~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~ - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-31, 19:57   #121
młodaa
Wtajemniczenie

Dot.: ~~najmodniejszy Manicure-tendencje 2006~~

Nie wiem czy o to samo chodzi, ale ja tez mam czesto chropowata skore na dloniach, pomagaja wprawdzie troche kremy, szczegolnie jak nie wychodze z domu :P U mnie jest to spowodowane na pewno mrozami, juz sie przyzwyczailam, w zimie zawsze mam skore baardzo sucha, jakby peka, wiec zawsze na wiosne czekam a w zimie pozostaje lagodzaca pielegnacja
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:09   #122
catherinne24
Rozeznanie

No też mi się wydaje ,że to przez te mrozy. Ogólnie nie mam problemow ze skórą na dłoniach, a te krostki mam od jakiegoś miesiąca. No nie pozostaje nic innego jak dobry krem i może samo zejdzie-hmmm w końcu do wiosny już bliżej jak dalej
Stary 2006-01-31, 21:11   #123
tiara
Zadomowienie

GG do tiara

[quote=Sylwiasta]
Cytat:
Napisane przez taaleeloo

Skoro ultradlugie paznokcie we wszystkich kolorach teczy sa tak modne, to dlaczego nie ma ich ani jedna modelka w Vogue, Elle, W, Allure, In Style, Bibie, Jalouse, I-D i dlugo by jeszcze wymieniac (mowie, o kilku ostatnich rocznikach tych pism)?
Tylko, prosze wysilic sie na wiecej niz "bo w Vogue sie widocznie nie znaja"
Juz o tym pisalam ale z jakiegos powodu olano moj post, tak wiec powtarzam...

"Tak tylko chcialam dodac ze jezeli chodzi o zdobienia i przedluzanie paznokci to Polska jest raczej w czolowce europejskiej - mamy swietnych znanych stylistow i bardz czesto to oni wlasnie zaczynaja dyktowac trendy(m.in Emilia Jasinska- mistrzyni Europy Nailart, Anna Lajourdie mistrzyni Swiata w Pink & White). Jezeli o paznokcie chodzi to wcale nie jestesmy w tyle A mostwo brytyjskich jak i francuskich pan robi paznokcie wlasnie u Polek tam pracujacych... kiedys nawet Femme Banale mowila o tym o ile lepiej sa zaopatrzone polskie hurtownie i targi kosmetyczne w porownaniu do wloskich...

Francuscy dyktatorzy mody moga promowac krotkie bezowe pazurki - dla nich do wygodne - wyobrazacie sobie zeby modelkom zmieniac tipsy i zatapianki do kazde sesji? kiedys rozmawialam z modelka ktorej sie wlasnie tipsy marzyly ale mowila ze nie moze..."

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 22:45   #124
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Odswiezam watek widze, ze podczas mojej nieobecnosci przybylo sporo postow...
No wiec nijak nie moge zrozumiec dlaczego niby dlonie "ozdobione" tipsami z wymyslnymi wzorami maja byc odzoba kobiety fakt - tu musze sie zgodzic - przyciagaja uwage, jednak czy budza jednoznaczny zachwyt i podziw w oczach innych ludzi (zarowno kobiet jak i mezczyzn) jest watpliwe...
Tym bardziej nie trafia do mnie argument, ze wiele kobiet decyduje sie na zalozenie sztucznych paznokci dlatego, ze latwiej i taniej jest dbac o takowe paznokcie (zalozenie i uzupelnianie co 3 tygodnie) niz zainwestowac w odzywke - teraz gdy na rynku jest tyle rozmaitych odzywek do paznokci (m.in. chociazby oslawiony Nail Tek) kazda z nas znajdzie cos dla siebie. mimo wszystko taniej wychodzi kupno jednej z odzywek- tym bardziej, ze starcza ona na dluzej niz te 3 tygodnie. no i ma sie radosc z zapuszczonych wlasnych naturalnych paznokci, ktore czesto wzbudzaja podziw wsrod kolezanek (tym bardziej ze sa naturalne, ktore tylko wygladaja jak sztuczne a nie na odwrot)
zeby nie bylo, ze mysle stereotypowo i jestem jakas szara zakompleksiona myszka- o nie w calym zyciu spotkalam sie z dokladnie 2 przyopadkami, gdzie podobaly mi sie pazokcie inne niz naturalne , ale sama mimo wszystko bym sie na nie nie zdecydowala, wole dbac o swoje wlasne - tym bardziej, ze wiem jak to robic i sprawia mi to przyjemnosc.

no i jakos mimo wszystko nie moge sobie wyobrazic lakieru, ktory mam obecnie na paznokciach (moje ostatnie odkrycie - odpowiednik Chanel Rouge Noir, ktory sam w sobie jest klasyka) na dlugich tipsach czy akrylachcalkowicie zatracilby swoj urok. po prostu lakiery w odcieniach ciemnej glebokiej czerwieni, ciemnego bordo, burgunda idealnie pasuja do krotkich (tzn nie za dlugich) paznokci- wtedy dlon prezentuje sie klasycznie elegancko, a nie wulgarnie - i nie jest to bynajmniej tylko moje zdanie.

dbanie o moje dlonie (a wszczegolnosci teraz w zimie) weszlo mi juz dawno w nawyk - lubie i umiem sama zrobic sobie dobry manicure, malowalam paznokcie kilku moim kolezankom, ktore nie mogly uwierzyc ,ze sama maluje sobie paznokcie, a nie maniciurzystka. paznokcie maluje na rozne kolory, w zaleznosci od mojego nastroju, w swojej kolekcji mam glownie cieliste beze, mlecznye roze, krwista czerwien, burgund - kolory, ktore zawsze beda eleganckie.
mitem wydaje mi sie stwierdzenie, ze dbanie o naturalne paznokcie wymaga duzo czasu (malowanie, dbanie o skorki, pilowanie, etc)-jesli zadba sie o dobra baze (polecam Wam Color Wear SH) i przede wszystkim dobry utwardzacz/nablyszczacz do lakieru (taki naprawde dobry, a nie taki, ze po pomalowaniu paznokci wieczorem, polozeniu warstwy utwardzacza rano widac slady koldry) - wtedy lakier nie musi byc koniecznie z gornej polki i tak zrobiony manicure spokojnie wytrzyma spokojnie 7 dni, ale mnie np i tak po jakis 4 dniach nachodzi ochota na nowy kolor i zmywam stary. jesli chodzi o paznokcie to nie toleruje obdrapanego lakieru na paznokciach - dlonie wygladaja okropnie a ich wlascicielka jakby o nie w ogole nie dbala.

Lubie jak ktos (tak jak np dzis w metrze) pyta sie mnie co za lakier mam na paznokciach albo w jakim salonie mialam robiony manicure - swiadczy to tez o tym, ze krotkie zadbane naturalne paznokcie i dlonie wzudzaja podziw innych osob i jest to nierzadko podziw inny od tego, ktory wywoluja np akryle ze zrobionym frenchem , ktory btw stal sie oklepany i spowszednial.

takie jest moje zdanie i nikt tego nie zmieni, nawet panujaca moda.
tym bardziej, ze to. co akurat jest modne niekoniecznie idzie w parze z tym, co jest eleganckie...

Edytowane przez Chomiczka
Czas edycji: 2006-02-08 o 09:26
Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 10:14   #125
Midi
Zakorzenienie

Chomiczko, ale tu - o ile mnie wzrok nie myli - nikt nie pisał, że żele i akryle są generalnie lepsze od naturalnych paznokci. Po prostu dziewczyny chciały tylko powiedzieć, że każdemu pasuje co innego, dla jednych są lepsze, dla innych nie. Jeśli Tobie nie podobają się sztuczne pazurki, to noś naturalne, ale co Ci przeszkadzają sztuczne u innych? Zadbane, wypielęgnowane dłonie (nie ważne, czy w domu, czy w salonie kosmetycznym - co to kogo obchodzi, gdzie robię manicure?) zawsze elegancko się prezentują, nawet jeśli paznokcie są sztuczne - ale dobrze zrobione i ozdobione z klasą, bo przecież nie mówimy tu o odpustowej tandecie (BTW, przecież odpustową tandetę można sobie wymalować na naturalnych paznokciach także).
Poza tym sztuczne paznokcie nie muszą przecież być długie, można mieć krótkie i malować je sobie tak samo, jak paznokcie naturalne: na beżowo, burgundowo czy na najbardziej krwistą czerwień
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 13:40   #126
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez Midi
Poza tym sztuczne paznokcie nie muszą przecież być długie, można mieć krótkie i malować je sobie tak samo, jak paznokcie naturalne: na beżowo, burgundowo czy na najbardziej krwistą czerwień
Zgadzam sie, problem tylko w tym, ze osobiscie niestety rzadko spotyam sie z tym, zeby sztuczne paznokcie byly krotkie - czesto obowiazuje tu zasada "idz na calosc", czyli sztuczne dlugie paznokcie, z frenchem (ktory notabene jest sprzeczny z pierwotna idea francuskiego manicure, bo biala kancowka, tzw linia usmiechu, zajmuje jesli nie polowe calego paznokcia, to napewno nie jest to sama koncowka) albo roznokolorowymi cyrkoniami (czesto w nadmiarze)...
poza tym nierzadko widuje sie dziewczyny, ktore mysla, ze samo zalozenie tipsow/zeli/akryli wystarczy i zaniedbuja/nie pamietaja o tym, ze takie paznokcie nalezy przeciez co 3-5tygodni uzupelniac. taki odrastajacy paznokiec wyglada to malo estetycznie...

Stary 2006-02-08, 14:15   #127
tibia
Raczkowanie

paula! KOCHAM CIE !ubawilam sie strasznie czytajac ten watek...choc dotarlam dopiero do polowy...ale nie moge powstrzymac sie od zlozenia gratulacji...od dzisiaj jestes moim guru...popieram cie w 100 %
tibia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 14:51   #128
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez tibia
paula! KOCHAM CIE !ubawilam sie strasznie czytajac ten watek...choc dotarlam dopiero do polowy...ale nie moge powstrzymac sie od zlozenia gratulacji...od dzisiaj jestes moim guru...popieram cie w 100 %
Coz, nie dziwie sie...kolejna tipsomaniaczka, jak widac na zdjeciu w avatarku

Stary 2006-02-08, 15:42   #129
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Tibia moja najdroższa, patrząc na przywołany przez poprzedniczkę Avatarek stwierdzam z pełnym przekonaniem ,że jest to miłość odwzajemniona
I dokoncz czytać koniecznie!!!! Czytając o innych "novinkach" polecanych przez Glamour, spadniesz z krzesła Zaręczam
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 16:01   #130
kiciulka1985
Zakorzenienie

Chomiczko nie wiem skad u Ciebie tyle nienawisci Przeciez nikt Ci sie nie kaze obkejac tipsami, uspokuj sie bo osiwiejesz
Sama zwolenniczka tipsow nie jestem ale Ty naprawde przesadzasz... o gustach sie nie dyskutuje wiec prosze nie komentuj co jest ładne a co nie i nie potepiaj w ten sposob osob ktore tipsy nosza, to ich sprawa i nie co sie do tego mieszac. Pomysl ze dla nich nasze naturalne pazurki sa nieladne.
" frenchem (ktory notabene jest sprzeczny z pierwotna idea francuskiego manicure, bo biala kancowka, tzw linia usmiechu, zajmuje jesli nie polowe calego paznokcia, to napewno nie jest to sama koncowka) albo roznokolorowymi cyrkoniami (czesto w nadmiarze)..." ==> na naturalnych pazurkach tez sie da cos takiego stworzyc, zaufaj i to nie tipsy decyduja o nadmiarze cyrkonii czy nienaturalnym frenczu tylko usta nosicielek. A jak juz pisalam o gustach sie nie dyskutuje.
uhh to sie rozpisalam...
Stary 2006-02-08, 17:32   #131
tiara
Zadomowienie

GG do tiara

Chomiczko bez urazy, bo z niektorymi Twoimi slowami sie zgadzam... ale mam wrazenie ze czujesz sie jakbys to TY miala monopol na to co jest z klasa i w dobrym guscie a co nie... przystopuj troche bo mysle ze pare osob juz zdazylas urazic.

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 19:24   #132
ooliwka
Wtajemniczenie

wiecie co? już istnieje kilka tego typu wątków
" co modnego w 2006r"
i na zadnym nie ma takie afery heheh
każdy się wypowiada co mu się podoba co nie itp

więc ja się wypowiem jak w innych wątkach na temat

z utęsknieniem czekałam aż naturalne paznokcie staną się modne
dla mnie nie ma nic bardziej eleganckiego niz taki typ paznokci

co do koloru wole jednak rozbielony róż więc przy nim zostane

Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 19:32   #133
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Chomiczka

no i jakos mimo wszystko nie moge sobie wyobrazic lakieru, ktory mam obecnie na paznokciach (moje ostatnie odkrycie - odpowiednik Chanel Rouge Noir, ktory sam w sobie jest klasyka) na dlugich tipsach czy akrylachcalkowicie zatracilby swoj urok. po prostu lakiery w odcieniach ciemnej glebokiej czerwieni, ciemnego bordo, burgunda idealnie pasuja do krotkich (tzn nie za dlugich) paznokci- wtedy dlon prezentuje sie klasycznie elegancko, a nie wulgarnie - i nie jest to bynajmniej tylko moje zdanie.
powiedz jaki to odpowiednik???
i jakich czerwieni uzywasz?? u mnie wszystkie za bardzo wydobywają bladość dłoni czego nieznosze

Stary 2006-02-08, 20:01   #134
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
I nie mowię tu o 16 letnich siksach.
O,przepraszam.nie obrażaj 16-letnich osób! Ja osobiscie nie uważam siebie za "siksę" bo rozum mam dojrzałej osoby w przeciwieństwie do niekórych,dużo starszych ode mie osób

pink69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 21:47   #135
tibia
Raczkowanie

kochana mi szkoda energii na takie tam....i tak podziwaim cie ze potrafilas pociagnac ten watek tak dlugo...tibsiara....ona chyba nawet nie ma pojecia ze sa inne techniki przdluzania paznokci...niech sobie tkwi w swoim...wyimaginowanym swiecie..chanel nie inny..itd...
Stary 2006-02-08, 23:11   #136
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez tibia
kochana mi szkoda energii na takie tam....i tak podziwaim cie ze potrafilas pociagnac ten watek tak dlugo...tibsiara....ona chyba nawet nie ma pojecia ze sa inne techniki przdluzania paznokci...niech sobie tkwi w swoim...wyimaginowanym swiecie..chanel nie inny..itd...
Kochana, co do technik przedluzana, to moze nie znam sie na szczegolach kazdej z technik przedluzania paznokci,ale co nie co o roznych metodach wiem- jak dla mnie wystarczajaco, bo nie jest mi to potrzebne i jakos nigdy do szczescia nie bylo potrzebne.
zreszta naprawde niewiele o mnie wiesz, jakbys czytala uwaznie moja wypowiedz, to nie pisalabys o mnie, ze jesli chodzi o lakier to tylko "chanel nie inny" - to kwestia wlasnych upodoban jakie lakiery sie woli, absolutnie nie mowie,ze jesli kobieta chce byc elegancka,to musi miec paznokcie pomalowane Chanellowskim Rouge Noir i zadnym innym troche nadinterpretujesz...
poza tym pewnie wiesz, ze jest mnostwo odpowiednikow danych odcieni, ma je w wiekszosci przypadkow Inglot w swojej ofercie, ja wyznaje zasade,ze jesli szukam konkretnego odcienia lakieru i znajduje go akurat dajmy na to w Inglocie, to po co przeplacac? jakosc bardzo zblizona a cena nie do porowanania.
a tak na marginesie, to sama kupuje lakiery roznych firm, mam sporo Inglota, bo sa trwale i kolory takie nasycone, nie gestnieja, no i ta cenaoprocz tego kilka Sally Hansen, Bourjois, Golden Rose, Maybelline, L'oreal, nie kupuje dla marki, tylko dlatego,ze zauroczyl mnie dany odcien. zreszta tak jak pisalam jesli ma sie dobra baze i utwardzacz/nablyszczacz do lakieru, sam lakier nie musi byc nie wiadomo jak dobry.

Stary 2006-02-08, 23:29   #137
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Cytat:
Napisane przez pink69
O,przepraszam.nie obrażaj 16-letnich osób! Ja osobiscie nie uważam siebie za "siksę" bo rozum mam dojrzałej osoby w przeciwieństwie do niekórych,dużo starszych ode mie osób
Wiesz co, lepiej sie nie rzucaj, bo kazdej 16-latce sie wydaje, ze jest juz straaaaaasznie dorosla, a po 2-3 latach jak o tym pomysla, to nie zostaje nic innego, tylko sie z tego smiac. Zeby nie byc goloslownym - mnie tez to dopadlo. A co do paznokci, to niech kazdy nosi, co chce, byle bylo ladne i WLASCICIELKA czula sie dobrze ze swoimi pazurkami - obojetnie, czy naturalnymi, czy sztucznymi. A inni moga oceniac, ale polecam konstruktywna krytyke, a nie "odtad dotad jest ladnie, a wszystko inne to brzydkie".

Aaaa, bym zapomniala - ten watek moglby miec momentami tytul "Paznokcie Chomiczki reality show". Wyobraz sobie, ze Twoje tlumaczenie co do odcienia lakieru mozna strescic w jednym zdaniu, a raczej malo kogo interesuje, jak swietnie robisz sobie manicure i co to ma wspolnego z tipsami. A juz na pewno niewiele ma wspolnego z trendami w manicure na 2006 rok;].
a-sea-of-honey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 00:01   #138
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Dziś na naturalnych pazurach robilam taki oto studniówkowy manikiur....poniewaz widzimy na nim 3 perełki i 2 cyrkonie, jest on jak nic przejawem złego gustu, braku smaku i ogolnego "zwieśniaczenia" włascicielki....Nie sadzicie...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1680.jpg (32,9 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1682.jpg (31,8 KB, 92 załadowań)

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2006-02-09 o 03:00
Stary 2006-02-09, 00:04   #139
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez pink69

..................a oto co dojrzała i zapewne inteligentna (sic!) osoba wyłuszczyła z 5 stronicowego wątku na temat najnowszych trendów .....
Stary 2006-02-09, 10:19   #140
ooliwka
Wtajemniczenie

Chomiczka
zazwyczaj uzywam INGLOTA lub SALLY HANSEN
nie wspominając o wszystkich tanich nieznanych firmach
nie będe pisać o numerach bo tak naprawde nigdy nie trafiłam
na swój odcień, czy to różu czy czerwieni
dla tego przy każdym zakupie brałam coś innego
Juz mam tego dosyć chce sobie wybrać ok 3 lakierów które zagoszczą u mnie na stałe nie mówiąc o odżywkach
za kilka dni zaiwestuje w NAILGROWTH MIRACLE i jakiś dobry olejek no ale z kolorówką ciagle jest problem
Zgodze się z Tobą co do CHANEL ja za kazym razem gdy wprowadzają nowe kolory jestem zachwycona a z drugiej strony zdołowana bo nieraz graniczy z cudem by znaleść odpowiednik
Pamietam jak chyba ponad rok temu wprowadzili kilka brązów
chłodne wyrafinowane odcienie poprostu bajka!! ale do tej pory
nie widziałam nawet czegoś podobnego

Stary 2006-02-09, 10:53   #141
tibia
Raczkowanie

ehhh...chomiczka...hi hi..zapraszam do watku "moje paznokcie"tam to sie dopiero naogladasz "tipsow" tipsomaniaczki..bedziesz miala na pewno barwny temat z PYNIEM do podusi....ok,wylaczam sie bo zaczyna mnie to wciagac heh
Stary 2006-02-09, 11:01   #142
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tibia
ehhh...chomiczka...hi hi..zapraszam do watku "moje paznokcie"tam to sie dopiero naogladasz "tipsow" tipsomaniaczki..bedziesz miala na pewno barwny temat z PYNIEM do podusi....ok,wylaczam sie bo zaczyna mnie to wciagac heh
nic dziwnego jak sobie same nakrecacie jazde.......

Stary 2006-02-09, 11:09   #143
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Taaaaak ewidentnie same ją nakręciłyśmy zachwytami nad nowymi trendami Glamour.... Przypomnieć co to za trendy...? - passe są także -
  • Maciej Zakościelny(mamy kochac Blooma bo gra teraz w az6 filmach)
  • kolorowe mascary (kupujemy te z odżywką)
  • solarium (kupujemy spraye!! Ah co za wygoda!)
  • laureaci idola wszystkich edycji (wybieramy Igora Pudło )
  • thrillery ( przestawiamy sie na filmy historyczne)
  • pakiety all inclusive, szczególnie w Egipcie i Tunezji (ma być SPA !!!)
  • zbyt romantyczne meble ( króluje minimalizm)
  • przekombinowane potrawy ( jemy surowe warzywa.....)
  • spodnie z niską talią ( modele z lat 80!! Do ciucholandu marsz!)
  • składanki rodzimych artystów ( słuchamy opery)
  • wakacje na Ibizie ( lecimy do Grecji..po raz 6ty )
  • świece w zwykłych kolorach ( metka znanego projektanta musi byc!)
  • auta zbyt stare jak na XXI wiek ( autorka zaleca kupno Lexusa)
  • zakupy w supermarketach ( specjalistyczne sklepy sa na topie)
  • szybkie randki i numerki ( klasyczne narzeczenstwo jest trendy)
I raaamki !!!!! Ramki na zdjecia za 800 zł
Aleeeż jazda, jejku jejkuu!!
Stary 2006-02-09, 11:17   #144
ooliwka
Wtajemniczenie

paulakrk luzuj kochana
czy wy naprawde macie jakiś problem???
np na modzie jest podobny wątek wszystkie dziewczyny zaczeły wklejać zdjecia z pokazów mody i jakoś nie wywołało to takiej agresji jak tutaj

wnioskując po twoim stosunku do nowinek pewnie ciagle tkwisz w latach 80'

dla ciebie jedno słowo
INSPIRACJA

Stary 2006-02-09, 12:06   #145
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez ooliwka
wnioskując po twoim stosunku do nowinek pewnie ciagle tkwisz w latach 80'
oliwciu wybacz ale na temat moich inspiracji, wyobrazni i kreatywnosci wiesz najwyrazniej mniej niz zero. Proponowlaabym przejrzec posty, przeczytać cały watek pełen moich wypowiedzi na ten temat i oglądnąc galerię, bo póki co porządnie sie ośmieszyłaś

A czy w innych watkach poswieconych modzie trafiła sie znawczyni, ktora na podstawie kretynskiego artykułu stwierdziła ,że róz jest dla ...., blond znamionuje idiotke, mini jest paseee, but na obcasie to wulgarzym- o moim kochanym kozaku za kolano nie wspominając . Po czym oznajmila ze absolutny minimalizm ma krolować bo takie jest jej zdanie a z kazdej odmiennosci to ona sie z "pyniem" smieje na przystanku?
Proponuje nie wypowiadać sie na temat watkow , ktore okazały sie dla Cienbie zbyt dlugie by przeczytać je w calosci.
Stary 2006-02-09, 12:10   #146
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
oliwciu wybacz ale na temat moich inspiracji, wyobrazni i kreatywnosci wiesz najwyrazniej mniej niz zero. Proponowlaabym przejrzec posty, przeczytać cały watekpelen moich wypowiedzi na ten temat i oglądnąc galerię, bo póki co porządnie sie ośmieszyłaś

no tak jeśli nazywasz ośmieszaniem gdy ktoś inspiruje się nowościami ( wystarczył mi ten wątek by zobaczyć że w twoim wypatku tego brakuje) to gratulacje

Stary 2006-02-09, 12:14   #147
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Przepraszam Ty jesteś głupia czy tylko taką udajesz? Co jest dla Ciebie nowoscią - rozowy french o jaki postuluje autorka watku?? Czy kolorowe cyrkonie, opalizujace hologramy, folie, wezowe skory, siateczki, zdobienia 3D itp nakładane na paznokcie ?
Stary 2006-02-09, 12:21   #148
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paulakrk

A czy w innych watkach poswieconych modzie trafiła sie znawczyni, ktora na podstawie kretynskiego artykułu stwierdziła ,że róz jest dla ...., blond znamionuje idiotke, mini jest paseee, but na obcasie to wulgarzym- o moim kochanym kozaku za kolano nie wspominając . Po czym oznajmila ze absolutny minimalizm ma krolować bo takie jest jej zdanie a z kazdej odmiennosci to ona sie z "pyniem" smieje na przystanku?
Proponuje nie wypowiadać sie na temat watkow , ktore okazały sie dla Cienbie zbyt dlugie by przeczytać je w calosci.

nie bój sie nie bój kochaniutka przeczytałam w całości
a za długa to sie okazała Twoja galeria zdjeć

a co do pierwszej części wypowiedzi
mówisz o stereotypach tak??
one zawsze będa istnieć i każdy z nas się nimi kieruje
choć byś nie wiem jak się zapierała
ludzie je tworzą dla ułatwienia sobie rzeczywistości

a Chomiczka napewno nie posługuje się nimi za bardzo

Stary 2006-02-09, 12:23   #149
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Przepraszam Ty jesteś głupia czy tylko taką udajesz? Co jest dla Ciebie nowoscią - rozowy french o jaki postuluje autorka watku?? Czy kolorowe cyrkonie, opalizujace hologramy, folie, wezowe skory, siateczki, zdobienia 3D itp nakładane na paznokcie ?
uwazaj na słowa żabciu
bo za takie zdania ktoś może ci ukrucic pazurki

Stary 2006-02-09, 12:26   #150
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Tak , tak !! niech socjolog wypowie się też na temat makijażu, farbowania włosów, diet odchudzających i wszelkich rodzajów dbania o wyglad zawnętrzny!!! Nie ma co, swietne porównanie... Bo potrzeba 'ozdabiania sie' kobiet jest czymś iście niezwykłym i niespotykanym, swiadczacym ani chybi, o ich głębokich kompleksach i niskim poczuciu własnej wartości... !!!
.
wiesz czym zajmuje się socjologia??

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości