wyglądam jak córka młynarza - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-31, 16:52   #31
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Cytat:
Napisane przez balbinka27
Natina o kurcze nie wiem ja najczęściej chodziłam co tydzień i to tylko przed weselem kuzyna i to tylko na 10 min nigdy na dłużej a zaczynałam od 5 potem 8 no i zatrzymałam się na 10 teraz idę raz góra dwa razy w miesiącu tzn teraz nie byłam już dwa miesiące ale już za tym tęsknie
Balbinko i co daje Ci to solarium coś?? tzn jesteś brązowa?? wystarcza CI raz, dwa razy w miesiącu?? po ilu sesjach zauważyłaś że jesteś opalona?? pozdrawiam Cię
Stary 2006-01-31, 17:08   #32
balbinka27
Raczkowanie

GG do balbinka27

Cytat:
Napisane przez natina2
Balbinko i co daje Ci to solarium coś?? tzn jesteś brązowa?? wystarcza CI raz, dwa razy w miesiącu?? po ilu sesjach zauważyłaś że jesteś opalona?? pozdrawiam Cię
zaczełam właśnie przed weselem i w tedy chodziłam 4 razy (w odstępach tygodniowych) i efekty były tym bardziej że miałam na sobie różową sukienkę więć nie mogłam być bladzinką bo wyglądałam ok no a potem te żadsze wizyty poprostu podtrzymywały tę opaleniznę ale nie przesadzam bo nie lubie nie naturalnego wyglądu. Taka opalenizna powoduje że czuje się lepiej no i jak w końcu wróci do nas lato nie będzie wstydu gdy wyjdę na plażę Pozdrawiam
balbinka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 17:11   #33
balbinka27
Raczkowanie

GG do balbinka27

Cytat:
Napisane przez natina2
w takim razie na początek chyba zaryzykuje te 5 min w piątek... po weekendzie zaobserwuję co i jak i wtedy będę ewentualnie decydować sie na więcej dzięki za odpowiedzi... aha! a może ktoś jeszcze powie mi czy sesja 5, 10, 15 ,20 minutek sprawi że z bardzo bladej skóry będę taka hmmm w miarę brązowa... przypomne że mam fototyp 2. może jakaś szanowna kosmetyczka mi odpowie?? pozdrawiam wszystkie wizazanki
ja znowu powtarzam że te 15 20 minut mnie przeraża ja bym sie nie odważyła serio szkoda skóry
Stary 2006-01-31, 17:20   #34
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

hehe balbinka27 pomecze Cie jeszcze troche. ale tak podsumowując opłaca sie czy sie nie opłaca? np. zaskoczyłas znajomych opalenizną czy raczej tego tak nie widac? aha! a jak u Ciebie z twarzą, bo gdzies słyszałam ze twarz gorzej jest opalić..
Stary 2006-02-01, 15:55   #35
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

więc dziś byłam jednak na tym solarium, na początek 6 minutek (na wiecej nie pozwoliła kosmetyczka) wcisneła mi jeszcze taki bronzer Onyx.. słyszałyście i takim? jest świetny... pięknie pachnie ale niestety na allegro go nie ma dużej różnicy nie widze ale skóra lekko sie zarumieniła... w piątek pojde jeszcze raz spodobało mi sie
Stary 2006-02-01, 16:04   #36
balbinka27
Raczkowanie

GG do balbinka27

Cytat:
Napisane przez natina2
więc dziś byłam jednak na tym solarium, na początek 6 minutek (na wiecej nie pozwoliła kosmetyczka) wcisneła mi jeszcze taki bronzer Onyx.. słyszałyście i takim? jest świetny... pięknie pachnie ale niestety na allegro go nie ma dużej różnicy nie widze ale skóra lekko sie zarumieniła... w piątek pojde jeszcze raz spodobało mi sie
hihihi tak zaskoczyłam towarzystwo pod wieloma względami po pierwsze dlatego że dużo schudłam (jak juz wspominałam) odpowiednia fryzura no i co u mnie też niesamowite byłam opalona ( niesamowite bo nawret latem nie mam czasu by iść się poopalać na plażę bo pracuje wolną mam tylko niedziele a tu niestety najczęściej pada deszcz to się nazywa szczęście) także uwierz że efekt po salarium był niesamowity. A jeżeli chodzi u twarz to prawda u mnie tez dłużej się opala ale to dobrze bo robisz to stopniowo (jak wiemy ogólnie solarium nie jest zdrowe)
Stary 2006-02-01, 16:14   #37
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

hehe Balbinko w a wiesz co jest najfajniesze?? To ciepełko co okala ciało... mhmmm.. kurcze mam nadzieje że tanoreksja mi nie grozi spodobało mi sie bardzo. pochodze jeszcze kilka dnie przed weselem kuzynki (25 luty ) i zobaczymy jaki będzie mój efekt ale schudnąc to raczej nie schudne hehehe choć od 1 lutego (czy to dziś?? )mam sie odchudzać ale to juz zupełnie inny wątek pozdrawiam
Stary 2006-02-16, 13:47   #38
efajna
Przyczajenie

jak Ci to bardzo przeszkadza to wiadomo, że solarium bedzie najlepsze. Ja też mam fototyp 2 i poszłam od razu na turbo na 7 minut. Nic mi się nie stało. Chodzę teraz co trzy dni, bo zależy mi na szybkiej opaleniźnie. Słyszałam o jakiśutrwalaczach opalenizny do solraium. Jak to działa, gdzie to można dostać i ile to kosztuje ?
efajna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 14:37   #39
siupakabra
Przyczajenie

GG do siupakabra

ja też jestem bledziuchem nigdy nie mogę się opalić, solarium efektów nie daje... wszyscy mówią, że niby taka jasna cera jest ładna. ale skoro tak, to czemu wszystkie kandydatki na Miss World mają piękne, czekoladowe ciałka? :P ehh... przestudiuję wszystkie wątki nt. bladości, które są na forum. Nic innego mi nie pozostaje, niestety. A na lato na pewno pudru brązującego używać nie będę... Szkoda cery. I tak przesuszonej...
Stary 2006-07-05, 18:48   #40
rocki
Wtajemniczenie

Siupakabra, jak ja Cię dobrze rozumiem

1) słońce mnie nie opala (po 3 tygodniach na południu Hiszpanii nie byłam nawet w 1/4 tak opalona, jak znajoma po tygodniu na Mazurach...). To nawet nie jest to, że robię się czerwona, po prostu mnie nie łapie.

2) solarium mnie nie opala (znudziło mi się chodzić, kiedy po 3 pójściu, smarowaniu się przyspieszaczem i nie nałożeniu filtru - nie krzyczcie - dalej nie było śladu opalenizny).

3) nie wiem, jak to możliwe, ale po balsamach brązujących, itd. prawie natychmaist schodzi ze mnie opalenizna... miałam J&J i Dove, moja mama korzystała z tych samych opakowań i... ona posmarowała się mniej razy niż ja, później jej się znudziło smarować, a jej opalenizna trzymała się tak długo, jak naturalna. A ja nie posmarowałam się przez 2 dni i moja opalenizna... została na jasnym ręczniku

Kiedyś babka z Avene zbadała mi w aptece fenotyp i wbrew moim oczekiwaniom, okazało się że wcale nie mam najjaśniejszego. Mimo że skórę mam jaśniejszą od reszty koleżanek! A włosy mam brązowe, oczy niebieskie...

Czy macie jakieś pomysły, co zrobić z tak beznadziejnym przypadkiem, jak mój?
rocki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 21:25   #41
despretina
Raczkowanie

Ja zawsze miłam bladą skórę i wszyscy twierdzli , że mam anaemię. Najgorzej jest zimą, bo trudno mnie odróżnić od ściany Ale tej zimy zaczęłam przygotowywać się do lata i zaczęłam jeść marchewke i pić karoten. Byłam dwa razy w solarium, ale stwierdziłąm, że to nie dla mnie i postanowiła opalać się w naturalny sposób. I tak 1,5 godz na słoneczku, kremy z filtrem, balsamy po opalaniu, balsamy brązujące i puder brązujący i dzis mam śliczną opalenizne, bez żadnych poparzeń itp. Koleżamka powiedziła,że dużo lepiej wyglądam. No i ja duzo lepiej się czuję w takim opakowaniu
despretina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 00:01   #42
Pogoda
Rozeznanie

Polecam: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=96707
Stary 2006-07-06, 07:58   #43
ajali
Wtajemniczenie

Tez jestem bledziuchem Nic to, kupię dzisiaj Garnier Skóra Muśnieta Sloncem (czy jakos tak)
ajali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 11:23   #44
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

ja tez mam jasna karnacje, slonko szybko mnie lapie ale nie lubie dlugo lezec na sloncu wiec chyba pojde na solarium
Blue sky jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości