Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże? - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-07-26, 23:03   #1
Linn13
Rozeznanie

Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże?

Cześć dziewczyny

Mam mały problem z nierówną opalenizną. Z racji tego, że bardzo dużo biegam (w krótkich spodenkach) mam dosyć mocno opalone nogi, ale tylko do kostki, tam gdzie sięgają skarpetki. Stopy niestety są dosyć blade...
Za 2 tygodnie mam wesele, na które chcę ubrać sukienkę i do tego czasu chciałabym jakoś wyrównać odcień skóry na stopach i nogach, bo wygląda to nieciekawie.
Jest w ogóle jakaś szansa, że to się uda? Jakieś samoopalacze, balsamy brązujące? Macie jakieś SPRAWDZONE, które nie zrobią mi krzywdy? Nie mam zbyt wiele czasu na działanie, a nie chciałabym wyskoczyć na wesele z pomarańczowymi stopami

Proszę podajcie nazwy kosmetyków, albo sposobów, które mogą mi pomóc choćby trochę zrównać odcień skóry

Linn13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 10:43   #2
ashoka
Przyczajenie

Dot.: Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże?

Może spróbuj balsamu brązującego z ziaji. Ja kiedyś go używałam, a mam skórę dosłownie białą i miałam taki efekt lekkiego opalenia (na moją koleżankę znowu on nie działa) . Chociaż nie jestem pewna czy to coś da, z tym balsamem nie jest aż tak źle, bo chyba po 2 czy 3 kąpieli się zmył i nie zostawił mi żadnych plam,więc zawsze możesz go łatwo zmyć. Jak to nie pomoże, to spróbuj z chusteczkami samoopalającymi (nie mogę powiedzieć dokładnej firmy, bo nie używam samoopalaczy).
ashoka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 12:50   #3
Kaczorrek
Raczkowanie

Mozesz zastosować samoopalacz ale chyba w Twoim przypadku lepiej będzie zafundować sobie opalanie natryskowe. Masz gwarancję że równo Ci zejdzie i nie będziesz miała żadnych plam. Mam dobry namiar ale w Warszawie, nie wiem z skąd jesteś. Bo najlepiej jeśli taki zabieg zrobisz u kogoś poleconego.
Kaczorrek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 14:38   #4
korceliistka
Raczkowanie

chyba tylko i wyłącznie solarium Ci pozostało albo smarowanie samoopalaczem ale mogą zostać ślady ;/
Stary 2016-08-03, 11:43   #5
Linn13
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Mozesz zastosować samoopalacz ale chyba w Twoim przypadku lepiej będzie zafundować sobie opalanie natryskowe. Masz gwarancję że równo Ci zejdzie i nie będziesz miała żadnych plam. Mam dobry namiar ale w Warszawie, nie wiem z skąd jesteś. Bo najlepiej jeśli taki zabieg zrobisz u kogoś poleconego.
Właśnie chodzi o to, że nie chcę mieć już mocniej opalonych nóg... A opalanie natryskowe wyrówna mi opaleniznę bladej i opalonej skóry?, czy przyciemni jedna i drugą o pare tonów?
Niestety jestem z okolic Krakowa

Stary 2016-08-03, 11:55   #6
Kaczorrek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Linn13 Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to, że nie chcę mieć już mocniej opalonych nóg... A opalanie natryskowe wyrówna mi opaleniznę bladej i opalonej skóry?, czy przyciemni jedna i drugą o pare tonów?
Niestety jestem z okolic Krakowa
Musiała byś porozmawiać z fachowcem. Wiem że robią to ręcznie więc, możliwe że to kwestia uzgodnienia z kosmetyczką. Oczywiście z poleconą, żeby Ci "bigosu" nie narobili.
Kaczorrek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 12:49   #7
kasiakluch
Raczkowanie

Powiesz mi co wkoncu zrobilas? ja smarowalam samoopalaczem, ale potem juz mi sie nie chcialo i w sumie cieszylam sie ze lato tak szybko minelo :P ale wrzesien ma byc piekny, wiec cos bym mogla wykobinowac ja to w ogole mam manie na punkcie stop :P u rak moge nie miec pomalowanych pazurow, a u stop musze, bo chora jestem tak samo nie uzywam kremow do rak, a do stop musze-zawsze z rana krem comfort do zmiekczenia skory i raz na dwa tygodnie skarpety, tez bielendy no normalnie fisia mam, a teraz jak patrze na te bladziochy to az mi sie słabo robi
Stary 2016-09-02, 13:29   #8
Linn13
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiakluch Pokaż wiadomość
Powiesz mi co wkoncu zrobilas? ja smarowalam samoopalaczem, ale potem juz mi sie nie chcialo i w sumie cieszylam sie ze lato tak szybko minelo :P ale wrzesien ma byc piekny, wiec cos bym mogla wykobinowac ja to w ogole mam manie na punkcie stop :P u rak moge nie miec pomalowanych pazurow, a u stop musze, bo chora jestem tak samo nie uzywam kremow do rak, a do stop musze-zawsze z rana krem comfort do zmiekczenia skory i raz na dwa tygodnie skarpety, tez bielendy no normalnie fisia mam, a teraz jak patrze na te bladziochy to az mi sie słabo robi
Smarowałam stopy mleczkiem brązującym ziaja cupuacu - 4 aplikacje wystarczyły do wyrównania koloru. Wiadomo nie był to idealny odcień ale dało radę Przed dwoma weselami tak działałam. Tylko niestety przy długim "moczeniu" stóp w wodzie cały kolor schodził razem z wytarciem ręcznikiem. Przed pierwszym weselem tak zrobiłam i musiałam się ratować smarowaniem stóp dzien przed weselem

Stary 2016-09-06, 09:26   #9
Zzziajana
Raczkowanie

Żaden samoopalacz czy balsam brązujący nie wytrzyma kontaktu z wodą i ręcznikiem
mikroREKLAMA
Ziaja
Codzienna pielęgnacja z Ziaja. Kosmetyki nawet 40% taniej niż w drogerii!

Ta reklama pokazywana jest pod 354 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Zzziajana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości