Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 41 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-08-08, 18:26   #1201
Xandrine_Marie
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jeju dyrektor działu mnie przyszedl dzis przywitać i mnie podpytywal i sprawdzał ile się nauczyłam przez ten tydzień nie wiem jak mi poszło...

A tak poza tym to jade do zlotych tarasów, jest cos ciekawego do kupowania? Mam się na cos rzucać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na tę biżu http://lewanowicz.com/ Bardzo za to odradzam tamtejszą Sephorę, żydzą na wszystkim Za to w D. polecam panią zajmującą się szafą Biothermu No i obowiązkowo jakaś dobra sałatka z Salad Story

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-08-08 o 18:28
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2016-08-08, 18:27   #1202
sand
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Generalnie przy tłustej skórze nie ma co się skupiać na matowieniu delikatnie oczyszczać i nawilżać. U mnie swietnie sprawdza się mieszanka żel hialuronowy (3-4krople) + olej z pestek winogron (2krople). Żel dobrze nawilża a olej utrzymuje tą wilgoć w skórze, normalizuje się błyszczenie i nie zapycha porów. Nie daje to matu ale po używaniu przez jakiś czas pomaga uregulować błyszczenie.
sand jest teraz online  
Stary 2016-08-08, 18:32   #1203
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Na tę biżu http://lewanowicz.com/ Bardzo za to odradzam tamtejszą Sephorę, żydzą na wszystkim Za to w D. polecam panią zajmującą się szafą Biothermu No i obowiązkowo jakaś dobra sałatka z Salad Story

muszę się gdzieś wybrać po próbki synchro i born this way w końcu byłam w ZT, ale stwierdziłam, ze tam to i tak nie dadzą

Jakie sałatki w Salad Story są warte uwagi? bo szczerze mówiac, tyle razy miałam tam coś kupić i zawsze nie mogę się zdecydować i rezygnuje

Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-08-08, 18:51   #1204
ewelinka_
Zadomowienie

witam się poniedziałkowo i lece nadrabiać kliknelam tylko Angela cukrowego w e-glamour mam nadzieje ze przyjdzie ten 2014 roku bo go zdecydowanie bardziej wole od późniejszej wersji
ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-08-08, 18:55   #1205
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Zapas Aliena EDP.
Bo już mam tylko jakieś 70ml + małe opakowanie na wyjazdy chyba 15ml.

Mugler Alien
Woda perfumowana, 60 ml 1 szt. po 235,00 zł 235,00 zł

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ale jestem wsciekla.. skasowalam zderzak przedni w aucie:/ najgorsze jest to ze musze auto odstawic a musze sie przemieszczac
Oj wspólczuję , nie da się jakoś naprawić tymczasowo, żeby można było przesunąć naprawę na później ?

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
witam się poniedziałkowo i lece nadrabiać kliknelam tylko Angela cukrowego w e-glamour mam nadzieje ze przyjdzie ten 2014 roku bo go zdecydowanie bardziej wole od późniejszej wersji
, Trzymam kciuki za rocznik 2014
Aabelia jest offline  
Stary 2016-08-08, 18:59   #1206
XminorXlosX
Zakorzenienie

Coś cytowalam i mi pozjadalo prawie zaspałam do pracy, miałam problem z biletem i popsułam torebkę nienawidzę poniedziałków, dobrze, że przyszły jest wolny
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Aaaaa, zapomniałam się pochwalić, w sobotę dorwałam cacachę! W całym Rzeszowie jej nie znalazłam, a w Makro były 4 rodzaje
Caipirinha jest pychaaaaaaaaaa
Ja będę szukać tego w piątek, smaka strasznego mi narobiłaś

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-08-08, 19:00   #1207
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Ale jestem wsciekla.. skasowalam zderzak przedni w aucie:/ najgorsze jest to ze musze auto odstawic a musze sie przemieszczac
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-08-08, 19:07   #1208
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Oj wspólczuję , nie da się jakoś naprawić tymczasowo, żeby można było przesunąć naprawę na później ?

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

, Trzymam kciuki za rocznik 2014

Tymczasowo nie trzeba bo sie trzyma, zderzak jest troche pekniety i lampa porysowana:/ ale musze go odstawic na tydzien i to jest problem
ranka jest teraz online  
Stary 2016-08-08, 19:11   #1209
amyz
Chanel Lady

Cytat:
współczuję

Miss gratuluję wygranej

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Generalnie przy tłustej skórze nie ma co się skupiać na matowieniu delikatnie oczyszczać i nawilżać. U mnie swietnie sprawdza się mieszanka żel hialuronowy (3-4krople) + olej z pestek winogron (2krople). Żel dobrze nawilża a olej utrzymuje tą wilgoć w skórze, normalizuje się błyszczenie i nie zapycha porów. Nie daje to matu ale po używaniu przez jakiś czas pomaga uregulować błyszczenie.
amyz jest teraz online  
Stary 2016-08-08, 19:17   #1210
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Tymczasowo nie trzeba bo sie trzyma, zderzak jest troche pekniety i lampa porysowana:/ ale musze go odstawic na tydzien i to jest problem
Skoro to tylko zderzak to nie bedzie to tydzien trwalo. Jedz do mechanika, spisza zamowienie, panowie zamowia co trzeba i odstawisz gdy juz wszystko beda mieli na miejscu. Nie martw sie za wczasu
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-08-08, 19:18   #1211
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wygrałam dowolny komplet bielizny Ewy Michalak Ale za☠☠☠iście

Gratulacje
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-08-08, 19:19   #1212
ranka
Kici kici miau miau

Niestety nie jest to moj pierwszy zderzak
Ech trudno sie mowi, juz ochlonelam
ranka jest teraz online  
Stary 2016-08-08, 19:20   #1213
korinka3

Cytat:
Bywa
Stary 2016-08-08, 19:20   #1214
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Coś cytowalam i mi pozjadalo prawie zaspałam do pracy, miałam problem z biletem i popsułam torebkę nienawidzę poniedziałków, dobrze, że przyszły jest wolny

współczuję
amyz jest teraz online  
Stary 2016-08-08, 19:23   #1215
ranka
Kici kici miau miau

Doszlo moje zamowienie z sephory francuskiej ale musze odebrac od UPS
ranka jest teraz online  
Stary 2016-08-08, 19:31   #1216
saipan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ale się nacytowałam

Wieczorem nie mogłam zasnąć i rozmyślałam nad tym odkurzaczem z mopem i przyszło mi do głowy, że tej nakładki (ścierki) z mopa się nie zdejmuje, więc ciężko chyba umyć całe mieszkanie jedną. Przecież na tym zostaje brud, który normalnie wypłukujemy w wiadrze No nie wiem, muszę jeszcze pomyśleć. Ale napaliłam się niemiłosiernie na ten odkurzacz
Nie zostaje brud bo odkurzacz go zasysa razem z woda a potem pluczesz je stawiajac go na podstawce z woda i tylko oslonke na szczotki oplukuje woda. Mozesz wyjac je i oplukac i przetrzec go w srodku. Wklejam Ci zdjecie jak wyglada srodek po pieciu myciach.

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
w przyszłym roku dzieciaki wysyłam na jakieś kolonie, bo ja już za stara jestem na takie nerwy
Wspolczuje a kolonie to dobry pomysl

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Maatko ale żeście naspamowały. Nikola współczuje przebojów na urlopie i szybszego powrotu do pracy ;(;(

te wasze słodkości i ogóry w biodra wchodzą, mój maż ja mu przeczytałam o tych sernikach i piankach to sobie zażyczył i muszę w tygodniu zrobić.

w załączniku moje dwa zamówienia: mam nareszcie serum, które tak Martusiaa polecała

Rzodkiew jak dla mnie wypasionaaaa. Dawno takiej dobrej dla mnie nie było mam też mleczko z eisenberga i wodę musującą na zapas bo mi się spodobała ;p
Super zamowienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (230,6 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2016-08-08 o 19:33
saipan jest offline  
Stary 2016-08-08, 19:32   #1217
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Doszlo moje zamowienie z sephory francuskiej ale musze odebrac od UPS
Poka poka poka jak odbierzesz
Stary 2016-08-08, 19:41   #1218
Aabelia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wygrałam dowolny komplet bielizny Ewy Michalak Ale za☠☠☠iście

Gratulacje

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

Oby jutro było lepiej
Aabelia jest offline  
Stary 2016-08-08, 19:58   #1219
Xandrine_Marie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
muszę się gdzieś wybrać po próbki synchro i born this way w końcu byłam w ZT, ale stwierdziłam, ze tam to i tak nie dadzą

Jakie sałatki w Salad Story są warte uwagi? bo szczerze mówiac, tyle razy miałam tam coś kupić i zawsze nie mogę się zdecydować i rezygnuje
Tak na dobrą sprawę to lubię wszystkie, serio Ale tak na szybko to rybaka z łososiem, ostrą krewetkę, a z treściwszych to cobb Ja zresztą i tak zawsze robię tak, że modyfikuję sobie te ich standardowe - bo tam jako podstawę mają np. mix sałat, samą rukolę, sam szpinak, etc., potem można sobie dodać makaron ciemny, pieczone ziemniaczki, grzanki, jak się jest wege to są kasze - polecam pęczak, ciecierzyca, różne ryże, jak mi jakieś warzywo nie pasi, bo nie lubię lub gorzej tam u nich wygląda, to biorę i zamieniam, sosy można sobie samemu dobrać - z sosów polecam vinegret i fistaszkowy (coś jak połączenie vinegret z masłem orzechowym ) - jak się poprosi to dają też pieczywo ciemne lub jasne, z kuraka mają ziołowego i nieco ostrzejszego paprykowego - zazwyczaj biorę tego paprykowego

Nigdy się tam nie strułam i spokojnie mniejsza porcja sałatki starcza na ciążę spożywczą

A z rzeczy takich naprawdę na mega apetyt, nieco tłustszych i na rozgrzanie się to polecam box z pęczakiem - ten o nazwie tofu-pęczak box - ja w zależności od tego na co mam ochotę to zamieniam i raz jem z tofu, raz z kurczakiem, a raz proszę np. o zamianę tych składników na jakieś warzywko, krewetkę, czy łososia

Generalnie można się z nimi ugadać na zamianę jakichś składników Dobra, nagadałam się, ale to moje ulubione miejsce do jedzonka Żałuję, że nie mają w każdym centrum handlowym swojego miejsca
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2016-08-08, 20:07   #1220
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Poka poka poka jak odbierzesz
Pewnie jutro
ranka jest teraz online  
Stary 2016-08-08, 20:22   #1221
oliwia18
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Nie zostaje brud bo odkurzacz go zasysa razem z woda a potem pluczesz je stawiajac go na podstawce z woda i tylko oslonke na szczotki oplukuje woda. Mozesz wyjac je i oplukac i przetrzec go w srodku. Wklejam Ci zdjecie jak wyglada srodek po pieciu myciach.

Wspolczuje a kolonie to dobry pomysl

Super zamowienie
Mówiłam o tym drugim odkurzaczu. Rozumiem, że nakładki są zwilżane, ale jednak nakładka na mopa (w tym drugim odkurzaczu) moim zdaniem zbierze brud (nie mówię o okruchach ale np. plamach na podłodze) i póki nie zostanie opłukana, będzie brudna, więc i tak będzie wymagała zdjęcia, umycia pod kranem/w misce i ponownego nałożenia, przy założeniu że będę tym sprzątała koło 50m podłogi.
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-08-08, 20:29   #1222
saipan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mówiłam o tym drugim odkurzaczu. Rozumiem, że nakładki są zwilżane, ale jednak nakładka na mopa (w tym drugim odkurzaczu) moim zdaniem zbierze brud (nie mówię o okruchach ale np. plamach na podłodze) i póki nie zostanie opłukana, będzie brudna, więc i tak będzie wymagała zdjęcia, umycia pod kranem/w misce i ponownego nałożenia, przy założeniu że będę tym sprzątała koło 50m podłogi.
Pewnie bedzie brudna i trzeba ja bedzie oplukac.
Widzialas ten filmik? http://youtu.be/YlD3uewvBcU

Kurcze kupilam nakladke do parownicy do parowego prasowania i do d... jest. Masakra moczy tylko ubrania i nie prasuje. Nie wiem czy cos zle robie czy jest do d.... Ciekawe czy moge oddac w rtv euro agd......

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2016-08-08 o 20:31
saipan jest offline  
Stary 2016-08-08, 20:35   #1223
korinka3

Znałam serum z Bielendy mam zielone korygująca. Jutro powinnam skończyć próbkę niebieskiego el, wiec na dniach spróbuję go
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1470681291698.jpg (15,4 KB, 17 załadowań)
Stary 2016-08-08, 21:22   #1224
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Czy w Dougu są jakies kody wchodzące do zakupów - w sensie miniatur etc, prócz Clarinsa?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 56 237 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-08-08, 21:31   #1225
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Dziewczyny ponawiam pytanie: skąd idą zamówienia z Truskawy i jak długo czeka się na zamówienie z MACa?

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-08-08, 21:40   #1226
korinka3

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam pytanie: skąd idą zamówienia z Truskawy i jak długo czeka się na zamówienie z MACa?
Nie pomogę. Nie zamawiałam nic od nich
Stary 2016-08-08, 21:42   #1227
oliwia18
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Pewnie bedzie brudna i trzeba ja bedzie oplukac.
Widzialas ten filmik? http://youtu.be/YlD3uewvBcU

Kurcze kupilam nakladke do parownicy do parowego prasowania i do d... jest. Masakra moczy tylko ubrania i nie prasuje. Nie wiem czy cos zle robie czy jest do d.... Ciekawe czy moge oddac w rtv euro agd......
Widziałam
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-08-08, 21:46   #1228
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Z Truskawy nie wiem, na MACa się czeka mniej więcej tak jak na resztę EL u nas
Stary 2016-08-08, 21:53   #1229
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Oo Twojego posta między innymi mi anulowalo w cytowaniu

Mac koło tygodnia. Zamawiając w sobotę dostałam zamówienie w czwartek

Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-08-08, 21:57   #1230
Nikkolaa
With Beauty In Love

Karuzelki znowu w D.

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...ct_928559.html
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości