie

Dot.: Objętość u nasady

tez mam ten problem. Wydaje mi się ze najlepiej jest suszyć wlosy na okrągłej szczotce. Po prostu je tak wyciągac, ale niestety nie umiem tego zrobić tak dobrze jak mja fryzjerka
Izma56O jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 09:50   #3
triss_mm
Przyczajenie

Ja mam podobny problem. Mam dość krótkie włosy i niestety przy nasadzie szybko opadają, już kilka godzin od wstania są mało estetyczne. Dodatkowo od połowy "puszą się" co jeszcze bardziej potęguje efekt "przyklapnięcia" górnej części włosów. Jako, że mam dość wrażliwą skórę, nie mogę stosować zbyt wielu środków na podniesienie włosów. Na święta dostałam od męża suszarkę z wymiennymi szczotkami, bo też miałam problem z samodzielnym suszeniem takim jak u fryzjera. Przy krótkich włosach ustawiam ją na połowę mocy i przy wilgotnych włosach zaczynam je suszyć czesząc. Efekt jest bardzo fajny, włosy wyglądają jak po profesjonalnej wizycie u fryzjerki, są puszyste i nie niszczą się od wysokiej temperatury
triss_mm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 15:44   #4
"niusia"
Wtajemniczenie

Również polecam suszenie włosów na okrągłej szczotce o dużej średnicy i to najlepiej jak włosy są całkiem mokre; najpierw wysuszyć włosy u nasady bez szczotki, głową w dół; a potem kolejne partie wyciągać do góry na szczotce

"niusia" jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 06:09   #5
JulaBura
BAN stały

Odpowiednie suszenie zdecydowanie tak, tylko nie zawsze codziennie ma się na to czas... ja mam podobny problem i szukam już długo skutecznego, ale łatwiejszego niż suszenie sposobu
JulaBura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 20:39   #6
Katrinka8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Izma56O Pokaż wiadomość
tez mam ten problem. Wydaje mi się ze najlepiej jest suszyć wlosy na okrągłej szczotce. Po prostu je tak wyciągac, ale niestety nie umiem tego zrobić tak dobrze jak mja fryzjerka
ja mam taką specjalną suszarkę połączoną z taka grubą szczotką i to jest super rozwiązanie. Ja nie mam zbyt wielkich umiejętności, jeśli chodzi o takie rzeczy, a jest to na serio proste i efekt jest super!
Katrinka8 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości