endermologia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-26, 10:04   #1
mataner
Rozeznanie

GG do mataner
Question

endermologia

Zwracam sie do Was z pytaniem , czy ktoś z Was korzystał z takiego zabiegu i czy jest on skuteczny ?
Oglądałam zdjęcia przed i po kilku zabiegach tylko nie wiem czy to jest mozliwe zeby ciało aż tak mogło sie zmienić na kozyść ?!
Moze przy okazji moze ktoś polecić gabinet w Krakowie?

Za kazdą informacje bardzo dziękuje
Stary 2006-01-26, 10:27   #2
Contax
Zakorzenienie

Dot.: endermologia

W zeszłym roku byłam na serii zabiegów endermologii, tj. 15 zabiegów 2 x w tygodniu.

Efekty są widoczne, ale nie powalające na nogi jak za taką cenę. Wszystko zależy od stopnia cellulitu (chyba o to Ci chodzi). Przy dużym cellulicie tłuszczowym efekty są największe, bo grudki tłuszczowe zostają "rozprasowane". Gorzej jest przy cellulcie limfatycznym.

Zabiegi na początku mogą być dość bolesne, ale w miarę przyzwyczajania skóry bolesność mija. W aparcie można ustawić stopień nasilenia masażu (ucisku i zasysania). Po serii zabiegów należy robić jeden raz w miesiącu tzw. zabieg podtrzymujący efekt. Efekt po samej serii zabiegów jest krótkotrwały, ok. 6 miesiecy.

W moim przypadku było w miarę OK. Ale efektem takiego rodzaju masażu są popękane naczynka na jednej nodze, na części bocznej zewnętrznej i przedniej uda. Mimo ustawienia masażu na minimum. Niestety są bardzo duże i teraz mnie czeka zabieg ich zamykania.
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 11:08   #3
mataner
Rozeznanie

GG do mataner
Post Dot.: endermologia

Contax bardzo Ci dziękuje czyli mozna powiedzieć ze warto choć cena to prawda , waha się od 1050 - 1400zł na 10 zabiegów im więcej tym taniej .
Tylko ile tych zabiegów trzeba wziąśc ?
Stary 2006-01-26, 11:25   #4
Contax
Zakorzenienie

Ilość zabiegów i częstotliwość ich wykonywania powinna ustalić fizykoterapeutka, która robi masaże, podczas pierwszego spotkania. Umów się na konsultacje (powinny być bezpłatne) w kilku salonach kosmetycznych, to wtedy zorientujesz się jak to wygląda.

Co do cen to nie wiem, jakie są u Ciebie w mieście. Pakiety zawsze są tańsze. Pytaj też o ubranko - czy jest w pakiecie, czy trzeba płacić dodatkowo (koszto ok. 100 złotych).

A czy warto?! Trudno mi obiektywnie powiedzieć. Jak nie masz kruchych naczynek i pieniądze nie są ważne, zawsze można spróbować. Najwyżej będziesz niezadowolona i więcej nie pójdziesz. Ja jestem bardzo wymagająca i zawsze coś mi nie odpowida, bo nie jest idealne.
Stary 2006-01-26, 11:29   #5
mataner
Rozeznanie

GG do mataner
Post Dot.: endermologia

jeszcze raz bardzo Ci dziekuje zawsze to razniej jak ktoś coś doradzi i powie jak to wygląda
Stary 2006-01-26, 11:32   #6
Contax
Zakorzenienie

Nie za ma co.
Stary 2006-01-27, 08:15   #7
mataner
Rozeznanie

GG do mataner
Question Dot.: endermologia

mam jeszcze trzy pytania ;

-czy osoba wykonujaca ten zabieg moze skupić sie na wybranych partiach bardziej czy tez musi maszyną przejechać po całym ciele ?
-dlaczego jest taka duza różnica czasu wykonywania zabiegu podają od 35-40 zł (czy to zalezy od ich dobrej woli,chęci) ?
-czy pod kombinezon zakłada sie bielizne ?

Z góry dziekuje
Stary 2006-01-27, 11:29   #8
Contax
Zakorzenienie

Z tego co wiem, jeden zabieg trwa 35 min. i masuje się intensywnie te części ciała, które objęte są celulitem. Niektóre kobitki biorą jednorazowo 2 zabiegi - jeden na dolną, a drugi na górną część ciała. Wiadomo koszt podwójny.
W zeszłym sezonie były dwa rodzaje aparatów do endemorlogii (nie pamiętam ich nazwy, drugi to było unowocześniona wersja poprzednika, powinnaś wyszukać w googlach) i stąd mogą wynikać róznice w cenie.
Z ubrankiem dotaniesz małe bikini, które zakłada się pod kostium. Biustonosza się nie zakłada.
Stary 2006-01-28, 16:26   #9
mataner
Rozeznanie

GG do mataner
Smile Dot.: endermologia

znalazłam
teraz jest promocja 10 zabiegów za 1100 zł + 50 zł kombinezon , wiec chyba dobra cena
Gdyby ktoś jeszcze coś wiedział na temat endermologii będe wdzięczna
Stary 2008-04-18, 23:58   #10
bmajchrzak
Przyczajenie

Smile Dot.: endermologia

witam jestem pierwszy raz na tej stronie i mam pytanko na temat endermologi czy mozna wykonywac te zabiegi podczas ciąży???????????? Proszę o odpowiedz
bmajchrzak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 00:02   #11
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bmajchrzak Pokaż wiadomość
witam jestem pierwszy raz na tej stronie i mam pytanko na temat endermologi czy mozna wykonywac te zabiegi podczas ciąży???????????? Proszę o odpowiedz
nie wolno
jest to gleboki masaz ciala a takie w ciazy sa zabronione

pozdrawiam

mataner:
tam gdzie ja pracowalam endermologia trwala 40min
kombinezon zakladasz na bielizne
oczywiscie, kosmetyczka/masazystka skupia sie oczywiscie na partiach chciala najbardziej dotknietych cellulitem, jednak musi "przemasowac" cale cialo
roznica w czasie dotyczy aparatury - jedna sa starsze inne nowsze
ten na ktorym u nas pracowali byl najnowszy, z jakas nowa koncowka do masowania mniejszych partii ciala (key module 6) i zabieg trwal jak pisalam 40min. a cena taka sama jak w innym salonie gdzie zab.trwal 30min ...

pozdrawiam
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 13:51   #12
maja24
Przyczajenie

ja byłam już na dwóch zabiegach. Pani poinformowała mnie, że trzeba chodzić 2x w tygodniu. podobno efekty widać dopiero po 6 zabiegu, chociaż na stronie tego salonu było napisane że już po 1szym będzie coś widać. Panią zatkało jak jej to wytknęłam Zobaczymy - wykupiłam 15 zabiegów, aby pozbyć się cellulitu.
Oczywiście, na stronach internetowych pokazują zdjęcia ze wspaniałymi rezultatami masażu, ale jakoś w nie nie wierzę, zwłaszcza, że już 2 zabiegi miałam i nie widzę różnicy w jędrności i gładkości mojego ciała, nie mówiąc już o cellulicie, który cały czas jak był tak jest nie liczę na jakieś spektakularne efekty wymodelowania ciała i zmniejszenia obwodu ciała, tak jak obiecują wszystkie salony, ale mam nadzieję, że w końcu wygram walkę z cellulitem, albo przynajmniej w pewnym stopniu go zmniejszę...
a sam zabieg... mmm... 35 min. rozkoszy!!! jest tak przyjemnie, że mogłabym tak leżeć cały dzień... )))
pzdr!
maja24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 13:58   #13
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maja24 Pokaż wiadomość
ja byłam już na dwóch zabiegach. Pani poinformowała mnie, że trzeba chodzić 2x w tygodniu. podobno efekty widać dopiero po 6 zabiegu, chociaż na stronie tego salonu było napisane że już po 1szym będzie coś widać. Panią zatkało jak jej to wytknęłam Zobaczymy - wykupiłam 15 zabiegów, aby pozbyć się cellulitu.
Oczywiście, na stronach internetowych pokazują zdjęcia ze wspaniałymi rezultatami masażu, ale jakoś w nie nie wierzę, zwłaszcza, że już 2 zabiegi miałam i nie widzę różnicy w jędrności i gładkości mojego ciała, nie mówiąc już o cellulicie, który cały czas jak był tak jest nie liczę na jakieś spektakularne efekty wymodelowania ciała i zmniejszenia obwodu ciała, tak jak obiecują wszystkie salony, ale mam nadzieję, że w końcu wygram walkę z cellulitem, albo przynajmniej w pewnym stopniu go zmniejszę...
a sam zabieg... mmm... 35 min. rozkoszy!!! jest tak przyjemnie, że mogłabym tak leżeć cały dzień... )))
pzdr!
nie wystarczy chodzic na endermologie zeby zmniejszyc cellulit (bo przypominam, ze cellulitu nie mozna zlikwidowac, mozna tylko go zmniejszyc). Do tego potrzebne tez sa cwiczenia, najlepiej rower, oraz zdrowa i dobra dieta z duza iloscia warzyw i owocow i z mala ilosca weglowodanow (PRZEDE WSZSTKIM!! WBREW POZOROM CUKRY SA GORSZE OD TLUSZCZOW!) i tluszczy zwierzecych, roslinne sa porzadane.
Po 2 zab.nie bedzie efektu...nie ma sie co oszukiwac... moze i by byly dla osoby u ktorej cellulit dopiero sie pojawil, natomiast jak przyjdzie ktos z zaawansowanym cellulitem to nie ma szans na efekty po 2 zabiegach. Trzeba zrobic serie i wtedy ocenic
Swoja droga salony nie powinny takich rzeczy pisac na swoich stronach, bo pozniej tylko napytaja zobie biedy bo zbulwersowane klientki beda chcialy np.zwrotu pieniedzy bo nie ma efektu po 2 czy 1 zabiegu a na str.napisali ze jest

pozdrawiam
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:25   #14
maja24
Przyczajenie

Jestem po 5 zabiegach endermologii. Dla wzmocnienia efektu odżywiam sie prawidłowo, nietłusto, mało słodyczy (lub wcale), piję dużo wody, stosuje drogie kremy do walki z cellulitem, robie codziennie domowy masaż (peeling kawowy z solą morską/ peeling Lirene/ szczotkowanie itp.) i NIE WIDZĘ ŻADNYCH EFEKTÓW!!!!!!!!!!! grrrrr... może jestem zbyt niecierpliwa. w końcu żyłam z cellulitem parę ładnych lat i nic z nim nie robiłam, a nagle chciałabym żeby zniknął w ciągu kilku tygodni... tak czy inaczej, mam nadzieję, że moja walka nie pójdzie w las...
maja24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 23:18   #15
Magda magdalena
Przyczajenie

hej dziewczyny
mam pytanie czy była z was któraś na endermologii w Dermice w Krakowie ?? nie dawno otwarty i z tego co się orientowałam to mają przystępną cenę endermologii. a kosmetyczka u której byłam mówiła że fajnie redukuje tkankę tłuszczową i celulit
Magda magdalena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 10:12   #16
Heniuta
Przyczajenie

Ja jestem po trzecim zabiegu. Efektów jeszcze nie widzę, ale możne też i za wcześnie na nie.... Natomiast to, co mnie zaskoczyło, a było już poruszane na forum to fakt, że zabieg jest jednak bolesny. Oczywiście, kosmetyczka, która wykonuje masaż pyta o odczucia i dwukrotnie zmniejszała w moim przypadku siłę, niemniej jednak ból (mniejszy bądź większy) towarzyszył podczas każdego z trzech masażów.
Mam nadzieję na spektakularny efekt końcowy - wówczas cały dyskomfort pójdzie w niepamięć
Heniuta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości