Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 29 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-08-07, 13:40   #841
Magdalena___
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Tołpa chyba wycofuje ze sprzedaży linię botanic, czyli między innymi czarną różę, która pachniała pięknie na stronie tołpy ostatki z serii botanic -40%
Chciałam sobie zrobić zapas peelingu właśnie z czarną różą ale już nie ma go na stronie od dawna bardzo szkoda, lubiłam go używać i dobrze działał a zapach marzenie
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-08-07, 13:47   #842
oliwia18
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Chciałam sobie zrobić zapas peelingu właśnie z czarną różą ale już nie ma go na stronie od dawna bardzo szkoda, lubiłam go używać i dobrze działał a zapach marzenie
No właśnie kupiłam kilka fajnych rzeczy w dobrej cenie:
botanic, białe kwiaty.

delikatny płyn micelarny 1 szt. 13,19 zł

botanic, białe kwiaty.

orzeźwiający tonik-mgiełka 2w1 1 szt. 13,19 zł

botanic, amarantus.

nawilżający krem rozświetlający pod oczy 1 szt. 14,99 zł

botanic, czarna róża.

odżywcza maska-peeling regenerująca 2 szt. 11,98 zł

botanic , czarna róża.

odżywczy krem-kokon do ciała 2 szt. 44,38 zł

dermo face, hydrativ.

maska-peeling hydroenzymatyczny na twarz, szyję i dekolt, próbka 1 szt. 0,01 zł

dermo face, hydrativ.

maska-kompres nawilżająco-odprężająca na twarz i pod oczy, próbka 1 szt. 0,01 zł

dermo face, lipidro.

maska-kokon odżywczo-regenerująca na twarz, szyję i dekolt, próbka 1 szt. 0,01 zł

dermo face, rosacal.

maska-opatrunek wzmacniająco-łagodząca na twarz, szyję i dekolt, próbka 1 szt. 0,01 zł

dermo mani, new.

odnawiające serum do rąk i paznokci 5w1, próbka 1 szt. 0,01 zł

ale wycofaniem czarnej róży jestem wręcz załamana
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-08-07, 14:48   #843
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie kupiłam kilka fajnych rzeczy w dobrej cenie:

bardzo lubię ten krem-kokon do ciała, na zimę jest super. Ale ja mam masłowo-balsamowe zapasy chyba do końca 2017 więc nic nie kupuję

Dziewczyny, z innej beczki, będę sobie zmieniała telefon no i zaczęłam się rozglądać, ja wymagań niby nie mam dużych ale konkretne, ma być biały, zgrabny i relatywnie nieduży. Moje kilka ostatnich telefonów to xperie, ale postanowiłam wyjść poza mój ukochany Sony i myślę o iphonie, podoba mi się zwykła biała 4. Teraz widzę, że 4 chyba nie sprzedają już w salonach
- czy możliwe, że nowe oryginalne 4 kosztują na all koło 500zł?
- jak bardzo uciążliwa będzie współpraca z VAIO? generalnie zrzucam tylko zdjęcia, ale kojarzę, że z iphonami jakieś cyrki są. Lapka zmienię dopiero w przyszłym roku, nie wchodzi w grę zmiana jednocześnie.
Stary 2016-08-07, 14:52   #844
Rotkohl
Zakorzenienie

nowe oryginalne na allegro nie ma szans
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-08-07, 14:59   #845
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:

bardzo lubię ten krem-kokon do ciała, na zimę jest super. Ale ja mam masłowo-balsamowe zapasy chyba do końca 2017 więc nic nie kupuję

Dziewczyny, z innej beczki, będę sobie zmieniała telefon no i zaczęłam się rozglądać, ja wymagań niby nie mam dużych ale konkretne, ma być biały, zgrabny i relatywnie nieduży. Moje kilka ostatnich telefonów to xperie, ale postanowiłam wyjść poza mój ukochany Sony i myślę o iphonie, podoba mi się zwykła biała 4. Teraz widzę, że 4 chyba nie sprzedają już w salonach
- jak bardzo uciążliwa będzie współpraca z VAIO? generalnie zrzucam tylko zdjęcia, ale kojarzę, że z iphonami jakieś cyrki są. Lapka zmienię dopiero w przyszłym roku, nie wchodzi w grę zmiana jednocześnie.
Nie kupuj iphone 4 bo nie ma juz do niego aktualizacji i omina Ciebie calkiem fajne rzeczy ktore robi Apple )
Popatrz na 5S - jest mniejsza niz 6 i jeszcze calkiem fajna
ranka jest teraz online  
Stary 2016-08-07, 15:22   #846
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nowe oryginalne na allegro nie ma szans
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nie kupuj iphone 4 bo nie ma juz do niego aktualizacji i omina Ciebie calkiem fajne rzeczy ktore robi Apple )
Popatrz na 5S - jest mniejsza niz 6 i jeszcze calkiem fajna
Dzięki 5s jest najmniejszy ze wszystkich wersji 5 i 6?

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Ok, kopnę się do salonu obmacać. 5S i SE są mniej więcej takie same z wyglądu, Ranka Ty polecasz bardziej 5S?
Stary 2016-08-07, 15:26   #847
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:

Jak tam rozkrecanie biznesu Ci idzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze - na razie kiepsko
Jest strona internetowa itp. ale wciaz nie mam dzialalnosci. Od wrzesnia chce z tym wreszcie ruszyc. Pracuje duzo, az mam dosc Douglasa, a do tego doszla mi szkola wizazu - i niby jestem bardzo szczesliwa, bo robie to co lubie, ale 3 dni wolnego w miesiacu to zdecydowanie za malo

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

O nie, nie rozmawiajcie o iPhonach! Marze o 6s 😉

GlamKitty jest offline  
Stary 2016-08-07, 15:27   #848
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Dzięki 5s jest najmniejszy ze wszystkich wersji 5 i 6?

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Ok, kopnę się do salonu obmacać. 5S i SE są mniej więcej takie same z wyglądu, Ranka Ty polecasz bardziej 5S?
Nie, 4 jest mniejsza ale dla mnie kupowanie 4 to bylaby strata pieniedzy.
5 i 5s sa podobne.
ranka jest teraz online  
Stary 2016-08-07, 15:29   #849
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, 4 jest mniejsza ale dla mnie kupowanie 4 to bylaby strata pieniedzy.
5 i 5s sa podobne.
Ok, dziękuję
Stary 2016-08-07, 15:39   #850
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja wstaję o 5:30 i bardzo tego nie lubię jeszcze jest jasno, ale jesienią?
Niestety poza miejscem zamieszkania, ale zdecydowałam się na dojazdy. Jak podpisywałam umowę było ok, a teraz zaczęły się remonty i mam przez to 1 przesiadkę więcej
Atmosfera w pracy mi się nie podoba kiedy jest szef - sztywno i tylko informatyk sobie pozwala na jakieś śmieszkowanie przy nim ale zazwyczaj bossa nie ma i wtedy jest fajnie podoba mi się, że jak jest jakiś dylemat, to robi się burza mózgów, a nie , że każdy pracuje wyłącznie na swój rachunek
To fajnie, że taka współpraca w firmie. Na pewno przyjemniej się wtedy chodzi. Ale wstawania - masakra

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hej mialam do Ciebie właśnie pisac jak tam w pracy i widzę że już działasz powodzonka i mam nadzieję ze szybko tam awansujesz i w ogóle lunę ładowałam przed pierwszym użyciem
Działam Na razie nie jest źle, ale wiadomo, początki mogą być mylące. Też liczę na szybki awans

Cytat:
Dziewczyny,
Tołpa chyba wycofuje ze sprzedaży linię botanic, czyli między innymi czarną różę, która pachniała pięknie na stronie tołpy ostatki z serii botanic -40%
O nie!!! Skąd wiesz? Tak lubię tę serię
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-08-07, 15:42   #851
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Dziewczyny,
szkoda bardzo lubie czarna roze

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Korinka, dzieki za przepis pianka jest boska pochlonelam juz polowe jutro chyba ukrece druga porcje sprobuje zrobic z mleka kokosowego

Stary 2016-08-07, 15:49   #852
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jest strona internetowa itp. ale wciaz nie mam dzialalnosci. Od wrzesnia chce z tym wreszcie ruszyc. Pracuje duzo, az mam dosc Douglasa, a do tego doszla mi szkola wizazu - i niby jestem bardzo szczesliwa, bo robie to co lubie, ale 3 dni wolnego w miesiacu to zdecydowanie za malo
Trzymam kciuki za biznes Fajnie, że możesz realizować swoją pasję. Ale taka ilość wolnego to rzeczywiście bardzo mało

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
szkoda bardzo lubie czarna roze
Ja też Patrzę właśnie na ich stronę i zamiast "borowinowa" przeczytałam "brzoskwiniowa" i zaczęłam się zastanawiać, co to za nowa seria
A co polecasz do twarzy z Tołpy do stosowania z Luną?
Stary 2016-08-07, 16:06   #853
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za biznes Fajnie, że możesz realizować swoją pasję. Ale taka ilość wolnego to rzeczywiście bardzo mało

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Ja też Patrzę właśnie na ich stronę i zamiast "borowinowa" przeczytałam "brzoskwiniowa" i zaczęłam się zastanawiać, co to za nowa seria
brzoskwiniowa seria bylaby super

U mnie sprawdza sie mydlo Clinikowe uzywalam zelu tolpy physio, ale w porownaniu z Clinikiem byl sredni

Stary 2016-08-07, 16:08   #854
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja polecam żel tołpa Green. Delikatny, a fajnie oczyszcza

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online  
Stary 2016-08-07, 16:17   #855
ranka
Kici kici miau miau

A ja uzywam zelu toply z serii dzieciecej - tez chwale
ranka jest teraz online  
Stary 2016-08-07, 16:20   #856
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
To fajnie, że taka współpraca w firmie. Na pewno przyjemniej się wtedy chodzi. Ale wstawania - masakra

Działam Na razie nie jest źle, ale wiadomo, początki mogą być mylące. Też liczę na szybki awans

O nie!!! Skąd wiesz? Tak lubię tę serię
Ze strony tołpy Wszystko z serii botanic jest -40%, można dorwać rzeczy w fajnych cenach, o ile coś zostało.

Cytat:

Z tołpy do mycia fajny jest żel micelarny. Ponoć ten biedronkowy jest produkowany przez tołpę a kosztuje coś koło 5 zł
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-08-07, 16:53   #857
annaszel
Rozeznanie

Cytat:
Innego TŻ mówisz? Ja rozumiem, że Kazar, ale z drugiej strony to tylko buty, może jednak bez takich drastycznych rozwiązań

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Ja wyciskam ze wszystkiego oprócz sałaty. No jakoś mi się smakuje.

Na przeziębienie robię sobie mix cytrusów: pomarańcze, mandarynki, grejfrut, limonka, natka pietruszki, imbir, trochę jabłka.

Często piję też: szpinak/jarmuż, pomarańcze, jabłko, cytryna.
Albo kiwi, jarmuż, jabłko, pomarańcze.

Czasem też korzeń pietruszki i gruszka.

No generalnie to ze wszystkiego. Dzisiaj dałam za dużo winogron i wyszedł jak dla mnie zbyt słodki, ale daje radę.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
W sumie to nawet po dwóch Autem jedziemy 2-3 minutki, jak chodziłam na nogach to 12 min, a gdy ubrałam szpilki, to nawet i 18

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Ja robię dzisiaj sos z bakłażana, cukinii, papryki, marchewki i pomidorów. Oprócz pomidorów, pozostałe warzywa upiekłam w piekarniku, za chwilę będę to przepuszczać przez maszynkę, podsmażę cebulkę i wrzucę powstały sos, zredukuję wodę i do słoików
To zazdroszczę. Ja wstaję o czwartej, wychodzę o piątej żeby być na szóstą w pracy. Pracuję po dziesięć-dwanaście godzin i jak wracam do domu to mam dość. W piątki zazwyczaj padam na twarz wieczorem

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

iPhone 5s i SE to te same wymiary. Ale wnętrze zupełnie inne. Ja polecałabym SE.
6s nie polecam
annaszel jest offline  
Stary 2016-08-07, 17:23   #858
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
W takim świetle słabo widać, no i nie umiem robić sobie selfie ale pokaże to co udalo mi się zrobić
piękny kształt
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No dość mocno, muszą znaleźć dobrego szewca może coś wykombinuje
Cytat:
Mogę Ci na pocieszenie pokazać moje
co Wy zrobiłyście Waszym biednym obcasom ?
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Poniedziałek-wtorek wstaje mi się ok, później jest coraz gorzej, ale najgorzej to w czwartek
TŻ robi mi rano kawkę, przynosi do łazienki, ja się szykuję i 5.35 jestem całkowicie gotowa, jeszcze spakować jedzonko przygotowane dzień wcześniej i 5.40 wyjazd z domu, bo TŻ zaczyna od 6 ale musi być 5.45 już na miejscu.
Chyba muszę popracować nad organizacją czasu rano np. szykować ubrania dzień wcześniej a ja rano sprawdzam pogodę i staję przed szafą i myślę
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
na pewno mam psa w szpitalu, mają operować jej przegryzioną łapkę, czekamy na telefon a przypadkiem jeszcze wyszło, że jeszcze ma paskudną przepuklinę i moze dwa zabiegi zrobią, chociaż nie sądzę
Trzymam kciuki za zdrowie psiaka biedny

Dostałam od TŻ elektryczny kominek YC z ulubionym zapachem - miękki kocyk

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-08-07, 17:24   #859
ranka
Kici kici miau miau

Zapomnialam o tym SE. Ale ja za to 6 bardzo lubie, moja siostra ma 6S i tez chwali. Ale ja jestem nieobiektywna
ranka jest teraz online  
Stary 2016-08-07, 17:34   #860
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

O nie, nie rozmawiajcie o iPhonach! Marze o 6s 😉

No to do dzieła i wszystko się rozkręci, trzymam kciuki

Myślałam że ta szkoła wizażu to dopiero po wakacjach?

Cytat:
piękny kształt

co Wy zrobiłyście Waszym biednym obcasom ?

Chyba muszę popracować nad organizacją czasu rano np. szykować ubrania dzień wcześniej a ja rano sprawdzam pogodę i staję przed szafą i myślę

Trzymam kciuki za zdrowie psiaka biedny

Dostałam od TŻ elektryczny kominek YC z ulubionym zapachem - miękki kocyk
Przeszłam 100 metrów po lubelskiej starówce

Stary 2016-08-07, 17:37   #861
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:

Wyguglałam - nienawidzę takiego bruku ani to wygodne do chodzenia na obcasach/ w butach z cienką podeszwą, ani do jeżdżenia samochodem

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-08-07, 17:37   #862
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
brzoskwiniowa seria bylaby super

U mnie sprawdza sie mydlo Clinikowe uzywalam zelu tolpy physio, ale w porownaniu z Clinikiem byl sredni
Właśnie też tak pomyślałam i już ją chciałam pakować do koszyka
Ok, dzięki. Akurat mam mini C, to wypróbuję

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja polecam żel tołpa Green. Delikatny, a fajnie oczyszcza
Dzięki!

Cytat:
A ja uzywam zelu toply z serii dzieciecej - tez chwale
O! Ciekawe

Cytat:
Ze strony tołpy Wszystko z serii botanic jest -40%, można dorwać rzeczy w fajnych cenach, o ile coś zostało.

Z tołpy do mycia fajny jest żel micelarny. Ponoć ten biedronkowy jest produkowany przez tołpę a kosztuje coś koło 5 zł
Dziękuję Właśnie patrzę, co potrzebuję Ale może tylko szatę graficzną zmieniają?
Stary 2016-08-07, 18:02   #863
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
Właśnie też tak pomyślałam i już ją chciałam pakować do koszyka
Ok, dzięki. Akurat mam mini C, to wypróbuję

Dzięki!

O! Ciekawe

Dziękuję Właśnie patrzę, co potrzebuję Ale może tylko szatę graficzną zmieniają?
Nie wiem- napisali, że koniec.
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-08-07, 18:04   #864
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
No to do dzieła i wszystko się rozkręci, trzymam kciuki

Myślałam że ta szkoła wizażu to dopiero po wakacjach?

Dziekuje
A szkola jednak od sierpnia, bo grupa sie uzbierala. Jaram sie strasznie Mam znajomych po Biar i jeden chlopak pracuje w MAC, a kolezanka robi ciagle makijaze do profesjonalnych sesji, tez tak chce

GlamKitty jest offline  
Stary 2016-08-07, 18:24   #865
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Wyguglałam - nienawidzę takiego bruku ani to wygodne do chodzenia na obcasach/ w butach z cienką podeszwą, ani do jeżdżenia samochodem
Jeździć tam nie możnatylko zaopatrzenie, mieszkańcy i służby publiczne
Cytat:
Dziekuje
A szkola jednak od sierpnia, bo grupa sie uzbierala. Jaram sie strasznie Mam znajomych po Biar i jeden chlopak pracuje w MAC, a kolezanka robi ciagle makijaze do profesjonalnych sesji, tez tak chce

No to super też myślę o jakiejś szkole ostatnio

Stary 2016-08-07, 18:27   #866
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość

iPhone 5s i SE to te same wymiary. Ale wnętrze zupełnie inne. Ja polecałabym SE.
6s nie polecam
Cytat:
Zapomnialam o tym SE. Ale ja za to 6 bardzo lubie, moja siostra ma 6S i tez chwali. Ale ja jestem nieobiektywna
Dzięki dziewczyny. Podejmę decyzję między 5S i SE 4 zupełnie wybiłam sobie z głowy.
Stary 2016-08-07, 18:32   #867
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Jeździć tam nie możnatylko zaopatrzenie, mieszkańcy i służby publiczne
Ale na rynku w miejscowości obok jest takie samo wykończenie drogi wokół rynku, a można jeździć, niestety czuję jak zawieszenie wtedy płacze

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-08-07, 18:36   #868
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Miałam 2 Xperie zetki, teraz iPhone 6s i miałam laptop Vaio i zero problemów z zrzucaniem zdjec, przerzucaniem filmików z fona i na fon/ipad.
Teraz mam inny laptop i tez nie mam problemów sprzetowych.

I polecam 6s - zero problemów, 100% zadowolenia

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 57 721 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-08-07, 18:46   #869
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam 2 Xperie zetki, teraz iPhone 6s i miałam laptop Vaio i zero problemów z zrzucaniem zdjec, przerzucaniem filmików z fona i na fon/ipad.
Teraz mam inny laptop i tez nie mam problemów sprzetowych.

I polecam 6s - zero problemów, 100% zadowolenia
Echhh Corii.
Dlaczego Ty zawsze masz to, czego mi sie akurat zachciewa
GlamKitty jest offline  
Stary 2016-08-07, 18:57   #870
saipan
Rozeznanie

Korinka dzieki za przepis pycha

Moja wersja bez ciasta w zalaczeniu

Przy okazji innych zakupow weszlam na chwile do sephory i wyszlam z przecenionym zestawem korresa za 99zl. Ale sie ciesze bo bardzo lubie ich kosmetyki i chcialam kiedys wyprobowac ten olejek ale w normalnej cenie kosztowal ponad 200 zl. Fajny jest bo nie zostawia tlustej warstwy.

Dzisiaj zrealizowalam swoje ostatnie gadzetowe chciejstwo do mieszkania. kupilam parownice karchera i wszystko czyszcze a wczesniej jeszcze odkurzacz myjacy philipsa, zarabisty wynalazek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (184,4 KB, 48 załadowań)
saipan jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości