Odzywka i oliwa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-07-31, 07:36   #1
Alacasa
alacasa

Odzywka i oliwa?

Hejka dziewczyny. Wiem jest milion tych samych wątków. Moje skórki są suche mimo iz kremuje je kremem z wit. E. Czytalam wiele porad na temat paznokci i nie raz obiło mi się o uszy żeby stosować wita. A+E , olejejk rycynowy czy oliwę z oliwek. Dziś lece to do apteki kupić ale mam jeszcze pytanie. Uzywam odzywki z Eveline tej Diamentowej. I czy muszę zmywac odzywke żeby zamoczyc paznokcie np. W oliwie?
Alacasa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 13:49   #2
2016103100900
Konto usunięte

Dot.: Odzywka i oliwa?

Cytat:
Napisane przez Alacasa Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny. Wiem jest milion tych samych wątków. Moje skórki są suche mimo iz kremuje je kremem z wit. E. Czytalam wiele porad na temat paznokci i nie raz obiło mi się o uszy żeby stosować wita. A+E , olejejk rycynowy czy oliwę z oliwek. Dziś lece to do apteki kupić ale mam jeszcze pytanie. Uzywam odzywki z Eveline tej Diamentowej. I czy muszę zmywac odzywke żeby zamoczyc paznokcie np. W oliwie?
To odżywka z Eveline je wysusza Więc nie wiem na co zdadzą się zabiegi nawilżające. Może przerzucisz się na iną odżywkę? Bez formaldehydu i innej mocno szkodliwej chemii? Olejek rycynowy także może wysuszać.
2016103100900 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 18:18   #3
Alacasa
alacasa

Cytat:
Napisane przez nikaonaa Pokaż wiadomość
To odżywka z Eveline je wysusza Więc nie wiem na co zdadzą się zabiegi nawilżające. Może przerzucisz się na iną odżywkę? Bez formaldehydu i innej mocno szkodliwej chemii? Olejek rycynowy także może wysuszać.
A polecasz jakąś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alacasa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 19:05   #4
Yenotek
leśny stwór

Cytat:
Napisane przez nikaonaa Pokaż wiadomość
Po to stosuje się nawilżacze by temu zapobiegać. Znam wiele kobiet używających Eveline, które mają bardzo ładnie nawilżone skórki.

Cytat:
Napisane przez Alacasa Pokaż wiadomość
Hej
sam krem, to za mało stosując regularnie lakiery/odzywki do paznokci. Jest na rynku trochę preparatów przeznaczonych typowo do pielęgnacji skórek, nawet w Rossmannie.
A jeśli tłuściochy nie są Ci straszne, to proponuję stosowanie masła shea na zmianę np z olejem makadamia czy z granatu. Z rycynowym bym uważała. Maść z witaminą A i E na pewno też będzie pomocna.
Nie musisz zmywać odzywki, by moczyć paznokcie.
Skórki smaruj zawsze po kąpieli na noc i tak zostawiaj.
Co do odżywki - jeśli Ci służy - nie zmieniaj. Jak chodzi o odżywkę bez formaldehydu, to np Nail Tek III go nie ma. Inne nie przychodzą mi aktualnie do głowy.
Stary 2016-11-18, 09:46   #5
zbiksylwia
Przyczajenie

też szukam odpowiedniej odzywki.. wiele przetestowałam, ale nadal nie znalazłam odpwoiedniej dla siebie
zbiksylwia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości