róż pilnie poszukiwany:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-02, 17:09   #1
koliber
Raczkowanie

róż pilnie poszukiwany:-)

dziewczyny poszukuję różu i błyszczyku, aby wykonać taki sam, lub podobny makijaż
koliber jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 18:23   #2
beautysleep
Przyczajenie

GG do beautysleep
Re: róż pilnie poszukiwany:-)

jeżeli chodzi o róż, to znajdziesz taki odcien wśród róży pastel joues firmy bourjois, niestety nie jestem w tej chwili w stanie podac numeru. a tak przy okazji, podobny efekt możesz uzyskać używając pudru brązującego. pozdrawiam
beautysleep jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 18:27   #3
beautysleep
Przyczajenie

GG do beautysleep

a błyszczyk... bardzo podobny jest jeden z błyszczyków maybeline water shine diamonds. musiałabyś się przejść do dobrej drogerii. jak tylko sprawdze jakie mają numerki, napisze. pap
Stary 2005-01-02, 18:30   #4
Nora
Raczkowanie

ja też ja też chcę taki błyszczyk! Beautysleep koniecznie napisz jaki to numerek błyszczyka
Nora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 21:11   #5
koliber
Raczkowanie

ślicznie Ci dziękuję i będę wdzięczna jeżeli podasz mi numer tego błyszczyku - jeżeli chodzi o róż, to bourjois raczej odpada, wolałabym coś w bardziej przystępnej cenie, ale jeszcze raz dziękuję - papa!
Stary 2005-01-03, 22:41   #6
beautysleep
Przyczajenie

GG do beautysleep

acha... bourjois nie jest rzeczywiście zbyt tani, ale jeżeli chciałabyś malować się częściej to napewno starczy Ci na długo. ja używam go od roku i nie zużyłam nawet połowy hmm... to może inglot? ale jeżeli chodzi o numerek, to w inglocie sie niebardzo orientuję. jeżeli chodzi o błyszczyk: maybelline whater sine diamonds 02 coral sunset lub l'oreal glam shine 31, 34 lub l'oreal dazzling plumping lipcolor 800, 400(zdjęcie no1 błyszczyk pierwszy i terzeci). myślę, że te bedą ok. róż, hmmm... sama jestem ciekawa... jeszcze poszukam
Stary 2005-01-03, 22:59   #7
beautysleep
Przyczajenie

GG do beautysleep

co nieco poszukałam i coś znalazłam
oriflame naturalny podwójny róż nr2627 (zdjęcie no1), lub l'oreal cheeck to cheeck blush duet - zdjęcie no2, lub poprostu kulki brązujące (zdjęcie no3) np. te w środku... praktycznie każda firma je produkuje, ja kupiłam "na spróbowanie" w naturze puder w kulkach sensique (cena ok 10zł) i ku mojemu zdziwieniu okazał się rewelacyjny.
sama zadecyduj. buziaki
Stary 2005-01-04, 00:22   #8
beautysleep
Przyczajenie

GG do beautysleep

hmmm, jakbyś jednak skusiła się na róż bourjois, na allegro można je kupić ok 20 zł taniej (oczywiście po doliczeniu kosztów przesyłki wyszłoby ok. 10-15zł taniej) ale i tak warto.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37814459
Stary 2005-01-04, 00:24   #9
beautysleep
Przyczajenie

GG do beautysleep

oj, pomyliłam adres :/, ten jest właściwy:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38620065
Stary 2005-01-04, 13:24   #10
Agnieszka1
Przyczajenie

GG do Agnieszka1

powiem ci jak sie wykonuje taki makijaż najpierw na twarz nakładasz podkład potem pod oczy , na środek nosa i po bokach oraz naobkoło ust dajesz korektor. Oczy zaczynasz malować od czarnej delikatnej kreski wokół oczu potem nakładasz bardzo jasny cień na powieki następnie nakładasz brązowy chocolate następnie mieszasz ten chocolate z cieniem optic i masz taki efekt oka jak na zdjęciu.Nasępnie nakładasz puder na twarz najlepiej sypki potem malujesz usta błyszczkiem dazzle a policzka malujesz różem basic beige i to wszystko.Niegwarantuje ci że jak sama wykonasz ten makijaż będzie on wyglądał idealnie.
Agnieszka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 16:41   #11
koliber
Raczkowanie

bardzo bardzo dziękuję za porady, już biegnę na noworoczne zakupy tym razem już przynajmniej czego szukam, bo często jest tak,że wchodzę do sklepu i kupuję kosmetyki, których potem nie używam, bo np źle dobrałam kolor pomadki, ale mam nadzieję,ze tym razem tak nie będzie
Stary 2005-01-05, 00:40   #12
Taverney
Zakorzenienie

może lepiej operować jakimiś bardziej znanymi nazwami kolorków, a nie firmowymi, bo nikt nie wie tutaj, co to za firma.
Korektor nakłada się chyba w miarę potrzeby na miejsca, które tego wymagają, po co nakładać go na nos, skoro jest w porządku? I dlaczego naokoło ust- przecież z czasem podkreśli tylko rysy mimiczne.
Twój opis jest jak dla mnie trochę pokrętny. Nie napisałaś, jak malować oko: mieszanie cieni nic mi nie mówi, jaki dać od której strony powieki? Jak podkreślić zewnętrzny kąt? A różu nie nakłada się na podkład, a nie sypki puder?
Chyba jestem zmęczona
Taverney jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości