Rimmel London Podkład Recover - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-27, 23:16   #481
Coimbra
Przyczajenie

Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście po 21.90 juz widziałam u siebie Ale jakbym dorwała taki sklepik jak Ty to bym pewnie poszalała
Ponawiam pytanie o odcień- myślicie, że 103 byłby dobry?a może ten 201? Póki co nie miałam jeszcze możliwości oglądnięcia testerów

ja dziś sobie prawie wszystkie potestowałam i do jasnej karnacji wybrałabym raczej 103 a nie 201 ...
Coimbra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 23:22   #482
fionna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kama_79 Pokaż wiadomość
Ja Recovera dzisiaj testuje i jak narazie przy suchym powietrzu w biurze i jak narazie jest wszystko w porządku.

Co jeszcze od Rimmela polecacie - bo chyba sie do nich przekonuję
Hehe, ja też się przekonałam jakieś kilka mc temu i teraz polecam Tu na forum występuję pewnie już jako piewca tuszu Rimmela Magnif`Eyes, ale poważka, to jest super produkt, a rzęsy są po nim jeszcze fajniejsze, więc jak chcesz coś ich wypróbować to sobie kup ten tusz to pogadamy
fionna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 09:46   #483
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

Ja mam dwa pytanka a właściwie 3 odnośnie tego podkładu -
1 czy twarz w dotyku nie jest lepka po nałożeniu?
2 czy jeśli przypudrujemy twarz to nie zrobi się taka brzydka 'papka' na twarzy i czy wtedy cały efekt rozświetlenia znika?
3 który kolor jest najbardziej podobny do tego jaki ma korektor Maybelline Ever Fresh Medium Beige?
Z góry dzięki
Stary 2007-04-28, 11:03   #484
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Ja mam dwa pytanka a właściwie 3 odnośnie tego podkładu -
1 czy twarz w dotyku nie jest lepka po nałożeniu?
2 czy jeśli przypudrujemy twarz to nie zrobi się taka brzydka 'papka' na twarzy i czy wtedy cały efekt rozświetlenia znika?
3 który kolor jest najbardziej podobny do tego jaki ma korektor Maybelline Ever Fresh Medium Beige?
Z góry dzięki
1 - nie jest lepka, w dodatku podkład bardzo ładnie pachnie
2 - nie mam pojęcia, ja uzywam razemz tym podkładem tylko puder rozświtlający na kości policzkowe
3 - może jakiś następny zaraz po odcieniu True Ivory, mam korektor Everfresh Light Beige i True Ivory b. dobrze znim współgra

mam nadzieję że chociaż trochę pomogłam
Stary 2007-04-28, 11:13   #485
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

Dziękuje bardzo za pomoc W koncu musze sie zebrać żeby go kupić
Stary 2007-04-28, 11:21   #486
natallkaa
Wtajemniczenie

dzięki dziewczyny a Ty Nataluska już lepiej nie pisz więcej o tym sklepie bo zaraz tam przyjadę i wszystko wykupię
natallkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 18:04   #487
nataluska175
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny a Ty Nataluska już lepiej nie pisz więcej o tym sklepie bo zaraz tam przyjadę i wszystko wykupię

hie hie...a zapraszam zapraszam..nie jestem zachłanna...

nataluska175 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 20:56   #488
Raniffer
Raczkowanie

A możecie porównać Recover z AA rozświetlacjącym?
Ten drugi wybitnie mi nie pasuje, a mam ochote na subtelne rozświetlenie.
♥♥♥
Raniffer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 14:00   #489
chanel92
Raczkowanie

Zakupiłam dzisiaj sobie Recovera Bo się skusiłam po tym wątku.Jeden z najlepszych jakich używałam Teraz wiosna.A co za tym idzie?Ciepło i słoce ;P Więc recover się popiszę roświetleniem Fajnie się rozprowadza.A i kosztuje teraz 21,90;P hehe;D i dobrze Niech robią więcej takich promocji i częściej ;P Pozdrawiam i zachęcam do kupna
Stary 2007-05-12, 15:09   #490
fuksjaa
Zakorzenienie

przeczytałam praktycznie cały wątek i chyba się na niego skuszę..
kiedyś miałam próbki, był fajny

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 15:26   #491
patinka_
Zakorzenienie

recover króluje!! używam go od roku i jest genialny!
Stary 2007-05-12, 18:03   #492
kaaSkaa
BAN stały

w lecrercu recover będzie za 13,99 i tak się zastanawiam czy się nie skusić Powiedzcie mi tylko czy te drobinki są bardzo b.widoczne i jak z właściwościami kryjącymi ? Który odcień wybrać do raczej jaśniejszej skóry w odcieniu ciepłym?

I jeszcze.. ile trzyma się na twarzy? Po ilu godzinach potrzebne są poprawki? Czy tak poprostu spływa..?
kaaSkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 18:15   #493
blush
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaaSkaa Pokaż wiadomość
w lecrercu recover będzie za 13,99 i tak się zastanawiam czy się nie skusić Powiedzcie mi tylko czy te drobinki są bardzo b.widoczne i jak z właściwościami kryjącymi ? Który odcień wybrać do raczej jaśniejszej skóry w odcieniu ciepłym?

I jeszcze.. ile trzyma się na twarzy? Po ilu godzinach potrzebne są poprawki? Czy tak poprostu spływa..?
rozświetlenie jest delikatne, ale do tłustej cery raczej się nie nadaje, nie ma mocnego krycia, więc do cery z przebarwieniami lub trądzikiem też nie będzie dobry, na mojej twarzy wytrzymuje tak do 4h, potem ślad po nim nie zostaje , jednak efekt jaki się osiąga zaraz po nałożeniu jest naprawdę ładny. Osobiście uważam że recover jest odpowiedni do cery bezproblemowej oraz gdy się chce osiągnąć efekt glow.
Co do odcienia to powyżej wiele Dziewczyn o jasnych cerach pisało że używa nr 103 ja także mam jasną z lekką opalenizną i mam nr 201 beżowy, który wg mnie jest jasny, ale odcień najlepiej jak sama sprawdzisz testerem.
Stary 2007-05-12, 18:31   #494
chanel92
Raczkowanie

Ja mam 303 i jest dobry.Nie za jasny i nie za ciemny.Nie lubie jasnych podkładów są ochydne ... ;/
Stary 2007-05-12, 18:33   #495
maen
Zadomowienie

Cytat:

a od kiedy ma być ta promocja?
maen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 18:53   #496
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:

Dlaczego w Krakowie nie ma Leclerca
A co do podkładu to drobinki są widoczne, ale dla mnie nie bardzo. Nie tak, żeby się ten podkład nie nadawał na co dzień. Sama używałam go nawet do pracy, ponieważ on po prostu rozświetla cerę, ale bez efektu karnawałowego. Kryje raczej kiepsko, ale jakimś cudem sprawia, że niedoskonałości nie widać. Pewnie to przez odbijanie światła... A co do odcienia, to trudno doradzić nie widząc koloru skóry na żywo, ale polecam przyjrzeć się odcieniom 100 i 103.

Cytat:
Napisane przez chanel92 Pokaż wiadomość
Ja mam 303 i jest dobry.Nie za jasny i nie za ciemny.Nie lubie jasnych podkładów są ochydne ... ;/
Odcień podkładu dobiera się do odcienia skóry i często nawet lepiej wybrać o ton za jasny, niż o ton za ciemny. W za ciemnym podkładzie to się dopiero źle wygląda... Nie mówię, że Ty masz źle dobrany, ale dziwię się po prostu jak można twierdzić, że jasne podkłady są ohydne Podkład ma być dobrze dobrany i tyle.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:13   #497
kaaSkaa
BAN stały

Cytat:
Napisane przez maen Pokaż wiadomość
a od kiedy ma być ta promocja?
od 15.05 do 21.05

Dobra, mam jeszcze pare dni, zastanowie się dzięki
kaaSkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:45   #498
maen
Zadomowienie

Cytat:
od 15.05 do 21.05

Dobra, mam jeszcze pare dni, zastanowie się dzięki
dziękuję
maen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 16:42   #499
iceflower
Przyjaciółka KWC

Tak się zastanawiam, czy skusić się na ten podkład (a kusi mnie strasznie, bo uwielbiam wszystko, co rozświetla).
Mam jeszcze sporo Nivea Lumillusion, a niedawno kupiłam sobie też bazę L'oreal Lumi'Base i oba te kosmetyki fajnie rozświetlają.
Dlatego zastanawiam się, czy warto inwestować w kolejny podkład rozświetlający, czy nie będzie dawał identycznego efektu, jak dwa pozostałe - ma któś jakieś porównanie Recovera do Lumillusion albo do Lumi'Base?
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 22:38   #500
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, czy skusić się na ten podkład (a kusi mnie strasznie, bo uwielbiam wszystko, co rozświetla).
Mam jeszcze sporo Nivea Lumillusion, a niedawno kupiłam sobie też bazę L'oreal Lumi'Base i oba te kosmetyki fajnie rozświetlają.
Dlatego zastanawiam się, czy warto inwestować w kolejny podkład rozświetlający, czy nie będzie dawał identycznego efektu, jak dwa pozostałe - ma któś jakieś porównanie Recovera do Lumillusion albo do Lumi'Base?
Miałam Lumillusion i go wymieniłam, bo efekt mi się nie podobał, a Recovera zuzyłam prawie 2 opakowania, a teraz znów kupiłam Efekt jest zupełnie inny, z Lumillusion kojarzę taki tłustawy blask, a raczej błysk, a Recover bardziej dyskretnie się mieni (nie żeby całkowicie dyskretnie, ale efekt jest inny). Lumibase, jak już gdzieś pisałam, testowałam tylko na dłoni i efekt był jeszcze inny od tych dwóch, przypominał mi bardziej bazę sephory w odcieniu light, o tę http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=18729 Ona też jest taka perłowo-biaława i mocno rozświetlająca. Przynajmniej na dłoni Jaka jest na twarzy przekonam się wkrótce, jak dotrze do mnie z wymianki.
Stary 2007-05-14, 09:19   #501
chanel92
Raczkowanie

A chciałam powiedzieć że promocja na pewno nie trwa od 15.05 bo już chyba z dwa tygodnie wcześniej jest ;P hehe !.
Stary 2007-05-14, 09:24   #502
luffka
Zakorzenienie

A ja go w końcu kupiłam
Cere mam niby mieszaną i bałam się, że będę się świeciła zaraz no ale tak nie jest Wystarczy po pomalowaniu się recoverem przypudrować twarz delikatnie skrobią i mam spokój na cały dzień. Podkład ślicznie wygląda na twarzy, sprawia że cera jest taka gładziutka i idealna ( co na mojej cerze jest bardzo trudne do osiągnięcia- mam rozszerzone pory, nierówny koloryt, kilka przebarwień) Aha, mam dosyć jasną karnację i zakupiłam nr. 100 i dobrze trafiłam. Polecam, szczególnie, że teraz jest w promocji- warto spróbować

fata viam invenient
luffka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 10:20   #503
Agentka19
Raczkowanie

dostałam próbkę w kosmetycznym i strasznie mi się spodobał popieram kolezanke wyżej, pasuje do cery mieszanej a cera wygląda tak świeżo i gładziutko
Agentka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 15:01   #504
Milli1984
Przyczajenie

A do cery tłustej-tłustej będzie się nadawał? Boję się, że będę się strrrasznie świecić, zamiast "błyszczeć"?
Milli1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 16:34   #505
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie

Cytat:

drobinki nie sa praktycznie widoczne
raczej uzyskuje się efekt perłowego blasku [jeśli wiesz o co mi chodzi]
osobiście polecam raczej odcień 103
100 jest najjaśniejsza ale daje efekt całkiem białej skóry
jestem totalnym bladziochem, dodatkowo po kuracji kwasami, wiec juz bielszym być nie można i o wiele lepiej na twarzy wyglądał odcień 103

ja niestety ne mogę uzywać recovera - totalnie zapycha mi pory
później krosta na kroście krostę pogania na mojej twarzy, nad czym boleję bo efekt po użyciu fluidu jest niepowtarzalny
KasiaKatarzynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 16:40   #506
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Miałam Lumillusion i go wymieniłam, bo efekt mi się nie podobał, a Recovera zuzyłam prawie 2 opakowania, a teraz znów kupiłam Efekt jest zupełnie inny, z Lumillusion kojarzę taki tłustawy blask, a raczej błysk, a Recover bardziej dyskretnie się mieni (nie żeby całkowicie dyskretnie, ale efekt jest inny). Lumibase, jak już gdzieś pisałam, testowałam tylko na dłoni i efekt był jeszcze inny od tych dwóch, przypominał mi bardziej bazę sephory w odcieniu light, o tę http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=18729 Ona też jest taka perłowo-biaława i mocno rozświetlająca. Przynajmniej na dłoni Jaka jest na twarzy przekonam się wkrótce, jak dotrze do mnie z wymianki.
Ja Lumillusion bardzo lubię, Lumi-Base też, a skoro Recover daje inny efekt, to może jednak się skuszę, bo jak znam swoje upodobanie do świecidełek, to pewnie też polubię.

On jest jeszcze w promocji w Rossmannie, czy już nie?
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 16:50   #507
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:

Cytat:
Napisane przez chanel92 Pokaż wiadomość
A chciałam powiedzieć że promocja na pewno nie trwa od 15.05 bo już chyba z dwa tygodnie wcześniej jest ;P hehe !.
no własnie, ja dziś dorwałam gazetkę z Leclerc z promocjami od 15 do 21.05 i tam nie ma nic o promocji na Rimmel Recover
jest tylko promocja na podkład w musie Rimmela - 17,99 i promocja na Rimmel Volume Flash - 14,99
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 17:29   #508
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja Lumillusion bardzo lubię, Lumi-Base też, a skoro Recover daje inny efekt, to może jednak się skuszę, bo jak znam swoje upodobanie do świecidełek, to pewnie też polubię.

On jest jeszcze w promocji w Rossmannie, czy już nie?
Byłam dziś w Rossmannie i promocyjne ceny przy nim były, choć teoretycznie ulotka już się skończyła. Ale nawet jeśli, to w GC też jest teraz po 21,99zł, bo to ogólnopolska majowa promocja i Rossmann łaski nie robi, że ma taniej. Wszyscy powinni mieć w tej cenie
Stary 2007-05-14, 18:41   #509
annemon
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka Pokaż wiadomość
drobinki nie sa praktycznie widoczne
raczej uzyskuje się efekt perłowego blasku [jeśli wiesz o co mi chodzi]
osobiście polecam raczej odcień 103
100 jest najjaśniejsza ale daje efekt całkiem białej skóry
jestem totalnym bladziochem, dodatkowo po kuracji kwasami, wiec juz bielszym być nie można i o wiele lepiej na twarzy wyglądał odcień 103
Przyznam, że zdziwiłam się przeczytawszy, że 100 daje efekt całkiem białej skóry, bo gdy testowałam ten odcień, był dla mnie sporo za żółty i jednak wydawał się za ciemny (mam karnację w chłodnym odcieniu, b. jasną). Nie testowałam innych odcieni, bo uznałam, że skoro 100 była za ciemna, to tym bardziej dalsze odcienie też takie będą. Może jednak wezmę kolejną próbkę i jeszcze raz przetestuję. Fajnie byłoby, gdyby taki efekt był też w moim przypadku.
annemon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 19:44   #510
czarna_owieczka
Przyczajenie

GG do czarna_owieczka

podklad jest swietny,uzywalam go troche ale jak dla mnie malo wydajny.juz kiedy pojawil sie w sklepach jako nowosc kupilam go w malym sklepiku za 22zl .efekt swietny nawet nieduze since tuszuje i nadaje zdrowy wyglad,wiele osob sadzilo ze wcale nie mam podkladu.skore mam jasna a uzywalam true ivory czy jakos tak...polecam
czarna_owieczka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości