Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-08-24, 08:40   #1
Mirabella227
Przyczajenie

Question

Biotemax?

Hej. Czy któraś z Was stosowała Biotemax? Jest to zamiennik Biotebalu, wzbogacony o cynk i selen, ale różni się jednak tym, że jest to suplement diety a nie lek. Tak jak w Biotebalu zawiera 5mg biotyny w jednej tabletce. Nigdzie nie mogłam znaleźć opini na jego temat, więc postanowiłam założyć nowy wątek i zobaczyć co o nim sądzicie, czy go stosowałyście, czy się sprawdza i czy go polecacie. Z góry dzięki za odpowiedzi! Xx
Mirabella227 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 11:41   #2
Gogorzata
Przyczajenie

Dot.: Biotemax?

Ja łykam Biotemax Zaczynałam od Biotebalu, a potem przerzuciłam się na ten zamiennik, bo jest tańszy i ma cynk, który tak moje włosy i skóra lubią. Za pierwszym razem brałam go przez trzy miesiące i potwierdzam że działa, wypadanie włosów zmniejszyło mi się o 1/3 (liczę), a wcześniej żadne reklamowane suplementy na mnie nie działały. Efekt utrzymał się ok 3 miesiące, aktualnie znowu zaczynam go łykać, bo zaczęło się u mnie jesienne linienie, oby i tym razem zadziałał. Swoją drogą zajrzałam na wizaż, żeby porównać opinie innych o tych tabletkach, ale widzę, że nie są zbyt popularne
Pozdrawiam!
Gogorzata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 19:58   #3
laura_71
Przyczajenie

Dot.: Biotemax?

Dzisiaj kupiłam właśnie Biotemax, wcześniej brałam Vitapil (3 miesiące brałąm, 3 miesiące przerwy). Po ponad dwóch latach takiej kuracji przestałam widzieć jednak działanie, także mam nadzieję, że po Biotmaxie coś się zadzieje Walczę głównie z wypadaniem, no i kiepskim stanem włosów po rozjaśnianiu latem. Szybszy przyrost byłby miłym skutkiem ubocznym
laura_71 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
biotyna, pielęgnacja, suplement diety, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości