Studniówkowy powrót - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-06, 00:45   #91
anka_bzzz
Wtajemniczenie

Dot.: Studniówkowy powrót

tej konturówce mówię nie, ale i tak się widzę powtarzam więc pozdrowię może jeszcze tylko
anka_bzzz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 10:13   #92
spray
KWC

makijaz extra, tylko konturowka nie bardzo
spray jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 10:27   #93
spray
KWC

Cytat:
Napisane przez doriss
No ja juz też po studniówce. Miałam 6 stycznia. Zamieszczam zdjecie z balu może się komuś spodoba mój makijaż Sama się malowałam. Natomist fryzura to efekt pracy fryzjerki :P
Pozdrawiam.

doriss,masz bardzo ładną buzię, ale za wąskie usta żeby je malować na czerwono. Gdybyś je pociągnęła beżykiem..mmm...byłoby zdecydowanie lepiej. Ale trzeba przyznać, że makijaż staranny a z Ciebie ładna babeczka.
spray jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:08   #94
złotowłosa
Raczkowanie

Marti wreszcie ulga dla oczu. Pierwsza maturzystka, która nie postawiła sobie za cel wykreowanie się na swoją dużo starszą siostrę ;-) Wyglądałaś świeżutko, po prostu ślicznie, zalotnie ale subtelnie.
złotowłosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:14   #95
marti86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez złotowłosa
Marti wreszcie ulga dla oczu. Pierwsza maturzystka, która nie postawiła sobie za cel wykreowanie się na swoją dużo starszą siostrę ;-) Wyglądałaś świeżutko, po prostu ślicznie, zalotnie ale subtelnie.

jejku jaki mily komentrzdziekuje slicznieto fakt nie chcialam przsadzac.na codzien sie nie mmaluje wiec makijaz rowniez chcialam jak najbardziej delikatny no i lekka fryzurkeciesze sie ze komu sie to podoba bardzo milo mi to slyszec jesczzeraz wielkie thanks

marti86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:09   #96
złotowłosa
Raczkowanie

Jesteś śliczną dziewczyną o delikatnej urodzie, której nie potrzeba wiele upiększaczy Pięknie lśnią Ci włosy, na brązowych wspaniale odbija się światło.
Pozdrawiam i powodzenia na maturze
Stary 2006-02-16, 19:59   #97
marti86
Zakorzenienie

Cytat:
Jesteś śliczną dziewczyną o delikatnej urodzie, której nie potrzeba wiele upiększaczy Pięknie lśnią Ci włosy, na brązowych wspaniale odbija się światło.
Pozdrawiam i powodzenia na maturze
dziekuje slicznieporaz pierwszy slysze taka opinie z ust kobiety(bo mezczyzna nie zawsze mozna wierzyc gdyz czasami maja swoj cel imowia takie rzeczy aby go zrealizowac)jest mi niezmiernie milo
a d matruki sie ucze i mam nadzieje ja zdac i wybrac sie na studia.
dziekuje jesczezrazza zyczenia:cmok :

Stary 2006-02-17, 12:08   #98
złotowłosa
Raczkowanie

No cóż, kobiety będące blisko nas są raczej powściągliwe w komplementowniu innych przedstawicielek płci pięknej Jestem prawie dziesięć lat starsza od Ciebie Marti i mam już wyrobiony gust. Wierz mi, że nieczęsto zdarzają mi się takie zachwyty nad innymi kobietami Twój studniówkowy wygląd oczarował mnie bo jest niesamowicie świeży, taki zwiewny i kobiecy, naprawdęwyjątkowy. Właśnie kobiecość zachwyca mnie najbardziej u kobiet, bo niestety mam wrażenie że coraz mniej jej wokoło.
Stary 2006-02-17, 12:30   #99
marti86
Zakorzenienie

to fakt teraz idac ulica w pracy czy w szkole pelno jest dziwczat,kobiet ktore sa "przeladowane" ze sie tak wyraze calym swoim imagem.znam wiele dziewczat w moim wieku i mlodszych ktore na codzien prefruja dosc wyrazna forme makijazu co bardzo mi sie nie podoba uwazam ze wiele z nich wygladalaoby lepiej z delikatnym podkresajacym naturalny wyglad(mam tu na mysli makijaz typu podklad pomalowane rzeski tak jak ja na codzien)gdyz niekiedy ujmuja swojej urodzie zbyt wyrazistym make upem.
co do stuniowki to musze ci powiedziec ze moja kolezeanka przybyla na nia bez jakiegokolwieka makijazu miala jedynie ladnie uloozone wlosy i skromna kiecke a mimo to(jak niektozy powiadaja)wygladala przepieknie(jak bedemiala juz zdjecia to wam pokaze)a gdy spytala sie jej osoby towarzyszacej jak jej sie podoba nasza emilia odparl ze jest sliczna a to co u sie najbardziej w niej podoba to naturalnosc chyba nic dodac nic ujac
jeszcze raz dziekuje za to ze tak ladna kreslilas moj wyglad jest mi bardzomilo bo w szkole wciaz slysze od osobo z ktorymi siedze we wspolej lawce o innych dziewczynach ktore ladnie wygladaly a nie o sobie. fakt faktem ze z innymi rozmawaiajac uslyszlalam kilka milych slow al nie az takich ktore ty mi powiedzialas
oczywiscie slyszlalam wiele komplementow od osob mi biskich bo bardzo im sie podobalo ale obiektywna opienie jednak bardziej bierzez sie do sercagdyz jest bardziej wiarygodna
a moze masz jakies zdjatka ze swojej studniowki?wiem ze to bylo pare ladnych lat temu gdyzm mam brata w Twoim wieku i pamietam ze jak on mial swoja to ja jeszcze bylam bardzo mlodziutkaAle mozesz je smaialo nam pokazac

Edytowane przez marti86
Czas edycji: 2006-02-17 o 12:47 Powód: musialam cos dopisac:)
Stary 2006-02-17, 13:32   #100
dureksis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chilanes
lil' sexy makijaż ładny , ale żółte zęby ......
No jak kogos zżera zazdrość jak nie jest tak sliczny jak lil no to już trudno , no nie będziemy walczyć z wiatrakami..
Stary 2006-02-17, 13:34   #101
dureksis
Zadomowienie

Kurczę Lil śliczna jesteś, cholerka, tyż chę mieć takie ładne usta ja ty...
Makijaż oki, konturówka out, w tym kapelusiu to wyglądałaś poporstu mega glamour myślałam, że taki był Twój całonocny image, ale cóż i tak uważam, że bardzo, bardzo ładnie wyglądałaś
Pozdr
Stary 2006-02-17, 15:14   #102
złotowłosa
Raczkowanie

Ja swoją studniówkę przeleżałam w łóżeczku z termometrem i lekami na stoliku nocnym
Masz rację, widać wyraźną tendencję do "przeładowania i przerysowania" w wyglądzie dzisiejszych dziewczyn. Efektem jest teatralny wygląd który absolutnie nie jest w moim guście.
Jeszcze raz pozdrawiam i trzymam kciuki za maturę
Stary 2006-02-17, 15:28   #103
marti86
Zakorzenienie

Cytat:
Ja swoją studniówkę przeleżałam w łóżeczku z termometrem i lekami na stoliku nocnym
biedactwo ale mozesz to odbic na swoim weselichuj to juz nie moge sie doczekac ale najpierw matura i do jakiejs pracy za granice trzeba wyjechac zeby na nie zarobic i nie obciazac zbytnio rodzicow mojego tz i w moim przypadku mamusi

Cytat:
Jeszcze raz pozdrawiam i trzymam kciuki za maturę
bede sie pilnie uczyc dziekuje za dopingtylko ze dzis nie moglam bo wczoraj dopadlo mnie chorobsko mam zapalenie nerwu barkowego i unieruchomiona szyje wiec o czytaniu moge zapomniec gdyz do teo potrzebuje wygodnej pozycji;(

Stary 2006-02-17, 21:11   #104
lil' sexy
Zadomowienie

Dureksis, dzięki też żałuję, że ten kapelusz nie był całonocny , ale i tak trochę w nim pośmigałam.
A co do zębów to ciężko o inny odcień po całej misce chipsów

MD
lil' sexy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 12:23   #105
Camilla
Zakorzenienie

Marti wyglądałaś olśniewająco, pieknie, skojarzyłaś mi się z arystokratką. Bardzo fajne te bolerko(?) obszyte futerkiem. Całośc swietnie ze soba współgrała i piekna torebka

jesteśmy razem

Camilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 00:40   #106
marti86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Camilla
Marti wyglądałaś olśniewająco, pieknie, skojarzyłaś mi się z arystokratką. Bardzo fajne te bolerko(?) obszyte futerkiem. Całośc swietnie ze soba współgrała i piekna torebka
dziekuje slicznie aczemu arystokratka?? totaki kozuszek
dorzucam kilka nowych zdjec na ktrych w koncu widac moja fryzurkemam nadzieje ze podobaja sie wam

ps.nie patrzcie na tych zdjeciach na kolor sukienki gdyz jest mylny na skutek lapmy rozjasnial w rzeczywistosci jest taki jak na poprzednich zdjeciachi wyglada jakby gorset nie pasowal:/a idealnieze soba wygladaly gora oraz dolale coz potrafi flesz
kurcze jestem zla bo nie potrafie zamazac buziek innych ale mam nadzieje ze nikt nie bedzie sie na mnie gnewal zbytnioi mi wybaczy jesli juz siebie zobaczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of DSC_0143.JPG (113,3 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Resize of DSC_0023.JPG (106,5 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Resize of Resize of DSC_0218.JPG (109,4 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Resize of Resize of Resize of DSC_0034.JPG (114,6 KB, 190 załadowań)

Stary 2006-02-19, 10:36   #107
Camilla
Zakorzenienie

[QUOTE=marti86]dziekuje slicznie aczemu arystokratka??

Bo tak mi się skojarzyłas Poprostu wygladałaś bardzo elegancko, klasycznie, umiejętnie dobrałaś fryzure do eleganckiej sukni, co jest nie lada sztuką na dzisiejszych studniówkach, bo zazwyczaj preferuje się koki z loczkami nawet do bogato zdobionych sukienek, a efekt---->mocno przerysowany (dowód na dalszych Twoich zdjęciach, gdzie widac reszte dziewczyn na studniówce).

jesteśmy razem

Camilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 10:47   #108
marti86
Zakorzenienie

to sie ciesze ze tak uwazaszwlasnie ja preferuje taki styl i mysle ze delikatnosc w nim przewazanie lubie przesytu.

Stary 2006-04-22, 10:50   #109
justyna_dt
Zakorzenienie

Łoł...

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 11:19   #110
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Lil - powiem tylko tyle, że nie wyglądałąs źle ale uważam ,że sama 100 razy lepiej umalowałabyś się

mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 19:48   #111
KAROLCIA171
Zadomowienie

makijaż śliczny sama się wybieram na wesele za miesiąc i chyba będę sama się malować więc skorzystam z tego pomysły))tylko chciałam się zapytać czy to są całe sztuczne rzęski czy może kępki??Bo sama zakupiłam kępki(bo podobno bardziej anturalnie wygladają) ale jeśli to są sztuczne rzęsy to wygladają super)
KAROLCIA171 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 07:13   #112
lil' sexy
Zadomowienie

Karolcia to całe rzęsy. Też sie nad kępkami zastanawiałam, ale doszłam do wniosku, że będzie zbyt naturalnie

MD
Stary 2006-05-11, 23:15   #113
dora_angel
Zadomowienie

GG do dora_angel

Lil i Marti , dwa zupełnie inne makijaże , ale każdy pasuje do swojej właścicielki bo zapewne dobrze się w nich czuły gratuluję Lil pomysłu i odwagi ! Ale przy takiej buzi nawet nie ma się czego obawiać , nawet przeładowania
Marti ech... no po prostu ślicznie , leciutko , świeżutko
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 09:05   #114
KAROLCIA171
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Karolcia to całe rzęsy. Też sie nad kępkami zastanawiałam, ale doszłam do wniosku, że będzie zbyt naturalnie

a jeszcze pytanko a wlasciwie pytanka trzy 1)Lil' sexy Czy sama wykonywalas zabieg doklejania sztucznych rzes czy moze u kosmetyczki??
2) Ile kosztowaly te sztuczne rzesy i czy byl do nich dolaczony klej??
3) A jesli nie bylo kleju to jakiego uzylas i ile kosztowal??
To by bylo chyba na tyle i juz nie zanudzam
Acha i jeszcze jedno pytanko czy masz moze jakies inne zdjecia z oczkami(tzn z rzesami) i jesli bylaby taka mozliwosc to moglabys mi je przeslac na maila??Bo chcialam je dokladnie zobaczyc)
KAROLCIA171 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 21:14   #115
lil' sexy
Zadomowienie

Rzęsy przyklejała mi kosmetyczka, bo nigdy tego nie robiłam i wolałam nie ryzykować przed taką imprezą. Kosztowały ok. 30 zł razem z klejem. Bardzo dobrze się trzymały - wytrzymały całą studniówkę i krótką drzemkę po Niestety już nie mam więcej zdjęć.

Dorcia dziękuję

MD
Stary 2006-05-13, 18:21   #116
marti86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dora_angel
Lil i Marti , dwa zupełnie inne makijaże , ale każdy pasuje do swojej właścicielki bo zapewne dobrze się w nich czuły
Marti ech... no po prostu ślicznie , leciutko , świeżutko
dziekuje serdeczniejejku pierwsz raz pisze posta po 2 miesiecznej (chyba )przerwiematura matura i matura no i jeszcze kilka dni temu dowiedzialam sie ze bede mamusia wiec za kilka miesiecy to dopiero bede swiezutka heheheno i musze korzystac z wolnego czasu puki go mamjeszcze raz dziekuje zamilutki komentarzyk!!

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości