Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniacie ten wątek?
Strzał w 10!Bardzo mi się podoba 135 69,59%
Taki sobie..nic specjalnego 59 30,41%
Głosujący: 194. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-14, 18:10   #511
sisters
Raczkowanie

Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

up up! dziewczyny prosze o pomoc! ;D kto mi pomoze jak nie Wy?
Stary 2008-07-14, 18:32   #512
Elie
Rozeznanie

Po samym zdjęciu zwykła zima
Stary 2008-07-14, 18:33   #513
sisters
Raczkowanie

Ok,dzięki : ) usuwam fotki w takim razie bo tak głupio wrzuciac mi siebie na forum :P
zostawie tamte dwie : )
Stary 2008-07-15, 03:01   #514
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Sorpresa Pokaż wiadomość
Dziękuję, że mnie upewniłaś miałam wątpliwości, ponieważ przeczytałam tu na forum, że klasyczne zimy się słabo opalają a ja się opalam bardzo szybko, na brąz i bez poparzeń
wg mnie klasyczna Zima nie jestes na pewno, w ogole mam watpliwosci czy jestes w ogole Zima

szczegolnie patrzac na to zdjecie http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1213792536

teczowka Pani Zimy ma intensywna barwe i mocno kontrastuje z bialkiem, ma ono barwe snieznobiala- to jest cecha najbardziej charakterystyczna dla Zim

na zdjeciu masz na twarzy podklad, ktory bardzo odcina sie od koloru szyi

na moje oko na czysta czern Cie troche przytlacza, ale wiadomo, zdjecia moga byc bardzo mylace.

czy to jest Twoj naturalny kolor wlosow?

sprobuj zrobic test "na Zime", pisalam o tym tutaj http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...37&postcount=6
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 14:55   #515
Sorpresa
Raczkowanie

truskawkowawiosno dziękuję Ci za odpowiedź
a więc, włosy mam farbowane na tym zdjęciu http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1213792536 (musiałam wrócić do mojego koloru po nieudanej przygodzie z blondem) na reszcie zdjęć są jest mój naturalny kolor. Oczy mam ciemno- zielone z jasno- brązową obwódka wokół źrenicy (załączam zdjęcia w świetle dziennym)aha i bardzo dobrze czuję się w czerni i w bardzo żywych kolorach (w pastelowych i rozmytych czuję się mdło)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (12,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko2.jpg (30,5 KB, 57 załadowań)
Sorpresa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 15:46   #516
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Sorpresa Pokaż wiadomość
truskawkowawiosno dziękuję Ci za odpowiedź
a więc, włosy mam farbowane na tym zdjęciu http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1213792536 (musiałam wrócić do mojego koloru po nieudanej przygodzie z blondem) na reszcie zdjęć są jest mój naturalny kolor. Oczy mam ciemno- zielone z jasno- brązową obwódka wokół źrenicy (załączam zdjęcia w świetle dziennym)aha i bardzo dobrze czuję się w czerni i w bardzo żywych kolorach (w pastelowych i rozmytych czuję się mdło)
hej, tak przygladam sie Twoim fotkom i naprawde nie wiem
Zima wlasciwie nie potrzebuje makijazu ani farbowania wlosow aby wygladac wyraziscie

na pewno nie jestes klasyczna Zima(spojrz na zdjecie Anji92, ktora wkleila swoja fotke wyzej, ona jest bezapelacyjnie Zima, zwroc uwage na jej oczy- kontrast to cecha typowa) co nie znaczy, ze nie jestes nia wcale.

zdjecia moga jednak przeklamywac w Twoim przypadku, nie chce wprowadzac Ciebie w blad, musisz sama zrobic test w zaciszu domowym

to w jakich kolorach dobrze sie czujesz, moze byc bardzo mylace. ja osobiscie uwielbiam mocne, intensywne barwy z palety zimowej, ale w zestawieniu z moja skora nie wygladaja dobrze.

zmyj dokladnie makijaz, zwiaz wlosy, aby twarz byla cala odkryta, odslon szyje i dekolt. popros kogos o pomoc, nie moze sie kierowac osobistymi upodobaniami.

przygotuj kolorowe chusty, jezeli trafisz na "swoje" barwy, wszelkie niedoskonalosci skory: blizny, tradzik, rozszerzone naczynka, since, zmarszczki stana sie automatycznie mniej widoczne, skora zacznie wygladac bardziej swiezo i zdrowo.

przy tescie wybierasz kolory wlasciwie typowe dla danej pory roku

1. jezeli jestes Zima Twoje kolory to czern i sniezna biel oraz tzw. marynarski blekit, tylko Zim a wyglada w nich naprawde dobrze, inne typy sa przytloczone tak mocnymi kolorami. powinnas niezbyt dobrze wygladac w pomaranczowym i jasnych brazach, pastelach

2.jezeli jestes Jesienia to dobrze wygladasz w pomaranczowym, wszelkich brazach i khaki, oliwkowym. przy czerni i snieznej bieli na chora i zgaszona, niekorzystnie we wszelkich rozach i blekitach

3. Lato dobrze wyglada w odcieniu owczej welny, "brudnym rozu", szarosciach, pastelach, delikatnym blekicie. zle w pomaranczowym, zoltym, brazowym, czystej bieli. niektore panie- Lato wygladaja dobrze w czerni, ale zazwyczaj ten kolor jest dla nich zbyt intensywny

4. typowe kolory dla wiosny to łososiowy, morelowy, turkusowy, zolty, fiolkowy barwy sa jasne i czyste, nie sa zlamane szaroscia jak u Lata. zle wyglada w czerni, snieznej bieli, brudnym rozu, zbyt ciemnych kolorach, szarosciach

pobaw sie kolorami, ale mimo wszystko pozostan obiektywna, chociaz mysle, ze taka ladna dziewczyna jak Ty w kazdej palecie barw pozostanie ładna
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2008-07-15, 16:45   #517
Sorpresa
Raczkowanie

Dziękuję Ci bardzo zrobię sobie ten test w najbliższych dniach i napiszę co mi wyszło
Sorpresa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 12:04   #518
Elie
Rozeznanie

truskawkowawiosna, kierując się tym testem zaczęłam mieć poważne wątpliwości, czy sama jestem zimą
1. Zima. W czerni i śnieżnej bieli, jak też w błękicie mam wrażenie, że wyglądam zbyt ostro, za bardzo mam podkreślone rysy twarzy, wyglądam chyba starzej. Jednak wyglądam też źle w pomarańczu (już w łososiowym jest fajnie, ale czysty - koszmar ), brązy, większość pasteli znów zbyt mdło.
2. Jesień. Znów zgadza się, w czym źle, ale nie wyglądam korzystnie w kolorach dobrych dla jesieni.
3. Lato. Tutaj chyba najbardziej trafione...
4. Wiosna. Dobre pasują, złe nie.

Ale zawsze obstawiałam zimę, w teście na podawanej tu często stronie internetowej też mi tak wyszło, ale te kolory dla zimy, nie są dla mnie, tak do końca...
Z tego, co napisałaś wywnioskowałabym lato, ale chyba jestem zbyt ciemna na tą porę roku? Sama już nie wiem...
Załączam zdjęcia, które dawałam w innym temacie, oko, włosy, usta. To w końcu jestem zima, czy nie zima? Pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (33,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (36,1 KB, 604 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy3.jpg (39,2 KB, 13 załadowań)
Stary 2008-08-01, 00:48   #519
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna, kierując się tym testem zaczęłam mieć poważne wątpliwości, czy sama jestem zimą
1. Zima. W czerni i śnieżnej bieli, jak też w błękicie mam wrażenie, że wyglądam zbyt ostro, za bardzo mam podkreślone rysy twarzy, wyglądam chyba starzej. Jednak wyglądam też źle w pomarańczu (już w łososiowym jest fajnie, ale czysty - koszmar ), brązy, większość pasteli znów zbyt mdło.
2. Jesień. Znów zgadza się, w czym źle, ale nie wyglądam korzystnie w kolorach dobrych dla jesieni.
3. Lato. Tutaj chyba najbardziej trafione...
4. Wiosna. Dobre pasują, złe nie.

Ale zawsze obstawiałam zimę, w teście na podawanej tu często stronie internetowej też mi tak wyszło, ale te kolory dla zimy, nie są dla mnie, tak do końca...
Z tego, co napisałaś wywnioskowałabym lato, ale chyba jestem zbyt ciemna na tą porę roku? Sama już nie wiem...
Załączam zdjęcia, które dawałam w innym temacie, oko, włosy, usta. To w końcu jestem zima, czy nie zima? Pomocy
nie ma co ufac testom internetowym.
wszystko wskazuje na to, ze jesteś zimnym typem. stawiam na "ciemne" Lato. znaczy to tyle, ze prawdopodobnie pasują Tobie ciemniejsze odcienie z palety letniej i niektore z zimowej. prawdziwa Zima, nawet majac problemy z cerą i cienie pod oczami, nie wyglada zle w czerni, nigdy nie jest nią przytloczona.

sprobuj jeszcze jednego testu.

znasz może jaką typową Wiosenkę(zlotowlosa blondynka o zielononiebieskich oczach) albo Jesień(piegowata, rudowlosa o orzechowych wlosach)?

przyloz wewnetrzna powierzchnie przedramienia do niej.

jezeli jestes Latem, to przy nich Twoja skora powinna wydawać się lekko różowawa, ich bardziej zolta, zlota, czerwona, pomaranczowa, ewidentnie ciepla, wyraznie odcinajaca sie od Twojej.

a skora klasycznej Pani Zimy (brunetka o ciemnych oczach silnie kontrastujacych) przy Pani Lato nie jest rozowa, bardziej wpada w niebieskawy

wiesz jak wyglada "brudny róż"? to idealny kolor dla Lata
mikroREKLAMA

Stary 2008-08-01, 09:55   #520
Elie
Rozeznanie

Właśnie nie jest mi dobrze w brudnym różu. Znajoma wizażystka określiła mnie, jako zimę, którą można robić na lato, a moją mamę na odwrót.
Teraz ciężko ocenić te przedramię - opalenizna, ale raczej mam różowawą cerę, niż niebieskawą.
Stary 2008-08-08, 18:03   #521
mala1czarna
Przyczajenie

dziewczyny mam do Was wielka prosbe powiedzcie mi czy jestem poludniowa zima?
na zdjeciu jestem po prawej stronie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1183.jpg (69,1 KB, 88 załadowań)
mala1czarna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:51   #522
Elie
Rozeznanie

Jestem pewna, że nie Lato albo jesień
Stary 2008-08-08, 23:07   #523
Ashia
Rozeznanie

jesień, lato jest chłodne !!!!!!!
Stary 2008-08-09, 15:33   #524
serduszkoiz
Zadomowienie

sluchajcie ja robilam testy jak w linku pod spodem

http://web.orsay.com/dn_farbberatung/

http://www.makijaz.net/tt.html

i mi wyszlo ze jestem zima, warto zrobic taki ktotki test

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 16:29   #525
serduszkoiz
Zadomowienie

wiec po testach wyszlo ze jestem ZIMA , potwierdzcie tylko prosze zebym byla juz w 100 procentach pewna pozdrawiam i dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0936.JPG (15,6 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0946.JPG (20,9 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1880.JPG (84,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1988.JPG (27,5 KB, 123 załadowań)

Wizazanka
Bloggerka
Stary 2008-08-09, 17:06   #526
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
wiec po testach wyszlo ze jestem ZIMA , potwierdzcie tylko prosze zebym byla juz w 100 procentach pewna pozdrawiam i dziekuje
bez wątpienia jesteś Zimą, ale osobiscie odradzam kierowanie sie wylacznie tego typu testami, sa bardzo nieprecyzyjne
mikroREKLAMA

Stary 2008-08-09, 17:34   #527
serduszkoiz
Zadomowienie

dzikuje,
wiem ze takie testy sa mylne ale zrobilam test poczytalam o kolorach wychodzilo ciagle zima, ktos potwierdzil wiec mam 100 procent pewnosci

Wizazanka
Bloggerka
Stary 2008-08-10, 09:37   #528
Elie
Rozeznanie

Z tego testu orsay wyszło mi, że jestem jesień, a z makijaż.net wyszła mi zima. Określona zostałam na zimę lub lato. Świetnie ;p
Stary 2008-08-10, 11:48   #529
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Test Orsay jest jakiś dziwny :?, wyszła mi wiosna tylko że jak później jest opis to niemal że nic się nie zgadza

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 00:21   #530
serduszkoiz
Zadomowienie

ten orsay jest zbyt malo szczegolowy, w moim przypadku sie sprawdzilo poniewaz oczy wlosy i kolor skory raczej wszysto jest glowna cecha jesieni, ogladalam osttanio na youtube.com ze wyszla ksiazka o wizazu napisna przez Polke dla Polek. Ksiazka powstala przy udziale kolorystek i stylistek trzeb by sobie sprawdzic taka ksiazke. Opisane ( podobno) sa tam typy urody i wsztsko wziazane z wizazem Chyba uderze na zakupy jak bede w PL

Wizazanka
Bloggerka
Stary 2008-08-13, 10:33   #531
Elie
Rozeznanie

Aż muszę zrobić OT, jakiś tytuł, autorka?
Stary 2008-08-21, 14:30   #532
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Barbara079 Pokaż wiadomość
na zdjęciu wyglądasz na Królewne Śnieżkę czyli zwykła zima
Co to znaczy, ze krolewna sniezka to zwykla zima? Zim poludniowych jest pelno: prawie wszystkie azjatki, murzynki, romki...Znajdz mi takie miejsce na swiecie, gdzie przewazaja sniezki, albo gdzie jest ich duzo
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 12:59   #533
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Co to znaczy, ze krolewna sniezka to zwykla zima? Zim poludniowych jest pelno: prawie wszystkie azjatki, murzynki, romki...Znajdz mi takie miejsce na swiecie, gdzie przewazaja sniezki, albo gdzie jest ich duzo

"zwykla" Zima, ma chlodna karnacje, nie porcelanowa, ani nie bardzo ciemna. taka typowa brunetka o ciemnych oczach, ktora stosunkowo latwo sie opala.

"Sniezek" w Polsce nie widuje sie czesto, porcelanowa cera w polaczeniu z naturalnie ciemnymi wlosami i oprawa oczu to rzadkosc, takie osoby rzucaja sie w oczy z daleka

btw: ostatnio spotkalam Zime o przeslicznym kolorze oczu, ciemnoniebieskim, niemalze granatowym, wygladalo to niesamowicie:love" szkoda tylko, ze tak pani lubi sie opalac
mikroREKLAMA

Stary 2008-08-23, 13:12   #534
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

"zwykla" Zima, ma chlodna karnacje, nie porcelanowa, ani nie bardzo ciemna. taka typowa brunetka o ciemnych oczach, ktora stosunkowo latwo sie opala.

"Sniezek" w Polsce nie widuje sie czesto, porcelanowa cera w polaczeniu z naturalnie ciemnymi wlosami i oprawa oczu to rzadkosc, takie osoby rzucaja sie w oczy z daleka

btw: ostatnio spotkalam Zime o przeslicznym kolorze oczu, ciemnoniebieskim, niemalze granatowym, wygladalo to niesamowicie:love" szkoda tylko, ze tak pani lubi sie opalac
Dlaczego wiedzialam, ze to skomentujesz?
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 13:18   #535
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
bez wątpienia jesteś Zimą, ale osobiscie odradzam kierowanie sie wylacznie tego typu testami, sa bardzo nieprecyzyjne
chyba faktycznie sa jakies nieprececyzyjne bo mi wyszlo ze jestem wiosna
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:56   #536
greatdee
Wtajemniczenie

Ja myślałam, ze jestem południową zimą, ale w testach wyszło mi, że jesień a w drugim, że wiosna. Sama nie znam się na tym całkowicie
greatdee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 16:28   #537
Charming Paige
Raczkowanie

Dziewczyny, a ja? Typem południowym z moją karnacją na bank nie Wiosną i jesienią chyba raczej też nie... Wydaje mi się że jestem typem chłodnym.. lato? zwykła zima? śnieżka? jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ;DD.jpg (32,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ;)).jpg (34,4 KB, 85 załadowań)
Charming Paige jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 21:47   #538
zsrr23
Raczkowanie

Widzę ze jest duży problem z określeniem typu urody .. Sama mam problem ..
Z wyglądu przypominam włoszkę .. mam ciemno brązowe włosy, brązowe oczy, ciemną oliwkową cerę, ciemną karnację .. Sama juz nie wiem czy jestem ciepła jesień, czy ciepła zima .. Mam problem z określeniem..
zsrr23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 22:09   #539
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez zsrr23 Pokaż wiadomość
Widzę ze jest duży problem z określeniem typu urody .. Sama mam problem ..
Z wyglądu przypominam włoszkę .. mam ciemno brązowe włosy, brązowe oczy, ciemną oliwkową cerę, ciemną karnację .. Sama juz nie wiem czy jestem ciepła jesień, czy ciepła zima .. Mam problem z określeniem..
nie ma cieplych Zim

z opisu jestes zdecydowanie Zimą, prawdopodobnie poludniowa
oliwkowa karnacja to cecha wrecz charakterystyczna
mikroREKLAMA

Stary 2008-10-13, 09:16   #540
zsrr23
Raczkowanie

Cytat:
nie ma cieplych Zim

z opisu jestes zdecydowanie Zimą, prawdopodobnie poludniowa
oliwkowa karnacja to cecha wrecz charakterystyczna
OOO..dziękuję za podpowiedź Kurcze .. wynika z tego, że źle dobieram kolory ubrań..Głównie chodzę w brązach, beżach, bieli, ostatnio w granacie i pudrowym różu .. jejku ja lubię brązy
zsrr23 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości