Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-08-02, 20:58   #4561
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziękuję . A przychodzi ci do głowy coś w bardziej ludzkiej cenie?
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Na...fum-14319.html
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ch...loe-18702.html
http://www.fragrantica.pl/perfumy/M-...uska-8276.html
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ch...uet-23280.html
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Le...o-1-24875.html
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ma...ose-17047.html
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Bu...ody-13014.html
http://www.fragrantica.pl/perfumy/La...resor-172.html
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Gi...tte-14229.html
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ca...nce-18124.html

Pluuuuuuuuuussssssssssss milionyyy innych . Naprawdę te nuty które wymieniłaś sa praktycznie w każdych perfumach, ciężko cokolwiek doradzić, musisz przejść się po perfumeriach i testować

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-08-02, 21:01   #4562
zoila
Klientka w krawacie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

W sumie się nie zrozumiałyśmy, bo wymieniłam nuty, których nie znoszę . I dlatego, że są wszędzie, proszę o pomoc .

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest teraz online  
Stary 2016-08-02, 21:03   #4563
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W sumie się nie zrozumiałyśmy, bo wymieniłam nuty, których nie znoszę . I dlatego, że są wszędzie, proszę o pomoc .
No to źle przeczytałam, piszę na fb i jeszcze na portalach randkowych z anakondami, nie nadążam

Stary 2016-08-02, 21:05   #4564
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To co się nic nie chwaliłaś

Usta na razie spuchnięte, ale ładny dzióbek wyszedł . Tż zadowolony, wszystko idealnie pasuje, teraz drineczek za zdrówko
nie pisalam? to szok przed urlopowy pewie był
miłego drikowania ja wlaśnie obalam ostatnie mazurskie piwko
amyz jest offline  
Stary 2016-08-02, 21:08   #4565
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No to źle przeczytałam, piszę na fb i jeszcze na portalach randkowych z anakondami, nie nadążam
to musisz dobie terrarium sprawic na tyle anakond

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie pisalam? to szok przed urlopowy pewie był
miłego drikowania ja wlaśnie obalam ostatnie mazurskie piwko
Oj, konczycie jutro pobyt? Jak to zlecialo... Ja mysle, ze nie mozesz na trzezwo z tych mazur wyjezdzac
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-08-02, 21:10   #4566
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
to musisz dobie terrarium sprawic na tyle anakond

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Oj, konczycie jutro pobyt? Jak to zlecialo... Ja mysle, ze nie mozesz na trzezwo z tych mazur wyjezdzac
a daj spokój, łapie te anakondy jak pokemony w pokebola

Stary 2016-08-02, 21:17   #4567
ranka
Kici kici miau miau

Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Czy mozecie mi jeszcze napisac kto jest nadawca? Bo u mnie jest napisane ze Arcadia Group plc, , milton keynes?
Chodzi mi o Sephora
ranka jest offline  
Stary 2016-08-02, 21:17   #4568
Rotkohl
Zakorzenienie

Wzięłam się za sprzątanie w jednej szafce i nie wiem gdzie ręce wsadzić

Mam zdecydowanie za dużo ubrań, a tak naprawdę nic konkretnego. Oddalabym to do PCK itp, ale kurcze szkoda mi jak patrzę ile na to wydałam. Siostry już nie chcą przyjmować
Ponad połowa to rzeczy obłożone na "do wydania"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-08-02, 21:20   #4569
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ranka a polecisz jakąś dobrą turbo nawilżającą maseczkę i odżywczą?
Ja nie Ranka, ale polecam tę, ratuje wszelkie moje podrażnienia i skóra rano jak dupcia niemowlaka

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Dla mnie bardzo fajne te nowe zele i balsamy slicznie pachna

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

A jak z konsystencją? Taka sama woda jak wcześniej PN czy gęstsze jak JDM?
Jak dla mnie te nowe żele lepsze zapachowo niż stara seria, stara seria mnie podrażniała, a ta nowa jest bardzo ok Ja bym je uplasowała względem odżywiania i konsystencji jako lepsze niż żele UMaJ, ale troszkę gorsze niż te kremowe JDM. Dla mnie najładniejszy zapach to mango z kolendrą, a na 2 miejscu kokos (względem starej serii PN mniej sztucznie pachnie )

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Mnie tez podpasowal ich krem bb. Czekam na ich kolejne promo zeby zrobic zapasy
A który to krem?

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Coś się dzieje niedobrego z tą S. wczoraj dostałam ankietę o zakupach w S. z Złotych, gdzie nie dostałam ani jednej próbki i była to jedna z nielicznych wkurzających rzeczy podczas tej wizyty. Pojechałam po nich mocno i długo nie będę wracała do S. Jak dostanę bon urodzinowy, to wykorzystam go razem z VIPami i tyle mnie widzieli w tym sklepie DO KOŃCA ROKU
S. w Złotych to najgorsza S. w Wawie, tam w ogóle się nie opłaca chodzić, ani na testy, ani na zakupy. Za to polecam S. w CH Ursynów i panią Ulę, strasznie fajna babka. Tylko że to mała S., więc nie wszystko w niej jest

Cytat:
Dziewczyny, używałyście tych czekoladowych bronzerów TF? Robią plamy? Coś mi się obiło o oczy, że nie są najlepsze jakościowo a teraz będę miała w domu 4
Dla mnie te bronzery są idealnym kolorem do głębokiego konturowania

Cytat:
A ja sobie założyłam tindera i teraz łapie anakondy jak pokemony .
Założyłam z ciekawości tak naprawdę, jak na pudlu przeczytałam, że Tomek Kammel sobie go założył i myślałam, że na niego trafię Już nawet sobie stopy specjalnie pielęgnowałam na tę okazję A tutaj same anakondy co by już bez powitania zamaczać chciały Tak na dobrą sprawę w 48h znalazło się z 50 ładnych, z 50 mięśniaków i 1 osoba, z którą dałoby się porozmawiać

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny wlasnie robie porzadek w probkach i miniaturkach. Jestem przytloczona ich iloscia i nie wiem co z nimi zrobic. Na allegro nie chce mi sie wystawiac bo musialabym pisac z osobna opis kazdej rzeczy... Moze ktos chcialby potestowac i je wykorzystac, bo u mnie na pewno sie zmarnuja?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Ja bym może i chciała, ale ja na wakacjach to nawet nie wiem co bym miała na wymianę

I pozdrawiam z urlopu nad naszym morzem, a co kąpałam się w 18 stopniach I zarywa mnie pan od lodów (Never, bez skojarzeń! ) - ale on na 18 max wygląda, więc na moje prawie 30letnie oko toż to już prawie pedofilia
Stary 2016-08-02, 21:23   #4570
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość

Założyłam z ciekawości tak naprawdę, jak na pudlu przeczytałam, że Tomek Kammel sobie go założył i myślałam, że na niego trafię Już nawet sobie stopy specjalnie pielęgnowałam na tę okazję A tutaj same anakondy co by już bez powitania zamaczać chciały Tak na dobrą sprawę w 48h znalazło się z 50 ładnych, z 50 mięśniaków i 1 osoba, z którą dałoby się porozmawiać

Ja bym może i chciała, ale ja na wakacjach to nawet nie wiem co bym miała na wymianę

I pozdrawiam z urlopu nad naszym morzem, a co kąpałam się w 18 stopniach I zarywa mnie pan od lodów (Never, bez skojarzeń! ) - ale on na 18 max wygląda, więc na moje prawie 30letnie oko toż to już prawie pedofilia

Nie no jak dla mnie 18 lat to tez za młody ale Ciebie chociaż mlodzi podrywają, mnie to tylko podrywają same stare, pomarszczone anakondy

Stary 2016-08-02, 21:26   #4571
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:

Nie no jak dla mnie 18 lat to tez za młody ale Ciebie chociaż mlodzi podrywają, mnie to tylko podrywają same stare, pomarszczone anakondy
Nooo, ale ja za kilka dni będę gruba bardzo i będzie ciąża spożywcza, bo pan mi daje większe gałki lodów niż innym i zawsze podwójny wafelek Dałby nr tel a nie
Stary 2016-08-02, 21:29   #4572
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Nooo, ale ja za kilka dni będę gruba bardzo i będzie ciąża spożywcza, bo pan mi daje większe gałki lodów niż innym i zawsze podwójny wafelek Dałby nr tel a nie
On specjalnie Cie chce podtuczyć bo pewnie ma anakonde po kolana, a jakbyś była drobna to byś się wystraszyła i uciekła, ja bym brala

Stary 2016-08-02, 21:30   #4573
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wzięłam się za sprzątanie w jednej szafce i nie wiem gdzie ręce wsadzić

Mam zdecydowanie za dużo ubrań, a tak naprawdę nic konkretnego. Oddalabym to do PCK itp, ale kurcze szkoda mi jak patrzę ile na to wydałam. Siostry już nie chcą przyjmować
Ponad połowa to rzeczy obłożone na "do wydania"

a co takiego nakupowalas, ze sie nie przydaje

oolong jest offline  
Stary 2016-08-02, 21:30   #4574
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie Ranka, ale polecam tę, ratuje wszelkie moje podrażnienia i skóra rano jak dupcia niemowlaka

Jak dla mnie te nowe żele lepsze zapachowo niż stara seria, stara seria mnie podrażniała, a ta nowa jest bardzo ok Ja bym je uplasowała względem odżywiania i konsystencji jako lepsze niż żele UMaJ, ale troszkę gorsze niż te kremowe JDM. Dla mnie najładniejszy zapach to mango z kolendrą, a na 2 miejscu kokos (względem starej serii PN mniej sztucznie pachnie )

A który to krem?

S. w Złotych to najgorsza S. w Wawie, tam w ogóle się nie opłaca chodzić, ani na testy, ani na zakupy. Za to polecam S. w CH Ursynów i panią Ulę, strasznie fajna babka. Tylko że to mała S., więc nie wszystko w niej jest

Dla mnie te bronzery są idealnym kolorem do głębokiego konturowania

Kleo nawiazala do kremu BB skin79. Nie wiem ktory przypadl Jej do gustu, ale mnie "Gold"

Zawsze to lepiej, ze mlodziency Cie podrywaja niz stare dziady. Ja bedac na studiach, siedzialam na przystanku i dostalam propozycje sponsorska nigdy nie sadzilam, ze odbywa sie to tak bezposrednio.
Stary 2016-08-02, 21:51   #4575
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
On specjalnie Cie chce podtuczyć bo pewnie ma anakonde po kolana, a jakbyś była drobna to byś się wystraszyła i uciekła, ja bym brala
Jak mi powiesz jak rozpoznajesz te piękne i żylaste anakondy, to ja Ci powiem jaką ma pan lodziarz

Byłam dzisiaj po niemieckiej stronie i nakupiłam żelków Haribo żabek i teraz sama wyglądam jak żabka

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Kleo nawiazala do kremu BB skin79. Nie wiem ktory przypadl Jej do gustu, ale mnie "Gold"

Zawsze to lepiej, ze mlodziency Cie podrywaja niz stare dziady. Ja bedac na studiach, siedzialam na przystanku i dostalam propozycje sponsorska nigdy nie sadzilam, ze odbywa sie to tak bezposrednio.
Czyli ten Gold to ten? To chyba nie dla mnie, bo ktoś w komentach pisze, że on ma różowawe tony, no a ja typowo żółte tony, niekiedy pomarańczowe, oliwkowe mi pasują, ale różowe to wcale

Ja ostatnio kupiłam sobie ten BB. Myślę, że jak na BB to dobrze kryje, jest plastyczny, więc można łatwo robić poprawki, nie czuć go na skórze, faktycznie nieco koi podrażnioną cerę (lub może po prostu nie robi więcej szkód), za to nie widzę, żeby wygładzał i głęboko nawilżał Jeśli idzie o rozjaśnienie cery to po prostu robi ten efekt naturalnie lekko mokrej cery, tak jak to lubią Koreanki

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-08-02 o 21:52
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2016-08-02, 21:55   #4576
neath
Zakorzenienie

Ja mam dziś doła Ech, na szczęście Magnum double peanut butter trochę pomogło Nałykałam się przed tym tabsów z laktazą, więc mam nadzieję, że Bogdanów nie będzie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny wlasnie robie porzadek w probkach i miniaturkach. Jestem przytloczona ich iloscia i nie wiem co z nimi zrobic. Na allegro nie chce mi sie wystawiac bo musialabym pisac z osobna opis kazdej rzeczy... Moze ktos chcialby potestowac i je wykorzystac, bo u mnie na pewno sie zmarnuja?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Co tam masz ciekawego?
neath jest teraz online  
Stary 2016-08-02, 22:02   #4577
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Jak mi powiesz jak rozpoznajesz te piękne i żylaste anakondy, to ja Ci powiem jaką ma pan lodziarz

Byłam dzisiaj po niemieckiej stronie i nakupiłam żelków Haribo żabek i teraz sama wyglądam jak żabka

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Czyli ten Gold to ten? To chyba nie dla mnie, bo ktoś w komentach pisze, że on ma różowawe tony, no a ja typowo żółte tony, niekiedy pomarańczowe, oliwkowe mi pasują, ale różowe to wcale

Ja ostatnio kupiłam sobie ten BB. Myślę, że jak na BB to dobrze kryje, jest plastyczny, więc można łatwo robić poprawki, nie czuć go na skórze, faktycznie nieco koi podrażnioną cerę (lub może po prostu nie robi więcej szkód), za to nie widzę, żeby wygładzał i głęboko nawilżał Jeśli idzie o rozjaśnienie cery to po prostu robi ten efekt naturalnie lekko mokrej cery, tak jak to lubią Koreanki
Tak. To ten.Ja mam rozowy odcien skory i absolutnie sie nie zgadzam z komentarzem jakoby mial rozowe tony. Wrecz przeciwnie, bardzo ladnie tonowal mi skore, delikatnie rozjasnial. Nigdy nie podkreslil mi suchych skorek, bardzo dlugo tez trzymal sie na skorze. Po kilku godzinach mininalnie utlenial sie, ale raczej w strone oliwki. Byl duzo lepszy niz niejeden podklad wysokopolkowy. I widzialam to o czym wspomnialas odnosnie tego swojego BB- dawal efekt takiej wilgotnej, rozpromienionej skory. Na pewno do niego wroce. Zaluje, ze nie maja miniatur rozjasniajacego skore BB- silver. Chetnie bym go wyprobowala

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam dziś doła Ech, na szczęście Magnum double peanut butter trochę pomogło Nałykałam się przed tym tabsów z laktazą, więc mam nadzieję, że Bogdanów nie będzie

Co tam masz ciekawego?
Raz jadlam tego magnuma. Jaki on byl dobry
Stary 2016-08-02, 22:03   #4578
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

Co tam masz ciekawego?
A co to za tabletki? Pierwsze słysze . Nie smutaj, odpal sobie jakąś anakondę i się zrelaksuj .

Stary 2016-08-02, 22:26   #4579
love1234
Born to shop

Heja

Dotarl dzisiaj do mnie zalegly box. Allleks , dobrze natrzepales

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Zrobiłam sobie drzemkę i śniło mi się, że byłam surogatką jakiejś rodziny królewskiej i dziecko urodziłam
Aha

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Ooooooooo Pewnie Alechandro zapalił papieroska po trzepaniu i aromatu dodał

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Też liczę na jakąś fajna anakondę .

Nie ma to tamto, Alechandro zasłużyl uczciwie na ten order, niech ma chłopak
trzepaczka zacna
Btw, troche martwie sie o naszego Alechandro. Wpadnie jeszcze w pracoholizm
Stary 2016-08-02, 22:31   #4580
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Tak. To ten.Ja mam rozowy odcien skory i absolutnie sie nie zgadzam z komentarzem jakoby mial rozowe tony. Wrecz przeciwnie, bardzo ladnie tonowal mi skore, delikatnie rozjasnial. Nigdy nie podkreslil mi suchych skorek, bardzo dlugo tez trzymal sie na skorze. Po kilku godzinach mininalnie utlenial sie, ale raczej w strone oliwki. Byl duzo lepszy niz niejeden podklad wysokopolkowy. I widzialam to o czym wspomnialas odnosnie tego swojego BB- dawal efekt takiej wilgotnej, rozpromienionej skory. Na pewno do niego wroce. Zaluje, ze nie maja miniatur rozjasniajacego skore BB- silver. Chetnie bym go wyprobowala

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Raz jadlam tego magnuma. Jaki on byl dobry

Przepyszny

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
A co to za tabletki? Pierwsze słysze . Nie smutaj, odpal sobie jakąś anakondę i się zrelaksuj .

Lactocontrol czy jakoś tak Łyka się je ok. pół godziny (nigdy tyle nie wytrzymuję ) przed zjedzeniem lodów albo innych złych rzeczy

Idę spać, może przyśnią mi się jakieś żylaste anakondy
Stary 2016-08-03, 00:26   #4581
xxxescapismxxx
Pani Pech

Przelotnie was nadrabiam dobranoc 😊

xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-08-03, 05:19   #4582
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja już myślę o jesieni i szukam zapachów otulających, przyprawowych, korzennych.
ja jeszcze używam "wiosenno-letnich" zapachów, ale też już ostrzę pazurki na cieplejsze
Cytat:
Jakie centrum dowodzenia a tak się sprawdza apka do lokalizacji anakond? wyskoczyło w końcu coś młodego?

Cytat:
Lactocontrol czy jakoś tak Łyka się je ok. pół godziny (nigdy tyle nie wytrzymuję ) przed zjedzeniem lodów albo innych złych rzeczy

Idę spać, może przyśnią mi się jakieś żylaste anakondy
Tyle zachodu dla zjedzeni loda biedna
Ale wiesz jakie lody nie tuczą i nie powodują Bogdanów?
Kończę wcinać pączka i zbieram się powoli do pracy, miłego dnia!

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-08-03, 05:30   #4583
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Czesc dzis mam wolny dzien od pracy, myslalam, ze uda mi sie pospac, aleeee nie. Pies od rana atak przeprowadza, zabawki znosi, zaczepia
Stary 2016-08-03, 06:01   #4584
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Czesc dzis mam wolny dzien od pracy, myslalam, ze uda mi sie pospac, aleeee nie. Pies od rana atak przeprowadza, zabawki znosi, zaczepia
spokojnego dnia
korinka3 jest offline  
Stary 2016-08-03, 06:44   #4585
maarthusia
Shoe addict :)

Dobryyy

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Rozparcelowałam wczoraj boxa i mam pytanie
Czy to coś brudzi ubrania?
http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...edium/P2173003
Chyba oliwia zachwalała ten lotion mogłabym zacząć go używać, tylko obawiam się plam

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Fajny zestaw Biotherm:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...ct_919215.html
Wchodzi do niego kosmetyczka z miniaturami
Mleczko pod prysznic i do ciała pięknie pachną cytrusami wody nie miałam
maarthusia jest offline  
Stary 2016-08-03, 06:52   #4586
iza89
Zakorzenienie

Witajcie

Cytat:

Fajny zestaw Biotherm:
Fajny ten zestaw Biotherm

Wczoraj przetestowałam peeling enzymatyczny Norela.

Powiem tak, nigdy nie miałam peelingów enzymatycznych i nie spodziewałam się, że nie posiada wyczuwalnych drobinek (trochę było dla mnie to dziwne - peeling bez drobinek?), jest w formie kremu, ale nałożyłam zgodnie z instrukcją cienką warstwę na twarz i odczekałam 10 min i... powiem Wam rewelacja buźka gładka jak pupa niemowlaka, oczyszczona i taka promienna rano się budzę a twarz jest taka uspokojona i wciąż aksamitna (a miałam ostatnio rewolucje na twarzy ). Zobaczymy jakie będą dalsze efekty, bo po pierwszy razie jestem mega zadowolona Powiem Wam, że warto przetestować

Edytowane przez iza89
Czas edycji: 2016-08-03 o 06:53
iza89 jest offline  
Stary 2016-08-03, 06:54   #4587
maarthusia

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie

Fajny ten zestaw Biotherm

Wczoraj przetestowałam peeling enzymatyczny Norela.

Powiem tak, nigdy nie miałam peelingów enzymatycznych i nie spodziewałam się, że nie posiada wyczuwalnych drobinek (trochę było la mnie to dziwne - peeling bez drobinek?), jest w formie kremu, ale nałożyłam zgodnie z instrukcją cienką warstwę na twarz i odczekałam 10 min i... powiem Wam rewelacja buźka gładka jak pupa niemowlaka, oczyszczona i taka promienna rano się budzę a twarz jest taka uspokojona i wciąż aksamitna (a miałam ostatnio rewolucje na twarzy ). Zobaczymy jakie będą dalsze efekty, bo po pierwszy razie jestem mega zadowolona Powiem Wam, że warto przetestować
Brzmi bardzo zachęcająco
Ja chyba nigdy nie używałam peelingów enzymatycznych ale nie kupuję nic, dopóki nie wykończę zapasów
maarthusia jest offline  
Stary 2016-08-03, 06:54   #4588
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Dobryyy

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Rozparcelowałam wczoraj boxa i mam pytanie
Czy to coś brudzi ubrania?
http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...edium/P2173003
Chyba oliwia zachwalała ten lotion mogłabym zacząć go używać, tylko obawiam się plam

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Fajny zestaw Biotherm:
Już nie ma

Akurat ten balsam Vita Liberata czeka na swoją kolej, jeszcze go nie używałam. Także nie wiem.

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-08-03, 06:56   #4589
maarthusia

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Już nie ma

Akurat ten balsam Vita Liberata czeka na swoją kolej, jeszcze go nie używałam. Także nie wiem.
może była jedna sztuka, nie sprawdzałam nawet

maarthusia jest offline  
Stary 2016-08-03, 06:56   #4590
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Brzmi bardzo zachęcająco
Ja chyba nigdy nie używałam peelingów enzymatycznych ale nie kupuję nic, dopóki nie wykończę zapasów
Myślę, że warto spróbować

I jest dobry dla wrażliwej cery, nawet z tendencją do naczynek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości