Rimmel London Podkład Recover - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-23, 20:16   #211
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Noooo a u mnie tylko są trzy odcienie 200,300,400
Ale i tak sprowadzam 100 i 103 z Polski - nie da rady inaczej

mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:53   #212
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

i ja dzis kupilam ten podklad,chociaz sama nie wiem po co bo zapas na razie mam a obiacalam sobie ze latem nie bede podkladow uzywac .No ale reklama dziala,podklad i puder brazujacy za niecale $6.00 Puder tak srednio mi sie podoba,bo nie ma drobinek,ale podklad REWELACJA.TO pierwszy podklad z niskiej polki,ktorym jestem zachwycona.Niesamowicie lekki,pieknie rozswietla twarz i chyba nawet nawilza,bo mam buzie bardzo wysuszona kwasami a po nalozeniu podkladu nie odstaja zadne suche skorki Chyba zaprzyjaznie sie z nim na dluzej
Stary 2006-03-24, 08:08   #213
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez sunapee
i ja dzis kupilam ten podklad,chociaz sama nie wiem po co bo zapas na razie mam a obiacalam sobie ze latem nie bede podkladow uzywac .No ale reklama dziala,podklad i puder brazujacy za niecale $6.00 Puder tak srednio mi sie podoba,bo nie ma drobinek,ale podklad REWELACJA.TO pierwszy podklad z niskiej polki,ktorym jestem zachwycona.Niesamowicie lekki,pieknie rozswietla twarz i chyba nawet nawilza,bo mam buzie bardzo wysuszona kwasami a po nalozeniu podkladu nie odstaja zadne suche skorki Chyba zaprzyjaznie sie z nim na dluzej
sunapee a jaki masz odcień? Posiadam próbkę 103 i nie wiem czy otwierać czy komuś podarowac

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:37   #214
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez agabil1
sunapee a jaki masz odcień? Posiadam próbkę 103 i nie wiem czy otwierać czy komuś podarowac

Aga ja mam wlasnie 103 Ogladalam tez 101 i jak na moje oko to jedyna roznica miedzy tymi dwoma to taka ze 101 jest leciutko rozowy a 103 bardziej zoltawy.W tubce 103 moze wydawac sie ciemny,ale po nalozeniu na buzie super sie z nia stapia,a ja bladzioch jestem .Lepiej wyproboj probke mysle,ze Ci sie spodoba ten podklad
Stary 2006-03-24, 08:41   #215
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez sunapee
Aga ja mam wlasnie 103 Ogladalam tez 101 i jak na moje oko to jedyna roznica miedzy tymi dwoma to taka ze 101 jest leciutko rozowy a 103 bardziej zoltawy.W tubce 103 moze wydawac sie ciemny,ale po nalozeniu na buzie super sie z nia stapia,a ja bladzioch jestem .Lepiej wyproboj probke mysle,ze Ci sie spodoba ten podklad
bardziej żółtawy powiadasz... czyli wynika iż 101 jest odpowiedniejszy dla mnie ale skoro 103 jasny też jest, to przetestuję
Dzięki śliczne za odpowiedź

Stary 2006-03-24, 08:45   #216
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez agabil1
bardziej żółtawy powiadasz... czyli wynika iż 101 jest odpowiedniejszy dla mnie ale skoro 103 jasny też jest, to przetestuję
Dzięki śliczne za odpowiedź

zoltawy czy tez bezowy,w kazdym badz razie mialam na lapie dwie kropki i 101 byl zdecydowanie bardziej rozowy Koniecznie przetestuj,nawet jesli kolor nie bedzie Ci odpowiadal,to zobaczysz jaka ma fajna konsystencje i jaki jest leciutki.Te drobinki rozswietlajace tez sa siakies takie inne,lepciejsze Jak dla mnie to ten podklad bije o glowe piankowego,rozswietlajace go Idaeal Matte EL
Stary 2006-03-24, 09:05   #217
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez sunapee
zoltawy czy tez bezowy,w kazdym badz razie mialam na lapie dwie kropki i 101 byl zdecydowanie bardziej rozowy Koniecznie przetestuj,nawet jesli kolor nie bedzie Ci odpowiadal,to zobaczysz jaka ma fajna konsystencje i jaki jest leciutki.Te drobinki rozswietlajace tez sa siakies takie inne,lepciejsze Jak dla mnie to ten podklad bije o glowe piankowego,rozswietlajace go Idaeal Matte EL
ooo.... kusisz, w takim razie wypróbuję
dziękuję

Stary 2006-03-24, 10:02   #218
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself

Nawet gdyby, po nałożeniu tego podkładu o nr 103 odznaczało się coś to on i tak po chwili bardzo ładnie stapia sie z cerą ;>

Dlatego go tak bardzo lubię ;p

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 14:58   #219
wiola88
Przyczajenie

Podkład jest rewelacyjny najlepszy jaki miałam. Bardzo ładnie się błyszczy buzia i widać że nie jest zmęczona. Cena też nie jest wygórowana więc zakupić. POLECAM
wiola88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 16:15   #220
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunapee
Tylko u nas w Polsce nie ma 101, a jest 100, który jest zdecydowanie żółtawy, więc najjaśniejszy nie żółty beż to właśnie 103
Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 17:15   #221
CzarnyElf
Zakorzenienie

No nie dziewczyny kusicie tym podklademJa poluje na 101(porcelain)-ostanio bylam w sklepie i najjasniejszy byl 103(true ivory)-ale dla mnie troszeczke za ciemny.
Wogole reklama dziala bo w sklepie widzialam tylko kilka tych podkladow po dwie sztuki kazdego koloru a reszta to puste polki.
Stary 2006-03-24, 17:23   #222
Mia22
Zakorzenienie

ja tez sie chyba skusze tylko nie wiem coz kolorkiem bo ten 103 wydaje sie byc dla mnie za jasny... jaki jest ciemniejszy po nim? ktora kupowala ciemnisjzy, przyznac sie? :P
Mia22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 17:49   #223
Cytryna01
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mia22
ja tez sie chyba skusze tylko nie wiem coz kolorkiem bo ten 103 wydaje sie byc dla mnie za jasny... jaki jest ciemniejszy po nim? ktora kupowala ciemnisjzy, przyznac sie? :P
Następny to chyba True Nude (303), albo Classic Beige (201).
True Ivory wygląda bardzo jasno na dłoni, ale po nałożeniu na twarz wydaje się być ciemniejszy Ja właśnie jego wybrałam
Cytryna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 18:11   #224
froggie
Zakorzenienie

Uff dobrze że mi skład nie pasuje to go nie kupiłam
Ale go testowałam i nie podoba mi się.
Dłoń mi się świeciła w słońcu jak choinka!! Aż strach pomyśleć jak by to na mojej buzi wyglądało.
Stary 2006-03-24, 18:15   #225
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mia22
Powiem Ci tak, sama testując na dłoni 103 też stwierdziłam, że jest za jasny i dlatego poprosiłam o zrobienie próbeczek z 201 i 303. Przetestowałam je na buźce i doszłam do wniosku, że w sumie są ciut za ciemne i trzeba je nakładać oszczędnie, także koniec końców zdecydowałam się na 103 i jestem zadowolona Ciemniejszy odcień (choć dalej nie wiem który bo takie one do siebie podobne ) kupię jak mnie trochę wiosenne słonko złapie
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 18:24   #226
Mia22
Zakorzenienie

to chyba wyprobuje na jutrzejsza imprezke ten 103 generalnie to mam cera bez problemow zadnych tylko ze sucha i wszystkie wizazystki ktore mnie maluja to mowia ze nie ma potzreby w ogole podkladu stosowac ale ja sobie jakos nie wyobrazam tak nic nie nadkladac, a jakz filtrami w tym podkladzie?
Mia22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 18:38   #227
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez froggie
Dłoń mi się świeciła w słońcu jak choinka!! Aż strach pomyśleć jak by to na mojej buzi wyglądało.

mialam identyczne pierwsze wrazenie,jak rozsmarowalam na rece to mialam taki perlowy swiecacy placeki palec tez brzydko sie swiecil No ale tak juz sie nakrecilam na ten podklad,ze i tak postanowilam go kupic.A w domu wielka niespodzianka.Na buzi tych drobinek wogole nie widac.Tzn nie sa to brokatowe drobinki,ale blask ktory daja to wlasnie taka perla,jak dla mnie to efekt jest jak przy stosowaniu meteorytow,buzia promienieje zdrowiem i swiezoscia.A dzis odkrylam jeszcze jedna jego zalete,on maskuje pory Mam na czole troche rozszerzone,z ktorymi kwasy sobie nie poradzily i podklad ten nakladalam w dzien z buzia doslownie w lusterku.On je magicznie maskuje,przy czym nie wlazi w nie ale powoduje,ze staja sie mniej widoczne.Cos na zasadzie Pore Minimizer Clinique.Uwielbiam ten podklad i jestem Wam kobitki wdzieczna,ze mnie na niego nakrecilyscie
Stary 2006-03-24, 18:48   #228
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez Mia22
a jakz filtrami w tym podkladzie?
zaden podklad nie ma stabilnych filtrow wiec nie ma co sobie glowy zawracac jakies spf jest na opakowaniu,bo nawet jesli to spf25 to tak jakby wcale go nie bylo

A ten numer 103 to chyba specjalnie dla nas Polek wyprodukowany,bo przeczytalam KWC i co druga dziewczyna ma odcien 103,mimo ze niektore maja jasne recy a niektore ciemniejsze,to ten 103 jakos wszystkim pasuje....a nie mowilam,ze ten podklad jest magiczny? Dobra juz siedze cicho i nikogo wiecej nie nakrecam
Stary 2006-03-24, 19:07   #229
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie

I po co ja tu zagladalam Niedlugo pobiegne po ten podklad A dopiero co zamowilam dwa Mary Kay Full Coverage i wczoraj jeszcze jeden z L'oreala kupilam I kiedy ja to wszystko zuzyje Ale tego Rimmela to musze wyprobowac Od dawna szukam jakiegos fajnie rozswietlajacego podkladu

Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 19:10   #230
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunapee
zaden podklad nie ma stabilnych filtrow wiec nie ma co sobie glowy zawracac jakies spf jest na opakowaniu,bo nawet jesli to spf25 to tak jakby wcale go nie bylo

A ten numer 103 to chyba specjalnie dla nas Polek wyprodukowany,bo przeczytalam KWC i co druga dziewczyna ma odcien 103,mimo ze niektore maja jasne recy a niektore ciemniejsze,to ten 103 jakos wszystkim pasuje....a nie mowilam,ze ten podklad jest magiczny? Dobra juz siedze cicho i nikogo wiecej nie nakrecam

No nie chyba dzisiaj sie specjalnie wybiore do Wal-Mart-zeby juz w weekend go przetestowac Rzadko sie zdarza cudo podklad za $6
Stary 2006-03-24, 19:15   #231
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
I po co ja tu zagladalam Niedlugo pobiegne po ten podklad A dopiero co zamowilam dwa Mary Kay Full Coverage i wczoraj jeszcze jeden z L'oreala kupilam I kiedy ja to wszystko zuzyje Ale tego Rimmela to musze wyprobowac Od dawna szukam jakiegos fajnie rozswietlajacego podkladu

biegnij Jola biegnij .Ja tez teraz mam 4 podklady,a jeszcze miesiac temu uparcie twierdzilam,ze latem nie bede uzywac zadnego podkladu tylko filtr tonujacy Pudernice zmienne sa.......
Stary 2006-03-24, 19:17   #232
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
No nie chyba dzisiaj sie specjalnie wybiore do Wal-Mart-zeby juz w weekend go przetestowac Rzadko sie zdarza cudo podklad za $6

Elfie jego normalna cena to wlasnie niecale $6 co mnie bardzo cieszy bo zapasu nie musze robic
Stary 2006-03-24, 19:24   #233
Olunia90
Zakorzenienie

A dziewczyny mam do was pytanie odnośnie tego podkładu .
Czy po nim buzia wygląda tak jaby była cała w brokacie lub w drobinkach ?
Olunia90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 19:28   #234
rzyrafka
Zakorzenienie

ja sobie wzięłam do słoiczka w Gc próbke nr 100 bi mi sie wydawal bardziej żółty od 103
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 19:29   #235
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunapee
biegnij Jola biegnij .Ja tez teraz mam 4 podklady,a jeszcze miesiac temu uparcie twierdzilam,ze latem nie bede uzywac zadnego podkladu tylko filtr tonujacy Pudernice zmienne sa.......
A pewnie, ze pobiegne, ale juz nie dzisiaj
Masz racje, pudernice zmienne sa... ja postanowilam, ze bede coraz mniej mazidel uzywac I co... nie uda sie

Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 21:47   #236
tripka
Wtajemniczenie

widze,ze nie jestem jedyna osoba ktora ma tyle podkladow!ja mam aktualnie 3 (Dream matt mousse Maybelline, rozswietlajacy Avonu, i Wonder finish Maybelline)w kazdym lubie co innego,uzywam ich w zaleznosci od nastrojuale najgorsze jest to,ze bardzo szybko mi sie podklad nudzi,a ja uwielbiam nowosci io nigdy nie potrafie szybko zuzyc tego podkladu,zawsze starczaja mi na bardzo dlugo,ale majac ich tyle nie ma sie co dziwic hehehehe...powinni robic chyba mniejsze opakowania podkladow dla mnie!zebym zdazyla zuzyc zanim mi sie znudzi! a co do odcieni Rimmela to wlasnie niewiem ten true ivory jest ladny,i rzeczywiscie na twarzy nie wyglada tak jasno ale wlasnie-idzie wiosna,lato i jak to bedzie przy opalonej buzce sie prezentowac?to teraz pytanie ktory jest ciemniejszy:classic beige czy true nude?
tripka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 21:57   #237
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
ja sobie wzięłam do słoiczka w Gc próbke nr 100 bi mi sie wydawal bardziej żółty od 103
Powiem Ci szczerze, że ja sama chyba z 15 minut stałam przed szafą Rimmel w SuperPharm i wybierałam i przebierałam w tych odcieniach. Ba! Nawet już miałam w koszyku ten 201 chyba, ale nagle stwierdziłam, że chyba jednak będzie za ciemny i wróciłam i znów dumałam. I tak koniec końców wydumałam tą 103-kę. Ochroniarz nie spuszczał ze mnie oczu A wszystko przez to, że praktycznie wszystkie odcienie tych podkładów są jasne, bardzo do siebie zbliżone i faktycznie trudno odróżnić co tu bardziej ciepłe, a co zimne. A już na pewno w sztucznym świetle sklepu... Co prawda 103 nie jest typowo ciepłym odcieniem, ale chyba takim najbardziej neutralnym, bo mi mimo wszystko pasuje. Jaki, cieplejszy odcień kupić na potem, będę się martwić potem
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 00:27   #238
CzarnyElf
Zakorzenienie

A ja glupia polazlam po ten podklad az mnie buty obtarly ale warto bylo-wybieralam chyba z kilka minut bo te odcienie bardzo do siebie podobne- w koncu wybralam porcelain oczywiscie wg mnie to taki bez-wyglada ciemniej na zdjeciu ale sie stapia super ze skora-polysk dyskretny-zapach super-no i jeszcze puder brazujacy w zestawie-zdjecie wyszlo przeklamane bo juz wieczor u nas i pies mnie w dodatku poruszyl-kolory sa troche jasniejsze a ten puderek brazujacy nadaje sie do jasnych karnacjii-bardzo mi sie kolor spodobal i zapach tez
Stary 2006-03-25, 01:12   #239
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Ochhhhh Elfie ten brazer wyglada cudnie
Stary 2006-03-25, 15:54   #240
desti
Zakorzenienie

tak sie naczytalam o tym podkladzie, ze dzis sobie zakupialm ... tylko u mnie jakos malo odcieni... hmmm...

zastanawia mnie jeszcze jak z wydajnoscia bo ta buteleczka jakas taka mala mi sie wydaje ...
desti jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości