Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > 30 z plusem

Notka

30 z plusem Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek; Problemy, porady i tajemnice bycia kobietą świadomą :-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-19, 07:55   #1
Auryna
Raczkowanie

GG do Auryna
Post Clarins

Dostałam serum Clarinsa, ale nie mogę znaleźć żadnych informacji na jego temat więc, jeżeli wiecie coś o tym kosmetyku- piszcie:

THIRST QUENCHING SERUM PRO Intensive-Plus Formula
Exclusively for Clarins Beauty Therapists

3.4 Fl. Oz.

Skład:
water, glyceryl polymethacrylate, tapioca starch, methyl gluceth-20, himanthalia elongata extract, butylene glycol, pinus lambertiana wood extract, propylene glycol, ppg-26, buteth-26, durvillea antartica extract, phaseolus lunatus(green bean) seed extract, triethanolamine, peg-40 hydrogenated castrol oil, fragrance (parfum), carbomer, sodium pca, cerus grandiflorus (cactus), flower extract, biosaccharide gum-1, hydrolyzed lupine protein, disodium edta, tecoma curialis bark extract, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben, chlorphenesin, potassium sorbate, limonete, linalool, citronellol, benzyl salicylate, benzyl benzoate, citral, geraniol, eugenol.

Uffff
Auryna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 12:59   #2
Auryna
Raczkowanie

GG do Auryna
Post Dot.: Clarins

up up
Stary 2006-01-19, 13:36   #3
Sylwiasta
Zadomowienie

Dot.: Clarins

Moim zdaniem tego serum ("serum" to po prostu lzejsza wersja podobnego kosmetyku w kremie - nie koniecznie wcale mocniejsza) mozna uzywac i na dzien i na noc - zwlaszcza pod jakis tresciwszy krem zima lub w dzien pod filtr.

Podobnego serum z tej serii uzywa moja tesciowa (wlasnie pod solidniejszy krem, tez Clarinsa) wiec wiem, ze szybko sie wchlania ale moim zdaniem nie wystarczajaco nawilza - trzeba jeszcze na wierzch dolozyc cos, co "przytrzyma" jego wilgoc w skorze, bo mam wrazenie, ze samo wyparowuje z niej i potem skora jest jeszcze bardziej sucha!

Nie znalazlam tego produktu na forach - bo to produkt do salonow ale wiem, ze Clarins ma jescze takie serum dwufazowe, z olejkiem i w spraju? To wlasnie to? Moze przez ten olejek, nie bedziesz juz musiala wiecej nic nakladac? Musisz sama stwierdzic.

Osobiscie uwazam, ze Clarins jest za drogi i przereklamowany a faktycznie wyciagow roslinnych jest w ich produktach jak na lekarstwo...
Serum tesciowej kosztuje 46 euro Czyli za te kase to ja mam filtra na 4 miesiace albo Diacneala z retinaldehydem na pol roku, ze juz o kremach z witamina c nie wspomne
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:04   #4
Auryna
Raczkowanie

GG do Auryna
Post Dot.: Clarins

Dzięki za odpowiedź
Wygrałam to serum w konkursie Twojego Stylu więc strata żadna
Buteleczka ma pompkę i zawiera 100 ml, konsystencja jest rzadka. Pachnie jakoś dziwnie, chemicznie. Mam tłustą, trądzikową cerę więc u mnie się chyba nie sprawdzi. Pa
Stary 2006-01-19, 14:29   #5
Pitipel
Zadomowienie

Dot.: Clarins

Cytat:
wyciagow roslinnych jest w ich produktach jak na lekarstwo
extrakt z alg na czele składu prawie, nie przesadzajmy, dalej mamy extrakt z sosny lamberta (cukrowej), dalej mamy algi brantne, wyciąg z fasoli pólksiężycowatej...
I trochę antyutleniaczy, i substancji odżywczych z roślin; wiesz - no ja bym tego nie kupiła, ale gdybym dostała, jak Ty to bym sobie używała i fajnie.
Zapychaczy nie widzę no, ale to lekka formuła. powinno być w porządku. Podziel sie wrażeniami jak poużywasz sobie
Pitipel jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum 30 z plusem

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości