Prostowane włosy wychodzą z mody??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-23, 22:25   #1
Miriams
Raczkowanie

Prostowane włosy wychodzą z mody???

Byłam u fryzjerki, która mi powiedziała,że prostowane włosy już niedługo wyjdą z mody. Czy słyszałyście coś na ten temat? Swoją drogą to dla mnie pocieszające, bo prostuję włoski, ale tak je sobie zniszczyłam,że musiałam sciąć i teraz mam zamiar zrobić im odpoczynek.
Miriams jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 22:29   #2
Kasioola
Rozeznanie

Dot.: Prostowane włosy wychodzą z mody???

Tez to słyszałam. Teraz będa modne loczki itd.
Zreszto wystarczy otworzyc jaką kolwiek gazetek. Coraz więcej modelek ma kręcone włoski
Kasioola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 22:37   #3
_cleooo_
Raczkowanie

ja na pewno nie poddam sie nowej modzie, bo bez prostownicy moje wlosy wygladaja nieciekawie, tzn. mam je jakies takie nijakie, ni to proste ni to krecone, a ze loki mi sie nie trzymaja to je prostuje

_cleooo_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 22:45   #4
Miriams
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Prostowane włosy wychodzą z mody???

Cytat:
Napisane przez _cleooo_
ja na pewno nie poddam sie nowej modzie, bo bez prostownicy moje wlosy wygladaja nieciekawie, tzn. mam je jakies takie nijakie, ni to proste ni to krecone, a ze loki mi sie nie trzymaja to je prostuje
A jak często prostujesz?? I czy nie zniszczyły Ci się? Ja prostowałam około roku dobrej klasy prostownicą, a teraz musiałam ściąć, bo zrobiło mi się siano i odżywki przestały dawać zadawalający efekt
Miriams jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 22:49   #5
yedanna
Zakorzenienie

Oj a ja mam naturalnie kręcone, prostuję już od dawna i właśnie planowałam wycieniować porządnie i już pozostć przy prostych... No trudno, będę niemodna jakiś czas Jak to mówi moja koleżanka "Włosy mają to do siebie, że, na szczęście, odrastają"
Stary 2006-01-23, 23:09   #6
asia_s
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Miriams
Byłam u fryzjerki, która mi powiedziała,że prostowane włosy już niedługo wyjdą z mody. Czy słyszałyście coś na ten temat? Swoją drogą to dla mnie pocieszające, bo prostuję włoski, ale tak je sobie zniszczyłam,że musiałam sciąć i teraz mam zamiar zrobić im odpoczynek.
I ja słyszała, a także czytałam o tym, że proste włosy wychodzą z mody, że wchodzą fale i loki. Ja się tym nie przejmuję i dalej prostuję, bo się sobie z pofalowanymi po prostu nie podobam
Prostuję od ponad roku i nie są zniszczone, może troche końce, ale co jakiś czas podcinam.
asia_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 23:28   #7
freddy296
Wtajemniczenie

Moda czy nie... Mi sie proste podobaja... z natury mam krecone lekko i mnie denerwuja juz, a trwalej nie zrobie... Szkoda wlosków!! Ach.. tam moda moda... pozdrawiam!
freddy296 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 23:52   #8
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie

GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Wink Dot.: Prostowane włosy wychodzą z mody???

Cytat:
Napisane przez Miriams
Miriams moje to dosc mocno krecone loczki,teraz sa do pasa,a to dlatego ze przestalam je wreszczie katowac prostownica,choc uwazam ze proste wlosy dodaja wiecej elegancji(Ja obok w prostych).Mysle ze niewazne czy proste czy krecone wazne zeby byly czyste,wypielegnowane i zadbane
Pozdrowionka

Przyszedł na świat 2009.01.06

Sandrunia Niepoń jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 02:08   #9
leeloo
Rozeznanie

GG do leeloo

czuje sie jak bym maila déjà vu, zdaje sie ze jakis czas temu byly mocno lansowane loki... potem znow proste i blyszczace niczym ostre nozna patrzac na reklamy.. (weszlo wtedy np x-tenso) spece staraja sie nakrecac rynek na produkty

moda moda , najladniejsze sa zadbane i piekne same w sobie
a ja uwielbiam i kocham swoje fale coraz bardziej
Stary 2006-01-24, 02:15   #10
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez leeloo
czuje sie jak bym maila déjà vu, zdaje sie ze jakis czas temu byly mocno lansowane loki... potem znow proste i blyszczace niczym ostre nozna patrzac na reklamy.. (weszlo wtedy np x-tenso) spece staraja sie nakrecac rynek na produkty

moda moda , najladniejsze sa zadbane i piekne same w sobie
a ja uwielbiam i kocham swoje fale coraz bardziej
Wiadomo - moda zmienia sią po to, żeby zarobili prjektanci, fryzjerzy, kosmetyczki itd. a my się na to nabieramy niestety Mnie najbardziej bawi to, że jak już coś zaczyna mi się podobać, to moda na to już się kończy (patrz - powyżej )
Stary 2006-01-24, 09:08   #11
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

ja prostuje wloski od niedawna,prostownica GA.MA i na razie nie widac w ogole zniszczenia wloskow,uzywam tez srodkow termoochronnych naturalnie mam falowane wloski,prostuje w tygodniu,choc nie mam ich prostych caly tydzien-wczoraj np nie prostowalam ich w ogole, a w weekendy daje odpoczac wlosom i odzywiam je lubie jak mam proste wlosy,sa takie gladkie i blyszczace i nie obchodzi mnie w tej kwestii moda,a propos,wydaje mi sie,ze bodajze juz we wrzesniowym/pazdziernikowym glamour pisali,ze proste wlosy sa passe,a jednak nadal widac sporo dziewczyn z prostymi wlosami.nawet na ostatnich pokazach mody modelki mialy proste wlosy

Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 09:42   #12
_cleooo_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Miriams
A jak często prostujesz?? I czy nie zniszczyły Ci się? Ja prostowałam około roku dobrej klasy prostownicą, a teraz musiałam ściąć, bo zrobiło mi się siano i odżywki przestały dawać zadawalający efekt
włosy prostuje już dwa lata i nic zlego mi sie z nimi nie dzieje. koncówki podcinam regularnie i po każdym myciu nakładam odzywkę, a raz w tygodniu stosuje maskę (raz do włosów farbowanych a raz regenerującą).
a włosy prostuje co drugi dzień.

_cleooo_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości