Kr璚one w這ski :) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-04-25, 12:02   #1
PatrycjaGross
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Kr璚one w這ski

Witam!
Mam do軼 nietypowe pytanie na temat loczk闚 , chia豉bym zrobi sobie loczki , ale tu mam problem- czyta豉m o kilku rodzajach trwa, jak wybra ,瞠by by豉 ona jak najmiej obci捫aj帷a dla w這s闚 i ile czasu po farbowaniu w這s闚 mo積a wykonac taki zabieg. Jaki jest koszt????
PatrycjaGross jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-04-25, 19:41   #2
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: Kr璚one w這ski

raczej udaj sie do fachowca , on dobierze Ci plyn do stanu i rodzaju Twoich w這s闚
Stary 2005-10-31, 20:15   #3
anam85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
kr璚one w這sy

Witam wszystkich. mam prosbe czy moze mi kto powiedzie jak zci望

kr璚one w這sy by fajnie si uk豉da造 i fajnie wygl

da造 chodzi mi o to czy mam je cieniowa i jak bardzo. chcia豉bym aby sty逝 wygl

da造 jakby by造 natapirowane a nie ulizane (mam p豉sk

g這w) a tak瞠 瞠by sprzodu nie by造 ulizane. z g鏎y przepraszam ze tak to opisuje ale sama nie wiem jak to opisa tym bardziej nie wiem jak to powiedzie fryzjerce 瞠by mnie dobrze zce豉 wi璚 zazwyczaj wychodz z salonu nie zadowolona z efektu bardzo prosze o jakie rady lu zdj璚ia.
anam85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-31, 21:15   #4
leeloo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588
GG do leeloo
Dot.: kr璚one w這sy

hmm.. w sumie nie wiem jak to moge wytlumaczyc(hehheh tez mam problem z opisem) i czy pomoge.. dziewczyny z kreconymi walcza raczej o ujarzmienie niz natapirowanie takich wlosow..
moze masz b. dlugie wlosy i dlatego wygladaja na ulizane? badz trwala?

ja mam poprostu delikatnie (!) wycieniowane , z tylu wlasnie, krocej nieco z przodu i starczy - takie wlosy i tak maja tendencje do puszenia wiec latwo o taki efekt stylizowanego 'sterczenia'

problem z kreconymi wlosami polega na tym ze dosc ciezko utrafic fryzjera ktory 'czuje' te wlosy a to jest najwazniejsze!

zdarzylo mi sie raz ze wycieto mi koszmarne wielgachne 'schody' , po modelowaniu jako tako sie to kupy trzymalo ale po umyciu wlosow ... masakra , chociazby 'sterczaly ' na wszystkie strony - byly b. puszyste
Stary 2005-10-31, 21:33   #5
anam85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

mam naturalnie kr璚one w這sy,teraz siegaja prawie do ramion no moze troszeczke sa krutsze wlasnie pare dni temu bylam u fryzjera ale jestem nie zadowolona tzn fryzjerka ciela najpierw brzytw dolna warswe a u gory nozyczkami i wyglada to tak ze ta dolna super sie uklada robia sie takie fajne loczki i fryzura na dole nabiera takiego fajnego ksztaltu a u gury wlosy juz nie chca sie tak ukladac bardziej przylegaja do k這wy jesli moge to zczyms okreslic to z trojkatem , a z tym tapirowaniem to chodzi mi o to ze chcialabym uzyskac tak efekt kopulki zeby one nie przylegaly do glowy tylko tak fajnie sie podnosily z przodu i z tylu. i wlasnie nie wiem czy zeby uzyskac tak efekt bardziej je wycieniowa u gory. A mozna tak cieniowac ze stylu krocej a sprzodu d這zej? ile mozna miec takich warst wycieniownych? czy lepiej ciac brzytwa czy nozyczkami tzn. po czym sie lepiej wlosy ukladaja?
anam85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-31, 21:45   #6
leeloo
Rozeznanie

GG do leeloo

mysle ze sporo ulatwisz innym wklejajac zdjecia
ja niestety nie wiem co Ci poradzic na takie cos.. mysle ze ciecie brzytwa a nozyczkami wplynelo na rozna jakosc skretu - powinno sie chyba tylko albo jednym albo drugim -krecone wlosy to dosc wrazliwe bestie

a srodki do s tylizacji nie pomagaja? takie wlosy latwo natapirowac - choc z drugiej strony rozumiem ze to moze byc nuzace i lepiej zeby same z siebie sie ladnie ukladaly
Stary 2005-10-31, 22:14   #7
Maripossa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 883

Ja mam krecone wlosy (naturlanie) i sa dluugie. Po umyciu siegaja mi pasa, ale jak sa wysuszone to tak troche poza polowe plecow. Nie ma mowy zebym szla spac z rozpuszczonymi po umyciu, lub zebym myla je rano...musze je zaplesc w warkocz jak sa mokre bo i naczej mam takie siano ze sie w drzwiach nie mieszcze, hehe ale to jest naprawde uciazliwesama bym cos z nimi zrobila ale sama nie wiem co juz dzis nawet pomyslalam zeby je przyciemnic troche (mam blond, ale nie jasne i tez naturalne), bo dzis siostra zafarbowala wlosy a ma dosc podobne do mnie i z wygladu tez podobne jestesmy moze jeszcze w tym tyg. odwaze sie na jakis eksperyment a co do obinania: musze co miesiac chodzic do fryzjerki i po 1-2cm. podicnac koncowki, bo sa zniszczone i wysuszone (jak chyba cale wlosy...) a cieniowalam je chyba z 2-3 lata temu i jeszcze troche mi zostalo. Musze powiedziec ze calkiem niezle wygladaly wiec polecam choc nie wiem jak ty bedziesz wygladac
pozdrawiam
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-01, 17:17   #8
Wisnia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 521
GG do Wisnia

Cytat:
Napisane przez anam85
Witam wszystkich. mam prosbe czy moze mi kto powiedzie jak zci望

kr璚one w這sy by fajnie si uk豉da造 i fajnie wygl

da造 chodzi mi o to czy mam je cieniowa i jak bardzo. chcia豉bym aby sty逝 wygl

da造 jakby by造 natapirowane a nie ulizane (mam p豉sk

g這w) a tak瞠 瞠by sprzodu nie by造 ulizane. z g鏎y przepraszam ze tak to opisuje ale sama nie wiem jak to opisa tym bardziej nie wiem jak to powiedzie fryzjerce 瞠by mnie dobrze zce豉 wi璚 zazwyczaj wychodz z salonu nie zadowolona z efektu bardzo prosze o jakie rady lu zdj璚ia.
mialam podobny problem, odrastajace z krotkich wlosy, kr璚one doszly do etapu ze pod wlasnym ciezarem (mimo ze maja zaledwie 15 cm dlugosci) zaczely sie prostowac i byly oklapniete.
Fryzjerka skrocila mi ty tak ze 豉dnie nadaje kszta速 mojej glowie i nie mam jej plaskie z tylu, lekko wycieniowala na czubku a tyl pozostal taki dlugi jak mialam czyli do raminon.
Trudno mi to opisac, ale generalnie efekt jest taki, ze mam schodkowo sciete wlosy co powoduje ze nie sa w stanie oklapnac pod wlasnym ciezarem a dobre wycieniowanie spowodowalo ze mam ladny ksztalt glowy.
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-19, 16:07   #9
Marlenusia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 108
Exclamation Kr璚one w這ski :)

Przeczyta豉m tutaj duzo na temat kr璚onych w這s闚, ale nic konkretnego dla siebie nie znalaz豉m. Chodzi mi o to 瞠 do ko鎍a nie wiem jak zadba o swoje w這ski. Nie wiem czy mam je czesa czy my je ze spuszczon g這w w d馧 czy rozczesywa po kapaniu i przed czy mo瞠 rozdziela palcami. Takich pyta jest masa. i przede wszystkim czy zawijacie w r璚znik po umyciu ? czy moze czeszecie je ze spuszczon g這w i potem nak豉dacie od篡wke a mo瞠 pianke a wtedy suszucie je naturalnie az same wyschna czy idzie spa z mokrymi, i jeszcze jakich kosmetykow uzywacie Plissss o pomoc !!! dziekuje z gory
Marlenusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-19, 16:13   #10
elisska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 146
Dot.: Kr璚one w這ski :)

hej..ja te mam kr璚one w這ski... powiem ci jak to u mnie zawsze wygl康a... wi璚 myje w這ski szamponem z avonu.. tym 3 w 1 bo mi bardzo s逝篡 i w og鏊e w這ski s po nim super.. potem robie sobie turban na g這wie... i czekam chwilke 瞠by lekko wysch造 potem rozczesuje ( w這ski s wilgotne) i wgniatam pianke... czekam a w這ski same wyschn... chyba 瞠 si gdzie spiesze to u篡wam suszarki... ale raczej staram si jej unika pozdrawiam papa
elisska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-19, 16:25   #11
Marlenusia
Zadomowienie

Lightbulb Dot.: Kr璚one w這ski :)

Cytat:
Napisane przez elisska
hej..ja te mam kr璚one w這ski... powiem ci jak to u mnie zawsze wygl康a... wi璚 myje w這ski szamponem z avonu.. tym 3 w 1 bo mi bardzo s逝篡 i w og鏊e w這ski s po nim super.. potem robie sobie turban na g這wie... i czekam chwilke 瞠by lekko wysch造 potem rozczesuje ( w這ski s wilgotne) i wgniatam pianke... czekam a w這ski same wyschn... chyba 瞠 si gdzie spiesze to u篡wam suszarki... ale raczej staram si jej unika pozdrawiam papa
Aaa jakiej d逝go軼i masz w這ski ? bo ja mam w豉郾ie do ramion i w tym problem, jak ide spa to zmokrymi w這sami bo boje si 瞠 jak rano sie przebudz to mi si zniszcz loczki, a wole nie u篡wa suszarki. a Jak idziesz spa z suchymi w這skami to w jakiej pozycji spisz ? bo ja nie mam poj璚ia jak zrobi 瞠by sie nie zapus造 :P
Stary 2006-01-19, 16:29   #12
Ania17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 537

Ja w這sy rozczesuj podczas mycia jeszcze przed p逝kaniem bo strasznie si pl帷z. Potem wycieram r璚znikiem, drugi raz rozczesuj, wcieram wosk do w這s闚 i susz je suszark z dyfuzorem, g這w trzymam do do逝, ugniatam loki r瘯oma.
Ania17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-19, 16:39   #13
elisska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 146

te dlatego nigdy nie chodze spa z mokrymi w這sami myje je po po逝dniu 瞠by zd捫y造 mi wyschn望... w這ski mam tak za 這patki... wi璚 s w miare d逝gie... 酥ie normalnie tzn. tak jak mi wygodnie i w這ski mi sie nie psuj... jak mi wyschn to zwi您uje je w kucyk i na drugi dzie rano s ok. jak chce i嗆 w rozpuszczonych to po prostu rozpuszczam je
elisska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-19, 16:46   #14
Marlenusia
Zadomowienie

To masz d逝gie w這sy troche :P a ja pewnie mam problem bo s kr鏒sze ale sprobuje je zapu軼i, bo im d逝窺ze tym lepiej wygl康aj. Ale ogromne dzieQje za rady przydadza si czekam na inne
Stary 2006-01-19, 16:55   #15
tak-po-prostu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 052

ja mam w najkrotszym miejscu do ucha a w najdluzszym do lopatek. normalnie je myje sunsilkiem, uzywam odzywki do wlosow suchych z avonu. i tyle. jak musze gdzies wyjsc to susze normaln suszarka z glowa w dol. a jak mam czas to same schna. jak nie mam czasu w dzien to myje wieczorem i pozniej sie budze z lokami na wszystkie strony
do modelowania uzywam pianki z joanny albo nawilzajacego kremu modelujacego z avonu.
tak-po-prostu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-19, 16:55   #16
Ania17
Zadomowienie

Aha i chodz spa z w這sami wysuszonymi, robi koka albo warkocz, rano loczki s w nienaruszonym stanie.
Stary 2006-01-19, 17:22   #17
Marlenusia
Zadomowienie

dziekuje Wam wszystkim za rady sprobuje codziennie wybrobowac co innego bo ja to mialam dziwna metode ze szlam spac z mokrymi wloskami i mylam je codziennie a to niezdrowe przeciez. A i jeszcze jedno pytanko mam Czy czeszecie je normalnie i wtedy nkaladacie odzywke czy moze palami je rozdzielacie dziex z gory
Stary 2006-01-19, 17:40   #18
leeloo
Rozeznanie

GG do leeloo

ja czesze , mam geste wlosy (w sensie duzo) i sklonnosc do koltunow

wiem ze niektorzy w ogole nie praktykuja szczotkowania , rozczesuja jedynie przed myciem - u mnie to niemozliwe
Stary 2006-01-19, 20:06   #19
Marlenusia
Zadomowienie

Dziewczyny pom騜cie !!
Stary 2006-01-19, 21:02   #20
*Basia*
Mod-好ie篡nka

Wiadomo軼i: 3 370

Ja swoje czesz po myciu. Ostatnio prawie w og鏊e nie susz suszark. Myje teraz szamponem NIVEA do w這s闚 kr璚onych i nak豉dam od篡wk z tej samej serii, ale u篡wam te innych szampon闚. Od篡wka sprawia, 瞠 w這sy s mi瘯kie i w miar 豉two si rozczesuj. Mokre zawijam w turban z r璚znika. Po chwili zdejmuj, nak豉dam odrobin pianki i czesz. Czasem te troszk 瞠lu albo wosku z Joanny.
Kiedy schn naturalnie, co jaki czas ugniatam je. W這sy mam za ramiona.

*Basia* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-20, 07:22   #21
Marlenusia
Zadomowienie

dzieQje bardzo za porade. Ja mam wlasnie krotsze wloski i mam z nimi niemaly problem bo jak sie mocno skreca to najdluzsze mam do ramion a najkrotsze do nosia. I nie mam pojecia co z nimi wykombinowac. Ale dzieQje wczoraj umy豉m wed逝g Waszych sposob i jakos pomoglo bynajmniej nie mam szopy na g這wie :P Bu履a
Stary 2006-01-20, 08:51   #22
Ania17
Zadomowienie

To mo瞠 u篡j teraz czego do podkre郵enia tych lok闚, nie rozczesuj ich bo si siano zrobi.
Stary 2006-01-20, 15:40   #23
Marlenusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ania17
To mo瞠 u篡j teraz czego do podkre郵enia tych lok闚, nie rozczesuj ich bo si siano zrobi.
Nio w豉郾ie nie rozczesuje Jedynie same ko鎍e 瞠by nie by造 taki a bardzo przyklapni皻e Tylko w豉郾ie nie chce aby to by tzw. efekt mokrych lok闚 a瞠by mia造 troche puszysto軼i ale takiej opanowanej nie sianowatej :paa i jeszce mam pytanko czy robicie sobie przedzia貫k na 鈔odku czy mo瞠 po boku ?
Stary 2006-01-20, 17:43   #24
Ania17
Zadomowienie

Jak chcesz 瞠by by造 bardziej puszyste to susz je suszark z dyfuzorem, g這w w d馧 i lekko ugniataj r瘯ami dla lepszego efektu. Ja robi przedzia貫k z boku, bardziej mi pasuje i fajniej wygl康a .

Edytowane przez Ania17
Czas edycji: 2006-01-20 o 18:36
Stary 2006-01-20, 17:47   #25
Marlenusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ania17
Jak chcesz 瞠by by造 bardziej puszuste to susz je suszark z dyfuzorem, g這w w d馧 i lekko ugniataj r瘯ami dla lepszego efektu. Ja robi przedzia貫k z boku, bardziej mi pasuje i fajniej wygl康a .
Oki sprobuje chociaz takie szuenie zajmuje troche czasu no ale zapewne wart Jejcia jakie Wy kochane jeste軼ie dziex
Stary 2006-01-20, 18:35   #26
Ania17
Zadomowienie

E tam wcale tak du穎 czasu nie zajmuje . Ja mam w這sy do pasa i suszenie ich trwa ok. 10 min. Mam nadziej, 瞠 fryzurka si uda .
Stary 2006-04-15, 14:17   #27
szczesliwa18
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 773
GG do szczesliwa18
Question Kr璚one w這sy na trwa貫? gdzie w Olsztynie?

Od czasu kiedy frzyjerka pocieniowa豉 mi wlosy, zacz瘭y mi si krecic. Oczywiscie jestem zadowolona, bo od zawsze marzylam o kreconych wlosach ALE Kr璚on sie tyklko wtedy, kiedy je umyje, poloze piank , ugniot i czekam a same wyschn. Wtedy s kr璚one. Problem polega na tym, 瞠 chcialabym ca造 czas mie kr璚one wlosy, bo czekanie 2 godz na wyschniecie wlos闚 i ciagle ugniatanie zaczyna mnie m璚zy. Poza tym taka fryzurka 3ma mi si 1 dzien, a na 2 dzien juz nie ma fal Mysl o trwalej, ale takiej lekkiej tylko nei wiem jaki to da efekt. Jestem leniwa i chcialabym miec ciagle krecone wlosy bez tych roznych zabieg闚 I nie chcialabym zeby moje wlosy od samej nasady byly pokrecone, tylko troche dalej. Czy polecacie mi zrobic trwal? Moze ktos ma fotki jak wygladaj wloski po trwalej? Ja chcialabym zeby byly to lekkie loki, nie baranek AHA i zwracam si do wizazanek z Olsztyna , mozecie polecic mi dobrego fryzjera ? czekam na odp Zalaczam zdjecie loczk闚, jakie chcialabym miec
szczesliwa18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-15, 19:14   #28
szczesliwa18
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Kr璚one w這sy na trwa貫? gdzie w Olsztynie?

pomozecie?
Stary 2006-06-15, 19:29   #29
gamaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 179
Dot.: Kr璚one w這sy na trwa貫? gdzie w Olsztynie?

Nie wiem gdzie mozna podkreci, ale wiem ze jesli bys od teraz troche czesciej zacze豉 podcinac wloski moglyby CI sie zrobic sliczne loczki . Moja znajoma jeszcze 3 lata temu miala prosciutkie wlosy, podcie豉 raz, zaczely jej sie kreci, podcie豉 drugi, trzeci...teraz bez wspomagania wszelkimi kosmetykami ma takie loki jak te co widzisz na zdjeciu ponizej. To wlasnie ona I pomyslec ze 3 lata temu te wlosy byly naturalnie proste, a teraz sa naturalnie krecone
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Img_0212.jpg (61,4 KB, 13 za豉dowa)
Stary 2006-06-27, 08:56   #30
doomka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84
GG do doomka

ja do嗆 d逝go nie mog豉m sie dogada z moimi w這skami. Jednak wizyta u dobrego fryzjera du穎 u豉twia. Obci掖 mnie kole tak, 瞠 mam d逝gie w這ski (za nic ich obci望 nie chcia豉m) a na czubku g這wy kr鏂iutkie, czyli s super wycieiowane, ale jak on to zrobi, to chyba jego tajemnica. Najlepsze jest to, 瞠 dobry fryzjer wcale nie znaczy drogi. Moge wam go poleci, je郵i jeste軼ie z Warszafki.
A na codzie myj Sunsilkiem i od篡wkuj, albo Niva i od篡wka do tego. I jak s mokre to rozczesuj i delikatnie obracam je (pasemka s這s闚) wok馧 w豉snej osi, aby nabra造 dobrego skr皻u i czekam a wyschn. Jak wyschn wklejam delikatnie bardzo pianki: Schockwais czy co takiego do w這s闚 kr璚onych.. no i c cycu glancu
doomka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
kr璚one w這sy, prostownica, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.