Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-17, 23:24   #1
celka2000
Zakorzenienie

Unhappy

Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Skusilam sie dzis pierwszy raz w zyciu na tipsy zelowe. I wynik jest fatalny, okropny!!! Najchetniej zdarla bym je z paznokci!!! Sa strasznie szerokie i wygladaja jak lopaty!!! Kosmetyczka mogla mi to wczesniej powiedziec, ze na moich palcach tak beda wygladac. No i jeszcze skusilam sie na french (zajmuje polowe paznokcia!!). Tipsy sa okropnie grube - no dobra moze takie powinny byc. Ale co do jakosi uslugi mam ogromne zarzuty. Kobieta ciagle narzekala ze jej opary przeszkadzaja, ze ma astme od tego pilowania. Skaleczyla mnie pilnikiem (krew sie pojawila) i NIC SOBIE Z TEGO NIE ZROBILA!!!!! Nie zdezynfekowala nawet. Normalnie CZARNA ROZPACZ. I jeszcze powiedziala, eee pani to nawet tak ostro krew nie leci, a niektorym klientkom jak siknie, to nie chce przestac... Po tym juz mialam serdecznie dosc. Nie zadzialaly moje prosby zeby je jakos spilowala i zwezila. Powiedzia ze sie nie znam i tak ma byc... POMOZCIE!!! Co mam zrobic? Czy moge je po prostu spilowac pilnikiem (z gory i na dlogosc??) Czy wtedy wszystko poodpada i bedzie tragedia jeszcze wieksza... LICZE NA WAS!!!
celka2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:28   #2
Sysska
Zadomowienie

Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

bidulka złóż reklamację
Stary 2006-01-17, 23:30   #3
kiciulka1985
Zakorzenienie

jesuu... co za babszyl... ja bym jej niezla awanture zrobila. Jakas kretynka! Bylo trzeba jej nie placic:P
a co fo tego co mozesz z tym zrobic to nie wiem nigdy w zyciu nie mialam zadnych tipsow czy innych badziewi
Stary 2006-01-17, 23:32   #4
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

z tym wypilowywaniem to ja na twoim miejscu bym nie szarzowala, bo mozesz cala konstrukcje naruszyc i paznokiec moze sie lamac...
mozesz lekko skrocic z dlugosci i lekko spilowac boki tak by paznokiec sie zwezal, ale po calym paznokciu nie radze jezdzic...

moze wybierz sie do innej, juz prawdziwej profesjonalistki...

swoja droga jak ja bym tak potraktowala swoje klientki to nie tylko pewnie by mi nie zaplacily, ale i zrobily awanture...
zreszta nie wyobrazam sobie by tak postapic z klientka..horror...
Stary 2006-01-17, 23:39   #5
celka2000
Zakorzenienie

Dziekuje za rady. A czy jak spiluje lekko tylko po bokach to ten zel nie zacznie odstawac od tipsa albo sie nie odklei? Dzieki z gory.
Stary 2006-01-17, 23:43   #6
Sweet Babe
Raczkowanie

yyy jak to przeczytalam, to az mnie dreszcze przeszly...straszne..... najlepsza rada to reklamacja masz do tego prawo a taka styliste powinni odraz wywalic!!!! a moim zdaniem idz do jakiejs dobrej stylistki zeby ci je zdjela i od nowa zrobila...albo moze jeszcze z tych cos mozna zrobic....
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever

Sweet Babe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 00:19   #7
Mikusia_1
Zadomowienie

Rany boskie..az siarki mnie przeszły ..i to jest profesjonalistka ..chyba nie wyszkolona..ja bym jej wywalila z roboty skoro nie umie robic a w dodatku jest uczulona jeju co za baba jedna...Ja szczerze mowiac robie tipsiki akrylowe i nikomu nie zranilam(raz jedna ale az tak bardzo to nie i koniecznie musiałam dezynfekowac) i nie narzekałam gdyz klienci chca taki czy taki kształt paznokcia i zawsze sie pytam czy takie ma byc...bo na tym pracuje i ja musze wykonac polecenia klientki..
A co do twoich tipsow "łopaty" ...Jesli masz nalozona gruba warstwe zelu to mozesz spilowac boki ale nie pilnikiem metalowym tylko pilnikiem papierowym (diamentowym)...i nie powinno ci wypasc (a jesli ci wypadnie to znaczy ze ci zle nalozyła)..a jesli masz cienka warstwe nalozona to musisz jednak uwazac zeby tego paznokcia nie zlamac...
A swoja droga poszłabym i zrobiłabym awanture i niech ci polowe kase zwroci albo złoz jedynie reklamacje
Mikusia_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 09:54   #8
adzia2
Raczkowanie

Sama lepiej nic nie rób, bo możesz jeszcze pogorszyć. Popytaj koleżanek, może polecą jakąś dobrą kosmetyczkę, która choć trochę to naprawi. Oczywiście twierdzenie, że żelowe paznokcie mają być grube i łopaciaste to zwykła bzdura. Moje paznokcie żelowe wyglądały prawie jak naturalne tylko, że jak na naturalne były za ładne. Czasami pani też skaleczyła mnie przy piłowaniu, ale dezynfekowała, bez względu na to, czy to się stało, czy nie. Niestety trafiłaś do beznadziejnej kosmetyczki, do takiej aż strach chodzić
adzia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 09:59   #9
Angelika
Rozeznanie

Masz prawo do reklamacji, idź dziś do niej i powiedź, że ma ci zrobić taki kztałt, jaki będzie TOBIE odpowiadał nie jej!!!
Poza tym rozgadaj w okolicy że ta pseudostylistka jest beznadziejna, to bedzie najlepsza zapłata.
Stary 2006-01-18, 10:23   #10
agness86
Zakorzenienie

"Stylistka" pożal sie Boże.... niedawno od jednej "stylistki" tego pokroju usłyszałam, że "akrylu zimą nie wolno nakładac bo się kruszy...." bez komentarza mUa
agness86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:37   #11
fruzienka
Zadomowienie

GG do fruzienka

biedna sama lepiej nic nie rob, ja sobie kiedys spilowalam akrylki (w zasadzie to mi przyjaciolka spilowala) bo zakladanie wygladalo mniej wiecej tak jak u Ciebie i mi poodpadaly szybko!!
pojdz lepiej do jakiejs innej stylistki i niech Ci to sprobuje poprawic lub zdjac i zalozyc drugi raz ...

nie martw sie... bedzie dobrze
fruzienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:10   #12
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

Cytat:
Napisane przez agness86
"niedawno od jednej "stylistki" tego pokroju usłyszałam, że "akrylu zimą nie wolno nakładac bo się kruszy...." bez komentarza mUa
no niezle..pierwsze slysze...
kurcze jakies chyba rozne szkoly konczylysmy bo nigdy o takim ewenemencie nie slyszalam
Stary 2006-01-18, 11:20   #13
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Thumbs down Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

O mamo ale babsztyl!!! Nie dosc ze bezczelna, to jeszcze zna sie na robocie jak kot na kwasnym mleku!!! Ja bym nie zaplacila i wyszla!!!
Stary 2006-01-18, 11:22   #14
catherinne24
Rozeznanie

Oj skąd ja to znam!!!!! Kiedyś miałam tipsy, zmieniałam kosmetyczke kilka razy, aż zdecydowałam się z nich zrezygnować. Mam słabe paznokcie, musze łykać tabletki i malować różnymi odżywkami, ale wole to, niż wyrzucić w błoto grube pieniądze na tipsy, które nigdy mi się nie podobają. Może z raz,czy dwa byłam tak naprawde zadowolona, a tak to zazwyczaj wracałam do domu, brałam pilnik z polerką w łape i nadawałam temu czemuś-zwanym tipsem-kształt przypominający paznokieć. Masakra. Ostatnio miałam tipsy zakładane kilka miesięcy temu-wyglądały one tragicznie-grube, łopatowatwe i nierówne, dlatego doszłam do wniosku,że chyba nie warto. Powiem szczerze,że wolałabym tipsy-ręce wyglądają ładnie, a i roboty przy nich dużo nie ma, ale z drugiej strony jak mam wyrzucać 100 zł miesięcznie i narzekać, to wole się już męczyć ze swoimi naturalnymi
Proponuje znaleźć DOBRĄ kosmetyczke, ale wiem sama ,że niestety dorbych kosmetyczek jest jak na lekarstwo,za to takich, które nazywają siebie dobrymi,jest mnóstwo tylko rzeczywistość wygląda inaczej
Stary 2006-01-18, 11:49   #15
kamaO
Wtajemniczenie

Chybabym babsko udusiła gołymi rękami... Składaj reklamację!
Stary 2006-01-18, 12:02   #16
celka2000
Zakorzenienie

Smile Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Dziekuje Wam wszystkim za cieple slowa i za wsparcie. Jeszcze nie wiem co z nmi zrobie, juz troszke probowalam podpilowac i jeszcze to zrobie. Najwyzej mi odpadna, ale teraz i tak nie wygladaja fajnie . Kurde a zrobilam to specjlnie kilka miesiecy przed slubem (tak na probe zeby zobaczyc jak to jest). I juz chyba nie zdaze przed slubem ich wykurowac. No moze zrobie jeszcze raz przed slubem u kogos poleconego. Moze ktos zna kogos takiego z Wroclawia??? Buziaki dla wszystkich i dziekuje Wam!!!
Stary 2006-01-18, 12:24   #17
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez celka2000
Dziekuje za rady. A czy jak spiluje lekko tylko po bokach to ten zel nie zacznie odstawac od tipsa albo sie nie odklei? Dzieki z gory.
Osobiście odradm Ci samodzielne piłowanie. Najlepiej by było, gdybys teraz poszła do jakiejs dobrej stylistki ona powinna ci to chociaz w części "uratowac"- np wypiłowując ładny kształt.
co do frencha zajmujacego pól płytki paznokcia, niestey, na to uz nic nie da sie poradzic, ale z czasem gdy zaczna zrastac bedzie to wygladac coraz lepiej
Stary 2006-01-18, 12:51   #18
moriam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez celka2000
Dziekuje Wam wszystkim za cieple slowa i za wsparcie. Jeszcze nie wiem co z nmi zrobie, juz troszke probowalam podpilowac i jeszcze to zrobie. Najwyzej mi odpadna, ale teraz i tak nie wygladaja fajnie . Kurde a zrobilam to specjlnie kilka miesiecy przed slubem (tak na probe zeby zobaczyc jak to jest). I juz chyba nie zdaze przed slubem ich wykurowac. No moze zrobie jeszcze raz przed slubem u kogos poleconego. Moze ktos zna kogos takiego z Wroclawia??? Buziaki dla wszystkich i dziekuje Wam!!!
ja jestem z Wrocławia i szczerze moge polecic Magde z Centrum rekreacj"Nefretetre"przy ul Powstancow Sl. na pewno wyjdziesz zadowolona.koszt zalozenia tam tipsow to zdaje sie 90zl,albo moze po prost przedluzysz sobie wlasne na szablonie za 75?
czy mozesz podac, ku przestrodze, gdzie cie tak uzadzili?
mysle ,z e ta pani zasluzyla sobie na taka antyreklame
moriam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:56   #19
celka2000
Zakorzenienie

Thumbs down Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez moriam
czy mozesz podac, ku przestrodze, gdzie cie tak uzadzili?
mysle ,z e ta pani zasluzyla sobie na taka antyreklame
A wiec NIE POLECAM: Salon Urody Relaks, ul. Śliczna 22A Wrocław.
Moriam, dziekuje za namiary na dobra kosmetyczke. Chyba sie do niej udam, zeby mi to poprawila.
Stary 2006-01-18, 13:02   #20
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

co za głupia baba, powinnas iść z reklamacją, albo żeby Ci kase oddała,i trzeba ostrzec innych przed ta kobieta!
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:12   #21
La Monica
La Moderatoiure

Wydźgała bym jej pilnikiem oczy i wyszła nie płacąc
Współczuję Ci :/

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:43   #22
Mikusia_1
Zadomowienie

Celio..lepiej narazie odpuszcz sobie do nowej profesjonalistki..idz tam gdzie robila ci tipsiki.i złoz reklamacje,..abo koniecznie zazadaj zwrot kosztow...jak ci zwroci koszty w ten czas mozesz idz do innej kosmetyczki...
Mikusia_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:14   #23
carla1010
Rozeznanie

GG do carla1010

Oj współczuję Ci Celko2000, samam miałam podobna przygodę 2 lata temu. Też miałam doczynienia z rzeźniczką nie stylistką. Ja robiłam akrylowe i tez były to kotlety nie paznokcie, grube, szerokie i frenchowa końcówka nierówno nałożona. No w ogóle dramat. A jak zdejmowała resztki żelu to nie raczyła ich wymoczyć tylko podważała kopytkiem i zdzierała, aż krew poleciała. A ja tak samo głupia jak i Ty (bez urazy) tez zapłaciłam.
Dopiero potem poszłam po rozum do głowy i zapytałam na paznokciowym forum eurofashion kogo polecają z Łodzi i tam dostałam namiar na moją obecną stylistkę. Którą mogę jedynie chwilowo zamienic na jej męża lub siostrę (pracują razem w salonie) i tylko im oddam swoje pazurki.
carla1010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 18:25   #24
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
A jak zdejmowała resztki żelu to nie raczyła ich wymoczyć tylko podważała kopytkiem i zdzierała, aż krew poleciała.
Żelu nie mozna w niczym wymoczyc, rozpuszcza sie tylko akryl. niemniej metoda z podwazeniem jest iście rzexnicka, pwinna ci to delikatnie spiłowac.
Cytat:
Dopiero potem poszłam po rozum do głowy i zapytałam na paznokciowym forum eurofashion kogo polecają z Łodzi i tam dostałam namiar na moją obecną stylistkę. Którą mogę jedynie chwilowo zamienic na jej męża lub siostrę (pracują razem w salonie) i tylko im oddam swoje pazurki.
Wiadomo, ze Jakubowscy sa swietyni i kazdy ich zna. Choc.....;-)
Stary 2006-01-18, 18:46   #25
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Dziewczynki spokojnie wdech wydech Po pierwsze warto by zobaczyc "to cudo" bo może sie okazać ,że wcale nie jest tak zle.... Broń boże nie zarzucam tu autorce postu popadania w przesadę czy histerię ale moze to tylko takie pierwsze wrażenie...Ale tak tylko sobie dywaguję bo wiem ,że są klientki ktore np zyczą sobie ekstremalnie cienkie pazurki ( wygląda to wlasciwie jak jedna bazowa warstwa) twierdząc ,że te normalnej, ogólnie przyjętej grubości są dla nich nie do przyjęcia. Co do łopat..trzeba bylo reagować kiedy u niej siedziałas!!! I to żywo reagować! Ja osobiscie kiedy robie pazury zawsze staram sie dopasować kształt pazurów do ogolnego wygladu dłoni ale jesli klientka ma inną wizję to po prostu się dostosowuję - co jest chyba oczywiste!
Co do ranek -absolutnie nie powinno być to normą choć powiedzmy sobie szczerze - wystarczy nowy pilnik, osłabione zadarte skórki, nagły ruch klientki ( bo np musi tel odebrać) i latwo naruszyć ciągłość skóry! Co absolutnie nietumaczy poranionego każdego palca A nie przemyła Tobie tej ranki żadnym płynem...? Choćby w trakcie odpylania paznokci?
I ostatnie - absolutnie nic sama z pazurami nie rób - pogorszysz jedynie sytuację. Ja na Twoim miejscu zadalabym sobie troche trudu i wróciła do tej pani. Znajdz w internecie fotke ladnych pazurków, idz do fotografa (chyba ze masz mozliwosc w domu), wydrukuj fotke i udaj sie do pani ze stanowczą prosbą by je poprawiła, bo jak widać na zalaczonym obrasku, efekt może być calkiem zadowalający.
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 19:25   #26
carla1010
Rozeznanie

GG do carla1010

Albertynko przepraszam za nieścisłość, ale właśnie wydawało mi się że gdzieś czytałam że żel sie też odmacza, ale to było wtedy kiedy miałam żel. Teraz to ja już się nie orientuję, ale zrywanie było barbażyńskie. Bardzo bolało a jak mówiłam że boli to ona: jeszcze chwileczkę.
A jeśli chodzi o Jakubowskich to już ich nie chwalę bo jeszcze przechwalę, albo ktoś pomyśli że mi za reklamę płacą . W każdym razie życzę wszystkim by znaleźli dobrych stylistów bez takich niemiłych doświadczeń. A do tego żeby nie musieli płacić bajońskich sum za pazury.
carla1010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 19:47   #27
agness86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez villemcia
no niezle..pierwsze slysze...
kurcze jakies chyba rozne szkoly konczylysmy bo nigdy o takim ewenemencie nie slyszalam
ogólnie to o TYCH "stylistkach" do można gadać bez końca... są stylistki i parapety
agness86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 00:48   #28
celka2000
Zakorzenienie

Unhappy Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Do PAULAKRK:
Dzieki za szczerosc. Tak jak napisalam - ok, sa grube, ale moze tak musi byc (to moj pierwszy raz). No ale nie jestem w stanie zaakceptowac lopat o szerokosci niemalze 2cm. Mowilam ze tak mi sie nie podoba, a babka ze tak musi byc, musza byc kwadratowe i juz!!! Po obcieciu tipsa praktycznie nic z nim nie zrobila (tylko minimalnie opilowala). Nie mowiac juz o tym ze sa roznej dlugosci (np. kciuk prawej reki paznokiec 2mm dluzszy od lewej, podobnie w innych palcach - tak na pewno nie powinno byc). Co do pilnika to po prostu nie chce mi sie az wierzyc (choc widzialam to i doswiadczylam) ze jak jednej klientce plynie krew i ona zanurza w niej pilnik (papierowy!!!) to potem moze tak swobodnie pilowac drugiej. Mi nie chodzi o sam fakt podraznienia skorki -to jest ok! Tylko o higiene!!! Dentysci w rekawiczkach pracuja, a ona przenosi zarazki z jednej klientki na druga. Nie chce nawet myslec o HIFie itp....brrr Czy wszystkie kosmetyczki tak pracuja?? Bo chyba nikt nie powie ze mozna zdezynfekowac papierowy pilnik...Niestety paznokcie spilowalam sama po bokach, bo ne tylko mi sie nie podobaly ale kuly...Mam nadzieje ze sie nie rozpadna. Nawet jesli - to trudno...
A jesli chodzi o kosmetyczke - to ciagle narzekala, dusila sie, mowila ze nie znalazla nigdzie pracy i musi tu pracowac, ze ma tylko kurs skonczony (no ok) a jak zapytalam o przedluzanie paznokci na formie, to nie wiedziala co mi odpowiedziec - powiedziala ze uczyli ja kiedys na kursie, ale ona niie wyobraza sobie jak to mogloby sie trzymac. No pelen profesjonalizm kurde! Nie mowiac juz o absurdzie, ze w tym samym dokladnie momencie jak kosmetyczka robila mi pazurki, fryzjerka (tez z tego wlasnie salonu) czesala ja i rozprostowywala wlosy jakims urzadzeniem.... Bo owa kosmetyczka narzekala ze nie ma czasu i ze musi fryzure sobie zrobic. To po co sie umawiala ze mna dzien wczesniej??? Kobieta w ogole sie przyznala ze jest w 3-cim miesiacu ciazy i te opary jej szkodza...no i ta astma...No i ze to takie nudne...Ze wolalaby jakis makijaz robic, itp... Normalnie film science-fiction.

Takze widzisz bylam nie tylko wkurzona paznokciami ale rowniez totalnym brakiem profesjonalizmu!

Nie pojde tam juz nigdy!!! Bo po co? Przez 2 godziny kolejne wysluchiwac placze tej pani (nawet gdyby byla w stanie poprawic moje paznokie).
Poszukam kogos kto przyklada sie do pracy i dba o swoich klientow!

pozdrawiam

Stary 2006-01-19, 01:24   #29
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez celka2000
Do PAULAKRK:
Dzieki za szczerosc. Tak jak napisalam - ok, sa grube, ale moze tak musi byc (to moj pierwszy raz). No ale nie jestem w stanie zaakceptowac lopat o szerokosci niemalze 2cm. Mowilam ze tak mi sie nie podoba, a babka ze tak musi byc, musza byc kwadratowe i juz!!! Po obcieciu tipsa praktycznie nic z nim nie zrobila (tylko minimalnie opilowala). Nie mowiac juz o tym ze sa roznej dlugosci (np. kciuk prawej reki paznokiec 2mm dluzszy od lewej, podobnie w innych palcach - tak na pewno nie powinno byc). Co do pilnika to po prostu nie chce mi sie az wierzyc (choc widzialam to i doswiadczylam) ze jak jednej klientce plynie krew i ona zanurza w niej pilnik (papierowy!!!) to potem moze tak swobodnie pilowac drugiej. Mi nie chodzi o sam fakt podraznienia skorki -to jest ok! Tylko o higiene!!! Dentysci w rekawiczkach pracuja, a ona przenosi zarazki z jednej klientki na druga. Nie chce nawet myslec o HIFie itp....brrr Czy wszystkie kosmetyczki tak pracuja?? Bo chyba nikt nie powie ze mozna zdezynfekowac papierowy pilnik...Niestety paznokcie spilowalam sama po bokach, bo ne tylko mi sie nie podobaly ale kuly...Mam nadzieje ze sie nie rozpadna. Nawet jesli - to trudno...
A jesli chodzi o kosmetyczke - to ciagle narzekala, dusila sie, mowila ze nie znalazla nigdzie pracy i musi tu pracowac, ze ma tylko kurs skonczony (no ok) a jak zapytalam o przedluzanie paznokci na formie, to nie wiedziala co mi odpowiedziec - powiedziala ze uczyli ja kiedys na kursie, ale ona niie wyobraza sobie jak to mogloby sie trzymac. No pelen profesjonalizm kurde! Nie mowiac juz o absurdzie, ze w tym samym dokladnie momencie jak kosmetyczka robila mi pazurki, fryzjerka (tez z tego wlasnie salonu) czesala ja i rozprostowywala wlosy jakims urzadzeniem.... Bo owa kosmetyczka narzekala ze nie ma czasu i ze musi fryzure sobie zrobic. To po co sie umawiala ze mna dzien wczesniej??? Kobieta w ogole sie przyznala ze jest w 3-cim miesiacu ciazy i te opary jej szkodza...no i ta astma...No i ze to takie nudne...Ze wolalaby jakis makijaz robic, itp... Normalnie film science-fiction.

Takze widzisz bylam nie tylko wkurzona paznokciami ale rowniez totalnym brakiem profesjonalizmu!

Nie pojde tam juz nigdy!!! Bo po co? Przez 2 godziny kolejne wysluchiwac placze tej pani (nawet gdyby byla w stanie poprawic moje paznokie).
Poszukam kogos kto przyklada sie do pracy i dba o swoich klientow!

pozdrawiam

Celka2000,jejku jak to czytam to az mi sie wlos ma glowie jezy i pomyslec, ze ktos taki smie nazywac sie "manikiurzystka" czy "stylista paznokci" przykro mi ze trafilas na takie babsko przydalaby sie jej doba antyreklama.
ps. nie za bardzo sie orientuje,ale moze jest np jakis urzad , ktory warto byloby poinformowac jakie praktyki odchodza w tym salonie, ze nie ma osobnych pilnikow dla roznych klientek i ze uslugi nie sa wykonywane w sposob w jaki powinny byc,tzn z nalezyta higiena.

Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 04:28   #30
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie

GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń

Cytat:
Napisane przez celka2000
A wiec NIE POLECAM: Salon Urody Relaks, ul. Śliczna 22A Wrocław.
Moriam, dziekuje za namiary na dobra kosmetyczke. Chyba sie do niej udam, zeby mi to poprawila.
Biedaczku!!!SZOK!!!
Dobrze ze to przeczytalam,tez jestem z Wroclawia i mam zamiar zalozyc sobie tipsy,a ul,Śliczna to niedaleko Łódzkiej kolo mojej mamy Bogu dzieki ze mnie ostrzeglyscie kto wie czy tam nie zrobilabym tych tipsow,ale teraz juz wiem ze polecacie na Powstancow.
Szkoda mi Cie okropnie,wiesz poszlabym tam zrobila afere i moze niech Ci inna poprawi w ramach reklamacji w tym samym salonie,albo idz do innego,tylko ze tu znow dodatkowe koszta
Napisz co zrobilas i gdzie.Trzymam kciuki

Przyszedł na świat 2009.01.06

Sandrunia Niepoń jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości