Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-08-03, 19:06   #4861
Salisia
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale się cieszę! Miałam przed chwilą telefon z hodowli, z której będziemy mieć psiaka. Czekaliśmy prawie dwa lata W końcu urodziły się suczki, całe cztery sztuki, więc będziemy mogli wybierać. Druga sunia też jest w ciąży, więc trzymamy kciuki za kolejne suczki, bo pewnie miałyby inne wybarwienie niż od tamtej suni.

A jeśli chodzi o Lunę, to ćwoki z D jeszcze tego nie załatwili i moja Lunka jest w jakimś innym paczkomacie, nie wiem ile im to zajmie :/
Super, bardzo gratuluję, ja się zaczynam rozglądać, bo brakuje nam psiaka, dziś nawet moj Tż wspomniał, że znajomi uratowali na wyjeżdzie bezdomną suczkę i jest do oddania, ale ja mam sentyment do pewnych ras i niestety będe szukac w tym typie. Jakiej będą maści? Co do D. nie chce Cię martwić, ale jest taka mozliwość, że tego nie naprostują
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zjadłam śledzika w sosie meksykańskim, zagryzłam czekoladą i popiłam pepsi. Teraz czekam na armagedon żołądkowy
Mieszanka wybuchowa
Salisia jest offline  
Stary 2016-08-03, 19:11   #4862
Hermiona111
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Super, bardzo gratuluję, ja się zaczynam rozglądać, bo brakuje nam psiaka, dziś nawet moj Tż wspomniał, że znajomi uratowali na wyjeżdzie bezdomną suczkę i jest do oddania, ale ja mam sentyment do pewnych ras i niestety będe szukac w tym typie. Jakiej będą maści? Co do D. nie chce Cię martwić, ale jest taka mozliwość, że tego nie naprostują
Dzwoniłam wczoraj, pisałam maile. Dzwoniłam dziś i ciągle zapewniają, że przekazali do odpowiedniego działu, żebym cierpliwie czekała. taaa, no zobaczymy. Mam nadzieję, że jednak to ogarną

Ja bez zwierzaków nie dam rady. Psy uwielbiam. Nie chciałam ze schroniska, bo jednego przybłędę mam w domu rodzinnym, jest przekochany, ale teraz chcieliśmy z narzeczonym mieć psa od małego. Będzie albo sezamowy, albo rudy Mi się marzył wilczak czechosłowacki, ale to jest strasznie ciężki piesek do ogarnięcia.
Hermiona111 jest offline  
Stary 2016-08-03, 19:26   #4863
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie wiedziałam, że teraz jest 7dni, u mnie gdy nie mogłam odebrać w terminie, dzwoniłam na pocztę i zawsze bez problemu dłużej mi przetrzymywano paczkę, dobrze, że dpd ma 14 dni, dzięki za informację

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Zrobiłam zamówienie w C. miałam w koszyku już chyba od miesiąca tusz, szkoda było nie brać Będę mieć tusz, serum i krem.
Dziwna sprawa, bo tych tuszy już nie ma a u mnie w koszyku grzecznie siedział

Cytat:
Zjadłam śledzika w sosie meksykańskim, zagryzłam czekoladą i popiłam pepsi. Teraz czekam na armagedon żołądkowy
, ja dzisiaj zjadłam pizzę i poprawiłam owocami z puszki , teraz rumianek popijam

Cytat:
Dzwoniłam wczoraj, pisałam maile. Dzwoniłam dziś i ciągle zapewniają, że przekazali do odpowiedniego działu, żebym cierpliwie czekała. taaa, no zobaczymy. Mam nadzieję, że jednak to ogarną

Ja bez zwierzaków nie dam rady. Psy uwielbiam. Nie chciałam ze schroniska, bo jednego przybłędę mam w domu rodzinnym, jest przekochany, ale teraz chcieliśmy z narzeczonym mieć psa od małego. Będzie albo sezamowy, albo rudy Mi się marzył wilczak czechosłowacki, ale to jest strasznie ciężki piesek do ogarnięcia.
Shiba Inu śliczny jest
, żeby luna dotarła.
Aabelia jest offline  
Stary 2016-08-03, 19:29   #4864
Salisia
Zadomowienie

Cytat:

Czarne podpalane też są super tylko są chyba żadsze. Ja wolę psiaka sama wychować Schroniskowe psiaki są kochane.
Salisia jest offline  
Stary 2016-08-03, 19:30   #4865
amyz
Chanel Lady

dzień dobry wieczór co mnie ominęło??

love wpadaj do nas i powodzenia w nowym życiu
amyz jest teraz online  
Stary 2016-08-03, 19:32   #4866
Salisia
Zadomowienie

W D. w próbkach Sensai Body Firming Emulsion (7 ml)
Salisia jest offline  
Stary 2016-08-03, 19:32   #4867
Hermiona111
Zadomowienie

Cytat:
Czarne podpalane też są super tylko są chyba żadsze. Ja wolę psiaka sama wychować Schroniskowe psiaki są kochane.
Czarnego podpalanego w domu mamy , tyle, że kundelka Mi się bardzo rude podobają Są jeszcze białe, ale bardzo ciężko na nie trafić w PL bo nie są niby zgodne z wzorcem rasy.

Edytowane przez Hermiona111
Czas edycji: 2016-08-03 o 19:36
Hermiona111 jest offline  
Stary 2016-08-03, 19:40   #4868
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Luna na pewno doleci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

, ja dzisiaj zjadłam pizzę i poprawiłam owocami z puszki , teraz rumianek popijam

Shiba Inu śliczny jest
, żeby luna dotarła.

Cytat:
Czarnego podpalanego w domu mamy , tyle, że kundelka Mi się bardzo rude podobają Są jeszcze białe, ale bardzo ciężko na nie trafić w PL bo nie są niby zgodne z wzorcem rasy.
jak chcesz wystawiać to biały odpada śliczne są te mocno czerwone dla mnie mogłyby być jeszcze pręgowane tak jak u Akit Uwielbiam pręgusy w różnym wybarwieniu wszelkich ras

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2016-08-03 o 19:41
Salisia jest offline  
Stary 2016-08-03, 19:41   #4869
Hermiona111
Zadomowienie

Cytat:

jak chcesz wystawiać to biały odpada śliczne są te mocno czerwone dla mnie mogłyby być jeszcze pręgowane tak jak u Akit Uwielbiam pręgusy w różnym wybarwieniu
Akity są mega
Hermiona111 jest offline  
Stary 2016-08-03, 19:46   #4870
love1234
Born to shop

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry wieczór co mnie ominęło??

love wpadaj do nas i powodzenia w nowym życiu
Dziękuję . Będę wpadać, jedynie sobie nie poklikam zamówień.

A na wątku : Nikola jest na głodzie zakupowym. Szczoty Luna są już passe, teraz przoduja umilacze czasu. I nie wiem co tam jeszcze
Stary 2016-08-03, 19:47   #4871
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Akity są mega
Niedaleko mego miejsca zamieszkania jest hodowla Akit, znam właścicielkę kupowałam od niej kiedyś karmę.
Salisia jest offline  
Stary 2016-08-03, 19:48   #4872
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny takie coś mają teraz w sephorze francuskiej a mi dziś na fejsie napisali że mam uważać bo szykują dużo niespodzianek.
Benefit bym przygarnęła, resztę niekoniecznie chyba że plecaczek z S
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-08-03, 19:48   #4873
love1234
Born to shop

Cytat:
oryginalne menu
Stary 2016-08-03, 20:17   #4874
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość

A na wątku : Nikola jest na głodzie zakupowym. Szczoty Luna są już passe, teraz przoduja umilacze czasu. I nie wiem co tam jeszcze
psiaki

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Hallo hallo Never jesteś?
Czy wiesz może gdzie dorwę Want Dsquared2 przed reformulacyjne?
Ostatnio testowałam w D. i niestety wpadłam a czytałam, że ostatni wypust to "siki"
Salisia jest offline  
Stary 2016-08-03, 20:17   #4875
korinka3
Melissa Lejdi :)

Witam wieczorem nadrobiłam Was gaduly. Never fajny zakup Aniyam nieźle się najadlas
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-08-03, 20:18   #4876
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam wieczorem nadrobiłam Was gaduly. Never fajny zakup Aniyam nieźle się najadlas
Salisia jest offline  
Stary 2016-08-03, 20:22   #4877
kjd3
only smart shopping

Czy ktoś ma pozytywne wrażenia z testów maseczki ogórkowej Rotha?

OKAZJE ZAKUPOWE POJAWIAJĄ SIĘ CIĄGLE. NIE TRZEBA KAŻDEJ WYKORZYSTYWAĆ!
kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-08-03, 20:25   #4878
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość

a co to są umilacze czasu? anakondy
amyz jest teraz online  
Stary 2016-08-03, 20:29   #4879
kjd3
only smart shopping

Cytat:
, opcjonalnie - sztuczne .

OKAZJE ZAKUPOWE POJAWIAJĄ SIĘ CIĄGLE. NIE TRZEBA KAŻDEJ WYKORZYSTYWAĆ!
kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-08-03, 20:32   #4880
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
silikonowe
Salisia jest offline  
Stary 2016-08-03, 20:38   #4881
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
, opcjonalnie - sztuczne .
Cytat:
silikonowe
amyz jest teraz online  
Stary 2016-08-03, 20:42   #4882
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Wlasnie sie kapnelam, ze doug wysyła maile z bykami
Zamawiałam pare macowych rzeczy z rabatem z odbiorem w sklepie, wchodze w mail zeby sprawdzic status paczki i w oczy rzuciło mi sie: "miejsce dostawy paczki : silesja city center"

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 58 386 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-08-03, 20:50   #4883
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny takie coś mają teraz w sephorze francuskiej a mi dziś na fejsie napisali że mam uważać bo szykują dużo niespodzianek.

To juz bylo wczesniej jak skladalam zamowienie
ranka jest offline  
Stary 2016-08-03, 20:55   #4884
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Witam wieczorkiem

Ja dzisiaj leżałam na plaży, ale że nie było słońca, to się tylko do kolan w wodzie zamoczyłam, jutro jak będzie brzydka pogoda to się jadę do Niemiec na basen wygrzać

Zjadłam dziś (chyba po raz pierwszy od 2 lat) schaboszczaczka i od kilku godzin ciąża spożywcza No i poszłam na nową Epokę Lodowcową - według mnie nie warto na to dzieci zabierać, bo strasznie wieje nudą Była może któraś już na Legionie Samobójców? Słyszałam, że tragedia, a chciałam na to iść
Stary 2016-08-03, 21:10   #4885
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja mam ten, średnio polecam, mały jest
https://hedone.com.pl/pl/p/LELO-Gigi...uoise-blue/757
za taką cenę to chyba jeszcze gotuje i sprząta
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-08-03, 21:53   #4886
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Shibulce. Znaczy Shiba Inu
Interesuje mnie ta rasa, podobnie jak i Akita. A wilczakami jestem zafascynowana, ale jak napisalas psy sa bardzo trudne do ulozenia i nawet jesli sie to uda to one nadal potrafia pokazac charakter.
Cytat:

Mieszanka wybuchowa
Obracam sie w gronie behawiorystow, treserow, hodowcow, a takze ludzi pracujacych w schroniskach. Jesli bedziesz zainteresowana psem odezwij sie. Dzis bylam u kolezanki ktora ma hotel i sporo psow fundacyjnych. Zakochalam sie, bo ma teraz min doga niemieckiego. Najpierw szczekal niemilosiernie, ale gdy sie zapoznalismy dal sie pieknie wyglaskac. A podobno z ostatniej adopcji wrocil po 3 dniach :/ Jest bardzo duzo psow uratowanych z pseudohodowli. Straszne jest to, ze ludzie robia z psow machine do zarabiania pieniedzy poprzez rozmnazanie. Ja dopiero teraz widze, ze kupujac zwierze rasowe warto patrzec na rodowod. Takie zwierze jest wolne od wad genetycznych, geny sa mieszane, wybierane. Psy te chowaja sie w lepszych warunkach w stosunku do pseudohodowli gdzie czesto kryja brata z siostra albo bliskie sobie kuzynostwo. Szczeniaki sa zbyt szybko odstawiane od matki, "hodowcy" niewiele wiedza o socjalizacji zwierzat, pozniej nagle pojawiaja sie wady, problemy spoleczne, choroby.
baletnica_natasza jest teraz online  
Stary 2016-08-03, 22:11   #4887
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
psiaki

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Hallo hallo Never jesteś?
Czy wiesz może gdzie dorwę Want Dsquared2 przed reformulacyjne?
Ostatnio testowałam w D. i niestety wpadłam a czytałam, że ostatni wypust to "siki"
Sprawdzaj na all, tzn. pytaj o kody, wiem, że megami czy jakoś tak mieli z 2015 roku.

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-08-03, 22:12   #4888
Hermiona111
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Interesuje mnie ta rasa, podobnie jak i Akita. A wilczakami jestem zafascynowana, ale jak napisalas psy sa bardzo trudne do ulozenia i nawet jesli sie to uda to one nadal potrafia pokazac charakter.

Obracam sie w gronie behawiorystow, treserow, hodowcow, a takze ludzi pracujacych w schroniskach. Jesli bedziesz zainteresowana psem odezwij sie. Dzis bylam u kolezanki ktora ma hotel i sporo psow fundacyjnych. Zakochalam sie, bo ma teraz min doga niemieckiego. Najpierw szczekal niemilosiernie, ale gdy sie zapoznalismy dal sie pieknie wyglaskac. A podobno z ostatniej adopcji wrocil po 3 dniach :/ Jest bardzo duzo psow uratowanych z pseudohodowli. Straszne jest to, ze ludzie robia z psow machine do zarabiania pieniedzy poprzez rozmnazanie. Ja dopiero teraz widze, ze kupujac zwierze rasowe warto patrzec na rodowod. Takie zwierze jest wolne od wad genetycznych, geny sa mieszane, wybierane. Psy te chowaja sie w lepszych warunkach w stosunku do pseudohodowli gdzie czesto kryja brata z siostra albo bliskie sobie kuzynostwo. Szczeniaki sa zbyt szybko odstawiane od matki, "hodowcy" niewiele wiedza o socjalizacji zwierzat, pozniej nagle pojawiaja sie wady, problemy spoleczne, choroby.

Akity są super, ale mają zupełnie inne charakterki. Nasza hodowczyni ma również jedną akitę i cudownie było zobaczyć jak bawi się z shibami. Ich zęby robią wrażenie jednak shiby bardziej oczarowały mnie jeśli chodzi zarówno o wygląd jak i charakter(oczywiście to wszystko uogólnienia, ale jednak shiby są bliższe memu sercu).

Jeśli chodzi o hodowców to to jest dosyć delikatny temat z tego co zauważyłam. Im popularniejsza rasa, tym gorzej. Moi znajomi stwierdzili, że chcą buldoga francuskiego i zaraz go mieli. My czekamy dwa lata. Cieszę się, że shiby nie są popularne, ponieważ środowisko hodowców bardzo dba o czystość rasy, psy są rozmnażane naprawdę z głową, jest stosunkowo mało pseudo, ale wiadomo, że się zdarzają, wtedy społeczność bardzo szybko reaguje. Teraz do Polski spłynęło kilka shib z Japonii( trzy są w tej, z której będę miała swoją), co zdarza się niesamowicie rzadko, ponieważ Japończycy niechętnie oddają zagranicę do hodowli swoje psy, jeśli podarują, to jest to dla hodowcy ogromne wyróżnienie.

Śledzę na grupach na fb shiby europejskie i amerykańskie i widać, że te drugie nie są tak proporcjonalnej budowy, mają często w wyglądzie coś z kundelka, coś przypominającego innego psa. Europejskie są na prawdę świetne.

Edytowane przez Hermiona111
Czas edycji: 2016-08-03 o 22:22
Hermiona111 jest offline  
Stary 2016-08-03, 22:54   #4889
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość

Jestem przeciwniczką inbredu, ale stosują go też hodowle tzw. profesionalne i często nadużywają tak samo jak i socjalizacja czasem bywa kiepska u wydawałoby sie renomowanych hodowli Znajomi kupili buldożka z takiej super hodowli, domek z ogródkiem, super odkarmione, zaszczepione wycałowane rozpieszczone do granic mozliwości, tylko zero obycia i kontaktu ze światem zewnetrznym, bosze buldożek ten to był dzikus, na ulicy wszystko obszczekiwał, sadził się do psów 20 razy wiekszych od niego atakował nawet właścicieli na próbę odciągnięcia ( dobrze, że miał małe ząbki) dominował właścicielkę, cyrk na kółkach. Musieli duzo pracy włożyć w jego naprostowanie. Mały dominant wszystko było mu wolno w hodowli a u nowych włascicieli nagle zakazy no i bunt.Dzięki za oferowaną pomoc, ale ja postawię chyba na szczeniaka z hodowli i nie śpieszy mi się, najpierw się rozglądam, bo to musi być przemyślany zakup.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Sprawdzaj na all, tzn. pytaj o kody, wiem, że megami czy jakoś tak mieli z 2015 roku.

Cytat:
Akity są super, ale mają zupełnie inne charakterki. Nasza hodowczyni ma również jedną akitę i cudownie było zobaczyć jak bawi się z shibami. Ich zęby robią wrażenie jednak shiby bardziej oczarowały mnie jeśli chodzi zarówno o wygląd jak i charakter(oczywiście to wszystko uogólnienia, ale jednak shiby są bliższe memu sercu).

Jeśli chodzi o hodowców to to jest dosyć delikatny temat z tego co zauważyłam. Im popularniejsza rasa, tym gorzej. Moi znajomi stwierdzili, że chcą buldoga francuskiego i zaraz go mieli. My czekamy dwa lata. Cieszę się, że shiby nie są popularne, ponieważ środowisko hodowców bardzo dba o czystość rasy, psy są rozmnażane naprawdę z głową, jest stosunkowo mało pseudo, ale wiadomo, że się zdarzają, wtedy społeczność bardzo szybko reaguje. Teraz do Polski spłynęło kilka shib z Japonii( trzy są w tej, z której będę miała swoją), co zdarza się niesamowicie rzadko, ponieważ Japończycy niechętnie oddają zagranicę do hodowli swoje psy, jeśli podarują, to jest to dla hodowcy ogromne wyróżnienie.

Śledzę na grupach na fb shiby europejskie i amerykańskie i widać, że te drugie nie są tak proporcjonalnej budowy, mają często w wyglądzie coś z kundelka, coś przypominającego innego psa. Europejskie są na prawdę świetne.
Tak rasy w wersji europejskiej często wizualnie się róźnią od tych amerykańskich widać to np w dogach niemieckich, labladorach, bullmastifach czy mastifach angielskich i też innych.
Byłam na wystawie psów w Kanadzie i tam miałam też porównanie Europejskie psy są super.

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2016-08-04 o 02:19
Salisia jest offline  
Stary 2016-08-03, 23:02   #4890
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

http://www.fragrantica.pl/perfumy/DS...ger-40156.html

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości