zareklamowalam,ale co dalej??????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-25, 18:47   #1
malgosg
Rozeznanie

Unhappy

zareklamowalam,ale co dalej???????

Zrobiłam sobie pasemka. u fryzjra oczywiście. pani fryzjerka nalozyla mi ciemniejsza bazę, a następnie położyła na pasemka farbę. Efekt jest taki, że każde pasemko ma 3 kolory: pomarańczowawy blond przy skórze głowy, rudy-w środku, a końce są troszkę jaśniejsze niż baza. Reklamację przyjęła(chociaż z jej wypowiedzi odnoszę wrażenie, że taki efekt jest tylko moją winą, bo wczesniej pomalowałam włosy farba palette). A swoją drogą przed pasemkami nawet nie zapytała, jaką farbą malowałam w ostatnim czasie. Idę na poprawkę. Jest tylko jeden problem: wg niej jedynym wyjściem jest doprowadzenie pasemek do blondu. A ja chciałam rude!!!! Co zrobić? Błagam pomóżcie.
malgosg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 18:59   #2
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Cool Dot.: zareklamowalam,ale co dalej???????

Ja bym sie wkurzyla Moglabys napisac jaka to fryzjerka i gdzie ma zaklad??? Bo zasluguje na ANTYREKLAME!!!
Stary 2006-01-25, 19:02   #3
malgosg
Rozeznanie

Dot.: zareklamowalam,ale co dalej???????

poczekam, co wyjdzie z poprawki. ale to jeden z salonów polecanych przez wizażanki z mojego miasta... Dam znać, czy poprawili, a co najważniejsze - jak poprawili!!!!!
Stary 2006-01-25, 19:05   #4
erdholien
Raczkowanie

ja bym brała blond :P
rude można sobie zrobić praktycznie każdą farba, nawet w domu,
natomiast blond nie
(blond włosy robią się ciepłe, brąz się zmywa na kasztanowow - a ładny blond ciężko uzyskać)
być może tak Ci się spodoba blond, że nie będziesz chciała rudych :P
no oczywiście, że będzie to ładny blond, dopasowany do Twojej karnacji, włosów, itd...

ale jeśli bardzo chcesz rudy, to powiedz, żeby po blondzie od razu nałożyła rudy...
może się uda

pzdr
erdholien jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:06   #5
asia_s
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malgosg
Zrobiłam sobie pasemka. u fryzjra oczywiście. pani fryzjerka nalozyla mi ciemniejsza bazę, a następnie położyła na pasemka farbę. Efekt jest taki, że każde pasemko ma 3 kolory: pomarańczowawy blond przy skórze głowy, rudy-w środku, a końce są troszkę jaśniejsze niż baza. Reklamację przyjęła(chociaż z jej wypowiedzi odnoszę wrażenie, że taki efekt jest tylko moją winą, bo wczesniej pomalowałam włosy farba palette). A swoją drogą przed pasemkami nawet nie zapytała, jaką farbą malowałam w ostatnim czasie. Idę na poprawkę. Jest tylko jeden problem: wg niej jedynym wyjściem jest doprowadzenie pasemek do blondu. A ja chciałam rude!!!! Co zrobić? Błagam pomóżcie.
Strasznie Ci współczuje! fakt, że po palette różne cuda wychodzą, ale fryzjer ma obowiązek zapytać czym włosy były ostatnio farbowane!! Właśnie po to, aby zaoszczędzić i sobie i klientowi, który więcej nie przyjdzie stresu i nieprzyjemności.
Nie wiem tylko dlaczego mówi, że blond tylko na pasemkach mozna uzyskać? jeśli są już jasne, to chyba można na te pasemka nałożyć rudą farbę, bo chyba rude chciałaś?
asia_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:10   #6
malgosg
Rozeznanie

Cały problem polega na tym, że to jest pomarańczowawy blond. a jeżeli rozjąsni mi całe pasemko, to znowu przy głowie staną się już prawie białe Dlatego zaproponowała, że położy farbę rozjaśniającą od połowy pasemka. i czeka mnie kolor co najmniej dziwny. no i czy czwarta z kolei farba w ogóle je weźmie?????
Ale dzięki za wskazówki
G
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości