trądzik w ciąży i aminokwasy (AFA) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-20, 10:51   #1
paulette24
Przyczajenie

trądzik w ciąży i aminokwasy (AFA)

Witam,
przenoszę ten wątek z innego forum z nadzieją, że ktoś pomoże rozwiać moje obawy. Jestem w 18 tyg. ciąży. Wszystko przebiega prawidłowo, dokucza mi jedynie silny (mam wrażenie że coraz silniejszy) trądzik, wobec którego jestem bezsilna. Wiem że nie powinnam się tym martwić i że nie jest to teraz najważniejsze, ale:-(
Byłam wczoraj u kosmetyczki. Przeprowadziła (po konsultacji z dermatologiem) oczyszczanie z użyciem aminokwasów. Dzisiaj jestem cała opuchnięta. Martwi mnie to, że za tydzień po raz kolejny mam przyjść na aminokwasy (fachowa nazwa AFA). I tu pojawia się moje pytanie-czy nie zaszkodzą one dzidziusiowi? Jest tyle kosmetyków, których nie wolno stosować w ciązy, że już się pogubiłam. Kosmetyczka twierdzi, że nie ma przeciwskazań. Ale ja niestety w ciązy zrobiłam się koszmarnie podejrzliwa

poniżej link opisujący zabieg:
http://www.bella-derm.pl/index2.php?id=480

z góry dziękuję
paulette24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:41   #2
maszka5
Raczkowanie

Dot.: trądzik w ciąży i aminokwasy (AFA)

ja rówinież w trakcie ciazy miałam strasznie duży wysyp pryszczy szczególnie na plecach(duze i ropne)oraz brzuchu ginekolok poradził mi jesli dobrze pamietam wapno w płynie i tym smarowałam plecy ale nic niepomogło .Po porodzie około miesiaca wszystko znikło tylko zostały blizny
maszka5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:48   #3
paulette24
Przyczajenie

Domyślam się że po porodzie wszystko zniknie, ale to dopiero w czerwcu, a u mnie mam wrażenie jest coraz gorzej. Wiem, że są inne problemy, ale niestety moja praca wymaga częstych spotkań z klientami i trądzik mnie krępuje. Niestety żadne domowe sposoby nie skutkują. Chciałabym mieć pewność ze mogę zaufać kosmetyczne i nie zaszkodzić dzidziusiowi.
paulette24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 19:44   #4
Jelonek
Zakorzenienie

Proszę nie zakładać takich samych wątków na różnych forach!
Jelonek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości