Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 49 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-09-07, 09:06   #1441
Miskaa78
Kazar Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

aniyam widzę Cię, jeszcze nie lecisz??
nie zazdroszcze 11 h jaki samolot bedzie, bo chyba nie mały czarter ?

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:08   #1442
Lena_94
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

dziękuję za kciuki, wszystko się udało

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
ROSNĄCE RABATY na dziale #HMBeauty – im więcej kupujesz, tym większą zniżkę dostajesz:
RABAT 15% za zakupy powyżej 30 PLN
RABAT 25% za zakupy powyżej 50 PLN
RABAT 35% za zakupy powyżej 100 PLN
Akcja trwa od 5 do 15 września tylko w sklepach stacjonarnych z działem H&M Beauty:
Warszawa - ul. Marszałkowska 104/122, CH Arkadia, CH Promenada, Złote Tarasy
Łódź - CH Manufaktura
Poznań - CH Plaza, Stary Browar
Katowice - ul. Stawowa 9
Sopot - ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57
Czy te kosmetyki są warte uwagi? Polecacie któreś?

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Gdzie znalazłaś?

Trzymajcie jutro, proszę, za mnie kciuki Mam mega trudny dzień jutro. W piątek też
Trzymam

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzien dobry dzien dobry 😃
Dziekuje dziewczyny za gratulacje. Bardzo to mile z Waszej strony 😘

Jak troszke sie rozkrece to Wam powiem, w ktorej Sephorze bede pracowac 😃 Ale to wlasciwie od pazdziernika, bo dopiero za niecale dwa tygodnie jade na szkolenie.

Musze dzis dopytac o znizki pracownicze 😂

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Spóźnione gratulacje, super

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - jestem bliska podjęciu decyzji o dokształceniu się w angielskim. Co polecacie do nauki?
korki indywidualne?
szkoły jezykowe? jak tak, to jakie?
Martusia Ty jesteś wielojęzykowa jak najłatwiej się nauczyć języka? może udzielisz mi korków on-line?
Ze szkół podobno kiepski jest Speak up- info od koleżanki, która tu w Warszawie chodzi. Ja osobiście lubię zajęcia i grupowe i indywidualne, a w czasie wolnym lubię czytać historie ludzi po angielsku, filmów z kolei nie lubię oglądać w tym języku więc się nie zmuszam
Stary 2016-09-07, 09:11   #1443
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość

dziękuję za kciuki, wszystko się udało

Czy te kosmetyki są warte uwagi? Polecacie któreś?

Trzymam

Spóźnione gratulacje, super

Ze szkół podobno kiepski jest Speak up- info od koleżanki, która tu w Warszawie chodzi. Ja osobiście lubię zajęcia i grupowe i indywidualne, a w czasie wolnym lubię czytać historie ludzi po angielsku, filmów z kolei nie lubię oglądać w tym języku więc się nie zmuszam
chodziłam do Speak-up i nie polecam, jeden gościu był super - gej - ale extra uczył
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-09-07, 09:11   #1444
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
może i motywację mam, ale boje się - już tyle razy próbowałam i
A czemu pupa?
Za szybko rezygnowałaś?
Bałaś się mówić?
A może język Ci nie pasuje? (ja tak miałam z niemieckim - nauka tego języka to był koszmar).
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-07, 09:20   #1445
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Dziewczyny - jestem bliska podjęciu decyzji o dokształceniu się w angielskim. Co polecacie do nauki?
korki indywidualne?
szkoły jezykowe? jak tak, to jakie?
Martusia Ty jesteś wielojęzykowa jak najłatwiej się nauczyć języka? może udzielisz mi korków on-line?
ja nie mam talentu do języków i cieżko mi do glowy wchodzą ale udało mi się nauczyć angielskiego dobrze oglądając firmy i seriale w oryginale. Najlepiej obejrzec dwa razy - raz z polskimi a raz z angielskimi napisami. Można tez sobie z netu ściagnąc program super-memo. Fajna sprawa - uczy systematyczności i można się osłuchać

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Nie mam ostatnio czasu na wizażowanie ale bardzo przypunktowałam u szefunia i u szefów wszystkich szefów w mojej firmie trochę też skapnie $$$ za nadgodzinki
biedna. Ale pracuj - święta niedługo to dulary się przydadzą

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A czemu pupa?
Za szybko rezygnowałaś?
Bałaś się mówić?
A może język Ci nie pasuje? (ja tak miałam z niemieckim - nauka tego języka to był koszmar).
ja do niemieckiego mam uraz po podstawówce. Mieliśmy z taką koszmarną babą. I potem przez całe liceum i na studiach nie mogłam się przekonac do tego języka. Uczyłam sie go przymusowo ale po zakończeniu nauki wyrzuciłam go z pamięci zupełnie
amyz jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:23   #1446
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ta nową piątka?
Tak nowa

Cytat:
Dzień dobry

Czy u Was też czuć już jesień? W poprzednim wcieleniu chyba byłam niedźwiedziem, najchętniej obudziłabym się w marcu.

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Never, poprawiłaś mi nastrój o 5 rano

Ja jestem ta piąta z lewej!

Ja też spałabym, chociaż do lutego, no może z małą pobudką na święta
I jak miś tłuszczyk na zimę magazynuję

Cytat:
Dzien dobry dzien dobry
Dziekuje dziewczyny za gratulacje. Bardzo to mile z Waszej strony

Jak troszke sie rozkrece to Wam powiem, w ktorej Sephorze bede pracowac Ale to wlasciwie od pazdziernika, bo dopiero za niecale dwa tygodnie jade na szkolenie.

Musze dzis dopytac o znizki pracownicze

Powodzenia!!!
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No Victoria's Secret zaliczony, torebusia i 4 pary majtek powiększają moja kolekcje bielizny , kosmetixy będą w drodze powrotnej

Miłego dnia

Miłego lotu!

Cytat:
Dla mnie na poczatku on byl za duzy. Ale po tygodniu sie przyzwyczailam

Konsultantka. Teraz jestem ambasadorka kilku marek, ale rezygnuje z tej pracy. Jedyne marki, na ktore moglabym (i pewnie w przyszlosci bede probowac) przejsc to Estee Lauder i MAC Maja najlepsze warunki i stawki.

Jakimi markami teraz się zajmowałaś?

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

I dzień dobry tak poza tym
Znowu jestem niewyspana po co komu sen? Strata czasu normalnie
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:23   #1447
korinka3

Cytat:
A czemu pupa?
Za szybko rezygnowałaś?
Bałaś się mówić?
dośc trochę chodziłama - przy tym gościu nie bałam się mówic - ale były 2 babki, przy których strach się było odezwać i mnie zniechęciły skutecznie
Stary 2016-09-07, 09:24   #1448
AnoIi
Zakorzenienie

Martusia nie przepracuj tam się za bardzo!
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:25   #1449
maarthusia
Lejdi Bankrut :)

Cytat:
Dziękuję kochana, zaraz przejrzę ksiązki - u mnie problem jest w tym, że nigdy nie miałam pamięci do języków
ja np. jestem beton nad betony z matematyki i fizyki

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Korinka - ja nic więcej nie dodam, dziewczyny wszystko napisały najlepiej indywidualne korepetycje z naciskiem na rozmowę i pisanie powodzenia!

Martusia za zapunktowanie, oby się opłaciło
wymiernych korzyści (typu awans, czy cuś) nie będzie, ale przynajmniej wiedzą, że ja = porządna firma
maarthusia jest teraz online  
Stary 2016-09-07, 09:26   #1450
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja do niemieckiego mam uraz po podstawówce. Mieliśmy z taką koszmarną babą. I potem przez całe liceum i na studiach nie mogłam się przekonac do tego języka. Uczyłam sie go przymusowo ale po zakończeniu nauki wyrzuciłam go z pamięci zupełnie
To mamy bardzo podobnie, przy czym ja na szczęście uczyłam się niemieckiego tylko w liceum. Masakryczna baba - nie potrafiła przekazać wiedzy, talentu pedagogicznego zero, a wymagania z kosmosu. Zakuć - zdać - zapomnieć. W tej chwili pojedyncze słowa rozumiem, ale jakbym miała otworzyć paszczę po niemiecku to byłaby jakaś kompromitacja. Iś libe diś pamiętam, w razie czego musi wystarczyć
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-07, 09:29   #1451
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Korinko jesli lubisz czytac to ja ze swojej strony dodam jeszcze abys kupila sobie jakas ksiazke w jezyku angielskim. Np dziennik Bridget Jones. Cos pisanego dla kobiet, niezbyt trudnym jezykiem, ale dzieki temu wzrokowo przypomnisz sobie gramatyke i skladnie, a takze sporo slow

Witajcie
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:29   #1452
maarthusia

Cytat:
może w końcu wyjdę z bankructwa

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

I dzień dobry tak poza tym
Znowu jestem niewyspana po co komu sen? Strata czasu normalnie
ja wczoraj byłam na imprezie firmowej spałam chyba ze 4 godziny ale przynajmniej się dzieje

Cytat:
Martusia nie przepracuj tam się za bardzo!
jeszcze tydzień pracy i urlopik wypocznę sobie
Stary 2016-09-07, 09:30   #1453
lena40
Lady Pudernica

Cytat:
dośc trochę chodziłama - przy tym gościu nie bałam się mówic - ale były 2 babki, przy których strach się było odezwać i mnie zniechęciły skutecznie
Rozumiem to doskonale. W liceum chodziłam na kurs do nauczyciela - idioty, na szczęście zrezygnowałam zanim zdążył mnie zniechęcić.

Nie masz koło siebie kogoś z kim mogłabyś rozmawiać po angielsku bez spiny?
To naprawdę nie chodzi o to, że ta osoba ma doskonale znać angielski i sprawdzać Twoją gramatykę, ale o to, żebyś przełamała barierę.
lena40 jest teraz online  
Stary 2016-09-07, 09:30   #1454
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
ja nie mam talentu do języków i cieżko mi do glowy wchodzą ale udało mi się nauczyć angielskiego dobrze oglądając firmy i seriale w oryginale. Najlepiej obejrzec dwa razy - raz z polskimi a raz z angielskimi napisami. Można tez sobie z netu ściagnąc program super-memo. Fajna sprawa - uczy systematyczności i można się osłuchać

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

też mam uraz do niemca, przez babkę z liceum mam totalny uraz do mówienia w tym języku
ale mi w pamięci coś tam mi zostało. Brałam raz udział we wdrażaniu pewnej dyrektywy unijnej. Ekspertami byli niemcy. Mieliśmy tłumacza, ale w pewnym momencie zaczęłam odpowiadać im zanim tłumacz zaczął tłumaczyć. Bardzo się dziwili czemu nie mówię, skoro wszystko rozumiem
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:31   #1455
maarthusia

Cytat:
trudno o dobrego nauczyciela moim zdaniem lepsze są korki ze studentami oni jeszcze nie są tak zmanierowani, jak co niektóre belfry
Stary 2016-09-07, 09:32   #1456
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
To mamy bardzo podobnie, przy czym ja na szczęście uczyłam się niemieckiego tylko w liceum. Masakryczna baba - nie potrafiła przekazać wiedzy, talentu pedagogicznego zero, a wymagania z kosmosu. Zakuć - zdać - zapomnieć. W tej chwili pojedyncze słowa rozumiem, ale jakbym miała otworzyć paszczę po niemiecku to byłaby jakaś kompromitacja. Iś libe diś pamiętam, w razie czego musi wystarczyć

Ja jeszcze umiem powiedzieć po niemiecku 'jestem nieprzygotowana'
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:33   #1457
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
A czemu pupa?
Za szybko rezygnowałaś?
Bałaś się mówić?
Dla mnie tez. Mieszkam na terenie gdzie w szkolach jest "ojczysty niemiecki". Wszystkie dzieci chodzily to i ja chodzilam choc u mnie w domu nikt tym jezykiem nie mowil. Mimo iz uwielbiam czytac ksiazki, mam jeszcze taka przypadlosc, ze nie potrafie czytac dlugich wyrazow. Litery mi sie zmazuja. A w jezyku niemieckim jest ich miliard. To byl moj koszmar z dziecinstwa. Uciekalam ze szkoly. Mimo iz bardzo bym chciala mowic w jezyku niemieckim to obawiam sie, ze do smierci tego nie ogarne.
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:34   #1458
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

O moim kochanym niemieckim brzydko proszę nie mówić
Stary 2016-09-07, 09:35   #1459
pingwintastas
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wiesz co, nie bardzo
jest mega podobny do klasyka, ale tego sprzed rozcieńczenia i do aniołka urodzinowego
w tym czerwonym pod koniec jakby bardziej kwiaty dochodziły do głosu, a mniej paczula czuć subtelna różnicę, ale nie potrafię wychwycić jaką
Dziękuję za informację Ja testowałam je tylko na lotnisku i właśnie wydawały mi się trochę inne - chyba właśnie mniej czuć tą piwniczną paczulę, piękny zapach Btw na lotniskach kosztuje 80€
pingwintastas jest teraz online  
Stary 2016-09-07, 09:35   #1460
amyz
Chanel Lady

Cytat:
ja tez umiem iś libe diś i jeszcze "kom cu hauzen kinder machen" uważam że w zupełności wystarczy
amyz jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:35   #1461
AnoIi
Zakorzenienie

A propos nauki. Jest pierwszy tydzień szkoły, a moje dziecko ma tyle zadawane, że np. wczoraj 3 h lekcje odrabiał jeszcze ma 5-zwrotkowy wiersz do wkucia. Czy ja mam sklerozę, czy kiedyś tak nie było?
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:36   #1462
liv87
Guerlain Lover

Odnośnie niemieckiego
Studiowałam ten jezyk
Korki dawali przede wszystkim studenci, którzy najgorzej władali tym językiem nauczycielami również właśnie oni zostali było kilka wyjątkow, ale większość właśnie w szkole została i pracuje
Przede wszystkim dlatego, że gramatykę potrafią nadzwyczajnie, ale akcent woła o pomstę do nieba

Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2016-09-07 o 09:37
liv87 jest teraz online  
Stary 2016-09-07, 09:36   #1463
korinka3

Cytat:
trudno o dobrego nauczyciela moim zdaniem lepsze są korki ze studentami oni jeszcze nie są tak zmanierowani, jak co niektóre belfry
zamówie sobie tą książkę co polecasz i sobie zacznę coś przypominać...
Stary 2016-09-07, 09:36   #1464
amyz
Chanel Lady

Cytat:
ja np. jestem beton nad betony z matematyki i fizyki

wymiernych korzyści (typu awans, czy cuś) nie będzie, ale przynajmniej wiedzą, że ja = porządna firma

ja mojemu Prezesowi tez wczoraj to powiedziałam jak się okazało że dzięki mojemu zaj..... napisanemu pismu wygraliśmy sprawę w sądzie jak nie będzie premii to pójdę i powiem co o tym burdelu myślę
na pewno z Twoją matmą nie jest gorzej niż z moim niemieckim
przypomnialo mi się że w liceum przez 3 lata uczyli nas łaciny zupełnie nic nie pamietam
amyz jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:37   #1465
korinka3

Cytat:
ja tez umiem iś libe diś i jeszcze "kom cu hauzen kinder machen" uważam że w zupełności wystarczy
Stary 2016-09-07, 09:37   #1466
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:

AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:37   #1467
pingwintastas
Zakorzenienie

Cytat:
A propos nauki. Jest pierwszy tydzień szkoły, a moje dziecko ma tyle zadawane, że np. wczoraj 3 h lekcje odrabiał jeszcze ma 5-zwrotkowy wiersz do wkucia. Czy ja mam sklerozę, czy kiedyś tak nie było?
Za moich czasów już tak było - po powrocie ze szkoły prawie całe popołudnie miałam zajęte, bo w szkole niewiele się robiło, więc wszystko było zadawane do domu.
Stary 2016-09-07, 09:39   #1468
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Za moich czasów już tak było - po powrocie ze szkoły prawie całe popołudnie miałam zajęte, bo w szkole niewiele się robiło, więc wszystko było zadawane do domu.

Echhh
Pięknej pogody szkoda
AnoIi jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:39   #1469
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Nie mam ostatnio czasu na wizażowanie ale bardzo przypunktowałam u szefunia i u szefów wszystkich szefów w mojej firmie trochę też skapnie $$$ za nadgodzinki

Tylko tęsknimy .

OKAZJE ZAKUPOWE POJAWIAJĄ SIĘ CIĄGLE. NIE TRZEBA KAŻDEJ WYKORZYSTYWAĆ!
kjd3 jest offline  
Stary 2016-09-07, 09:41   #1470
pingwintastas
Zakorzenienie

Cytat:
Echhh
Pięknej pogody szkoda
Zgadzam się Ja często robiłam sobie pracę domową już na lekcjach i dostawałam za to nagany No, ale w domu szkoda czasu, no! Jeszcze ja chodziłam do szkoły muzycznej popołudniu, więc w sumie na odrabianie lekcji zostawał mi wieczór/noc.
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości