Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-17, 20:57   #3541
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

JA po przeprowadzce z Tz tez mam wanne...ale nie jest źleeee
Zelik na paznokciach mam od tygodnia i pazurki rosna i nie lamia sie wreeeszcie

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 15:45   #3542
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie

No, ja też mam tylko wannę, no ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. ;d
Pati - tu super, oby tak dalej ;D

Jeszcze niedawno pisałam o tym, ze na razie nie widzę efektów Nail Teka.
A tu co? Paznokcie są z kamienia
Przed tygodniem miękki jak papier paznokieć ma moc xD
Uderzyłam nim o stół i nawet się nie ruszył.
Cieszę się z lekkich efektów.
Pomijając to, że w ciągu 1,5 tygodnia ANI jeden MM paznokcia mi nie urósł, to może taki skutek uboczy? Może są twardsze, ale nie rosną?

plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:56   #3543
odada
Rozeznanie

używam Nail teka od 4 lutego czyli już równo 2 tygodnie i muszę przyznać, że paznokcie które poprzednio każdego dnia mi się rozdwajały, były cienkie krótkie i po prostu paskudne teraz są strasznie twarde.. Nie rosną zbyt szybko, ale są już takiej długości że nie jest mi wstyd pokazać komuś ręce. Po prostu zwykłe krótkie paznokietki a nie wydarte do połowy płytki coś I okropnie twarde do tego. Nie spodziewałam się zupełnie aż takiego działania, ale jak narazie moje zapuszczanie idzie naprawdę dobrze. Od kiedy zaczęłam nie ułamałam ani nie obgryzłam ani jednego paznokcia Myślę, że jestem na dobrej drodze
odada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:26   #3544
wiosenka84
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
No, ja też mam tylko wannę, no ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. ;d
Pati - tu super, oby tak dalej ;D

Jeszcze niedawno pisałam o tym, ze na razie nie widzę efektów Nail Teka.
A tu co? Paznokcie są z kamienia
Przed tygodniem miękki jak papier paznokieć ma moc xD
Uderzyłam nim o stół i nawet się nie ruszył.
Cieszę się z lekkich efektów.
Pomijając to, że w ciągu 1,5 tygodnia ANI jeden MM paznokcia mi nie urósł, to może taki skutek uboczy? Może są twardsze, ale nie rosną?
zjedzmniebejbe to super, że paznokietki Ci się wzmocniły.A to, że Ci nie urosły to się nie przejmuj, ja wzrost o jakieś 1-1,5 mm zaważyłam dopiero po miesiącu.I tak się zastanawiam, że może one dlatego tak "wolno rosną", tzn. tak tego nie widać bo trochę przyrastają i zwiększa się ta różowa część paznokcia.Przynajmniej taką mam nadzieję
wiosenka84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 20:35   #3545
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie

Wiosenka84 - tak, zapewne różowa część się wydłuża.
Będę cierpliwa. i dziękuję za słowa otuchy, dużo to dla mnie znaczy .

Stary 2009-02-18, 20:43   #3546
rilli
Raczkowanie

Dziewczynki mam do was ogromną probę... Moje paznokcie przestały w ogóle rosnąć ;( To znaczy one rosną, ale do któregoś momentu a potem nic. Są twarde, jak skała, zdrowe, nierozdwajają się, biorę różne tabletki (Skrzypovita ostatnio). Ostatnio zauważyłam, że zostaje mi taka jaka opuchlizna po piłowaniu paznokcia... i do tego momentu właśnie rosną.. a ja tak bardzo bym chciała zapuścić paznokcie, lecz przy takim problemie po prostu się nie da ;( Nakupiłam róznych odżywek, ale i one nawet nie pomogą ;( może któraś z was miała podobny problem?
pozdrawiam
rilli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 10:15   #3547
Aralka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Chodzi ci o to, że jak spiłujesz to potem masz takie zgrubienie na palcach? No to ja w sumie też tak mam, ale to szybko schodzi, bo to się skóra formuje od paznokcia...
Stary 2009-02-19, 10:50   #3548
rilli
Raczkowanie

Aralko o to mi właśnie chodzi, o takie coś. No, właśnie - powinno zejść, ale mi to w ogóle nie schodzi i nie wiem, co ja robię źle . I do tego odbiciu na palcu rosną mi paznokcie, a potem to nie drgną nic .
Stary 2009-02-19, 20:26   #3549
laza
Zakorzenienie

a ja sobie kupiłam olejek stymulujący wzrost z Oriflame na razie dwa razy użyłam, ciekawa efektów jestem bardzo ;D
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 20:54   #3550
Aralka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Cytat:
Napisane przez rilli Pokaż wiadomość
Aralko o to mi właśnie chodzi, o takie coś. No, właśnie - powinno zejść, ale mi to w ogóle nie schodzi i nie wiem, co ja robię źle . I do tego odbiciu na palcu rosną mi paznokcie, a potem to nie drgną nic .
A to może sobie coś uszkodziłaś jak piłowałaś? Czy nie?
Stary 2009-02-19, 21:32   #3551
Paati89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
a ja sobie kupiłam olejek stymulujący wzrost z Oriflame na razie dwa razy użyłam, ciekawa efektów jestem bardzo ;D
Tez go sobie zamowilam

Stary 2009-02-20, 11:06   #3552
rilli
Raczkowanie

Aralko mam głębokie odbicia na palcu po tym piłowaniu ;(;(
Stary 2009-02-20, 12:23   #3553
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie

Co do piłowania paznokci nie pomogę, ponieważ nawet nie wiem o co Wam chodzi.

Dziewczyny.. ja miałam to niby-stymulujące-'gówno'.
Jedyny plus jaki widzę w tym preparacie, to nawilża ładnie skórki.
A przecież nie temu to miało służyć, he? Paznokcie nawet więcej o 1mm nie urosły, jeszcze się pomarańcze zrobiły (znaczy pod paznokciami takie były, nie dało się tego wyszorować ). No i ten 'pędzelek' - sięga ledwie do połowy butelki, potem się trzeba męczyć, żeby go na tę packę zaaplikować manewrując tą butelką w każdą możliwą stronę. ;D
Aaaah, to się rozpisałam. A przecież mogłam krótko - 'mi nie pomógł'.
hahahah
Dziś 2 tygodnie nie obgryzania. Prawa ręka jakoś się rozkręca, gorzej z lewą, która wygląda gorzej niż przed tym jak nie obgryzam hhhh.

Pozdrawiam : *

Stary 2009-02-20, 12:45   #3554
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:

A przecież nie temu to miało służyć, he? Paznokcie nawet więcej o 1mm nie urosły, jeszcze się pomarańcze zrobiły (znaczy pod paznokciami takie były, nie dało się tego wyszorować ). No i ten 'pędzelek' - sięga ledwie do połowy butelki, potem się trzeba męczyć, żeby go na tę packę zaaplikować manewrując tą butelką w każdą możliwą stronę. ;D
hahahah
Dziś 2 tygodnie nie obgryzania. Prawa ręka jakoś się rozkręca, gorzej z lewą, która wygląda gorzej niż przed tym jak nie obgryzam hhhh.

też to miałam. Nie pomaga, a i skórki według mnie nawilża na krótko. Pic na wodę... Aż dziwię się, że ma tyle pozytywnych opinii na KWC, bo znam wiele osób, którym podobnie jak mnie nie pomogło. No ale może należymy do grupy wyjątków.

Wczoraj kupiłam złotą SH, w drogerii bo chciałam koniecznie mieć oryginalną. W ten sposób sprawdzę czy za drugim razem (bo to moja 3 buteleczka) miałam podróbę, czy przestała na mnie poprostu działać.

Tylko coś na skórki by się przydało... moje skórki wiecznie wyglądają źle
gaga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 13:46   #3555
germanistka1988
Raczkowanie

GG do germanistka1988

na skorki serdecznie polecam ten kremik z Avonu (niestety w tej chwili nie mam go przy sobie, a nazwy nie pamietam) - ja uzywam go juz jakis czas i skorki mam jak marzenie sa nawilzone, a te naruszone przez moje zeby szybciej sie goja i wyrownuja, poza tym nie trzeba ich juz tak czesto odsuwac
ja obgryzalam pazokcie do 18 roku zycia, teraz mam 20 lat i obgryzlam od tamtej pory paznokcie 2 razy, ostatni raz przed ustnym egzaminem na studiach - 2 tyg temu marna pociecha chociaz w tym, ze egzamin poszedl mi dobrze ^^ ale rece wygladaly tragicznie - myslalam nawet o zalozeniu zeli, bo tak draznil mnie ten - kiedys dla mnie codzienny - widok, stwierdzilam jednak, ze skoro sama napytalam sobie biedy, to teraz musze odczuc tego konsekwencje zeby nie bylo tak latwo. Poza tym 100 zl zawsze szkoda lepiej kupic cos na lata
tak wiec wyrownalam paznokcie, zatroszczylam sie o skorki, maluje je odzywka z Rossmana (ta od wzrostu) i czekam juz nie wstydze sie wyciagnac reki ale i tak jeszcze to nie jest to, co bylo
coz, nastepna sesja dopiero w czerwcu
germanistka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 14:55   #3556
Paati89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość

Wczoraj kupiłam złotą SH, w drogerii bo chciałam koniecznie mieć oryginalną. W ten sposób sprawdzę czy za drugim razem (bo to moja 3 buteleczka) miałam podróbę, czy przestała na mnie poprostu działać.
Uzywam od ok 3 tyg i jestem zaaadowolonapazurki mi szybiorem rosna, fakt ze sie szybko łamią :P Ale to nic Grunt ze zaraz odrastają :P

Stary 2009-02-20, 21:17   #3557
laza
Zakorzenienie

ja miałam jeszcze taką żółto-pomarańczową kiedyś byłą z Ori na wzrost to właśnie ze starej serii wygrzebać nie mogłam, a ta nie było pędzelka tylko coś takiego jak patyczek do ucha ;D a teraz mam tą zieloną 3 razy maznęłą na razie efektów brak, no może zdrowiej wyglądają, błyszczą się
Stary 2009-02-20, 22:04   #3558
Leady
Raczkowanie

Hej a urzwała może któraś z Was odżywki SH maximum support? Mi poleciła tą odżywkę kosmetyczka jednak naczytałam się o niej złych opinii. Na opakowaniu pisze "For short, problem nails" I takie właśnie ma paznkokcie, bardzo krótkie i do tego strasznie łamliwe. Jak myślicie cyz ta odżtwka jest naprawde aż tak do kitu?Kosmetyczka mówiła że pazurki będą szybciej rosły i nie wiem jakich efektów mam się spodziewać. Jak myślicie wyrzuciłam pieniądze w błoto?
Leady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:10   #3559
zawszeboska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Tez go sobie zamowilam
Cytat:

hahahah

A na moje paznokcie ten żel działał super. Szczerze go polecam.
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:34   #3560
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Leady Pokaż wiadomość
Hej a urzwała może któraś z Was odżywki SH maximum support? Mi poleciła tą odżywkę kosmetyczka jednak naczytałam się o niej złych opinii. Na opakowaniu pisze "For short, problem nails" I takie właśnie ma paznkokcie, bardzo krótkie i do tego strasznie łamliwe. Jak myślicie cyz ta odżtwka jest naprawde aż tak do kitu?Kosmetyczka mówiła że pazurki będą szybciej rosły i nie wiem jakich efektów mam się spodziewać. Jak myślicie wyrzuciłam pieniądze w błoto?
Przekonasz się jak poużywasz jakiś czas. Na jedną osobę zadziała, na inną nie. Miejmy nadzieję, że Tobie pomoże

germanistka1988 miałam ten kremik do skórek z Avonu dawno (o ile chodzi o ten w tubeczce) i byłam średnio zadowolona...
gaga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:36   #3561
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie

No.. tak to jest.. na jednych działa, na drugich nie, trzeba próbować.
W moim przypadku nie sprawdziła się metoda cena=jakość..
Odżywki za 5zł są lepsze niż te za 50 ;D

Stary 2009-02-21, 13:53   #3562
laza
Zakorzenienie

u nas to może być różnie bo np. my już wiele przetestowałyśmy i w ogóle nic na nas nie działa jakby, a gdyby ktoś kto np. ma rozdwojone czy coś kupił odzywkę i tylko ją zaczął stosować, to wtedy mógłby ocenić ją dobrze, a np. jak my wcieramy różne rzeczy, smarujemy, malujemy to nie wiemy co dobrze działa na pazury a co źle ;D
Stary 2009-02-21, 14:06   #3563
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie

laza - hahaha, taaa. ;D

Ostatnio używałam kremu do rąk, kosztował chyba 2,5 w aptece 'do rąk i paznokci' i był bardzo fajny taki zielony z Anidy. :PP

Stary 2009-02-22, 11:12   #3564
kamakrk
Zadomowienie

Święta racja. Jak używa się na raz kilku preparatów to nie wiadomo, który działa, a który nie... I czy jest tak, że działają może w połączeniu. Właśnie niedawno znów zaczęłam dbać o moje pazurki. Ale u mnie sprawa wygląda troszkę gorzej bo bardzo dużo czasu spędzam w laboratorium chemii organicznej. A tam aceton jest najlepszym przyjacielem, niestety wrogiem dla pazurków. No ale będę walczyć... Mam nadzieję, że moje odżywkowanie, smarowanie i takie tam przyniosą efekty.
kamakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 10:15   #3565
Gosiu
Rozeznanie

Ja też bardzo chcę zapuścić paznokcie, ale mam je strasznie miękkie i rozdwajają się albo pękają... Słyszałam, że dobra jest odżywka wapniowa, ale teraz przeczytałam też o diamentowej... I nie wiem, którą wybrać

Poza tym nie wiem co zrobić z jednym faktem... Mianowicie wczoraj postanowiłam, że przestanę na jakiś czas malować paznokcie kolorowymi lakierami, żeby trochę odpoczęły, lakier miałam na nich zawsze. No i zmyłam ostatni kolor rano, krem do rąk używany co chwilę. No i budzę się w nocy i strasznie mnie czubki palców bolały (paznokcie, ale byłam zaspana :P ). W końcu stwierdziłam, że to przez brak lakieru, wstałam i po ciemku pomalowałam odżywką. Co za ulga! Co ja mam z tym począć?! Chciałabym od czasu do czasu ich nie malować...

No i drugą przykrą sprawą jest to, iż mimo, że nie obgryzam już ze dwa lata (no, czasem, sporadycznie, podczas stresu, ale bardzo rzadko), to nadal mam manię do zdrapywania lakieru (aby temu zapobiec, malowałam kolorowymi tylko jedną warstwę, to nie schodziła, ale odżywka niestety tak fajnie schodzi...). Nie mogę tego opanować, a dodam, że żadne gorzkie lakiery nie pomogą.
Masakra!
Gosiu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:25   #3566
mmuszka2
Raczkowanie

Ja swoje po dwóch tygodniach nie obgryzania, obgryzłam znowu Jestem strasznie zła na siebie, nie mam już siły z tym walczyć, to silniejsze ode mnie... Wiem, jaki jest tego powód, ale nie umiem sobie z tym poradzić... A obgryzłam je tak mocno, że mocniej to się już chyba nie da

"Czasem cały świat oznacza mniej, niż jeden człowiek którego brak..."
"Tęsknie, i nadal nie wierzę..." K.C.
mmuszka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:31   #3567
Paati89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Ja też bardzo chcę zapuścić paznokcie, ale mam je strasznie miękkie i rozdwajają się albo pękają... Słyszałam, że dobra jest odżywka wapniowa, ale teraz przeczytałam też o diamentowej... I nie wiem, którą wybrać

Poza tym nie wiem co zrobić z jednym faktem... Mianowicie wczoraj postanowiłam, że przestanę na jakiś czas malować paznokcie kolorowymi lakierami, żeby trochę odpoczęły, lakier miałam na nich zawsze. No i zmyłam ostatni kolor rano, krem do rąk używany co chwilę. No i budzę się w nocy i strasznie mnie czubki palców bolały (paznokcie, ale byłam zaspana :P ). W końcu stwierdziłam, że to przez brak lakieru, wstałam i po ciemku pomalowałam odżywką. Co za ulga! Co ja mam z tym począć?! Chciałabym od czasu do czasu ich nie malować...

No i drugą przykrą sprawą jest to, iż mimo, że nie obgryzam już ze dwa lata (no, czasem, sporadycznie, podczas stresu, ale bardzo rzadko), to nadal mam manię do zdrapywania lakieru (aby temu zapobiec, malowałam kolorowymi tylko jedną warstwę, to nie schodziła, ale odżywka niestety tak fajnie schodzi...). Nie mogę tego opanować, a dodam, że żadne gorzkie lakiery nie pomogą.
Masakra!
Sprawa bolaczych palcow tudzież paznokci raczej nie ma nic wspolnego z brakiem lakieru na nich... bo co to niby moze miec do siebie? NIC, jestes przywyczajona do lakieru na paznokciach i twoja psychika "zmusza" sie do malowania i szuka sposobow...

A co do zdrapywania lakierow, nic innego nie da sie zrobic jak jedynie oduczyc sie tego wstretnego nalogu, no chyba ze nalozenie zelu na paznokcie z trwalym zdobieniem ktorego ząbkami nie sciagniesz, no chyba ze sie bardzo postarasz
Cytat:
Napisane przez mmuszka2 Pokaż wiadomość

Ja swoje po dwóch tygodniach nie obgryzania, obgryzłam znowu Jestem strasznie zła na siebie, nie mam już siły z tym walczyć, to silniejsze ode mnie... Wiem, jaki jest tego powód, ale nie umiem sobie z tym poradzić... A obgryzłam je tak mocno, że mocniej to się już chyba nie da
Nie poddawaj sie !
Tylko zepnij się i staraj sie jeszcze bardziej... sporo wytrzymalas,to wytrzymasz dluzej, mimo ze moze nie jest to najprostrze

Stary 2009-02-28, 18:24   #3568
becia23
Raczkowanie

!!!nie obgryzam juz jakis czas dzieki Wam!!!biore skrzypovite i widze OGROMNA poprawe!teraz maluje je na czerwonotak jak zawsze marzylami caly czas na nie patrzenie sa zabujczo dlugie ale jak na moje mozliwosci sa po prostu fantastyczne!!ach musialam sie pochwalic bo nikt mnie lepiej nie zrozumie jak Wy!!no i mam nadzieje ze wytrwam!!
Stary 2009-02-28, 19:38   #3569
yes
Zakorzenienie

ja od dzis nie obgryzam :P [ciekawe czy dam rade...]
Stary 2009-02-28, 20:11   #3570
agaco
Przyczajenie

Przyspieszacze wzrostu to naprawde świetny pomysł... Jeśli chcesz żeby sie równiesz nie łamały również używaj odżywki
agaco jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości