Rimmel London Podkład Recover - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-25, 16:57   #451
Reese
Zakorzenienie

Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
A czy nikt nie uzywał 201 ? Jestem ciekawa jego odcienia, czy roznic sie duzo od 103
jest ciemniejszy i zdecydowanie, w moim odczuciu, jest w tonacji różowej
Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 19:00   #452
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
juz teraz mam fotki dodatkowo jest fotka podkłądu yves rocher

fotki przed i po roztarciu
Dzieki kochana
Kupie sobie na allegro
Ale ten 100 a 103 dla mnie duzej roznicy nie robi
Nieco jasniejszy tylko. Ale ok bo 103 jest dla mnie tylko odrobine za ciemny.

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 12:42   #453
MagJa
Zakorzenienie

A czy któraś z Was miała doczynienia z odcieniem 101 Porcelain i wie czy on zimny czy ciepły jest?
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 18:12   #454
Madzia007
Zadomowienie

Czy ma ktoś nr 200 soft beige albo 303 true nude? Czy nadadzą się do ciemniejszej, złotawej karnacji? I który byłby lepszy? Bo zamierzam sobie kupić na allegro, a są tylko te dwa kolory. Z tego co się orientuję, to są raczej ciemne, a szczególnie soft beige. Nie chce mi się iść do sklepu testować, bo ekspedientki krzywo patrzą, poza tym mam daleko Póki co to skłaniam się bardziej w stronę soft beige, ale nie wiem.
Mam karnację bardzo podobną do Jennifer (kiedy jestem nieopalona, w lecie mam o wiele ciemniejszą)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lopez%20makeup.JPG (30,7 KB, 80 załadowań)
Stary 2007-04-10, 20:49   #455
tripka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś nr 200 soft beige albo 303 true nude? Czy nadadzą się do ciemniejszej, złotawej karnacji? I który byłby lepszy? Bo zamierzam sobie kupić na allegro, a są tylko te dwa kolory. Z tego co się orientuję, to są raczej ciemne, a szczególnie soft beige. Nie chce mi się iść do sklepu testować, bo ekspedientki krzywo patrzą, poza tym mam daleko Póki co to skłaniam się bardziej w stronę soft beige, ale nie wiem.
Mam karnację bardzo podobną do Jennifer (kiedy jestem nieopalona, w lecie mam o wiele ciemniejszą)
według mnie Soft Beige jest zdecydowanie ciemniejszy niż True Nude
Stary 2007-04-12, 15:58   #456
Madzia007
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
według mnie Soft Beige jest zdecydowanie ciemniejszy niż True Nude
Dlatego chyba zdecyduję się na ten, bo skoro true nude jest zaraz po 103, który jest jasny, to znaczy że będzie za jasny dla mnie, bo wyróżniam się ciemniejszą karnacją. Tylko w jakiej on jest tonacji? Bo chyba potrzebuję ciepłej.
Stary 2007-04-12, 22:26   #457
blaque
Zakorzenienie

Dziewczyny nie na temat ale trafilam wlasnie na KWC na ten oto podklad:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1600 i powiem szczerze, ze bardzo mnie kusi.. Tylko boje sie, ze nie bdzie go u mnie w sklepie.
Mialyscie go moze kiedys? Albo slyszalyscie o nim?
Nie chce zakladac nowego watku
Stary 2007-04-21, 19:03   #458
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

Chyba w koncu sie na niego skuszę Tym bardziej ze do konca maja ma wszędzie kosztowac 21 zł (tak pisze w Joy'u)
Stary 2007-04-21, 19:12   #459
annemon
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie na temat ale trafilam wlasnie na KWC na ten oto podklad:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1600 i powiem szczerze, ze bardzo mnie kusi.. Tylko boje sie, ze nie bdzie go u mnie w sklepie.
Mialyscie go moze kiedys? Albo slyszalyscie o nim?
Nie chce zakladac nowego watku
Ja go używałam prawie 3 lata temu. Moja recenzja jest również w tym linku. Podkład ładnie rozświetlał i nieźle krył, wyglądając przy tym naturalnie. Bardzo odpowiadał mi jego najjaśniejszy odcień Fair. Niedawno widziałam ten podkład w drogerii, ale nie było tego odcienia, a te dostępne wyglądały na dużo za ciemne dla mnie (oglądałam testery). Szkoda, bo chętnie bym znowu go kupiła.
annemon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 21:53   #460
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Ja go używałam prawie 3 lata temu. Moja recenzja jest również w tym linku. Podkład ładnie rozświetlał i nieźle krył, wyglądając przy tym naturalnie. Bardzo odpowiadał mi jego najjaśniejszy odcień Fair. Niedawno widziałam ten podkład w drogerii, ale nie było tego odcienia, a te dostępne wyglądały na dużo za ciemne dla mnie (oglądałam testery). Szkoda, bo chętnie bym znowu go kupiła.
Dzieki
A mozesz powiedziec, tak mniej wiecej jaka masz cere? Chodzi mi o to, czy jestes blada?
A nie myslisz, ze ten podlad jest raczej dla kobiet tak po 20?
Stary 2007-04-21, 22:55   #461
annemon
Zadomowienie

Cytat:
Dzieki
A mozesz powiedziec, tak mniej wiecej jaka masz cere? Chodzi mi o to, czy jestes blada?
A nie myslisz, ze ten podlad jest raczej dla kobiet tak po 20?
Mam bardzo jasną karnację w chłodnym odcieniu, powiedziałabym, że jestem bardzo blada. Co do wieku, używałam go prawie 3 lata temu, gdy miałam 25 lat, ale nie sądzę, by zaszkodził on dziewczynom tuż przed 20. Mimo że z nazwy jest wygładzający, to u siebie wygładzenia wtedy nie zauważyłam. Co prawda nie miałam wtedy zmarszczek (teraz też nie), ale uważam, że żaden podkład ich nie wyprasuje. Niemniej jednak ten podkład miło wspominam i był dla mnie jednym z najlepszych. Szkoda, że teraz są dostępne tylko ciemne odcienie, przynajmniej dla mnie za ciemne.
Stary 2007-04-21, 23:00   #462
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Mam bardzo jasną karnację w chłodnym odcieniu, powiedziałabym, że jestem bardzo blada. Co do wieku, używałam go prawie 3 lata temu, gdy miałam 25 lat, ale nie sądzę, by zaszkodził on dziewczynom tuż przed 20. Mimo że z nazwy jest wygładzający, to u siebie wygładzenia wtedy nie zauważyłam. Co prawda nie miałam wtedy zmarszczek (teraz też nie), ale uważam, że żaden podkład ich nie wyprasuje. Niemniej jednak ten podkład miło wspominam i był dla mnie jednym z najlepszych. Szkoda, że teraz są dostępne tylko ciemne odcienie, przynajmniej dla mnie za ciemne.
dzieki
poszukam go w sklepch i na allegro
jak cos znajde to dam Ci znac
Stary 2007-04-22, 13:58   #463
annemon
Zadomowienie

Cytat:
dzieki
poszukam go w sklepch i na allegro
jak cos znajde to dam Ci znac
Ok, z góry dziękuję.
Stary 2007-04-22, 14:40   #464
chanel92
Raczkowanie

Też chyba się skuszę na niego.Ale dopiero jak będzie lato :p Mam jednak pewne wątpilowości : przebarwienia po trądziku;D lekko na policzkach ale widac troszke Ciekawe jakby to grało ze sobą.A jak się sprawdza gdy jest się na dyskotece ;> Piszcie proszę.Fajnie by było jakby był po 21 zł A co tam jeszcze wyczytałaś Poison27 ? Pisz
Stary 2007-04-22, 14:47   #465
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chanel92 Pokaż wiadomość
Też chyba się skuszę na niego.Ale dopiero jak będzie lato :p Mam jednak pewne wątpilowości : przebarwienia po trądziku;D lekko na policzkach ale widac troszke Ciekawe jakby to grało ze sobą.A jak się sprawdza gdy jest się na dyskotece ;> Piszcie proszę.Fajnie by było jakby był po 21 zł A co tam jeszcze wyczytałaś Poison27 ? Pisz
Ja już go widziałam za te 21zł w Galerii Centrum
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 20:54   #466
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

Nic specjalnego - że wprowadzają korektor recover do jasnej i ciemniej karnacji z cenie 18,90 a podklady mają kosztowac 21zl do konca maja. Ot tak sobie promują produkt
Stary 2007-04-25, 15:27   #467
nataluska175
Zadomowienie

niop...walasnie sie zalapalam na promocje....18.50 zaplacilam za podkaldzik...201 classic beige...ide testowac

nataluska175 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 15:34   #468
natallkaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
niop...walasnie sie zalapalam na promocje....18.50 zaplacilam za podkaldzik...201 classic beige...ide testowac

18.50 gdzie??ja tez chcę Właśnie dziewczyny pomóżcie mi wybrać odcień jesli Lasting Performance MF zawsze używam nr 105 a City Matt Lirene 107

Edytowane przez natallkaa
Czas edycji: 2007-04-25 o 22:12
natallkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 20:01   #469
Coimbra
Przyczajenie

Właśnie przymierzałam się do kupna jakiegoś nowego podkładziku roświetlającego, no i cóż, chyba mnie przekonałyście do RECOVER Mam nadzieję, że super sprawdzi się na imprezkach wiosennych ...
Coimbra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 21:38   #470
luffka
Zakorzenienie

Cytat:
czy mówisz o recoverze? nigdzie nie widziałam go w tak niskiej cenie i jestem w szoku gdzie go szukać?? bo w drogeriach np. rossmann ciągle jest za ok. 27 zł...
luffka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 13:06   #471
Madzia007
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja już go widziałam za te 21zł w Galerii Centrum
A dokładnie za 21,90 jest nawet na podkładach nalepka z taką ceną. Ja kupiłam go we wtorek w zwykłym sklepie z kosmetykami i na razie testowałam go tylko na dłoni, ale nie jest aż tak rozświetlający jak myślałam. Mam kolor 303 true nude i jest to kolor dla raczej ciemnej karnacji, muszę go szybko zużyć zanim się opalę, bo potem będzie dla mnie za jasny i kupię sobie jeszcze ciemniejszy.
Stary 2007-04-26, 15:13   #472
kama_79
Przyczajenie

Czy ten Recover nie wysycha za szybko? Bo niektóre podkłady wyglądają po kilku godzinach jakbym popękaną skorupkę jajka na twarzy przykleiła
kama_79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 16:11   #473
nataluska175
Zadomowienie

Wink Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
18.50 gdzie??ja tez chcę Właśnie dziewczyny pomóżcie mi wybrać odcień jesli Lasting Performance MF zawsze używam nr 105 a City Matt Lirene 107
Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
czy mówisz o recoverze? nigdzie nie widziałam go w tak niskiej cenie i jestem w szoku gdzie go szukać?? bo w drogeriach np. rossmann ciągle jest za ok. 27 zł...
no ja tez jak uslyszalam cene to w wlepilam oczy w ekspedientkeale tak, bo ten sklepik niedawno znalazlam u siebie w miescie:/(i wszystkie kosmetyki sa powalajaco tanie)..takze to nie jest chyba siec sklepow:/...ale dziewczyny badzcie cierpliwy, poniewaz on jest on kilku dni w promocji za 21,90 no a tam byl juz po cenie hurtowej chyba

Stary 2007-04-26, 16:34   #474
luffka
Zakorzenienie

ok to super że to cena recovera! Już się nie mogę doczekać jak go dorwę w tej cenie!

A i jeszcze mam pytanko... Bo w drogeriach jest sztuczne światło przez które trudno stwierdzić czy podkład wpada w róż czy w żółć...
Mam jasna karnacje- używam np. Lasting Performance w kolorze 101- ivory beige i mam pytanko który z tych jaśniejszych odcieni recovera wpada w żółć a który w róż?

fata viam invenient
luffka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 23:06   #475
Coimbra
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kama_79 Pokaż wiadomość
Czy ten Recover nie wysycha za szybko? Bo niektóre podkłady wyglądają po kilku godzinach jakbym popękaną skorupkę jajka na twarzy przykleiła

nie masz szans na skorupkę z RECOVER ! On ma jakiś tam kompleks Energy Boost z witaminami C i E i minerałami, no i pewnie dlatego moja cera jest jak odżywiona gdy go nakładam. Ja nie pomyślałam nawet o skorupce, bo przy tym podkładzie jej nie mam
Stary 2007-04-26, 23:09   #476
Coimbra
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Coimbra Pokaż wiadomość
nie masz szans na skorupkę z RECOVER ! On ma jakiś tam kompleks Energy Boost z witaminami C i E i minerałami, no i pewnie dlatego moja cera jest jak odżywiona gdy go nakładam. Ja nie pomyślałam nawet o skorupce, bo przy tym podkładzie jej nie mam

Jeszcze dodam, że to moja opinia na podstawie dzisiejszego bardzo intensywnie spędzonego, ciepłego dnia, bo podkład mam od dziś rano Dla mnie stopień rozświetlenia bardzo dobry .
Stary 2007-04-27, 12:35   #477
kama_79
Przyczajenie

Ja Recovera dzisiaj testuje i jak narazie przy suchym powietrzu w biurze i jak narazie jest wszystko w porządku.

Co jeszcze od Rimmela polecacie - bo chyba sie do nich przekonuję
kama_79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 13:38   #478
natallkaa
Wtajemniczenie

Cytat:
no ja tez jak uslyszalam cene to w wlepilam oczy w ekspedientkeale tak, bo ten sklepik niedawno znalazlam u siebie w miescie:/(i wszystkie kosmetyki sa powalajaco tanie)..takze to nie jest chyba siec sklepow:/...ale dziewczyny badzcie cierpliwy, poniewaz on jest on kilku dni w promocji za 21,90 no a tam byl juz po cenie hurtowej chyba

Rzeczywiście po 21.90 juz widziałam u siebie Ale jakbym dorwała taki sklepik jak Ty to bym pewnie poszalała
Ponawiam pytanie o odcień- myślicie, że 103 byłby dobry?a może ten 201? Póki co nie miałam jeszcze możliwości oglądnięcia testerów
natallkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 20:14   #479
nataluska175
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
ok to super że to cena recovera! Już się nie mogę doczekać jak go dorwę w tej cenie!

A i jeszcze mam pytanko... Bo w drogeriach jest sztuczne światło przez które trudno stwierdzić czy podkład wpada w róż czy w żółć...
Mam jasna karnacje- używam np. Lasting Performance w kolorze 101- ivory beige i mam pytanko który z tych jaśniejszych odcieni recovera wpada w żółć a który w róż?

wiesz....ja tez mam jasna karnacje, on bardziej wpada w roz,ale po chwili ladnie stapia sie z kolorem twarzy takze jest dla mnie odpowiednipolecam

Stary 2007-04-27, 20:18   #480
nataluska175
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście po 21.90 juz widziałam u siebie Ale jakbym dorwała taki sklepik jak Ty to bym pewnie poszalała
Ponawiam pytanie o odcień- myślicie, że 103 byłby dobry?a może ten 201? Póki co nie miałam jeszcze możliwości oglądnięcia testerów
swietny jest ten slkepik...naprawdeceny w Naturze a w nim...to nie jest porownanie...ostatnio tusz max factor 2000 kupilam za 25 z groszami...ten moj odcien jest taki bardziej wpadajacy w roz, mam jasna karnacje,ale po chwili stapia sie slicznie z kolorem twarzy...slicznie pachnie

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości