czern granatu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-24, 09:51   #1
Ray
Zakorzenienie

czern granatu

zawsze nosilam wlosy czern fioletu albo ciemny fiolet bo jestem typem zimy i dobrze mi w fioletach i podobno kolorach intenstywnych niebieskich.. chodz wole fiolet... kupilam farbe z vivy czern granatu cvzy jakos tak w kazdym razie ta pani na pudelku ma czerne wlosy ktore leciutko polyskuja sie na taki granat... zastanawiam czy czy farbowac tym na ta farbe namowila mnie mama sadzac ze beda one ciemne bardzo..... ?? mam pytanie czy czern granatu to beda czarne wlosy i leciutki polysk garantu???? nigdy nie farbowalam taka farba nie chce miec granatowych wlosow czy niebieskich chodzi mi o bardzo ciemny kolor bo mam dosc mojego brazu ktory wyglada teraz jak rudy hmmmm....sama nie wiem czy tym farbowac.. mam niebieskie oczy ale jasna buzie wiadomo zima.. chyba ze pojde pare razy na solarium.... hmmmm

emi.szmigiel.com tu sa moje zdjecia jakby ktos chcial okreslic czy mi by to pasowalo
Ray jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:26   #2
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19
Dot.: czern granatu

Pytania dotyczące fryzur zadajemy na forum 'Pytania do Fryzjerki'.

Przenoszę i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 09:47   #3
Nogala1
Raczkowanie

Witam ja tez zawsze farbowałam na czern fioltu i kiedys pokusiłam się i kupiłam czerń granatu wyszły czarne z lekkim połyskiem granatu -dla mnie były za ciemne pozdrawiam
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 10:16   #4
czekoladka
Zadomowienie

Zrobiłam sobie parę razy granatową czerń, ale szamponem, z Palette. Wszyscy się zachwycali, mówili, że lepiej mi w czarnym i to jeszcze granatowym, ja sama czułam się dobrze, ale do czasu... jak nie pojwiły sie odrosty... Sa strasznie widoczne, ja mam naturalne włoski w kolorze ciemny popielaty brązik (też jestem zimą, mam oczka niebieskie, takie intensywne, ale nie mam porcelanowej cery, tylko troszke śniadą) i normalnie moje odrosty przy tych czarnych wyglądały jak ciemny blond okropnie!!! Wkurzało mnie to bardzo, co chwilę musialam "szamponować", szampon nie schodził szybko, czerń trzyma bardzo długo, nie spiera sie na całej długości (przynajmniej na moich wloskach). Generalnie mówiąc, było to troszke u.pierdliwe... A zrobiłam ta czerń z tego powodu, co Ty - wszystkie brązy spierały się na rudo, a ja muszę mieć cos z popielem. granatowa czerń jest super jako kolorek - włoski sa czarne, ale takie jakby posypane popiołem (serio tak to wygląda), ja czułam sie w tym kolorku bardzo dobrze, robiłabym nim nadal, gdyby nie te odrosty To taka głęboka czerń, od zwykłej różni sie tym "popiołem" na główce.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.

Edytowane przez czekoladka
Czas edycji: 2006-01-25 o 10:16 Powód: literowki...
czekoladka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:54   #5
Mariti
Wtajemniczenie

Granatowa czerń to jak najbardziej czerń tylko z akcentami widocznymi głównie w świetle. Miałam juz coś takiego kilka razy ( generalnie farbuję na ciemno). Jesli chcesz miec włosy czarne z akcentami polecam farby Wella Safira oraz Loreal Feria, one mają w swojej ofercie takie kolorki, a przy tym sa produktami dobrymi. Odradzam szamponetki . Oczywiście musisz się liczyc z tym, że jesli swoej włosy masz jaśniejsze to zostaną odrosty, które trzeba będzie regularnie farbować, a czerń jest paskudna do pozbycia się jej , choć nie jest to niemożliwe.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 13:47   #6
Ray
Zakorzenienie

zdaje sobie sprawe co do odrostow ja zawsze farbuje na ciemno takze nie bedzie problemu uzywam farb bo szampon tot ez chemia ktora niszczy a szybko sie zamywa takie mam podejscie hehehe zobaczymy co wyjdzie z tego hhehe jwyzej bede chodzic jak smerf hehehe
Ray jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości