Potraktować się farbą w domku? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-20, 11:35   #1
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Potraktować się farbą w domku? :)

Takie pytanko mam...może trochę dziwne... Od zawsze chodzę farbować czy robic pasemka do fryzjera i bylam generalnie przeciwna samodzielnym probom farbowania w domku. Jednak w tym momencie naszło mnie bardzo na przefarbowanie się na czarno a u mojej fryzjerki będzie to wydatek ok 250 zł. W tym miesiacu nie mam szans na wygospodarowanie takiej kwoty wiec chce to zrobic sama w domku. I teraz pytanie - mam ciemno brązowe włoski z blond pasemkami - czy farba kupiona w sklepie je "chwyci"? I czy dam rade to sama zrobic- bez zadnych zacieków czy plam?
Aaaa no i jaką ewentualnie farbę polecacie?
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:48   #2
lilithin
Wtajemniczenie

Dot.: Potraktować się farbą w domku? :)

farba chwyci, ale byc moze nierownomiernie. moze pojdziesz do innef fryzjerki, ale tanszej?
lilithin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:53   #3
nielle
Raczkowanie

moim zdaniem chwyci, ale z tych pasemek blond, czarna farba bedzie sie szybciej wyplukiwala. Moja fryzjerka powiedziala mi kiedys, ze na rozjasnionych wlosach nawet czarna farba wyplucze sie do brazu.
nielle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:56   #4
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Buu...no nie zapowiada się najlepiej...
Nie chce iść do kogoś innego, bo niewiadomo w czyje ręce trafię...Nie daj boże na jakaś rzezniczke i już wogóle niewiadomo co będę miała na głowie..Już jakoś do siebie mam większe zaufanie
Stary 2006-01-20, 13:52   #5
cookie
Raczkowanie

GG do cookie

JA używałam czarnej farby Londa - dobrze kryje, długo się trzyma, nie blednie. A żeby efekt był trwalszy to radze po farbowaniu i w ogóle na farbowane włosy nie używać szamponu przeciwłupieżowego - kolor szybciej schodzi.

cookie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:31   #6
asia_s
Raczkowanie

czarne? Jesteś pewna, że chcesz mieć czarne włosy? Tego ciążko będzie się potem pozbyć, a może zastanów się jeszcze i wtedy może w razie czego pójdziesz jednak do tej zaufanej fryzjerki? Jeśli chodzi o czarne farby to świetnie kryje Palette, ale nikomu jej nie polecam, ze względu na jej jakość, ale efekt czarnych będzie na pewno. W ogóle, co do zmiany na ciemniejsze, to powiem Ci, że ja mając taki kolor jak Ty zrobiłam w sumie czarne (ciemny brąz, ale wyszedł czarny) i czułam się okropnie. Jakoś za ciemno, no ale to już kwestia co kto lubi.
asia_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:47   #7
olokasia
Raczkowanie

GG do olokasia
Smile Dot.: Potraktować się farbą w domku? :)

Ja bym Ci radziła niefarbowac sie na czarno.Jeśli nie jestes pewna na 100 % ze tego chcesz to tego nie rób.Sama piszesz ze cie cos naszło,ze masz ochote..ale nie ryzykuj.Jak teraz zafarbujesz sie na czarno bedzie ci bardzo trudno wrócic do jasnych włosków.
olokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:00   #8
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Ale ja jestem w 1000% pewna ,że chce Miałam już kiedyś czarne włoski i bardzo mi się podobały A fakt,że tak mnie.."naszło" - to u mnie norma, bo wszelkie decyzje podejmuje pod wpływem chwili , w ciągu najwyżej 2 minut Problem mam tylko w tym ,że nigdy sie jeszcze sama nie farbowalam i troche sie tego boje A żeby sie wybrać do mojej kochanej fryzjerki, musialabym czekać jeszcze co najmniej do 15.02 - a wiec WYKLUCZONE
Stary 2006-01-20, 16:45   #9
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

to chociaz popros jakas kolezanke ktoa ma jakies pojecie o malowaniu wlosow. bo plamy z czarnej farby nie wygladaja zbyt estetycznie, ja bym byla jednak za ciemnym brazem....
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:17   #10
erdholien
Raczkowanie

moim zdaniem farbowanie na czarno (w ogóle na ciemno) jest najłatwiejszym farbowaniem
kolor może wyjść inaczej na pasemkach, niż na innych włosach, jedakże kolor powinien się wyrównać przy kolejnym farbowaniu
co do farby - praktycznie każda czerń jest czarna
ja bym radziła Palette - tylko że ona podobno niszczy niektórym włosy...
erdholien jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 19:41   #11
Kasiekkk
Raczkowanie

Co do Palette to niszczy wlosy na bank,sama kiedys uzylam ta farbe,wiec nie polecam,wedlug mnie fajna farba jest z Garniera,ale wybor nalezy do Ciebie. A co do farbowania w domu to ja jestem zwolenniczka tym bardziej jesli farbuje sie na ciemny kolor.
Kasiekkk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 23:44   #12
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Stanęło na tym ,że jutro mój MEN będzie mnie farbował Hihi na głowę chyba upadłam a, że zdania na temat farby są podzielone to wybiorę jakąś na chybił trafił
Dzieki dziewczyny
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości