Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-03, 09:34   #1111
anesiaa
BAN stały

Wpisy w blogu: 7
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

A ja tak zapuszczam i zapuszczam...jak ma dłuższe to zawsze sie rozdwajaja ;/
anesiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 09:58   #1112
dra
Zakorzenienie

witam,dawno tu nie zaglądałam,ale już jestem
w końcu przestałam obgryzać paznokcie już 2tyg,pomalowane mam lakierek utwardzającym,żeby mi się nie łąmały,narazie jest ok ,narazie za długich nie mam to jest dobrze,ale jak tylko więcej urosną,żaden lakier mi nie pomaga i tak się złamią i tak
Stary 2007-11-03, 10:10   #1113
bea-tka
Zakorzenienie

hej,
też mnie dawno nie było...
jakoś od czasu rozpoczęcia semestru przestalam się interesować moimi paznokciami... znaczy nigdy jakos specjalnie nie wcierałam olejków ale by;ly pomalowane itp a teraz... nic
są sredniej długosici- a raczej krotkie...
potrzebuje motywacji!

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 12:24   #1114
farfalla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
oo herba studio mialam sobie kupic, ale w sumie nie wiedzialam gdzie o nia pytac - czy w aptekach, czy w zielarskich... no i jakos zapomnialam, odpuscilam.
Ale tez z powodu takiego, ze ostatnio uzywam ciagle SH, a ona w lakierze, a nawet jak nie to i tak zwykly lakier musze miec, bo mi dziwnie bez i mam wrazenie, ze bez lakieru cos mi sie zaraz zlamie (podobno jak sie w cos mocno wierzy, to sie to spelnia, wiec wole nie ryzykowac :P ), wiec nawet nie byloby kiedy stosowac.

Wibo stosowalam ostatnio miedzy malowaniem SH, wiec nie wiem, moze jakos pomaga, ale tego co pamietam jak stosowalam wczesniej to jakichs super efektow nie bylo.
hii uzależnienie?? ale ja też mam jak zmyę lakier takie dziwne uczucie dlatego zmywam najwyżej na noc i przed snem wcieram maść z wit A a rano znów SH

Cytat:
Napisane przez anesiaa Pokaż wiadomość
A ja tak zapuszczam i zapuszczam...jak ma dłuższe to zawsze sie rozdwajaja ;/
może brak jakichś witamin?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
hej,
też mnie dawno nie było...
jakoś od czasu rozpoczęcia semestru przestalam się interesować moimi paznokciami... znaczy nigdy jakos specjalnie nie wcierałam olejków ale by;ly pomalowane itp a teraz... nic
są sredniej długosici- a raczej krotkie...
potrzebuje motywacji!
mi motywację zeby w ogóle zacząć dał ten watek a weszlam tu przypadkiem kiedyś więc mam nadzieję że i twoja motywacja sama się szybko odnajdzie
/A.H/
farfalla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 15:20   #1115
hair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
hii uzależnienie?? ale ja też mam jak zmyę lakier takie dziwne uczucie dlatego zmywam najwyżej na noc i przed snem wcieram maść z wit A a rano znów SH
(...)
Mam to samo Głupio się czuje jesli nie mam paznokci chociaż mazniętych bezbarwnym lakierem .

Kusi mnie bardzo żelik na naturalnych panokciach.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213424
jak zobaczyłam zdjęcia z tego wątku to prawie spadłam z krzesłą, nie sądziłam, że to może tak naturalnie wyglądać...
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:01   #1116
farfalla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hair Pokaż wiadomość
Mam to samo Głupio się czuje jesli nie mam paznokci chociaż mazniętych bezbarwnym lakierem .

Kusi mnie bardzo żelik na naturalnych panokciach.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213424
jak zobaczyłam zdjęcia z tego wątku to prawie spadłam z krzesłą, nie sądziłam, że to może tak naturalnie wyglądać...
fajnie wygląda moja znajoma zrobila sobie ostatnio akryle.... podobnie wygląda... i się zastanawiam czym się różni żel od akrylu... czy może to jest to samo??
/A.H/
Stary 2007-11-03, 21:31   #1117
hair
Rozeznanie

Nie jestem znawcą, ale podobno chemicznie to prawie to samo (tak wyczytałam gdzieś na przedłużonych paznokciach) tyle, ze żele utwardza się UV a akryle są w proszku, który po zmieszaniu z wodnistym śmierdzącym czymś (zapomniałam nazwy ) twardnieją same z siebie. Podobno akryle są trwalsze, ale ile noszących tyle opinii. I podobno nawet dla profesjonalistki dobrze położone żele i dobrze położone akryle wyglądają tak samo. Są jeszcze jakieś porcelanowe (jeszcze nie doczytalam, czym to się je ) i jedwabne, które podobno wychodzą najbardziej naturalnie... ogólnie po kilku godzinach czytania mam jeszcze większy mętlik niż przed ale może się skusze... żeli chyba nie obgryze... Na przedłużanie jakoś nie mam ochoty, ale może zapuszczanie pod kołderką z akrylu, żelu czy innego jedwabiu bardziej by mi wyszło ?
Stary 2007-11-03, 21:37   #1118
farfalla
Zakorzenienie

no moja znajoma od zupełnego zera w ten sposób zapuściła miała przez jakieś4 miesiące akryle czy ta żele a potem sama już zapuszczała ale mówiła mi coś też ze po zdjęciu tych sztucznych musiała uważać bo te naturalne były bardzo delikatne i musiała je wzmocnić dopiero ale nie wiem czy tak jest zawsze
/A.H/
Stary 2007-11-03, 21:45   #1119
hair
Rozeznanie

Kiedys miałam akryle (na tipsie) i prawdę mówiąc nie miałam odwagi ich ściagać - spiłowałam tylko granice odrostu - prawie wogóle nie było widać, po pomalowaniu to już wcale - poprostu tak se rosły. Podobno dobrze założone i dobrze zdjete sztuczne nie mają prawa zniszczyć pazurków - oby . Dobrze ide dla odmiany zajrzeć trochę do książek . Pozdrawiam!
Stary 2007-11-04, 00:20   #1120
anesiaa
BAN stały

Wpisy w blogu: 7
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa

może i brak...tylko jakiej...
anesiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 10:42   #1121
Wizazanka492
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hair Pokaż wiadomość
Heh ja też miałam parę lat przerwy ale teraz mam tak, że jak widze pianino (swoje lub cudze) to nie podaruje Pazurki jak są dłuższe to troche haczą, wpadają między klawisze i stukają, ale i tak nikt mnie nie słucha (poza sąsiadami, nie mają wyjścia biedacy) Mogę fałszować do woli!
A co do Sally Hansen to kusisz, kusisz ...

Mam tą odżywkę już drugi raz i popieram - jest super! Jak dotąd jedyna odżywka, po której widziałam różnice, jak już pisałam pazurki wyglądały nieźle nawet bez lakieru!
Własnie, nawet bez lakieru ładnie wyglądają po niej. Tak jakbys miala francuski manicure, bo ta odzywka wybiela koncowki cudenko jednymslowem
Raz nawet pomalowalam lakierem (troche badziewnym) i nieladnie paznokcie wygladaly. Stwierdzilam ze zmyje lakier i posmaruje tą odżywką. Zrobilam tak i paznokcie wyglądały o niebo lepiej.
teraz planuje kupic jakis porzadny lakier do paznokci. Mysle o Inglot...mam bezbarwny l. z Inglota i jest super.

_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 11:35   #1122
farfalla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anesiaa Pokaż wiadomość
może i brak...tylko jakiej...
hmmm może A lub E bo one chyba na skóre i paznokcie albo zacznij łykać Skrzyp lub Silice to są typowe tabletki zawierające witaminy na wzmocnienie skóry włosów paznokci ale lekarzem nie jestem żeby mieć pewność

A mi się kiedyś paznokieć na malym palcu zadarł... przycięłam ten fragment... a tu wczoraj lipa zachaczyłam o coś i musiałam go obciąć do zera no i reszta sobie rośnie dalej a ten jeden musi od nowa zacząć ..ech widać za bardzo się cieszyłam że jest już dobrze
/A.H/
Stary 2007-11-04, 14:29   #1123
nastoletnia
Rozeznanie

2 miesiące używania odżywki Avonu (kupiłam pod wpływem opinii dwóch koleżanek) poszły na marne ;( Tak się cieszyłam, że jest już dobrze, że zapuszczę pazurki, a tu dwa kciuki mi się zadarły z boków ;( I to tak głęboko, musiałam obciąć do zera i jeszcze potem ze 2mm żeby była normalna płytka ;( Teraz używam serum Lovely, takiego olejku FlorMar, olejku rycynowego (te dwa: raz w tyg) i łykam Skrzypovite, mam nadzieję, że pomoże. Jeszcze kupię odżywkę keratynową w ampułkach i pilniczek szklany. A niech to, tyle problemów z paznokciami No ale wiem że nie jestem sama

www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 17:02   #1124
.eva.
Raczkowanie

Na wzmocnienie paznokci mnie pomógl balsam do paznokci firmy Herba Studio do kupienia w aptece.
.eva. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 22:36   #1125
cuciola
Zakorzenienie

GG do cuciola

dolaczam sie do zapuszczania paznokci

juz 4 dzien
cuciola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 07:51   #1126
witch_18
Zakorzenienie

Ja ciągle czekam aż przyjdzie do mnie odzywka z Anovu.Pozatym łykam skrzyp i zawsze mi pomagał na paznokcie.Teraz przez jakiś czas było ok,ale zaczęły się znowu rozdwajać Nie mam pojęcia czemu.
Co do żeli/akryli to też się zastanawiałam czy nie położyć żelu na swoich paznokciach..ale jakoś ta wizja moich paznokci 'po żelu' mnie nie przekouje . Co swoje to swoje
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 14:49   #1127
nastoletnia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja ciągle czekam aż przyjdzie do mnie odzywka z Anovu.Pozatym łykam skrzyp i zawsze mi pomagał na paznokcie.Teraz przez jakiś czas było ok,ale zaczęły się znowu rozdwajać Nie mam pojęcia czemu.
Co do żeli/akryli to też się zastanawiałam czy nie położyć żelu na swoich paznokciach..ale jakoś ta wizja moich paznokci 'po żelu' mnie nie przekouje . Co swoje to swoje
Oby Ci bardziej pomogła odżywka z Avonu niż mnie
Też się zastanawiałam nad żelem, ale nie chcę jeszcze bardziej osłabić pazurków...

www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 14:56   #1128
dra
Zakorzenienie

kurde mało urosły mi pazurki a już mi 2 sie złamały i mam lakier-utwardzacz do paznokci i tak nic nie dał,myślę,żeby załyżyć tipsy ale nie wiem jakie czy akryl czy żel może coś mi podpowiecie na ten temat
Stary 2007-11-05, 19:11   #1129
feVer87
Zadomowienie

Ja ostatnio wyczytalam, ze tak naprawdę nie jest udowodnione naukowo, ze łykanie tabletek w czymkolwiek pomaga

było natomiast napisane, ze plytka paznokcia jest przepuszczalna a dobra kondycja paznokci zalezy glownie od wody, ktora to odpowiada za elastycznosc wloknistych bialek, znajdujących się w keratynie, ktora wchodzi w sklad komorek budujących plytkę. Czyli tak naprawdę nalezy nawilzac nawilzac poprzez odpowiednie masowanie oliwką miejsca gdzie znajduje się korzen, bo to jest wlasnie miejsce wzrostu..

Czyli jednym słowem sekret pięknych pazkoci twki w utrzymaniu wilgoci, bo ta wilgoc przenika z macierzy paznokcia, a następnie ulega odparowaniu.

pewnie o tym wiedzialyscie, ale postanowilam się tym podzielic, bo przyznam, ze sama się zastanawialam czy takie wcieranie ma jakis sens i ma i pewnie dlatego sally jest taka dobra, bo utrzymuje odpowiednie nawilzenie.

buziaki dla zapuszczających
feVer87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:24   #1130
hair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
kurde mało urosły mi pazurki a już mi 2 sie złamały i mam lakier-utwardzacz do paznokci i tak nic nie dał,myślę,żeby załyżyć tipsy ale nie wiem jakie czy akryl czy żel może coś mi podpowiecie na ten temat
Jeśli to Twój pierwszy raz o tym najlepiej niech zdecyduje zaufana stylistka. Podobnie jak u fryzjera pokazujesz, jaki chcesz kolor a fryzjer niech się zastanawia czy i jak to można zrobić. W noszeniu nie powinno być różnicy. Gdybym miala pewność, że dostanę się w dobre ręce to bym się nie wahała ...Myśle, że za dwa tygodnie (jak już bedzie na czym kłaść żelik ) się skusze to się podziele wrażeniami. Bo tipsów nie chce, jakoś wolę moje naturalki
Stary 2007-11-05, 20:18   #1131
farfalla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wyczytalam, ze tak naprawdę nie jest udowodnione naukowo, ze łykanie tabletek w czymkolwiek pomaga

było natomiast napisane, ze plytka paznokcia jest przepuszczalna a dobra kondycja paznokci zalezy glownie od wody, ktora to odpowiada za elastycznosc wloknistych bialek, znajdujących się w keratynie, ktora wchodzi w sklad komorek budujących plytkę. Czyli tak naprawdę nalezy nawilzac nawilzac poprzez odpowiednie masowanie oliwką miejsca gdzie znajduje się korzen, bo to jest wlasnie miejsce wzrostu..

Czyli jednym słowem sekret pięknych pazkoci twki w utrzymaniu wilgoci, bo ta wilgoc przenika z macierzy paznokcia, a następnie ulega odparowaniu.

pewnie o tym wiedzialyscie, ale postanowilam się tym podzielic, bo przyznam, ze sama się zastanawialam czy takie wcieranie ma jakis sens i ma i pewnie dlatego sally jest taka dobra, bo utrzymuje odpowiednie nawilzenie.

buziaki dla zapuszczających
a ja o tym nie wiedziałam
dlatego straaaasznie Ci dziękuję że umieściłaś te informacje na pewno się przydadzą
/A.H/
Stary 2007-11-07, 18:50   #1132
kubulinka
Raczkowanie

Dziewczyny ja z Wami! Potrzebuje wsparcia, bo pazury cierpią w 3 klasie LO...

olejuję od: 2.12.
kubulinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 19:23   #1133
farfalla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kubulinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja z Wami! Potrzebuje wsparcia, bo pazury cierpią w 3 klasie LO...
no ja dopiero teraz po maturze zaczęłam... w trakcie matury choćbym próbowała to by nie wyszło ... za duzo stresów bylo i w ogóle :P i jak przyszedł maj to często lądowały w otworze gębowym ale trzymam kciuki że Ty sobie z tym poradzisz
/A.H/
Stary 2007-11-09, 22:56   #1134
feVer87
Zadomowienie

Jak wam idzie dziewczyny..?

Farfalla, cieszę się, ze na cos się moje informacje zdaly

Wlasnie mi się konczy Sally..znowuz mi się konczy..a nie mam pieniązkow praktycznie co miesiąc ją kupowac Na ile wam starcza nasza Sally? Bo ja się tak uzaleznilam, ze juz się boję jak bez niej wyzyją moje paznokcie...A tak ładuję Sally na to lakier i czuję się bezpieczna.. Ale co zrobic..

W nowym katalogu Oriflame jest jakis taki żel stymulujący wzrost paznokci, nazywa się Nail Growth Booster i zamowilam go sobie, bo bardzo milutka cena tzn. niecale 10 zl.. ehmmm... ciekawa jestem czy cos jest wart..macie moze z nim doswiadczenia?!
Stary 2007-11-10, 09:57   #1135
dziuniaaa
Zakorzenienie

Smile Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

A to moje aktualnie. Dalej zapuszczam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4457.JPG (50,6 KB, 38 załadowań)

włosy - zapuszczanie i dbanie

Edytowane przez dziuniaaa
Czas edycji: 2007-11-10 o 19:13
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 10:05   #1136
dra
Zakorzenienie

witam ja jakoś wytrzymuję bez obgryzania,mam nons stop lakier ,znaczy utwardzacz do paznokci i to mnie chroni chodź już mi się 2 złamały,ale już rosną spowrotem
Stary 2007-11-10, 17:30   #1137
feVer87
Zadomowienie

dziuniaaa: bardzo ladnie się prezentują i jakie długie! ile juz je zapuszczasz, ze tak wyrosly?
Stary 2007-11-10, 17:36   #1138
dra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
A to moje aktualnie. Na dłuższe dalej zapuszczam.
pazurki śliczne i długie,jak ja pamiętam jak zapuszczałam ponad pół roku akurat nie obgryzałam to nigdy takich długich nie miałam
Stary 2007-11-10, 17:46   #1139
farfalla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
A to moje aktualnie. Na dłuższe dalej zapuszczam.
... ooo długie.. ja moje zapuszczam od 1,5 miesiaca... ale ledwo wyszly za opuszki to musialam ukrucic bo dwoma o cos zawadzilam i siem zlamaly glupie ;p
/A.H/
Stary 2007-11-10, 18:30   #1140
Justynka1710
Zakorzenienie

dziunia - śliczne.
Ja też zapuszczam.
Lece do apteki w pon. bo skończyła mi się silica.
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości